Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Cavs to zawsze byl kiepski matchup w tym sezonie dla Bux, spodziewalem sie slabego wyniku,

sprawa u mnie wyglada tak ze nie ruszam na bank top3

numer 4,5,6 - czyli Jennings Beaubois i Smith raczej u mnie zostana

ale mimo wszystko jak ktos ma cos do zaoferowania to chetnie go wyslucham

 

bullshitowanie, wciskanie mi gowien nie wchodzi w gre, wiec od razu mozecie sobie pewne oferty darowac

na what you gonna say now jak dla mnie troche za wczesnie

 

wole Kobego z Warriors

Curry :'' U worried ?''

Kobe : '' Hit the 3 to tie the game and I'll show u who should be worried ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba skład w obecnej formie. Jak dodam do tego dobrych rookies będzie naprawdę zajebiście.

 

Matthews to mój najlepszy ruch FA po Collisonie, obu na raz wziąłem chyba, a dzień po nich Holidaya ale do niego straciłem nerwy, jak dostawał 35 minut i robil 5fp. Muszę popracować nad cierpliwością za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, ja ci zazdroszczę że ty naprawdę nie masz innych problemów niż FBX#1 ;] twoje żale są już naprawdę męczące ;] przejebiesz ten sezon.

To co konczymy sezon ? Zet mowi ze LU przegra , wiec konczymy sezon i c***a (miało byc "....konczymy sezon i basta", ale to politycznie nie poprawne :wink: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, ja ci zazdroszczę że ty naprawdę nie masz innych problemów niż FBX#1 ;] twoje żale są już naprawdę męczące ;] przejebiesz ten sezon.

To co konczymy sezon ? Zet mowi ze LU przegra , wiec konczymy sezon i c***a (miało byc "....konczymy sezon i basta", ale to politycznie nie poprawne :wink: ).

jak dla mnie możemy kończyc, marcinek pisał że mam 3 pick w drafcie ;]

 

Jeśli czytanie Cie męczy, to przecież nikt Cię do niego nie zmusza, prawda? :]

sęk w tym, że nie czytam właśnie zbyt często tego tematu, ale zawsze czatuję na tabelki. natomiast każdy twój post na który luknę to żale że ktośtam zagrał źle...

 

chcesz wygrac? pisz do mnie to kogoś ci opchnę ;] ai3 mnie spławił ostatnio (pozdro ;]) więc może z tobą cosik się uda.

 

a tak w ogóle to myślałem że od 1 kwietnia nie tylko zamykamy FA ale i trejdy?

 

edit: Geddo mógłbyś mi przypomniec kim jest Reggie Wiliams bo zapomniałem co mi o nim pisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytanie Cie męczy, to przecież nikt Cię do niego nie zmusza, prawda? :]

sęk w tym, że nie czytam właśnie zbyt często tego tematu, ale zawsze czatuję na tabelki. natomiast każdy twój post na który luknę to żale że ktośtam zagrał źle...

Moim zdaniem choćby wersja graficzną tabelka różni się od reszty postów. Z tego powodu łatwo zobaczyć kiedy ją wrzucono.

 

Inną kwestią jest to, że ja nie wrzuciłem dotychczas tabelki. Można więc przyjąć domniemanie, że jeśli widzisz post mojego autorstwa, tabelki w nim nie uświadczysz.

 

Jeśli natomiast i pomimo tego nie możesz sobie poradzić z upierdliwością i wylewanie żali w moich postach, zawsze zostaje Ci "ignor". Jak to w ustawieniach forum ktoś moderujący napisał: "Wrogowie to użytkownicy domyślne ignorowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane."

Ze swej strony chciałbym tylko zwrócić uwagę, że jest to forum, w związku z czym mam prawo zamieszczać wszelkie komentarze związane z tematem i nie naruszające ogólnie pojętych zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, ależ ja wprawdzie ostatnio mało czytam forum (mam remont w domu, sam wszystko robię) ale zawsze staram się czytac wszystkie posty jakie są napisane, z szacunku dla tych co się męczą, choc ci ludzie o tym nie wiedzą :) natomiast o ile większą wartosc miałby twój ostatni post, że zacytuję:

 

J-Rich i Nash to jakieś k**** pomyłki są. Nawet Maggette od nich lepiej zagrał. Chwała za to Davidowi Lee - uratował mi dupę swoim występem. On i Brooks zrobili prawie 200 fp, pozostałych pięciu ledwo 150...

gdyby brzmiał on tak:

 

J-Rich i Nash to jakieś k**** pomyłki są. Nawet Maggette od nich lepiej zagrał. Na szczęście ai3 to pizda i nawet nash z jrichem go nie przebiją. Chwała za to Davidowi Lee - uratował mi dupę swoim występem. On i Brooks zrobili prawie 200 fp, pozostałych pięciu ledwo 150...

jak bardzo pozytywny ładunek emocji ten post przekazuje! w moim odczuciu taki post stawia cię w pozycji zwycięzcy. a te twoje "żale", jak to nazwałem pokazują że raczej przegrasz boś zbytnio nerwowy. więcej luzu zią 8)

 

ai3, no offens, tylko tak mi się napisało :mrgreen: wcale tak nie uważam ;]

 

edit: opcji o wrogim użytkowniku nie mam zamiaru wobec ciebie (i nikogo innego) używac, bo: raz że się znamy a dwa że zwyczajnie lubię cię czytać (jak nie narzekasz)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja mysle ze my zwiazku z szeroko pojeta liga dzentelmanow cierpimy na syndrom ''smutasa'' czy tez nikt nie chce nikogo poobrazac leciutko, nikoog skonfrontowac bo bedzie to odebrane jako obraza stanu, chamstwo i ''jakis problem'''

jak dla mnie nic bardziej mylnego, wiadomo ze przyjaciolmi tu nie jestesmy, zebralismy sie pograc w gierke ale to nikomu w niczym nie przeszkadza by komus slownie dojebac

z ta pizda mysle ze zrobilo by sie ciekawie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.