Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

pochwal sie Lu ile mozesz dostac za Vince'a ? to wtedy wszyscy sie dowiemy ile sa warte 50fp w takim wieku

Po Iversonie widać, że na pewno można dostać kogoś pokroju Billupsa...

 

 

Nie wiem jak tam sytuacja Clavera w Europie (czy podpisał extension czy nie), ale coś tam po drafcie przebąkiwał, że pogra rok może dwa w Europie i idzie do NBA.

Roger, a Pekovica w Minnesocie raczej szybko nie uświadczysz... Zwłaszcza jeśli zostanie Darko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że Findek nie odpierdoli tzw. Ronniego i po sezonie będzie chciał prowadzić dalej swoją ekipę... bo jak na razie wychodzi na to, że Arenas idzie za Ajincę...

Nie, Ronniego nie odpierdolę. Co nie zmienia faktu, że nie rozumiem o czym piszesz.

 

 

Do Rogera Channing Frye

Do mnie Al Thornton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem k****, że kontuzje mnie wykończą... I nawet wyrobienie 30 slotów nadróbki nic nie dało :/

c***...

 

I c*** z Claverem. We wrześniu się pomartwię o swój skład. Jeśli Iggy ma opuścić 3-4 mecze, to Carney niech napierdala chociaż te 30 minut na mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk Hinrich + Vince Carter + protected pick 2011 Lukasza

 

za

 

Steve Nash + Flip Murray

 

Salary chyba w normie, blisko 459.

1. Picki 2011 wymieniamy dopiero od draftu 2010

2. Nie wymieniamy pickow protected

 

Jak wam to pasuje to klikam

 

A ten trade Findka to kompletnie z dupy jest, niby srednia-wise sie nie a do czego przyczepic ale 99 na 100 osob powie ze trade jest do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trejdami się wygrywa, a brakiem kontuzji. Nash kontuzjowany, ale pewniejszy niż Vince i Hinrich... Nie wiem czy coś na tym zyskuję, ale lepsze to niż nie robienie niczego...

 

Jeśli Iggy rzeczywiście się połamał, to skoro podjąłem rękawicę, muszę walczyć. Niezbyt chętnie go oddam, ale wysłucham propozycji na PM. Jeśli macie konkrety, walcie na priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.