Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

ty DF z kolei w fb3 to swietujesz same sukcesy z tego co wiem

Fakt, ale nie szczekałem jak Ty... I nie szukam teraz wymówek.

 

Lu zrobił dobrą wymianę, teraz nic innego się nie liczy, tylko podkręcanie średniej. Widać, że chce się pozbyć klątwy, ale nie widzę powodów by się podniecać Lee w kontekście przyszłego sezonu, prędzej zagram w PLK niż powtórzy on średnią z obecnego sezonu. O 55 fp mogę się tradycyjnie założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym Kenyonem ? nie rozumiem skad ta zmiana ?

 

ale pytasz mnie czy Z33 ? :)

 

Przede wszystkim nie zdarzylo się jeszcze żeby ktoś wyrzucal na FA swojego najlepszego gracza - to raz.

Dwa - na FA pojawia się zawodnik który w ponad połowie drużyn tej ligi jest na dzień dzisiejszy w top3 od względem średniej - nie muszę chyba mówić co daje w FBX wzięcie takiego gracza z FA.

Poza tym Kenyon jest 54 w średniej w lidze, gdzie w aktywnych rosterach jest 260 graczy. Dla porównania to jest tak jakby ktoś w FB wyrzucał na FA Iguodale lub Grangera.

Po trzecie jesteśmy 10 dni przed zamknięciem FA a taką zmianą Memphis znacznie poprawia swoją sytuację w obliczaniu klasyfikacji rookie draftu. A jeśli o to chodzi to po pierwsze było mówione że jeśli ktoś będzie chciał przed draftem poprawić swoją sytuację wyrzucając na FA najlepszych graczy to taki ruch zostanie anulowany, i po to m.in. był wprowadzany ten zakaz FA, po drugie nie chciałbym mieć sytuacji takiej że przed końcem sezonu wszyscy tankujący nagle zaczynają wyrzucać najlepszych graczy na FA żeby tylko wygrać wyścig po Walla czy kogokolwiek innego kto będzie akurat przychodził do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, ale czy aby na pewno powinieneś interweniować? przecież to jest posunięcie w gruncie rzeczy podobne do np. oddania Billupsa za pick z końca draftu. w obu przypadkach pozbywa się dobrego zawodnika za niemal nic nieznaczącego, by mieć lepszą pozycję w drafcie. to nie fair, że podejmujesz decyzje za jakiegoś GM, mimo że to, co on zrobił, jednak mieści się w ramach naszego nieuchwytnego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym Kenyonem ? nie rozumiem skad ta zmiana ?

 

ale pytasz mnie czy Z33 ? :)

 

Przede wszystkim nie zdarzylo się jeszcze żeby ktoś wyrzucal na FA swojego najlepszego gracza - to raz.

Dwa - na FA pojawia się zawodnik który w ponad połowie drużyn tej ligi jest na dzień dzisiejszy w top3 od względem średniej - nie muszę chyba mówić co daje w FBX wzięcie takiego gracza z FA.

Poza tym Kenyon jest 54 w średniej w lidze, gdzie w aktywnych rosterach jest 260 graczy. Dla porównania to jest tak jakby ktoś w FB wyrzucał na FA Iguodale lub Grangera.

Po trzecie jesteśmy 10 dni przed zamknięciem FA a taką zmianą Memphis znacznie poprawia swoją sytuację w obliczaniu klasyfikacji rookie draftu. A jeśli o to chodzi to po pierwsze było mówione że jeśli ktoś będzie chciał przed draftem poprawić swoją sytuację wyrzucając na FA najlepszych graczy to taki ruch zostanie anulowany, i po to m.in. był wprowadzany ten zakaz FA, po drugie nie chciałbym mieć sytuacji takiej że przed końcem sezonu wszyscy tankujący nagle zaczynają wyrzucać najlepszych graczy na FA żeby tylko wygrać wyścig po Walla czy kogokolwiek innego kto będzie akurat przychodził do NBA.

zabawne że to właśnie ty zwracasz na to uwagę :) nie walczymy przypadkiem razem o jak najwyższy pick?

DF, ty też walczysz ze mną o pick, masz z tym jakiś problem? hmmm, Kmarta wywaliłem parę dni temu a DF ani razu do mnie nie pisał, nie dzwonił...

 

dzięki za takiego lidera co gra 55 meczy w sezonie. niestety jakoś tak wyszło że na aktywnym slocie są 82... więc mam 17 slotów w dupie, a że nie lubię mieć slotów w plecy wystawiam kogo się da z marnym skutkiem niestety.

