Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Właśnie ojebałem Chinczyka w ping ponga, kolejna rzecz na bucket list odhaczona.

Teraz dopiero zrozumiałem wpis. Gość zostawił w szatni paletki które po prostu zabrałeś? 

Co teraz. Niemca z samochodu?

34 minuty temu, Koelner napisał(a):

miał w poprzek? 

Chyba miałem mylny trop bo twoj chyba bliższy ciału ( prawdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Dla fanów, odgądniecie to podziękujecie ;)

 

Widzialem pare dni temu. Strasznie zmarginalizowano Matsuyame (obok Kojiro i Ishizakiego moja ulubiona postac) i nie bylo mistrzostw swiata 😕

ale ogolnie mile (i podoba mi sie okreslenie Bracia Bobry xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2024 o 08:35, Koelner napisał(a):

psy już nie zdychają tylko umierają, proszę niech ktoś zgasi światło 

A ja mówię że zwierzęta umierają bo jeśli się rodzą to też umierają.

Nie dlatego że zrównuje życie człowieka i zwierzęcia (chociaż część ludzi nie zasługuje na zrównanie ich ze zwierzętami bo są w mojej hierarchii dużo niżej od nich bo też tutaj są większe wymagania skoro już tak wyniośle mówimy o człowieczeństwie czyż nie?) tylko dlatego że nie uważam iż jesteśmy pępkiem świata który powinien zawłaszczyć sobie planetę, nie uważam że w perspektywie wszechświata mamy prawo do takiego myślenia - przynajmniej ja się nie nadymam i nie mam takich zapędów.

Szanuje każde życie, każde życie również zwierząt ma jakieś znaczenie i do każdego mam szacunek.W pewnym stopniu podziwiam jako cud stworzenia, patrzę na swojego psa i właśnie tak myślę że jest to niesamowite że natura go stworzyła.

Dla samego faktu że czuje do niego takie przywiązanie nie mam ochoty używać słownictwa typu zdechł, po prostu i prof. Bralczyk może mieć tutaj zdanie jakie uważa, co mnie to interesuje i szczerze osobiście nie szanuje go za bardzo ;)

Jako osoba raczej prawicowa to pewnie odosobniona opinia ale u mnie w rodzinie zawsze był duży szacunek do zwierząt, szczególnie mojego dziadka (do teraz nie zabije nawet muchy, serio) i może to przez to.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.