Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

hahahahhaha

@julekstep i jego logika

  • Nauka: Alfred Tarski (67) gość od logiki
  • Sport: Robert Lewandowski (6) - wybiera gościa bo to "najwazniejszy" sport
  • Muzyka: Artur Rubinstein (43) - wybiera pianistę zamiast gwiazdę POP

 

mistrz logiki xD

 

logika to najwazniejsza nauka

w prime Rubinsteina klasyka to byl wlasnie 'pop'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

po czesci zgoda

ale jednak Lewy nr 1 (mega popularny u nas i topka na swiecie, najwazniejszy sport)

na drugim Malysz (bo fenomen) albo Szewinska (jako goat lekkkatletyki)

a obiektywnie to drugi i tak powinien byc Boniek pewnie xD (bo pilka nozna to w ogole inna skala niz pozostale sporty)

Lewandowskiemu zabrakło sukcesu z reprezentacja żeby w takim drafcie wyprzedzić Małysza czy Szewinska imo. Obiektywnie to pod względem sukcesów międzynarodowych i rozpoznawalności pewnie Iga Swiatek byłaby przed Bonkiem swoją droga.

Kwestia jakie kryteria kto przyjmie w ocenie, u mnie póki co to:

Malysz ->Szewinska ->Lewandowski -> Boniek ->Światek ->Stoch ale tutaj nuta patriotyczna zaważyła, bo jak wspomniałem wcześniej, Stoch ma większe osiągnięcia niż Małysz, ale to zdjęcia Adama stały obok fotografii JP2 w domach gospodyń domowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Malysz ->Szewinska ->Lewandowski -> Boniek ->Światek ->Stoch ale tutaj nuta patriotyczna zaważyła, bo jak wspomniałem wcześniej, Stoch ma większe osiągnięcia niż Małysz, ale to zdjęcia Adama stały obok fotografii JP2 w domach gospodyń domowych 

i żona Małysza była lubiana i traktowana prawie jak matka narodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Lewandowskiemu zabrakło sukcesu z reprezentacja żeby w takim drafcie wyprzedzić Małysza czy Szewinska imo.

Malysz w druzynowych tez nie potrafil pociagnac ekipy :)

2 minuty temu, Koelner napisał:

i żona Małysza była lubiana i traktowana prawie jak matka narodu

jak zona ma dawac bonus pointy to Lewy dubluje konkurencje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

on szybciej idzie niż Ty biegniesz po kebaba

zapomniałem o nim jak c*** ;] chociaż Stoch lepszy

i Korzeniowskiego wejście na stadion w Atlanta 96 pamiętam jak oglądałem live po tym jak go wyjebali wcześniej ( jakiś hipszański sędzia? ) i wtedy był duży hajp na niego, no i ma najwięcej polskich złotych medali a to samo przez siebie jest mocne

Ja pamiętam jego wejście na stadion w Barcelonie szkoda że nie wyszedł z tunelu.

Cały ten chód sportowy to jeden wielki meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z tymi Małyszami i Stochami, sport, który uprawia mniej niż 500 osób na całym świecie... To równie dobrze można brać zawodników w konkursie na picie piwa, tam przynajmniej większa konkurencja :D
Ja rozumiem, że w Polsce była mania na skoki, ale to jest tak niszowy sport, że wybieranie ich w tej zabawie to dramat, trzeba będzie dawać punkty ujemne.

3 Szlemy Świątek przebijają wszystkie kryształowe kule i medale od Małysza i Stocha razem wzięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Malysz w druzynowych tez nie potrafil pociagnac ekipy :)

taa tyle ze skoki to sport indywidualny, a piłka nożna zespołowy, dziwne ze trzeba Ci to tłumaczyć ;) 

Poza tym, Małysz to ikona i legenda, Lewandowski jest po prostu zajebistym piłkarzem, wiec w ATF POLAK dla mnie ikony >osiągnięcia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

dajcie spokój z tymi Małyszami i Stochami, sport, który uprawia mniej niż 500 osób na całym świecie... To równie dobrze można brać zawodników w konkursie na picie piwa, tam przynajmniej większa konkurencja :D
Ja rozumiem, że w Polsce była mania na skoki, ale to jest tak niszowy sport, że wybieranie ich w tej zabawie to dramat, trzeba będzie dawać punkty ujemne.

