Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam, nie bredź GeDDo.

Po to dopiero teraz ich wyrzucam, gdyż chcę mieć nieco więcej slotów wykorzystanych na koniec sezonu ...

3/21 Jon BrockmanINJ (Sac - SF,PF,C) Add Free Agents Toronto Raptors Tomek

3/21 Matt Barnes (Orl - SG,SF) Drop Toronto Raptors Waivers Tomek

chcesz sie dalej osmieszac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Lu 707 30772 43,52 ( 0,00 ) ( 43,48 )

ai3 701 30232,5 43,13 ( -0,05 ) ( 41,69 )

Lorak 717 28445 39,67 ( 0,09 ) ( 41,78 )

Roger 700 27750 39,64 ( -0,01 ) ( 39,28 )

Robinson 698 26895 38,53 ( 0,05 ) ( 39,80 )

Antek 684 26130,5 38,20 ( -0,23 ) ( 32,91 )

Bulek 698 25666,5 36,77 ( 0,03 ) ( 37,52 )

Radzio 694 24947,5 35,95 ( 0,16 ) ( 39,84 )

Mar 681 24162 35,48 ( -0,07 ) ( 33,13 )

Popeye 683 24168 35,39 ( -0,30 ) ( 27,25 )

GeDDo 691 23945 34,65 ( -0,19 ) ( 29,25 )

Marcinek 693 23870 34,44 ( 0,20 ) ( 40,13 )

Dunk Fan 676 23077 34,14 ( -0,03 ) ( 33,34 )

Z33 696 23513 33,78 ( -0,12 ) ( 31,31 )

drtoudi 653 21896,5 33,53 ( 0,02 ) ( 34,03 )

crackersss 685 22337,5 32,61 ( 0,11 ) ( 35,73 )

Worldbasket 604 19589 32,43 ( -0,03 ) ( 31,66 )

PeWee 629 19288,5 30,67 ( -0,09 ) ( 27,95 )

Krzemyk 698 20315 29,10 ( -0,12 ) ( 25,39 )

Findek 708 20407 28,82 ( 0,05 ) ( 30,04 )

FBX#1 (ID# 6978)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3, wkurzasz sie bo wymiana uderza w ciebie, a dodatkowo miales okazje ja przebic i tego nie zrobiles. Dlatego komiczna w takim momencie jest sytuacja kiedy Lee w nowym zespole nagle odpala 100fp. Tyle.

Shavlik, to ja już nic nie kumam... Trąbiłeś żeby każdy z potencjalnym dealem dla mnie kierował się do Ciebie (co delikatnie mówiąc zbyt eleganckie nie jest) i jak rozumiem Mar Ci napisał co mi oferuje. Ty z tego nie skorzystałeś i teraz podnosisz larum? k**** mać, toż już dzieci w starszakach chyba bardziej poważnie się zachowują... Ja jakoś nie przypominam sobie bym pierdolił na prawo i lewo, że nastąpiła grabież kiedy dostałeś Billupsa za Iversonowską mendę i jakiś dziadowski pick...

 

PS... ale skoro jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie - jeśli ktoś będzie coś oferował Shavlikowi, niech najpierw uderzy do mnie - mam jeszcze trochę ludzi do oddania, więc będę w stanie przebić jego ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale walka 8)

 

GeDDo, Ty się ośmieszasz szukając kolejnej zaczepki, musiałem kogoś wziąć w zmian, bo miałbym za mało zawodników (yahoo blokuje)... Normalnie nikogo bym nie zatrudnił, więc ktoś połamany lub nie w takim kontekście nie ma znaczenia.