 

podsumowując: Kmart zdobył w tym sezonie 2378 punktów w 55 meczach, co daje średnią 43,5. efektywnie jednak zdobywa tylko średnio 29 (2378/82).

 

tak więc to oczywiste, że wywaliłem go z powodu draftu, liczę że zyskam kogoś lepszego, efektywniejszego.

 

dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry tydzień ai, już się wydawało że dogonisz Łukasza, a tu taki trejd

 

tea, g fp fppg

Los Angeles Clippers 39 1729 44,33

Minnesota T'Wolves 31 1331,5 42,95

Sacramento Kings 36 1542 42,83

new york knicks 46 1947,5 42,33

Indiana Pacers 37 1524,5 41,20

Phoenix Suns 33 1299,5 39,37

Miami Heat 25 892 35,68

Charlotte Bobcats 33 1156 35,03

Philadelphia 76'ers 31 1073 34,61

Houston Rockers 37 1276,5 34,5

LA Lakers 39 1312 33,64

Toronto Raptors 28 940 33,57

Chicago Bulls 29 962,5 33,18

Boston Celtics 33 1095 33,18

Dallas Mavericks 31 1026,5 33,11

Detroit Pistons 35 1130 32,28

Seattle SuperSonics 36 1047 29,08

Memphis GriZZlies 38 1052 27,68

Orlando Magic 32 818,5 25,57

San Antonio Spurs 27 638,5 23,64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta Lu wypowiedz sie , dziwnie milczysz

Dopiero wróciłem z parapetówki, a że nie zwykłem łączyć się z internetem podczas picia wódki, stąd dopiero teraz zaznaczam swoją obecność.

 

dostales k**** mega wykurwiacza powtorze 4 raz- 5ty w sredniej 3ci w totalu za kontuzjowane badziewie ktore w tej lidze nie ma absolutnie zadnej wartosci i mysle ze nawet Kidda by nie dostal za Kirilenko

pierdolnij jakas mowa bo jestem ciekaw sam

Propozycja wyszła od Mara, wstępnie ją odrzuciłem. Liczyłem, że AK i Deng szybo wrócą i w dość dobrej formie, ale gdy pojawił się news, że Deng najprawdopodobniej pakuje koszulki, buty, skarpetki i bokserki do końca sezonu pojawiły się second thoughts. Wczoraj przed kompem byłem raptem godzinę, a deal przybiliśmy z Marem chwilę przed moim wyjściem - stąd brak głębszego wynurzenia z mojej strony.

Sam wysłałem propozycję z pakietem Oak + AK + Deng Crackersssowi, ale przez 5 dni nie odpowiadał. Przyjrzałem się dokładniej propozycji Mara i się zgodziłem. Żałuję tylko, że jestem tak mocno nabity w SC, bo Bynum lub Boone daliby dobre wsparcie na brakujący 10 slot.

Mar jest zadowolony, bo się odmładza. Ja nie wiem czy jestem zadowolony, bo powinienem był robić ten deal jakieś 2 tygodnie temu. Wówczas nie byłoby nerwówki... ale nie ma tego złego - w FBX, jak w życiu liczą się emocje. I chyba nawet lepiej jest przegrać po pasjonującej walce, nią od stycznia wiedzieć, że się będzie siedziało na tronie i być biernym uczestnikiem wydarzeń. Niezależnie od rezultatu końcowego - fajnie się walczy z Tobą Shavlik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ingerencja Marcinka, nie pierwszy raz.

W FBX mamy sytuację podobną do tej w NBA, Lu z Ai3 walczą ze sobą o zwycięstwo niczym Cavs i Lakers o HCA przez całe POs, a dno tabeli tankuje by mieć większe szanse w loterii. Ja z Barnesem chciałem czekać do końca marca, ale chyba bezpieczniej będzie teraz to zrobić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ingerencja Marcinka, nie pierwszy raz.

ależ potrzebna :) w końcu z pewnością ja tym ruchem zyskuję "znacznie zbyt duzo takim jednym ruchem" * w drafcie a to boli :) lepiej mieć lepszy numer w drafcie niż gorszy ;]

 

* to cytat, nie mój of kors ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar cieszysz sie jakbys mistrzostwo za tego Lee dostal albo jakis pierscien

 

moze Paula chcesz sprzedac dam Billy Walkera i Tollivera za niego, bedzie fair wtedy

