Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

k****, ostatnim trzeźwym ruchem przez imprezą ściągnąłem JJa z aktywnego slota. Widocznie po pijaku jestem lepszym GM-em....

Z wyniku byłabym zadowolony gdyby Kirilenko dociągnął do końca i ugrał swoje 35 fp... A tak znów się połamał i chyba będę musiał się przekonać do drewnianego Wrighta.

A swoją drogą JJ gra lepiej niż Deng, więc chętny jestem na to by powrót Luola się przedłużył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie wkrecasz w tego JJ i Juliana nastepnym razem bedzie bardziej bolalo, zrobia 5 i 16 fp to sobie przypomnisz dlaczego graja normalnie po 8 minut, dobra wkreta nie jest zla

dzis nawet Bill Walker zagral lepiej niz Deng wiec jak chcesz to mozemy zrobic trejd dorzuce Billupsa i bedziesz mial wtedy milion srednia grajac Walkerem Julianem i Johnsonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut się elegancko przedstawił, podoba mi się to że teraz nawet przy słabszym meczy Evansa jestem w stanie wyciągnąć średnio blisko 40fp grając pełnym rosterem.

Plan jest taki żeby uzyskać średnią 40fp za okres od ASG do końca sezonu, w lato zobaczymy co będzie dostępne ale jestem w pełni usatysfakcjonowany jeśli z tym co mam teraz zacznę nowy sezon.

 

Conley, Evans, Gordon i Holiday robią niezła rotację na G

Bogut z Hawesem na C

Diaw, Ariza, Blatche i Thompson załatwiają F

 

Razem wychodzi mocna S5 i solidne rezerwy

 

Jak Sessions pójdzie do NYK albo gdzie indziej też będzie fajnie, Teague to mój człowiek podobnie jak Jrue, ogólnie będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzorcowy sklad jak dla mnie gdzie zawodnicy dzis wygladaja jakby kazdy z nich mial w przyszlym sezonie robic 20fp wiecej(Evans Blatche) po czym po rozegraniu sezonu wygladaja tak samo (Gordon, Conley, Hawes i Thompson)

ladies and gentelman Sacramento ''wishful thinking'' Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzorcowy sklad jak dla mnie gdzie zawodnicy dzis wygladaja jakby kazdy z nich mial w przyszlym sezonie robic 20fp wiecej(Evans Blatche) po czym po rozegraniu sezonu wygladaja tak samo (Gordon, Conley, Hawes i Thompson)

ladies and gentelman Sacramento ''wishful thinking'' Kings

z jednej strony masz racje

ale z drugiej rok temu od postępu tych wszystkich Hawesow, Thompsonow i Gordonow zależał mój postęp, a teraz oni są tylko uzupełnieniem na util.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni tydzień.

 

tea, g fp fppg

Los Angeles Clippers 35 1602,5 45,7

Minnesota T'Wolves 29 1315 45,3

Phoenix Suns 33 1468 44,4

new york knicks 37 1589 42,9

Sacramento Kings 32 1283 40,0

Boston Celtics 34 1352 39,7

Dallas Mavericks 28 1060,5 37,8

Chicago Bulls 30 1074 35,8

Charlotte Bobcats 42 1500 35,7

Memphis GriZZlies 31 1102,5 35,5

Miami Heat 29 998,5 34,4

Houston Rockers 31 1064 34,3

Indiana Pacers 36 1226 34,0

Philadelphia 76'ers 30 997 33,2

Seattle SuperSonics 31 1002 32,3

LA Lakers 28 899 32,1

Toronto Raptors 31 968 31,2

Orlando Magic 36 1053 29,2

Detroit Pistons 29 836,5 28,8

San Antonio Spurs 32 838 26,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie cos potrejduje wymienie SJaxa Billupsa Haywooda Jenningsa Walkera Beauboisa Delfino w taki sposob by mi sie to oplacalo w ostatnim miesiacu

potrzebuje tylko 10 do gry bo sloty wyrobilem tak wiec Beaubois i Walker(no chyba ze ktos chce Tollivera) traktuje jako dokladke, musze nadrobic jakies 300 pkt dlatego kazdy punkt wiecej w sredniej to dla mnie 15 pktow w totalu, prosty rachunek potrzebuje 20 pkt w sredniej wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zacząłem poważnie obawiać o sloty, bo kontuzje Denga i Kirilenki okazały się rzecz jasna poważniejsze niż zakładano (ale nie niż ja zakładałem), lecz zauważyłem, że yahoo mocno oszukuje co do "remaing games". Jeśli AK i Ding Dong wrócą wkrótce i nikt nowy mi się nie połamie, to spokojnie wyrobię sloty.