 

PS. O wyrzuceniu Barnesa i Krstića pisałem już dawno, kojarzę jeszcze komentarz Marcinka, że raczej nie będzie szkodził, bo są to leszcze. Nie rób awantury o nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ingerencji Marcinka, wyrzucenie K-Martina i opinii innych, iz jest to niepotrzebna reakcja. sami wiecie dobrze jak to dziala, wiec nie starajcie sie teraz wymislac niedorzeczne wymowki.

niedorzeczne? przecież np. oddanie Billupsa za 19/20 pick niczym w gruncie rzeczy nie różni się od wyrzucenia Kenyona na FA i wzięcia jakiegoś mało znaczącego gracza już teraz. obu GMs pozbywającym się +40 fp przyświecał ten sam cel i obaj za niego dostali tak samo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo, Ty się ośmieszasz szukając kolejnej zaczepki ...

ja nie szukam zaczepki, lecz wyrazam swoja opinie, do ktorej mam prawo.

 

Dodatkowe zapisy w regulaminie - czemu nie, znów muszę tworzyć precedensy i prowokować zmiany, bo inaczej dawno gralibyśmy w epoce kamienia łupanego. I tradycyjnie, wszelkie nowości wchodzą w życie od nowego sezonu, to podstawa funkcjonowania wielu regulaminów.

chwila, z jednej strony twierdzisz, ze twoje ruchy na FA nie maja nic wspolnego z polepszaniem twojej sytuacji w drafcie. a z drugiej od razu zaznaczasz, ze ewentualne zmiany (jakie moga zostac wprowadzone), nie moge wejsc w zycie od razu, teraz, zaraz. dlaczego? przeciez Ty juz od polowy sezonu chciales ich wywalic. a obecne twoje dzialania, powtorze nie mialy na celu umyslnego polepszania picku. a zmianka ma bronic przeciez slabszych, a nie nagradzac cwaniaczkow. wiec w czym problem? tylko prosze, nie chowaj mi sie za regulaminami. ewentualne wprowadzenie zmiany, ma na celu nie nagradzac cwaniaczkow, a druzyny ktore naprawde mala slabe sklady i pozwolic im sie szybko odbudowac np. poprzez lepsza pozycje w drafcie!

 

Sprawdziłem, zrzuciłem 5 fp w średniej 6 zawodników, mam już Walla?

Gdybym zrzucił tylko Barnesa zyskałbym połowę, czyli 2 fp z ułamkami.

przeciez tu nie chodzi o Walla! ja nie sprawdzam kto ile obecnie zystal pozycji w drafcie, kosztem innych. kolo pedzla mi to lata, tym bardziej, ze nie ma swojego picku. prawda jest taka, ze kazde polepszenie picku poprzez takie dzialanie (bez wzgledu na to, kogo mozne zyskac w drafcie a kogo nie), jest tylko i wylacznie cwaniackim zagraniem. szukaniem dziury w przepisie, w celu odniesienia korzysci dla samego siebie. a ja chce uniemozliwisc takie ruchy, tym wlasnie cwaniaczkom.

 

niedorzeczne? przecież np. oddanie Billupsa za 19/20 pick niczym w gruncie rzeczy nie różni się od wyrzucenia Kenyona na FA i wzięcia jakiegoś mało znaczącego gracza już teraz. obu GMs pozbywającym się +40 fp przyświecał ten sam cel i obaj za niego dostali tak samo mało.

przede wszystkim musimy tutaj rozroznic wymiane/trade, a zmiane/ruch na fa. o ile mnie pamiec nie myli w momencie kiedy zmienilismy system ustalania kolejnosci w drafcie pojawil sie rowniez zapis, iz kazdy kto pozyskuje czyjs pick, musi sie liczyc, iz z czasem moze ten pick poprzez inna wymianie stracic na wartosci. ma to rowniez zastosowanie przy innych wymianach, tak jak to widze. wymiana to dwie osoby (albo wiecej), gdzie nie zawsze latwo jest sie dogadac i czasami trzeba sie sporo napocic aby cos zlozyc w jedna calosc. fa natomiast, to dzialanie jednej osoby, ktora jednym ruchem moze starac sie sporo zyskac. ponadto, dlaczego wtedy nie miales uwag do tej wymiany? nie zaprotestowales? z prostego powodu. wszyscy patrzyli przez pryzmat ai, ktory walczy o 1 miejsce. wiec owa wymiana miala sens, bo jak sam wspomiales, wymiana byla idealna dla obu wymieniajacych sie GMow! na tym to polega, aby umiec dogadac sie z druga osoba i zrobic tak, aby obie wymieniajace sie strony korzystaly na tym. gdyby ai o nic nie walczyl, to szczerze watpie aby tamta wymiana przeszla w takiej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzenie, ze rzeczywista srednia K-Matina wynosi 29fp, bo zagral zaledwie w 55 meczach, jest smieszne. zagral w 55 meczach i tylko te 55 meczy moze byc liczone do wykorzystanych slotow. na te pozostale mozna wystawic kogos innego. wiec nie wiem jakim cudem dzielisz jego total fp przez 82 gry?

