Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2024 o 15:04, Pablo81 napisał(a):

Czy tak ciężko ci zrozumieć, że on po prostu chce tylko, żeby wszyscy uznawali wyznawany przez niego system wartości za najlepszy, a model jego życia był wzorem dla innych? Nie bądź ograniczony- zrozum!

Nie rozumiesz też , że jak kupisz kebab u pobliskiego Turka, to tak jakbyś zwiedzał Stambuł? Te same doznania i styczność z kulturą.

Jakoś mi się dziś przypomniał ten wpis.

Pozdrawiam ze Stambułu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Koelner napisał(a):

IMG-8471.jpg

to chyba w komuno-Kalifornii, dzisiaj w "stolicy" po $5.99, zeby nie byc tendencyjnym (bo w 1980 $0.50! czyli w 6 lat zdrozal 3x a w 38 lat zdrozal nastepne 4x LOL)w 1986 Big Mac kosztowal $1.62.

sredni dom w 1986 kosztowal $111k a w 2024 $410k -> czyli wszystko zdrozalo ~tyle samo.

kumulatywna inflacja miedzy 1986 a 2024 ~187% (~2.8% rocznie). szoker!

trzeba bylo kupic w 1986 od c***a mieszkan w PL, to by sie teraz pozylo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, memento1984 napisał(a):

to chyba w komuno-Kalifornii, dzisiaj w "stolicy" po $5.99, zeby nie byc tendencyjnym (bo w 1980 $0.50! czyli w 6 lat zdrozal 3x a w 38 lat zdrozal nastepne 4x LOL)w 1986 Big Mac kosztowal $1.62.

sredni dom w 1986 kosztowal $111k a w 2024 $410k -> czyli wszystko zdrozalo ~tyle samo.

kumulatywna inflacja miedzy 1986 a 2024 ~187% (~2.8% rocznie). szoker!

trzeba bylo kupic w 1986 od c***a mieszkan w PL, to by sie teraz pozylo!

 

A o ile wzrosła mediana zarobków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jake napisał(a):

ej, @RappaR dopiero teraz skumałem, że Ty to Ty, czemu od ponad roku nie odpowiedziałeś mi na forum dws w temacie o największym politycznym błędzie aliantów?

Może to mieć związek z tym, że nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje informacji, gdzie mogę w internecie znaleźć starsze, ministerialne programy nauczania dla określonych kierunków/zawodów?

Potrzebuję do nostryfikacji, a uczelnia najwcześniejszy, jaki może mi wysłać i tak jest za świeży, bo późniejszy niż mój dyplom.

Jak ktoś wie, to będę zajebiście wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wyjebało teraz tyle MLM?

Kiedyś było popularne, ale no zniknęły chore czasy, ludzie się pouczyli i widzę, że teraz od nowa w pizdu tego.

Idiotyzm nowego pokolenia czy po prostu algorytmy wyłapały, że toczę z tego bekę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.