3 Szlemy Świątek przebijają wszystkie kryształowe kule i medale od Małysza i Stocha razem wzięte.

Małysz w skali mikro - Polski bije wszystkich na głowe skoki, rajdy fenomen społeczny swoich czasów. W skali makro nie ma podjazdu do Świątek. Ciekawe jak oceni te wybory szanowne gremium.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

taa tyle ze skoki to sport indywidualny, a piłka nożna zespołowy, dziwne ze trzeba Ci to tłumaczyć ;) 

Poza tym, Małysz to ikona i legenda, Lewandowski jest po prostu zajebistym piłkarzem, wiec w ATF POLAK dla mnie ikony >osiągnięcia 

jakbyśmy wybierali w drafcie koszykarskim to widzę to tak:

Lewandowski - wieloletni all-nba grajek z NBA (który nie dostał MVP tylko dlatego że NBA z jakiegoś powodu postanowiła nie przyznawać tej najgrody w sezonie bańkowym)
Szewińska - wieloletni MVP mocnej ligi europejskiej z dawnych lat (jakiejś greckiej np)
Małysz - kolo który rozpierdalał i robił jakieś chore rzeczy (60 ppg sezon itp) w drugiej lidze polskiej przez to stał się lokalnym fenomenem

2 minuty temu, Koelner napisał:

nie ma bata. Twoje picki bardziej pasują na ATF GOAT Jude więc słabo

ZRÓB SE TESTY GENETYCZNE DNA

ciekawe ile sam masz ickowej krwi naziolu!

Chociaż Ty z Gdańska to bardziej Niemiaszek pewnie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jakbyśmy wybierali w drafcie koszykarskim to widzę to tak:

Lewandowski - wieloletni all-nba grajek z NBA (który nie dostał MVP tylko dlatego że NBA z jakiegoś powodu postanowiła nie przyznawać tej najgrody w sezonie bańkowym)
Szewińska - wieloletni MVP mocnej ligi europejskiej (jakiejś greckiej np)
Małysz - kolo który rozpierdalał i robił jakieś chore rzeczy (60 ppg sezon itp) w drugiej lidze polskiej przez co stał się lokalnym fenomenem

no tak, zapewne występy koszykarskie drugiej ligi polskiej oglądałoby po 10 mln ludzi tydzień w tydzień, ludzie braliby wolne w pracy na mecz ASG (igrzyska), mamy od Szczecina po Białystok zamawiałaby kubki ze zdjęciem takiego gracza, a typ który odebrałby mu mistrzostwo (Sven Hannavald) byłby swego czasu bardziej znienawidzonym Niemcem od Hitlera. 

No na pewno druga liga polska :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

no tak, zapewne występy koszykarskie drugiej ligi polskiej oglądałoby po 10 mln ludzi tydzień w tydzień, ludzie braliby wolne w pracy na mecz ASG (igrzyska), mamy od Szczecina po Białystok zamawiałaby kubki ze zdjęciem takiego gracza, a typ który odebrałby mu mistrzostwo (Sven Hannavald) byłby swego czasu bardziej znienawidzonym Niemcem od Hitlera. 

No na pewno druga liga polska :) 

 

o! to tylko jakieś 50x mniej niż wybrane mecze Lewego xD

not bad not bad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

wybrane mecze (finały ligi mistrzów)

nie wiem czy już grał w el clasico ale to chyba generuje jeszcze większą oglądalność :) 

W finale LM grał raz i oglądalność była ~300 mln. W Gran Derby jeszcze nie grał.

Więc no nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.