to teoretyczne wyliczenie, ale bliskie prawdy. bo nie mam niestety zawodnika który mi kmarta zastąpi grając z taką samą efektywnością. a reggie williams którego wziąłem za ww. wprawdzie miał 2 fajne mecze ale jak będzie dalej to się zobaczy, wcześniej za kmarta grał m.in. ryan hollins, więc może nie będę więcej pisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teoretyczne wyliczenie, ale bliskie prawdy. bo nie mam niestety zawodnika który mi kmarta zastąpi grając z taką samą efektywnością. a reggie williams którego wziąłem za ww. wprawdzie miał 2 fajne mecze ale jak będzie dalej to się zobaczy, wcześniej za kmarta grał m.in. ryan hollins, więc może nie będę więcej pisał...

a czy twoj tok rozumowania odnosi sie tylko do K-Martina, czy moze do wszystkich zawodnikow? jesli to drugie, to jaka wartosc ma taki np. C.Paul? bo jak dla mnie i pewnie nie bede osamotniony, mimo kontuzji bedzie nadal w TOP3 ligi.

 

poza tym, kto to w ogole jest ten Reggie Williams? sorry, ale jak dla mnie to ta sama polka co Ryan Hollins. kontuzje to normalna rzecz w tej grze. jedni licza tutaj srednia i na tym bazuja. inni patrza na total i wola slabszych ale pewniejszych zawodnikow. prawda jest jednak taka, ze Ty liczysz 82 mecze dla K-Martina. mimo, iz rozegral tylko max. 55 gier na aktywnym slocie. no i na tej podstawie ustalasz wartosc rynkowa K-Martina. tyle tylko, ze jesli na jednym slocie bedziesz gral 82 mecze np. takim Reggie Williamsem to moge sie zalozyc o kazde pieniadze, ze jego total bedzie mniejszy niz 55 mecze rozegrane przez K-Martina! a przeciez bedzie jeszcze 27 gier do wykorzystania na dany slot, nawet na takie scierwo jakim jest Ryan Hollins, ktory ostatecznie podniesie jeszcze total na dany slot. wiec gdzie tu logika w zwalnianiu K-Martina? zrozumialbym jakbys pozyskal pewnego zawodnika za niego, ktory ma troche gorsza srednia, ale jest mniej lamliwy i w efekcie total jest duzo wyszly. wtedy twoj tok rozumowania ma sens. ale nie przekonasz mnie obecnie, ze takie scierwo w postaci R.Willimas jest wiecej warte niz grajacy 55 gry w sezonie K-martin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy twoj tok rozumowania odnosi sie tylko do K-Martina, czy moze do wszystkich zawodnikow? jesli to drugie, to jaka wartosc ma taki np. C.Paul? bo jak dla mnie i pewnie nie bede osamotniony, mimo kontuzji bedzie nadal w TOP3 ligi.

