Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jak Fluber bierze Ulama to już można poruszyć temat nauki ze spoilerami. 

5 nazwisk sobie zapisałem, zanim się już na dobre rozpędziliście z wyborami w tej kategorii i zaczęło brakować miejsc do wypełnienia. 

Czochralski, Funk, Weigl, Hirszfeld, Ulam (kolejność przypadkowa). Imho, każdy z nich mógłby tu zdecydowanie walczyć o miejsca w górnej połówce (nawet o 3 miejsce po zdecydowanym top2). Lepsi kandydaci od wielu, którzy poszli w tym ATF. 

Czochralski w końcu poszedł, Ulama weźmie Fluber na końcu. 

Zabraknie za to trzech naukowców z wybitnymi osiągnięciami,  dorobek spokojnie na Nobla każdy z nich, można wręcz powiedzieć, że okradli ich z tej nagrody. Ich brak, Wasza strata! 

@RappaR Banach i Ulam raczej ten sam tier

ps. W kategorii aktywizm zostały tylko dwa miejsca, a też jeszcze kilka mocnych postaci widzę. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

dupeczką to akurat Julek pozamiatał konkurencje dla mnie

Raksa? Kobieta mit o fantastycznych oczach. Nikt tu nie wie jak z cyckiem i z dupeczką. Mało kobiecych szczegółów wypłynęło aby ocenić. Sam cytat z autobiografii to mało. Przepraszam panie za szowinizm jezeli któraś czyta te fascynująca rozgrywkę ale dobrze by bylo abyśmy poznali coś więcej niż to magnetyzujące spojrzenie spod czapki żołnierki 

Odgrzewany 40 lat serial rozdawał karty ale szanujmy się 

Aby nie było. Szanuje Pole. 

Tak ze ja pier…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Raksa? Kobieta mit o fantastycznych oczach. Nikt tu nie wie jak z cyckiem i z dupeczką. Mało kobiecych szczegółów wypłynęło aby ocenić. Sam cytat z autobiografii to mało. Przepraszam panie za szowinizm jezeli któraś czyta te fascynująca rozgrywkę ale dobrze by bylo abyśmy poznali coś więcej niż to magnetyzujące spojrzenie spod czapki żołnierki 

Odgrzewany 40 lat serial rozdawał karty ale szanujmy się 

Aby nie było. Szanuje Pole. 

Tak ze ja pier…..

dla mnie buzia zawsze na 1 miejscu u kobiet wiec te oczy Raksy robią robotę, czekam na resztę nominowanych, może ktoś mnie jeszcze zaskoczy ale póki co Raksa przed Dymna u mnie, o ostatnie miejsce za to dzielnie walczą ten wynalazek z lat 30stych zdaje się, Kreglicka i Jagiellonczyk, bo te trio to z kolei zupełnie nie mój typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pola Raksa?

Powiem szczerze, brak jej seksu.

Jak będą szły opisy to przy tej kategorii zamiast opisów, których i tak nikt nie czyta, dajcie foty :D

kobiety są do kochania i pisania wierszy a nie ruchania wstrętny szowinisto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.