Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, RappaR napisał:

To miał być teraz mój pick - ogólnie Sewer chyba nr 2 na razie w zabawie

meh

3 b.dobre picki - gdzie ten Lem w literaturze jest i tak mocno risky (tam żadna kolejność w top6 mnie nie zdziwi tbh) + tragiczny pick Kory i b.słaby Michnika (chociaż to też mocno tricky kategoria)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batory spokojny wybór władcy jak na tę rundę, może jeszcze z jednego dwóch można było lepszych wyrwać, ale do dyskusji. Ocenę zaniża mu krótkie longevity, na plus kilkukrotne złojenie wschodniego sąsiada. 

Taka jeszcze wrzutka na obronę picka Chmielnickiego. Batory 100% Węgier i nigdy nie nauczył się polskiego.

Ale król Rzeczypospolitej więc jak najbardziej powinien mieć prawo być pickowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

jeden z moich ulubionych malarzy też jest dostępny, niestety malarstwo to mega nisza 

Ja się nie znam, przejrzałem kilka topek z PL i Beksiński był w top 10, ale najczęściej miejsca 8-10. Niemniej stylistyka jego obrazów mi siedzi, natomiast czym innym jest tu jego wpływ na sztukę i jak zapisał się na kartach historii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

zdecydowanie najbardziej mi się na razie podobają teamy Julka, Koelnera i Sewera

w sumie Koelner podobny case (chociaż bez żadnej mega wtopy jak Kora)

najpierw no brainer nr 1 Kopernik i mega steal z Kościuszką, ale potem już gorzej (mocno średni Paderewski i Reymont + Karski, który niby jest fajny ale Sendlerowa i Pilecki są dużo bardziej sexy pickami w podkategorii '2 WŚ', więc przez to on może spaść pod ludków z innych podkategorii będąc obiektywnie lepszym)

lol Chełmoński jako nr 3 pick w sztuce pokazuje dobitnie jaka tu jest bieda w PL xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mimo to uważam że moje typy są dość nierówne no i z każdym kolejnym robi się co raz ciężej 😀 Trochę ubolewam że w ostatnich dniach miałem za mało czasu żeby bardziej się udzielać z wami ale zabawa jest na prawdę przednia chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.