 

poza tym, kto to w ogole jest ten Reggie Williams? sorry, ale jak dla mnie to ta sama polka co Ryan Hollins. kontuzje to normalna rzecz w tej grze. jedni licza tutaj srednia i na tym bazuja. inni patrza na total i wola slabszych ale pewniejszych zawodnikow. prawda jest jednak taka, ze Ty liczysz 82 mecze dla K-Martina. mimo, iz rozegral tylko max. 55 gier na aktywnym slocie. no i na tej podstawie ustalasz wartosc rynkowa K-Martina. tyle tylko, ze jesli na jednym slocie bedziesz gral 82 mecze np. takim Reggie Williamsem to moge sie zalozyc o kazde pieniadze, ze jego total bedzie mniejszy niz 55 mecze rozegrane przez K-Martina! a przeciez bedzie jeszcze 27 gier do wykorzystania na dany slot, nawet na takie scierwo jakim jest Ryan Hollins, ktory ostatecznie podniesie jeszcze total na dany slot. wiec gdzie tu logika w zwalnianiu K-Martina? zrozumialbym jakbys pozyskal pewnego zawodnika za niego, ktory ma troche gorsza srednia, ale jest mniej lamliwy i w efekcie total jest duzo wyszly. wtedy twoj tok rozumowania ma sens. ale nie przekonasz mnie obecnie, ze takie scierwo w postaci R.Willimas jest wiecej warte niz grajacy 55 gry w sezonie K-martin.

ziom ty naprawdę nie rozumiesz...

 

kmart zagrał 55 meczy, ale na slocie pozostało nadal 27 meczy do rozegrania, prawda czy fałsz?.

żadna drużyna która marzy o misiu nie ma takich rezerw żeby zastąpić gracza pokroju kmarta (jest jedna drużyna ale w FBX#2 i mam tę drużynę ja, reszcie nie spoglądam w składy).

 

kogo ja mam wystawić na pozostałe 27 meczy za niego? wychodzi na to że reggiego williamsa i ryana hollinsa, konia z rzędem temu kto wie co to za panowie :)

 

tu nie chodzi o total, kto zrobi więcej w 55 meczy a kto mniej w 27. chodzi o to że każdego sezonu od początku kariery pan kenyon martin robi średnio 60 meczyków per sezon.

i tu dochodzimy do mojego toku rozumowania:

kolega kmart gra 55 meczy ze średnią 43,5: 55*43,5 = 2392,5

kolega hollins na spółkę z williamsem załóżmy optymistycznie że zrobi 27 średnio: 27*27 = 729

podsumowując: (2392,5 + 729)/82 = 38,07

to jest efektywność slotu który dzierży pan kenyon m. teoretyczna oczywiście bo koledzy h. i w. nigdy nie będę miec takiej średniej, nie w tym sezonie.

 

napisałem wyraźnie parę postów wcześniej: przecież to oczywiste że zwolniłem kmarta żeby zyskać w drafcie.

gdyby kmart zagrał chociaż w 70 meczach nigdy w życiu bym go nie zwolnił ale że jego efektywność jest niewielka w porównaniu do tego co mogę zyskać w drafcie to podobnie jak shaq został brutalnie wyjebany.

 

jeśli tak bardzo lubisz kamrta to proszę o przywrócenie go do składu a ty możesz mi kogoś za niego dać. chciałem go opchnąć Lu, chciałem go opchnąć ai3, ogłaszałem się na forum niczym z moją Skodą na otomoto i jakoś się nikt nie odezwał.

ale jeśli go nie chcesz to masz pozdro od Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty.

 

Z mojej strony koniec tematu, nie będę więcej się rozpisywał, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż tłumaczenie czemu grając w FBX od początku jej istnienia nie wiedziałem co robię wyrzucając na FA taki brylant jak Kenyon Martin.

