Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

dogadaj się z ownerem Paderewskiego bo on z kolei uważa że liczy się 'internazionale'

generalnie obaj są w jednej podkategorii (pianiści, Paderewski coś tam próbował komponować -> ale wyszła klapa) i w tej kategorii Rubinstein to top10-20 all-time a o Paderewskim nawet nikt się nie zająknie w tym temacie (ot bardzo dobry grajek w swoich czasach) + dodatkowo Rubinstein ma fenomenalne longevity (80 lat na scenie)

to jak porównywać Garnetta do jakiegoś Rika Smitsa

sorry

a jednak nawet po wyjeździe z PL dalej działał na korzyść kraju za co był niejednokrotnie honorowany

zdecydowanie Żyd pozytywny!

i nic na to nie poradzę że PL była zawsze najbardziej przychylnym Żydom narodem a Żydzi to jednak mocno utalentowane bestie :) 

ta, tyle ze podejrzewam ze 50% lub więcej osób tego Rubinsteina googlowalo, a Paderewskiego niekoniecznie musieli, a skoro to draft Polak, to dla mnie ważniejsza jest rozpoznawalność przez Kowalskiego a nie Smitha czy Golda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Boniek fajny wybór, nawet jak byłem na zadupiu w Afryce to go znali 

no Boniek powinien pójść wysoko (bo piłka nożna jako ultimate sport, bo Mundial) -> pytanie jak mocno jego legacy ucierpiało przez Lewego (strata tytułu 'najlepszego polskiego kopacza')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ta, tyle ze podejrzewam ze 50% lub więcej osób tego Rubinsteina googlowalo, a Paderewskiego niekoniecznie musieli, a skoro to draft Polak, to dla mnie ważniejsza jest rozpoznawalność przez Kowalskiego a nie Smitha czy Golda.

Owner Paderewskiego uważa inaczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Coś czuje, że w kategorii sport pojawi się u Ciebie P.F 

😀

 

Teraz, julekstep napisał:

Owner Paderewskiego uważa inaczej!

To jest konkurs publiczności jak Telekamery w dodatku jak pisałem Paderewski może grać na wielu pozycjach ( polityka, aktywizm …) wiec taki role player do składu dojebany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Owner Paderewskiego uważa inaczej!

no i? zwycięzca i drugi w atf under 24 dało Bulls na dwóch pierwszych miejscach, a oni skończyli tylko przed Lafem xd

Ja mam wyżej Paderewskiego, choć nie ma co ukrywać, ze tutaj jego role poza koncertowe dają dodatkowe punkty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ja mam wyżej Paderewskiego, choć nie ma co ukrywać, ze tutaj jego role poza koncertowe dają dodatkowe punkty. 

to tak jakbyś dawał Jordanowi dodatkowe punkty za Kosmiczny Mecz i GMowanie :P 

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

no i? zwycięzca i drugi w atf under 24 dało Bulls na dwóch pierwszych miejscach

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie serdecznie żałuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Batory też Polakiem? 

Królów elekcyjnych uznajecie za Polaków? 

Bo wydaje się, że jedno pomijane nazwisko podobnie można podciągnąć, chociaż u mnie byliby w rankingu nawet za Morawieckim. 

No chyba trzeba tak jak Jagiellonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

to tak jakbyś dawał Jordanowi dodatkowe punkty za Kosmiczny Mecz i GMowanie :P 

 

stary, ja w życiu nie widziałem żadnego koncertu tego Rubinsteina (Paderewskiego zreszta tez) a nawet jakbym widział to dalej ni c***a bym nie wiedział czy to dobre jest czy nie, bo się na tym po prostu nie znam.

 

Raz w życiu poszedłem do opery czy tam filharmonii na jakiś k**** recital jakiegoś Argentyńczyka podczas festiwalu chopinowskiego, i jedyne co mi się podobało to to ze były tam ze 2 albo 3 przerwy i było wino w bufecie, wiec jak tylko zaczynała się przerwa to wybiegalem się napić (całościowo więcej zapłaciłem za wino niż za bilety) by to przetrwać .

Stad tez, c***a się znam czy Rubinstein był top10 alltime, czy 54 i które miejsce w tymże rankingu zajmowałby Paderewski, ale Paderewskiego znałem z książek, a Rubinsteina poznałem dzisiaj z wikipedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

stary, ja w życiu nie widziałem żadnego koncertu tego Rubinsteina (Paderewskiego zreszta tez) a nawet jakbym widział to dalej ni c***a bym nie wiedział czy to dobre jest czy nie, bo się na tym po prostu nie znam.

o to tak samo jak w przypadku kosza! (wyniki atf mówią same za siebie! xD)

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Raz w życiu poszedłem do opery czy tam filharmonii na jakiś k**** recital jakiegoś Argentyńczyka podczas festiwalu chopinowskiego, i jedyne co mi się podobało to to ze były tam ze 2 albo 3 przerwy i było wino w bufecie, wiec jak tylko zaczynała się przerwa to wybiegalem się napić (całościowo więcej zapłaciłem za wino niż za bilety) by to przetrwać .

Stad tez, c***a się znam czy Rubinstein był top10 alltime, czy 54 i które miejsce w tymże rankingu zajmowałby Paderewski, ale Paderewskiego znałem z książek, a Rubinsteina poznałem dzisiaj z wikipedii

ok - no i właśnie takiego melomańskiego CV się spodziewałem czytając jak ustawiasz ich w rankingu :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.