Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

stary, ja w życiu nie widziałem żadnego koncertu tego Rubinsteina (Paderewskiego zreszta tez) a nawet jakbym widział to dalej ni c***a bym nie wiedział czy to dobre jest czy nie, bo się na tym po prostu nie znam.

 

Raz w życiu poszedłem do opery czy tam filharmonii na jakiś k**** recital jakiegoś Argentyńczyka podczas festiwalu chopinowskiego, i jedyne co mi się podobało to to ze były tam ze 2 albo 3 przerwy i było wino w bufecie, wiec jak tylko zaczynała się przerwa to wybiegalem się napić (całościowo więcej zapłaciłem za wino niż za bilety) by to przetrwać .

Stad tez, c***a się znam czy Rubinstein był top10 alltime, czy 54 i które miejsce w tymże rankingu zajmowałby Paderewski, ale Paderewskiego znałem z książek, a Rubinsteina poznałem dzisiaj z wikipedii

Czy możemy uznać, że to pitupitu na pianinie to takie muzyczne skoki narciarskie czy żużel w sporcie? 👿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję, że trochę beka może być w sztuce jak przyjdzie do głosowania. Bo pewnie Matejko będzie najpopularniejszym wyborem, a dalej co gust to na chybił trafił może być. Btw, ciekawe czy ktoś w tej kategorii się otworzy na inną dziedzinę niż malarstwo ;)

Muzyka zresztą chyba podobnie po zdecydowanym nr 1 (Chopin), choć kilka fajnych postaci (nawet jeszcze niewybranych jest). W nauce po top2 też może być ciężko układać kolejność. 

W literaturze mamy piękne bogactwo, chyba najciekawsza kategoria. 

Jakby co, postaram się też zagłosować, jeśli czas pozwoli. Btw, jak chcecie lecieć z głosowaniem, w każdej kategorii przy 12 osobach, 12pkt za 1 miejsce, 11pkt za 2 itd.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Jakby co, postaram się też zagłosować, jeśli czas pozwoli. Btw, jak chcecie lecieć z głosowaniem, w każdej kategorii przy 12 osobach, 12pkt za 1 miejsce, 11pkt za 2 itd.? 

tak jest - przy czym każdy grający-głosujący z defaultu daje sobie same 12tki ofc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Czy możemy uznać, że to pitupitu na pianinie to takie muzyczne skoki narciarskie czy żużel w sporcie? 👿

Podobną rozkminę wczoraj miałem. 

Świetnych kompozytorów mamy mnóstwo, a gwiazd muzyki zdecydowanie mniej. To trochę inna nisza jest i często dużo mniejsza konkurencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Czy możemy uznać, że to pitupitu na pianinie to takie muzyczne skoki narciarskie czy żużel w sporcie? 👿

jeśli bilety na żużel/skoki byłyby 5x droższe niż na piłkę nożną i wyprzedawały się  dużo szybciej to tak

i ofc gdyby to miało miejsce na całym świecie a nie tylko w PL i jakichś 2 innych krajach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Świetnych kompozytorów mamy mnóstwo, a gwiazd muzyki zdecydowanie mniej. To trochę inna nisza jest i często dużo mniejsza konkurencja. 

no tak

nasi kompozytorzy muszą konkurować tylko z jakimiś Mozartami i Bachami

kiedy nasze 'gwiazdy muzyki' muszą walczyć z Wielką Beyonce :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

jeśli bilety na żużel/skoki byłyby 5x droższe niż na piłkę nożną i wyprzedawały się  dużo szybciej to tak

i ofc gdyby to miało miejsce na całym świecie a nie tylko w PL i jakichś 2 innych krajach

no tak

nasi kompozytorzy muszą konkurować tylko z jakimiś Mozartami i Bachami

kiedy nasze 'gwiazdy muzyki' muszą walczyć z Wielką Beyonce :( 

Powtarzam wybitnych polskich kompozytorów jest mnóstwo. Jak to tłumaczysz? Polacy są zdolni w jednej dziedzinie, a w innej znaczą mniej niż polskie kluby piłkarskie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Pewnie będą kontrowersje, ale dla mnie nr1 w tej kategorii jeśli chodzi o czystego Polaka - Kopernik był niemieckojęzyczny, a Skłodowska jednak całą pracę naukową wykonywała we Francji 

Aneta Kręglicka od lat utrzymuje piękną sylwetkę. Zawsze omija ten posiłek. „Naprawdę nie jem mało”

 

Jako 55 latka - naprawdę robi wrażenie 

no ona ma najlepsze accolades i zajebiste longevity

sęk w tym.... że jak dla mnie to ona w tym Miss peaku wyglądała mocno słabo

Jak 30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata

c'mon....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dobrze że nie byłeś w jury

też się cieszę

jakbym był to pewnie już bym nie żył, albo byłbym bardzo stary!

 

co poradzić mordo

wybrałeś Roberta Parisha xD (który z jakiegoś dziwnego powodu dostał MVP xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.