 

edit: Geddo przeczytaj jeszcze raz co napisałem post wcześniej o reggim w. bo pisząc swój post wyraźnie zrozumiałeś kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem wyraźnie parę postów wcześniej: przecież to oczywiste że zwolniłem kmarta żeby zyskać w drafcie.

gdyby kmart zagrał chociaż w 70 meczach nigdy w życiu bym go nie zwolnił ale że jego efektywność jest niewielka w porównaniu do tego co mogę zyskać w drafcie to podobnie jak shaq został brutalnie wyjebany.

no i dlatego zrobie wszystko abys nie zyskal nic na zwolnieniu K-martina. pomysl juz mam i przedstawilem go Marcinkowi, przedstawie go pozniej jeszcze ms9 i Rogerowi. no i jesli zaakceptuja, to wprowadzi sie to w zycie jeszcze w tym sezonie! wlasnie po to, aby zamknac gebe takim cwaniaczkom. no i aby nie bylo niedomowien. tu nie chodzi o to, ze walcze z np. Toba o jak najlepszy pick w fbx1, czy fbx2 tak jak marcinek. ja swoich pickow nie posiadam w tym roku. aczkolwiek, chce zrobic wszystko co sie da, aby w drafcie zyskiwali najslabsi a nie osoby po takich dzialaniach na fa jak twoje. a nawet jesli nie zostanie to wprowadzone teraz, to z cala pewnoscia K-Martin wroci do Ciebie, gdyz w regulaminie zostawilismy sobie taka wlasnie furtke do dzialan. wiec czy tego chcesz czy nie, swojej sytuacji w drafcie na pewno nie polepszysz.

 

aha, no i aby bylo jasne. nie mialbym nic przeciwko wyrzuceniu K-Martina na poczatku sezonu, badz gdybys zrobil to wczesniej w trakcie RS. a nie trzymac go przez ponad 3/4 sezonu aby byc jak najwyzej w totalu, a pozniej wywalic go na fa, aby ewidentnie zyskac na drafcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może przedstawisz ten tajemniczy projekt nam wszystkim? czy jest tak tajemniczy że my zwykłe szare myszki nie możemy go poznać zanim elyta go nie zaakceptuje i szare myszki będą musiały go przyjąć bez mrugnięcia okiem?

 

po za tym taki pomysł powinien zostać poddany pod głosowanie i jeśli nie zostanie przyjęty to nie przejdzie. jeśli zaś zostanie przyjęty to ja oczywiście przyjmę tę decyzję do wiadomości i kmart wróci do mnie, płakać nie będę. zresztą zauważyłem że większość miała gdzieś moją decyzję odnośnie kmarta.

 

aha i wypadało by zacytować tę regulaminową furtkę, bo inaczej masz czas na decyzję do zdaje się końca marca?

 

i nie nazywaj mnie cwaniaczkiem głupi fjucie (to za tego cwaniaczka, przeproszę jak ty przeprosisz) nie lubię jak mnie ktoś obraża .

zwolnienie Ilgauskasa przez Cavs też było cwaniakowaniem? zwykła praktyka w NBA... a u mnie? chłodna kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie nazywaj mnie cwaniaczkiem głupi fjucie (to za tego cwaniaczka, przeproszę jak ty przeprosisz) nie lubię jak mnie ktoś obraża .

przepraszac, za kilka slow prawdy? Ciebie calkowicie juz pojebalo. a swoim zachowniem wyraznie pokazujesz, ze taka zabwa Tobie szkodzi. wiec lepiej daruj sobie chlopcze, zanim calkowicie stracisz rozum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie oddalem Billupsa za dwa picki moj i bulka i dobrze o tym wiesz Lorak plus odrzucilem emeryta Iversona

to jedno

drugie to to za ja nigdy nie bylem elegancki, pierwszy wchodze, glosno chrzakne, pierdne bekne i sie posram na zjezdzie ;]

trzecie trzeci w totalu

czwarte nie wiem po co ta zadyma z Kenyonem jak dla mnie gosc jest out4 season, mial dwie microfractures, ma swoj wiek i jest tykajaca bomba zegarawa i jego wartosc dla tankujacych jest rowna FA, wartosc na poczatku seoznu walczacych o cos jest troche wyzsza szczegolnie jesli moga miec 44 fp za 21lat , 21fp,+21fp potencjalu

