Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie potraficie lepiej ukrywać intencji na zyskanie lepszego picku niż biorąc za Forda gościa, który w NBA nie gra? :lol:

 

To Zet wziął chociaż za Kenyona gościa, który gra obecnie świetnie i który ma nawet pewne miejsce w nba w przyszłym sezonie, bo już podpisał gwarantowany kontrakt na zaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego można wyrzucić Shaqa czy Wallace'a a nie można wyrzucić Forda ? Jaki jest Twój problem ? Tamci kręcili lepsze wyniki, i nie bredź że Ford jest młody bo z jego historią szpitalną powinien być traktowany jak potrącony przez życie weteran. On nie jest perspektywiczny i robił c***owe rezultaty, w dodatku zajmuje 40 w salarze.

 

A Pops to jest k**** mój człowiek. I tak nie musze dbać o rotację to wziąłem jego. WYymienię go na rook'a, jesteście dziwni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam pretensji o wyrzucenie Forda, który zmienia się w drugiego Tinsa w Pacers, ale lepiej zrobić taki manewr z wyczuciem, a nie brać ziomka, który w NBA nie gra i najprawdopodobniej grać nie będzie, z tłumaczeniem, bo to mój człowiek i tak go wymienię na innego.

 

Zresztą nevermind, tak to nic nie zmienia w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam pretensji o wyrzucenie Forda, który zmienia się w drugiego Tinsa w Pacers, ale lepiej zrobić taki manewr z wyczuciem, a nie brać ziomka, który w NBA nie gra i najprawdopodobniej grać nie będzie, z tłumaczeniem, bo to mój człowiek i tak go wymienię na innego.

 

Zresztą nevermind, tak to nic nie zmienia w sumie.

Gdybym stwarzał pozory to wszystko byłoby ok ? Come on Roger. Dokładnie, nvm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie sie Findkowi, skoro wczesniej inni robili to samo i nikt nie widzial w tym nic dziwnego poza mna i Marcinkiem. ciekawi mnie, kto jeszcze i co wazniejsze kogo zwolni aby cos zyskac w drafcie. proponuje Wam policzyc pozycje wszystkich druzyn, wtedy bedzie Wam latwiej obliczyc kogo zwolnic, aby jak najwiecej zyskac. tylko sie spieszcie, bo zostaly niecale dwa dni!

 

swoja droga, szkoda, ze nie dales info na forum albo na yahoo, ze masz do oddania forda albo bibbasa. wzialbym sobie jednego z nich do siebie, bo pg mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujecie, ochlapy ida na FA.

ochlapy? wiec dlaczego Barnes i K-Martin juz znalezli nowe kluby? smiem twierdzic, ze w przyszlym sezonie z waiverow poleca rowniez Ford i Bibbas na rozpoczecie sezonu. moze nie sa to jakies wielkie wypasy, jednak lepsze 30fp niz jakis leszcz robiacy srednio 5fp. no a pod koniec sezonu znowu zostana wywaleni na zbity psyk, aby ktos tam mogl zyskac w drafcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli by za tego ochłapa przyszedł gracz, który cos soba prezentuje, to ok. Ale jesli głownym zamysłem było branie pierwszego z brzegu w jednym tylko celu, to to juz jest istna komedia.

A że kariera forda w nba jest na równi pochyłej, to juz inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli by za tego ochłapa przyszedł gracz, który cos soba prezentuje, to ok. Ale jesli głownym zamysłem było branie pierwszego z brzegu w jednym tylko celu, to to juz jest istna komedia.

A że kariera forda w nba jest na równi pochyłej, to juz inna bajka.

k**** , ludzie, to jest fbx ! Nie dbamy o uczucia zawodników, ich samopoczucie, zmieniamy kształt rostera 100 razy na sezon, jakie znaczenie pod koniec sezonu ma to czy wezmę jakąś pizdę która i tak nic nie ugra ale jest w nba i dostaje 5 minut w meczu czy gościa z poza ligi skoro niedługo wszyscy będą nieaktywni a potem wymienieni na rookies ???!!! Czyli co, wziąłbym jakiegoś robiącego 15fppg i wszystko byłoby ok ? ŻEBY STWARZAĆ POZORY ? O pozory Wam chodzi ??? Żal Wam dupę ściska czy macie jakieś inne wyssane z dupy zamysły ? No i że akurat Geddo się najbardziej przysrał, to jest dopiero istna komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki konkurs za pakiet Hinrich + Carter. Kto da więcej, wygrywa...

