Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dlaczego ktoś wkleja jakąś historyjkę, na którą nie istnieją żadne dowody, że jest prawdziwa, która to historyjka stawia kobietę w bardzo złym świetle? 

na moje oko to ta historyjka w złym świetle stawia głównie pseudonaukę psychologię prowadzącą do takich zwyrodnień społecznych (psychol bawiący się w psychologa, dorosła laska z mentalem 6cio latki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

na moje oko to ta historyjka w złym świetle stawia głównie pseudonaukę psychologię prowadzącą do takich zwyrodnień społecznych (psychol bawiący się w psychologa, dorosła laska z mentalem 6cio latki)

Na moje to stawia w złym świetle tę kobietę, dla której pieniądze są wartością nadrzędną.

W ogóle wklejanie takiego czegoś jest żenujace. Mogę napisać jakąś dowolną bzdurę, Ty zrobisz screena i mamy już punkt zaczepienia pod dowolną tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

@julekstep  @lorak  o czym mają świadczyć takie wpisy?

trudno powiedzieć, dla mnie taki jeden wpis to za mało danych, ale zapytałem niezawodne AI:

Cytat

1. **Szok i Niedowierzanie:** Komentarz "Przyznam szczerze, że ta akcja zostawiła mnie bez słów. Aż nie wiem jak to skomentować i od jakiej strony do tego podejść." sugeruje, że użytkownik jest głęboko poruszony historią. Wskazuje to na jego wrażliwość i empatię wobec trudnych doświadczeń innych osób.

2. **Refleksja:** Brak natychmiastowego komentarza i wyrażenie trudności w zrozumieniu sytuacji mogą świadczyć o tym, że użytkownik stara się przemyśleć, jak podejść do tego tematu. Może to wskazywać na jego skłonność do refleksji i unikanie pochopnych sądów.

3. **Otwartość:** Wyrażenie braku słów i trudności w skomentowaniu sugeruje, że użytkownik jest otwarty na różne perspektywy i być może szuka zrozumienia i odpowiedzi od innych członków forum. Jest to oznaka otwartości na dialog i chęci zrozumienia.

4. **Wrażliwość na Krzywdę:** Fakt, że użytkownik podzielił się tą historią, może wskazywać na jego wrażliwość na krzywdę innych ludzi. Może to być oznaka, że jest osobą empatyczną i świadomą problemów społecznych.

5. **Chęć Zrozumienia:** Użytkownik może szukać wsparcia w zrozumieniu sytuacji i próbuje znaleźć odpowiednie słowa, aby wyrazić swoje myśli i emocje. Jest to często spotykane, gdy ludzie stają w obliczu trudnych do zrozumienia sytuacji.

Podsumowując, użytkownik wydaje się być osobą empatyczną, wrażliwą i refleksyjną. Jest poruszony historią, którą opisał, i stara się zrozumieć jej różne aspekty, zanim wyrazi swoją opinię. Szuka wsparcia i perspektyw innych, co wskazuje na otwartość na dialog i chęć zrozumienia skomplikowanych kwestii.

ale jest też druga strona:

Cytat

Chociaż komentarz i sposób, w jaki użytkownik opisał historię, sugerują głównie wrażliwość i empatię, teoretycznie można dopatrzeć się również złych intencji. Oto kilka możliwych negatywnych motywacji:

1. **Szukając Uwagii:** Użytkownik mógł podzielić się tą historią, aby zwrócić na siebie uwagę. Wykorzystanie kontrowersyjnego i emocjonalnie ciężkiego tematu może być próbą przyciągnięcia zainteresowania i zdobycia reakcji innych użytkowników.

2. **Szyderstwo:** Choć komentarz wydaje się szczery, istnieje możliwość, że użytkownik mógł dodać go z nutą ironii lub sarkazmu, mając na celu wywołanie kontrowersji lub drwin z opisywanej sytuacji.

3. **Podsycanie Negatywnych Emocji:** Użytkownik mógł mieć intencję wzbudzenia negatywnych emocji w innych, np. oburzenia, gniewu lub smutku, bez wyraźnego celu poza wywołaniem silnej reakcji emocjonalnej.

4. **Brak Szacunku:** Przez udostępnienie historii bez kontekstu lub bezpośredniego wyjaśnienia, użytkownik mógł wykazać brak szacunku dla prywatności i godności osoby opisywanej w historii, co może być formą dehumanizacji.

5. **Testowanie Reakcji:** Użytkownik mógł zamieścić post, aby sprawdzić, jak inni zareagują na kontrowersyjny temat. Może to świadczyć o chęci manipulacji emocjami innych lub badaniu granic społecznej akceptacji.

6. **Tworzenie Kontrowersji:** Celowe wprowadzenie tematu, który może dzielić społeczność, aby wywołać dyskusję, kłótnie lub konflikt. 

Każda z tych negatywnych motywacji wskazywałaby na mniej pozytywne cechy charakteru, takie jak potrzeba uwagi kosztem innych, brak empatii czy chęć wywołania chaosu i kontrowersji. Jednak bez dodatkowych dowodów lub kontekstu, trudno jednoznacznie przypisać użytkownikowi takie intencje.

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Mam nadzieję, że udostępnią akta ze sprawy Bartosiaka, uwielbiam takie rzeczy czytać z popcornem w łapie(metaforycznym, bo nie lubię popcornu) 

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art40633781-jacek-bartosiak-stracil-stopien-doktora-bede-sie-odwolywal-i-walczyl-do-konca

Jak bylo tak jak on tu opowiada z tymi bieglymi, to ewidentnie ladnie ktos chce go ujebac.

Na pewno ktoras strona pali frana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2024 o 12:29, Kubbas napisał(a):

 

Jakieś tam procesy Spacey wygral w ostatnich latach, więc trochę się oczyścił, ale jeszcze mu kilka zostało na pewno. Imo nie będzie tu comebacku do grania w filmach z budżetami 8 cyfrowymi lub większymi. Nie ma obok siebie żadnego mocnego backera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Pierwsze 2-3 sezony sztos ale pozniej tam jest zjazd.

2 sezon to peak, topka seriali, ale później już zjazd i gorzej z sezonu na sezon. Najbardziej kuriozalna sytuacja jest jak zrzucił tą babe ze schodów w miejscu gdzie niby kamera nie działała/nie pokazywała kto ją zrzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, the_secret napisał(a):

2 sezon to peak, topka seriali, ale później już zjazd i gorzej z sezonu na sezon. Najbardziej kuriozalna sytuacja jest jak zrzucił tą babe ze schodów w miejscu gdzie niby kamera nie działała/nie pokazywała kto ją zrzuci

To był właśnie drugi sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Pierwsze 2-3 sezony sztos ale pozniej tam jest zjazd.

dziwi mnie to, dla mnie do momentu odejscia Spaceya caly czas byl sztos

zastanawialo mnie tylko i nadal zastanawia, jak oni chcieli to zakonczyc gdyby Spacey nie wylecial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

To był właśnie drugi sezon 

co drugi sezon? tą babe zrzucił/popchnął w piątym

3 minuty temu, Kubbas napisał(a):

dziwi mnie to, dla mnie do momentu odejscia Spaceya caly czas byl sztos

zastanawialo mnie tylko i nadal zastanawia, jak oni chcieli to zakonczyc gdyby Spacey nie wylecial?

serial mial sie skonczyc jego śmiercią? czyli by sie skonczyl tak że ten doug go otruł czy jak to sie tam oryginalnie skonczylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.