piate piaty w sredniej

szoste myslalem ze Mar chce wykorzystac Cie Lu by mnie wyzyskac i myslalem ze to zwykly blef - bo pare juz takich blefow w moja strone poszlo - co to Lu nie zaoferowal za kogo moze ty zaoferujesz Melo i Jenningsa - wiadomo nie mam nadczym plakac ale zwyczajnie do mnie dotarlo jaki to bedzie mialo oddzwiek w przyszlosci, czy byl bym drugi czy piaty czy setny nie o to juz chodzi

jakbym byl dziesiaty to bym powiedzial ''Mar WTF?', Twoja sprawa, bedziesz slabszy za rok i skazujesz sie na FBXowskie przecietniactwo''

jakby to byl trejd pomiedzy 5 a 7 zawodnikiem to bym pomyslal ''Mar WTF? zrobiles Vince dump kosztem Lee, szkoda tylko ze kuchenka gazowa byla za dlugo wlaczona i wylaczyl Ci sie mozg od zaczadzenia''

a ze jestem drugi i szanse mam na pierwsze to mnie zwyczajna kurwica wziela bo ewentualna kontra i takby sie znalazla tylko ze Lee i Vince to byla bramka numer jeden pt ''5 wymuskanych lasek, z dobrymi cyckami na tydzien w cieplych krajach, o antykoncepcje nie musisz sie martwic'' podczas gdy bramka numer dwa ''spita piwskiem laska pachnaca pizmem''(West,Caron- podejrzewam)) a bramka numer trzy ''reka''(czekanie na Denga i Kirlenke)

idealne podsumowanie

nawet ten hebrajski ktorego za grosz nierozumiem tak jak nie rozumiem sensu tego trejdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszac, za kilka slow prawdy? Ciebie calkowicie juz pojebalo. a swoim zachowniem wyraznie pokazujesz, ze taka zabwa Tobie szkodzi. wiec lepiej daruj sobie chlopcze, zanim calkowicie stracisz rozum.

nie odpowiedziałeś na żadne moje argumenty. a wystarczyło wkleić odpowiedni punkt regulaminu i swoją propozycję jego zmiany i zamknąć mi jadaczkę. a tak sam się ośmieszasz wyzywając mnie ponownie rynsztokowym słownictwem i sugerując (niczym komuniści kiedyś wsadzając ludzi do psychuszki) że "stracę rozum" lub mnie "pojebało". nie obraziłem cię ani słowem (do czasu) choć czytając twoje posty miałem wrażenie że rozmawiam z idiotą który ma trudności ze zrozumieniem tego co ktoś pisze ale mimo wszystko powstrzymałem się od komentarza i grzecznie ci wytłumaczyłem o co mi biega i dlaczego. no ale to kwestia kultury, nie każdy ją ma, tak to już jakoś jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde, stary jestes zabawy. naprawde, rozbawiles mnie do lez.

 

obrazasz moja osobe twierdzac, ze ja to pierwszy zrobilem slowem 'cwaniaczek'. ja natomiast przedstawilem prawde, do czego zreszta w poprzednich postach sam sie przyznawales piszac, iz zrobiles to specjalnie aby zyskac na drafcie. ponadto zaczales rzucac blotem - jak to sam okresliles rynsztokowym slownictwem - i 'glupimi fiutami', a teraz twierdzisz, ze to ja bylem pierwszy. dobry jestes, naprawde.

 

idziemy dalej ... argumenty? ja w twojej ostatniej wypowiedzi nie widze, zadnych argumentow! widze tam szereg roznych pytan, na ktore odpowiedzi sa mi tak oczywiste, ze az dziwie sie, iz osoba ktora gra w to od samego poczatku o tym nie wie. no ale jesli tak bardzo jestes niedoinformowany i oczekujesz odpowiedzi to sluze pomoca ...