 

Hinrich kutas podobnie jak Vince połamał się na moich oczach...

 

PS. Moje zdanie co do wyrzucania Fordów, Bibbych, Martinów etc - jeśli ktoś ma taka wolę, to jego broszka. Ja sobie jednak nie przypominam by ligę wygrał ktoś z samymi młodymi zawodnikami (DFa nie liczę, bo mu zawsze jakiś Ronnie czy inny Janosik pomógł). Ba, jeśli ktoś chce się rebuildować przez 3-4 sezony, to też proszę bardzo... Jest tylko jeden problem - za kilak lat FBX#1 może przestać istnieć i cały misterny plan budowany przez lata pójdzie w pizdu. Sam osobiście, gdy zaczynałem zabawę w FBX nie wierzyłem, że dotrwam do 2010 roku. Dziś daję sobie max 3 lata... ale na żadnych Harrisonów Barnesow czy Perry Jonesów nie mam zamiaru się zasadzać... a jak sobie prypomnę, że po pierwszym sezonie, gdy zrobiłem szybki rebulding, chciałem brać Tyrusa zamiast Roya (i o mało co tego nie zrobiłem), to co do wyrzucania Fordów itd. jestem jak najbardziej na tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i że akurat Geddo się najbardziej przysrał, to jest dopiero istna komedia.

czy Ty masz problemy z czytaniem, czy ze zrozumieniem tekstu pisanego? wyraznie napisalem wczesniej, ze sie Tobie nie dziwie, iz tak zrobiles. gdyz na twoim miejscu po tym co wczesniej przechodzilo zrobilbym to samo! no i nie bede dziwil sie tez innym, jak dzis zrobia dokladnie to samo z innymi zawodnikami. pisalem tez jeszcze wczesniej, ze mam juz w dupie te wszystkie wasze ruchy na fa i kogo tam bedziecie zwalniac. jak dla mnie to mozecie zaczac zwalniac nawet Nashow, tak jak to bulek napisalem. wiec o co Tobie chodzi? o to, ze mam inna opinie nt. Forda i Bibbasa, ze nie sa to ochlopy tak jak to okreslil Mar? ze znajda nowe kluby jak tylko rynek FA zostanie ponownie otworzony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, wyluzuj, ja napisałem tylko swoja opinie, ty masz swoją, it's all.

 

Nigdzie nie napisałem tez ze Ford na FA to skandal, jest tam shaq, był k-mart, jest dun, wiec moze byc i ford. Mi sie tylko niespecjalnie podoba takie dązenie o 1 pick, bo to moze przybrac w koncu kolosalne rozmiary. A że nie jestem tym bezposrednio zainteresowany, to chyba tym bardziej moge wyrazac swój poglad, czy tez nie?

 

Inna kwestia jest to, że sam Wall wszystkiego nie jest w stanie załatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp to teraz kazdy bedzie mowil kazdemu kto moze byc wywalony a kto nie ?

koles robiacy 30fp majacy 30++ lat jest taki zajebisty ?

dla kogo ?

pochwal sie Lu ile mozesz dostac za Vince'a ? to wtedy wszyscy sie dowiemy ile sa warte 50fp w takim wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 waiver ole! :D

 

Planuje z nim pozyskać jednak kogoś innego niż ci których obecnie mamy na fa, problem w tym, że nie do końca wiadomo, w jakim klubie wyląduje i czy w ogóle wyląduje w NBA.

 

ps. Nie, nie piszę o Childressie :), choć z pewnością byłby ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu czemu zwlekasz z oddaniem prowadzenia

przestan wsytawiac juz kogokolwiek na aktywne sloty i jutro jak sie obudzisz bedzie po bolu, potem pozostanie Ci sie tylko martwic zejsciem z salary

 

 

Lorak miales 1szy waiver i zmarnowales go na Duna w ostatni dzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.