Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem, że w takim razie Urbaś over Małysz? 

W tej zabawie, gdzie ja traktuję impact wybranej osoby na świat w danej kategorii, to tak.
Natomiast jeżeli mielibyśmy się kierować kryteriami, tylko popularności w naszym kraju, to wiadomo że Małysz>Urbaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

W tej zabawie, gdzie ja traktuję impact wybranej osoby na świat w danej kategorii, to tak.
Natomiast jeżeli mielibyśmy się kierować kryteriami, tylko popularności w naszym kraju, to wiadomo że Małysz>Urbaś.

nie rozumiem już tych kryteriów, nie rozumiem nawet argumentu z impactem Urbasia na świat, please, to jest totalny nołnejm, nawet w Polsce mało kto go pamięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie rozumiem już tych kryteriów, nie rozumiem nawet argumentu z impactem Urbasia na świat, please, to jest totalny nołnejm, nawet w Polsce mało kto go pamięta

proste, zdobycie złota mistrzostw europy w biegu na 200m jest o wiele trudniejsze niż złota na MŚ w rzucie młotem kobiet, gdzie konkurencja/ilość osób trenujących jest na żenującym poziomie.

2 minuty temu, RappaR napisał:

I tak się wybiera sztukę. Nie udawajmy, że nagle się jaramy obrazami Wyspiańskiego czy złomem Mitoraja.

A Rosiński? Popularny w całej Europie, możliwe że najlepszy z Europie w swojej dyscyplinie, absolutny polski goat w swojej dziedzinie 

dla mnie noname, ale nie siedzę w komiksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

proste, zdobycie złota mistrzostw europy w biegu na 200m jest o wiele trudniejsze niż złota na MŚ w rzucie młotem kobiet, gdzie konkurencja/ilość osób trenujących jest na żenującym poziomie.

dla mnie noname, ale nie siedzę w komiksach.

Zdobycie tytulu mistrza F1 < medal Urbasia. W koncu wiecej osob biega niz sie sciga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

I tak się wybiera sztukę. Nie udawajmy, że nagle się jaramy obrazami Wyspiańskiego czy złomem Mitoraja.

A Rosiński? Popularny w całej Europie, możliwe że najlepszy z Europie w swojej dyscyplinie, absolutny polski goat w swojej dziedzinie 

nom

wiki na 8 jezykow

faktycznie znany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

proste, zdobycie złota mistrzostw europy w biegu na 200m jest o wiele trudniejsze niż złota na MŚ w rzucie młotem kobiet, gdzie konkurencja/ilość osób trenujących jest na żenującym poziomie.

Wytłumacz mi zatem dlaczego Siergiej Bubka jest pewnie 50x bardziej znany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Dobrze kombinujesz!

Ale jeszcze wiecej osob chodzi, wiec Korzeniowski > Schummacher.

tylko ze chod sportowy ma chyba jeszcze mniej wspolnego ze zwyklym chodzeniem niz jazda f1 z jazda passatem xD

ogolnie w swiecie sportu nie ma chyba bardziej memicznej dyscypliny - juz szachoboks jest bardziej powazny

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.