 

a może przedstawisz ten tajemniczy projekt nam wszystkim? czy jest tak tajemniczy że my zwykłe szare myszki nie możemy go poznać zanim elyta go nie zaakceptuje i szare myszki będą musiały go przyjąć bez mrugnięcia okiem?

projekt zostanie podany do wiadomosci innym, jak poznam opinie komiszow. moze sie okazac, ze oni uznaja, ze nie ma co tutaj zmieniac i kto chce, niech cwaniakuje ile sie da. wtedy zostanie tak jak jest i za sezon znajda sie kolejni, ktorzy beda to wykorzystywac. a znajda sie na pewno, bo tworzac nowy pkt regulaminu odnosnie udstalania kolejnosci w drafcie wiedzialem, ze w niedalekiej przyszlosci znajda sie tacy cwaniacy. a jesli bardzo chcialbys znac szczegoly mojego pomyslu, to chodzi o dodanie zapisu. konkretnie, aby do ustalenia kolejnosci w drafcie brani byli zawodnicy, ktorzy rozegrali dluzsza czesc sezonu w danej druzynie. czyli np. moglbys zwolnic sobie takiego K-Martina po 3/4 sezonu, ale on i tak liczyby sie Tobie przy ustaleniu kolejnosci w drafcie. w takim wypadku FA mogloby byc otwarte cale RS. aby taki K-martin nie liczyl sie Tobie w drafcie, musialbys zwolnic go przed polowa sezonu, czyli najpozniej przed jego 41 meczem. no ale to by oznaczalo, ze musialbys go zwolnic jeszcze w momencie gdy bylby zdrowy, bo rozgrywa srednio 55 spotkan (teoretyzujac). w efekcie przelozy sie to znacznie na twoj total, albo na pick. mam nadzieje, ze jestes usatysfakcjonowany, ze wreszcie cos juz na ten temat wiesz. jak sam widzisz, nie ma tutaj rewolucji. a w znaczny sposob nagradzac bedzie te slabsze ekipy w postaci wyzszego picku w drafcie, a nie odwrotnie.

 

aha i wypadało by zacytować tę regulaminową furtkę, bo inaczej masz czas na decyzję do zdaje się końca marca?

najnoweszego regulaminu niestety nie mam przed soba, wiec slowo w slowo nie jestem w stanie Tobie cytowac. wszystko najprawdopobniej wcielo na forum.e-basketu. jednak jeden z pkt. brzmial jakos tak ... jesli jeden z GMow pod koniec sezonu bedzie dokonywal zmian na FA w ktorych ewidentnie bedzie mogl zyskiwac na kolejnosci w drafcie, to ruchy takie beda cofane przez komisarza ligi. no a Ty sie sam do tego jeszcze przyznawales.

 

to chyba bylo by tyle jesli chodzi o twoje pytania. innych tam nie widze. co do rozumowania tego co kto do mnie pisze, to nie obawiaj sie, nie mam z tym problemow. roznica polega tylko na tym, ze starales sie mi na sile wytlumaczyc cos o czym ja dokladnie wiedzialem od dawna. o czym wiedza i inni, ktorzy graja w to juz jakis czas. Ty najwyrazniej dopiero teraz doszedles do tego, iz wystepuja w tej zabawie kontuzje. efekt, nie kazdy z zawodnikow jest w stanie rozegrac maksymalna ilosc spotkan i ugrac taki total, ile wynosi jego srednia pomnozona przez 82 gry.

 

zresztą zauważyłem że większość miała gdzieś moją decyzję odnośnie kmarta.

tak to juz jest, ze przeciwko beda dopiero w momencie, gdy ich problem bedzie bezposrednio dotykal. no i wtedy dopiero przejza na oczy, ze cos tu jest nie tak i trzeba to zmienic. ja obecnie nie mam w tym zadnego interesu i moglbym olac cala ta sytuacje. jednak tego nie zrobilem, gdyz uwazam, ze nie na tym miala polegac ta gra. jesli jednak sie myle, to po co ulepszac regulamin? zostawmy najlepiej w takiej formie, jak zostal pierwotnie stworzyny i niech kazdy kreci ile sie da. bo po co zmieniac cos, co za jakis czas samemu mozna wkorzystac?

