Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

wybrane mecze (finały ligi mistrzów)

nie wiem czy już grał w el clasico ale to chyba generuje jeszcze większą oglądalność :) 

a Ty wziąłeś Rubinsteina zamiast Zenka ;]

13 minut temu, julekstep napisał:

ZRÓB SE TESTY GENETYCZNE DNA

 Polacy są jednym z najbardziej jednorodnym genetycznie narodem, ogólnie powinniśmy do siebie mówić per "bracie" i pewnie też dlatego się tak mocno kłócimy jak to w rodzinie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

o! to tylko jakieś 50x mniej niż wybrane mecze Lewego xD

not bad not bad

a kogo obchodzi w drafcie ATF POLAK, ilu Chińczyków oglądało mecz piłki nożnej.

Jak tak ważna jest dla Ciebie oglądalność to z 6 mogłeś wybrać Sebastiana Janikowskiego, bo Super Bowl z jego udziałem oglądało więcej osób niż finał LM z Lewandowskim.

A jakbysmy mieli jakiegoś przedstawiciela krykieta to już w ogóle, miałbyś super fit z tym żydowskim pianista. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

W finale LM grał raz i oglądalność była ~300 mln. W Gran Derby jeszcze nie grał.

Więc no nie bardzo. 

raz to on LM wygrał

w finale grał jeszcze z Borussią :) 

Teraz, Qcin_69 napisał:

a kogo obchodzi w drafcie ATF POLAK, ilu Chińczyków oglądało mecz piłki nożnej.

Koelnera np :) 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jak tak ważna jest dla Ciebie oglądalność to z 6 mogłeś wybrać Sebastiana Janikowskiego, bo Super Bowl z jego udziałem oglądało więcej osób niż finał LM z Lewandowskim.

nope

finały LM ogląda więcej osób :) 

5 minut temu, Koelner napisał:

a Ty wziąłeś Rubinsteina zamiast Zenka ;]

bo Rubinstein na swoich koncertach zgromadził in total więcej publiki niż Zenek grający z playbacku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

W finale LM grał raz i oglądalność była ~300 mln. W Gran Derby jeszcze nie grał.

Więc no nie bardzo. 

dwa razy grał. 

20’ z PSG

13’ z Bayernem 

Ten niemiecki finał oglądało 60mln osób w Europie (z czego 22 mln w Niemczech)- a w skali świata Fifa podawała 180 mln, ale to było mega zawyżone i pewnie kręciło się w okolicy 100 mln 

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

nope

finały LM ogląda więcej osób :) 

 

To wciąż nie jest europejski Super Bowl

Finał Ligi Mistrzów porównuje sie często do Super Bowl w USA. Z danych przedstawionych wcześniej widać jednak, że zainteresowanie najważniejszym meczem Champions League w Europie jest dużo mniejsze niż finałem NFL w USA. Stany Zjednoczone mają o wiele mniejszą populację niż Stary Kontynent, ale Super Bowl ogląda średnio 112-114 mln widzów. W całej Europie najbardziej oglądany finał Champions League ostatnich lat (ten z 2013 r.) zgromadził 63,7 mln widzów jak podały niemieckie media.

 

cytat ze sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

dwa razy grał. 

20’ z PSG

13’ z Bayernem 

Ten niemiecki finał oglądało 60mln osób w Europie (z czego 22 mln w Niemczech)- a w skali świata Fifa podawała 180 mln, ale to było mega zawyżone i pewnie kręciło się w okolicy 100 mln 

 

To wciąż nie jest europejski Super Bowl

Finał Ligi Mistrzów porównuje sie często do Super Bowl w USA. Z danych przedstawionych wcześniej widać jednak, że zainteresowanie najważniejszym meczem Champions League w Europie jest dużo mniejsze niż finałem NFL w USA. Stany Zjednoczone mają o wiele mniejszą populację niż Stary Kontynent, ale Super Bowl ogląda średnio 112-114 mln widzów. W całej Europie najbardziej oglądany finał Champions League ostatnich lat (ten z 2013 r.) zgromadził 63,7 mln widzów jak podały niemieckie media.

 

cytat ze sport.pl

https://en.as.com/nfl/super-bowl-vs-champions-league-final-which-is-the-most-watched-sporting-event-n-2/

And there is no question at all, like for like, standing toe to toe, the Champions League final is in an entirely different weight class to the Super Bowl. Even if you factor in the extra international viewers, your maximum figure for the Super Bowl is a worldwide figure of no more than 260 million, around a third of the Champions League. Bow to the champ, tip your hat, the fight is done.

 

więc teges

ukłoń się i przeproś tankerze a nie cytujesz dane sprzed 100 lat

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

najważniejszy głos jest @Qcin_69 on jest z Ciechocinka czyli ma około 45 km do Kruszwicy gdzie WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

true Polak

dokładnie, moje głosy powinny być liczone x2 ze względu na obiektywizm i znajomość tematu

1 minutę temu, julekstep napisał:

nom

qcina zrobili w mysiej wieży

Ciebie robią na każdym rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, julekstep napisał:

TYLKO PIASTOWIE MORDY!

A to wg Ciebie jedyni Polacy na tronie? 

Godzinę temu, Koelner napisał:

najważniejszy głos jest @Qcin_69 on jest z Ciechocinka czyli ma około 45 km do Kruszwicy gdzie WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

true Polak

Daj spokój. On akurat jest znikąd czyli jakijeś dziury w zachodniopomoirskim pewnie. Z Kujawami to on ma tyle wspólnego ,że kiedyś pił piwo Kujawiak

Pewnie nawet w Kruszwicy ani Strzelnie nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Dla mnie to był luźny koment, coś jak żart.

No przecież ja wiem co to było... Ale zawsze można wbić szpilkę w napompowany balon Julka

Ale fakt faktem ,że macie dość luźne podejście skoro Batory jest dopuszczony w dyskusji na temat największych Polaków czy nawet MAx Factor czyli człowiek , który opuścił Polske mając 14 lat. To już lepiej było brać Samuela Goldwyna bo on chociaż w Polsce spędził 19 lat.. 

Max Factor miał więcej wspólnego z carską Rosja niż Polska , która wtedy nie istniała i w odróżnieniu od takiego Singera ( nota bene noblisty ) nie uważał się za Polaka. A singer zawsze uważał się przede wszystkim za Polaka ,. potem Zyda a na końcu Amerykanina i wywiadów udziałał albo w jidysz albo po polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

A to wg Ciebie jedyni Polacy na tronie? 

Daj spokój. On akurat jest znikąd czyli jakijeś dziury w zachodniopomoirskim pewnie. Z Kujawami to on ma tyle wspólnego ,że kiedyś pił piwo Kujawiak

Pewnie nawet w Kruszwicy ani Strzelnie nie był

lodów szyszkowych tez nie musiałem jeść by wiedzieć ze wole czekoladowe Grycany!

I akurat urodziłem się we Wrocławiu, bastionie polskości, Pyro bez szkoły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Max Factor miał więcej wspólnego z carską Rosja niż Polska , która wtedy nie istniała i w odróżnieniu od takiego Singera ( nota bene noblisty ) nie uważał się za Polaka. A singer zawsze uważał się przede wszystkim za Polaka ,. potem Zyda a na końcu Amerykanina i wywiadów udziałał albo w jidysz albo po polski

dzięki za zespojlowanie mojego sleepera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.