 

a teraz wybaczcie ale powstrzymam sie od kasliwych komentarzy bo mnie ten trejd do dzis rozpierdala i bedzie mnie chyba rozpierdalal przez cale wakacje jak to przegram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar, dobry ten Lee :!: :D

a Ty sie jeszcze kuzwa zastanawiales wczesniej! jak sobie pomysle, to smiac mi sie chce :)

 

co do ingerencji Marcinka, wyrzucenie K-Martina i opinii innych, iz jest to niepotrzebna reakcja. sami wiecie dobrze jak to dziala, wiec nie starajcie sie teraz wymislac niedorzeczne wymowki. Jamal Crawford owszem polecial na FA w fbx2, ale bylo to na poczatku sezonu. czyli? nijak bedzie to mialo odzwierciedlenie w ustalaniu kolejnosci draftu. twierdzenie, ze rzeczywista srednia K-Matina wynosi 29fp, bo zagral zaledwie w 55 meczach, jest smieszne. zagral w 55 meczach i tylko te 55 meczy moze byc liczone do wykorzystanych slotow. na te pozostale mozna wystawic kogos innego. wiec nie wiem jakim cudem dzielisz jego total fp przez 82 gry? a juz kompletnym kabaretem jest jak DF twierdzi, ze jest to niepotrzebna ingerencja Marcina, a wszystko po to, aby sam poznij mogl bez wiekszgo problemu zrobic podobny ruch i zyskac nawet o jedna pozycje lepszy pick. no i nie bede mial nic przeciwko, jak Marcinek poblokuje Wam wszystkie tego typu zagrania! skoro tam Wam przeszkadzaja starzy zawodnicy, bo nikt ich nie chce kupic, bo graja za malo meczow (mimo, iz kreca dobre staty), to czemu wczesniej nie postanowiliscie ich wywalic na fa?

 

cos czuje, ze bedzie trzeba wprowadzic dodatkowy zapis, ktory utrudni Wam tego typu zagrania. no i mam juz pewien pomysl i mozne nawet zastosujemy go jeszcze w tym sezonie. wtedy na nic Wam sie zda wyrzucanie takich graczy w tym momencie na fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie bredź GeDDo.

Po to dopiero teraz ich wyrzucam, gdyż chcę mieć nieco więcej slotów wykorzystanych na koniec sezonu (o co również mógłby się taki Marcinek czepiać, gdybym zareagował wcześniej), a Barnesa i Krstića nikt nie chciał kupić, co doskonale wiesz, więc kpiną jest blokowanie czegoś takiego. Pozycji w drafcie nie zyskałem, żeby wyraźnie zarobić musiałbym jeszcze Lowrego wywalić, czego nie zrobię. Mieszam z bodajże szóstym zawodnikiem, a więc ostatnim mającym wpływ na kolejność draftu...

 

K-Mart dodatkowo jest o wiele lepszy od każdego z nich. Krstić chyba był FA w FBX#2...

 

Dodatkowe zapisy w regulaminie - czemu nie, znów muszę tworzyć precedensy i prowokować zmiany, bo inaczej dawno gralibyśmy w epoce kamienia łupanego. I tradycyjnie, wszelkie nowości wchodzą w życie od nowego sezonu, to podstawa funkcjonowania wielu regulaminów.

 

EDIT:

Sprawdziłem, zrzuciłem 5 fp w średniej 6 zawodników, mam już Walla?

Gdybym zrzucił tylko Barnesa zyskałbym połowę, czyli 2 fp z ułamkami.

 

Zet napisał, że mógłby Krstića kupić, więc ostatecznie, jeśli się dogadamy, a wyrzuceniem gościa robiącego 25 fp stworzyłem problem, to mogę go przyjąć z powrotem.

 

A Lee dał do pieca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwilż (czyt. kontuzja Bynuma + dobra gra reszty) przyszła w odpowiednim momencie, bo walka z lo trwa i zacząłem tracić grunt pod nogami i wiarę, że moi się przełamią.

 

A co do wymiany, to w obie strony dobra. Mar zyskał głębie składu, w fbx przy takim liderze jakiego ma w osobie Paula, to ważniejsze jest mieć trzech solidniaków, którzy zatuszują np słabizne na 8-9 slocie, gdyby zamiast trzech solidniaków mieć drugiego wymiatacza.

 

ps. Odom do wzięcia, chyba nie muszę mówić jaką ma wartość do końca rs w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.