 

no ale to kwestia kultury, nie każdy ją ma, tak to już jakoś jest

dobrze, ze przynajmniej jestes tego swiadom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq, Ilgauskas, Kenyon Martin i jeszcze by sie sporo znalazlo. To w lidze fbx granica roster/fa. Niewiem o co cała afera, gosc nie gra, zagrał po raz pierwszy od stu lat +40fppg sezon (co jak zauwazył Zet33 sezonem tego nazwac nie mozna) ma 33 lata, mase kontuzji za soba. A ze po za tym zet sobie przytankował? No coz tak to juz jest ze kazdy kombinuje.

 

btw, co sadzicie, czy pewee nie przytankował oddajac Boguta55fpAndrew za ZERO FP w kontekscie tego sezonu, dlaczego wtedy nie było ludzi podnoszacych lament :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt zostanie podany do wiadomosci innym, jak poznam opinie komiszow. moze sie okazac, ze oni uznaja, ze nie ma co tutaj zmieniac i kto chce, niech cwaniakuje ile sie da. wtedy zostanie tak jak jest i za sezon znajda sie kolejni, ktorzy beda to wykorzystywac. a znajda sie na pewno, bo tworzac nowy pkt regulaminu odnosnie udstalania kolejnosci w drafcie wiedzialem, ze w niedalekiej przyszlosci znajda sie tacy cwaniacy. a jesli bardzo chcialbys znac szczegoly mojego pomyslu, to chodzi o dodanie zapisu. konkretnie, aby do ustalenia kolejnosci w drafcie brani byli zawodnicy, ktorzy rozegrali dluzsza czesc sezonu w danej druzynie. czyli np. moglbys zwolnic sobie takiego K-Martina po 3/4 sezonu, ale on i tak liczyby sie Tobie przy ustaleniu kolejnosci w drafcie. w takim wypadku FA mogloby byc otwarte cale RS. aby taki K-martin nie liczyl sie Tobie w drafcie, musialbys zwolnic go przed polowa sezonu, czyli najpozniej przed jego 41 meczem. no ale to by oznaczalo, ze musialbys go zwolnic jeszcze w momencie gdy bylby zdrowy, bo rozgrywa srednio 55 spotkan (teoretyzujac). w efekcie przelozy sie to znacznie na twoj total, albo na pick. mam nadzieje, ze jestes usatysfakcjonowany, ze wreszcie cos juz na ten temat wiesz. jak sam widzisz, nie ma tutaj rewolucji. a w znaczny sposob nagradzac bedzie te slabsze ekipy w postaci wyzszego picku w drafcie, a nie odwrotnie.

pragnę zauważyc że "cwaniaczkom (w domyśle: Ja) którym trzeba zamknąć gębę" nazwałes mnie ty. ja ci tylko odszczeknąłem w zamian. dla mnie to troszkę obraźliwe.

 

i cieszę się że ujawniłeś swój pomysł. nie powiem, całkiem niezły, pewnie sam zagłosuję ZA.

 

ale póki co ja zwalniam chyba najbardziej kontuzjogennego zawodnika ostatnich lat (że przypomnę: numer 1 draftu), nie moja wina że w tym gównianym zespole który stworzyłem ta łamaga była moim najlepszym graczem. coś za coś, mam nadzieję że zwolnienie kmarta będzie mi się opłacać i wybiorę kogoś fajnego w drafcie.

i napiszę jeszcze raz: gdyby kmart nie doznał znowu kontuzji kończącej jego sezon to bym go w życiu nie zwolnił!!!

 

jeśli zadecydujecie że kmart do mnie wraca to ok. ale niech się wypowiedzą wszyscy (większość).

bo jak na razie przeważają głosy może nie tyle popierające moją decyzję ale zwyczajnie ją akceptujące.

najbardziej zainteresowany powinien być DF bo prawdopodobnie to z nim i marcinkiem walczę bezpośrednio o pick, z nich dwóch tylko marcinek płakał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.