Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie przejmuj się Koelner tymi hejterami, dla Ciechocinka jesteś najlepszy

najlepsze jest to że w ostatnim atfie też se tak lizaliście wzajemnie a potem daliście się na 9tych miejscach czy coś xD

ale trzeba przyznać że nowo koronowany Król Ciechocinka zaliczył epicki zjazd w tym drafcie

po 2 pierwszych rundach był o dwie długości przed peletonem

szkoda że potem się wywalił do rowu

i jak widać jeszcze nie wstał!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

najlepsze jest to że w ostatnim atfie też se tak lizaliście wzajemnie a potem daliście się na 9tych miejscach czy coś xD

ale trzeba przyznać że nowo koronowany Król Ciechocinka zaliczył epicki zjazd w tym drafcie

po 2 pierwszych rundach był o dwie długości przed peletonem

szkoda że potem się wywalił do rowu

i jak widać jeszcze nie wstał!

nie chowam urazy, w ATF koszykarskim wiadomo ze miałem zbyt mało drewniany i czarny skład żeby to mogło wpaść w gusta Koelnera, tytaj nawet leżąc w rowie Koelner dalej leży na Tobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie chowam urazy, w ATF koszykarskim wiadomo ze miałem zbyt mało drewniany i czarny skład żeby to mogło wpaść w gusta Koelnera, tytaj nawet leżąc w rowie Koelner dalej leży na Tobie!

daj mu spokój, spójrz na jego skład tylko 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ładniejszych od Krzyżewskiej nawet z XXI wieku znajdziesz kilka.

Z kolejnymi pickiem poszła Justyna Kowalczyk - gdybyś ją dał w najpiękniejszych, to byłby taki sam wynik, jak z Krzyżewską. A jeszcze może byś od kogoś dostał bonus za sport przypadkiem. Popół i diament, ta, z przereklamowanym i nie wiem z jakiego powodu wielbionym Cybulskim. 

Myślałem, że akurat w tej kategorii nie da się spi*****ić picku, ale udowodniłeś, że jednak można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Stary, ładniejszych od Krzyżewskiej nawet z XXI wieku znajdziesz kilka.

Z kolejnymi pickiem poszła Justyna Kowalczyk - gdybyś ją dał w najpiękniejszych, to byłby taki sam wynik, jak z Krzyżewską. A jeszcze może byś od kogoś dostał bonus za sport przypadkiem. Popół i diament, ta, z przereklamowanym i nie wiem z jakiego powodu wielbionym Cybulskim. 

Myślałem, że akurat w tej kategorii nie da się spi*****ić picku, ale udowodniłeś, że jednak można :)

Tzn że jednak nie oglądałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matek napisał:

Stary, ładniejszych od Krzyżewskiej nawet z XXI wieku znajdziesz kilka.

Z kolejnymi pickiem poszła Justyna Kowalczyk - gdybyś ją dał w najpiękniejszych, to byłby taki sam wynik, jak z Krzyżewską. A jeszcze może byś od kogoś dostał bonus za sport przypadkiem. Popół i diament, ta, z przereklamowanym i nie wiem z jakiego powodu wielbionym Cybulskim. 

Myślałem, że akurat w tej kategorii nie da się spi*****ić picku, ale udowodniłeś, że jednak można :)

Cybulski był zajebisty w "Giuseppe w Warszawie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalczyk poszła w TOP12 sportowców ????? To prawie na pewno najgorszy mozliwy wybór

W ogóle wybory w sporcie to w duzej mierze spore nieporozumienie i branie pod publikę. Cud ,ze jeszcze Kubica sie nie pojawił a pierwsze dwa wybory w sporcie to juz w ogóle jazda pod popularnosć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

a pierwsze dwa wybory w sporcie to juz w ogóle jazda pod popularnosć

a jak inaczej chcesz porównywać reprezentantów różnych dyscyplin?

im większa popularność/dostępność danego sportu tym większa konkurencyjność (to co robi Lewandowski próbują robić dziesiątki-setki tysięcy dzieciaków w PL co rok, to co robi przysłowiowy Fajdek próbuje może z 200 typa w skali kraju xD)

regułę łamie jedynie Małysz bo to był faktycznie fenomen 'kulturowy' (chociaż mam wrażenie że za jakieś pokolenie-dwa to ludzie będą patrzyli z politowaniem na tę małyszomanię jak na jakiś przypałowy folklor gdzie miliony ludzi c*** wie po co oglądały jakiś niszowy sport, gdzie wyniki w 50% zależą od tego komu jak będzie dmuchał wiatr xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.