Gdyby dziś grali Bulls, wstawiłbym Jamesa Johnsona. Julian Wright jest kołkiem i jakoś trudno mi się do niego przekonać.

Cieszy słabszy mecz Delfino, martwi drugi oddech Jennigsa.

Jeśli ktoś by chciał Okafora albo ma coś ciekawego za Denga (lub obu panów jednocześnie, serdecznie zapraszam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Odkąd go mam, oglądam DeRozana i trochę straciłem w niego wiarę. Ryzyko z Arenasem mnie przerasta. Pewnie będę żałował, ale Aldridge mnie jara. Channing też. Obaj są dalej na sprzedaż także walić do mnie z propami.

 

Wiem już że nie będzie top2 picku u Findka, więc 3-5... What's the difference ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 stycznia nie wiedząc jeszcze czy Arenas będzie zawieszony na sezon, dwa lata czy wogóle oddaje Gaya za Gilberta i pisze że bierze ryzyko na siebie i

"to będę miał zawodnika 55-60 fp do rozmienienia na młodziez, potencjalnie dwóch mocnych

moge go shandlować przed końcem sezonu i być wyżej w walce o pick

a moge poczekać do offseason i dostać za niego jeszcze wiecej"

 

Dwa miesiące później gdy już wiadomo że do powrotu Arenasa do NBA zostało 16 meczy pisze że ryzyko go przerasta ?!

 

I jeszcze chce oddać Mayo i Westbrooka za młodzież ;)

 

Puscic puszcze ale jeszcze bym poczekal az Findek potwierdzi ze byl trzezwy i nie zmienil dilera bo nie rozumiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Smith 68.6 vs Dwight Howard 65.6

Jason Kidd 58.3 vs Dwyane Wade 62.5

Zach Randolph 44.7 vs Carmelo Anthony 61.9

Andre Iguodala 40.9 vs Stephen Jackson 52.7

Corey Maggette 40.6 vs Chauncey Billups 51.1

Emeka Okafor 39.4 vs Brandon Jennings 44.4

James Johnson 39.2 vs J.R. Smith 41.1

Kirk Hinrich 37.2 vs Carlos Delfino 37.4

Aaron Brooks 36.0 vs Bill Walker 32.9

Andrei Kirilenko 31.8 vs Brendan Haywood 32.0

 

Last week w zasadzie na każdym polu dostaję po dupie. Teraz jeszcze 1 mecz odpoczynku dla Hinricha, po 2 dla AK i Denga, wiec pewnie się zrównam slotami z Shavlikiem. Ciężko walczyć, gdy Zach spuścił z tonu, a jedynym zawodnikiem który może powalczyć z Wadem, Dwightem, Melo i SJaxem jest J-Smoove.

Żeby w przyrodzie nic nie zginęło, przydałaby się jakaś kontuzja w składzie Shavlika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeste defending champion i nikt nie mowil ze bedzie latwo

od wyjebania mnie/sie jestes o jeden krok zalezy w ktora go zrobisz

ja juz za kontuzyjki dziekuje, mialem swoja pule - JR Smith 7 meczy suspension

Carmelo 13 meczy na day to day - polecam Wade 4 mecze tez wszystko na day to day

to jest juz 24

plus tych ktorych juz nie mam Noah - 8 meczy plus 3 gdzie go wystawilem a zagral 6 fp gdzie liczylem na 60fp

Jianlian to gowno mi ominelo poczatek sezonu(8 tygodni nawet nie chce mi sie sprawdzac) gdzie by pogral te 35 fp

Iverson - trzymalem go polsezonu mimo iz po pierwszym meczu wiedzialem ze jest skonczony to w niego tepo wierzylem a moglem miec przed sezonem Landryego za niego a w trakcie sezonu moglem go wyjebac na zbity pysk i nie marnowac na niego czasu

oddalem jeszcze Kamana - salary dump

ogolnie to duzo sie najebalem przez te kontuzje - stracilem jakies 30-35 meczy porzadnej jakosci a tylko nie wiele odrobilem na FA(dalbym sobie 2- za wyszukiwanie na FA albo tez naklejke o ksztalcie ''mlota'')

iron mani Dwight i Jennings jedyni nic nie omineli

z poczatku sezonu zostalem z Wade, Carmelo, Howard , Jennings, JR Smith

 

wystawiasz Jamesa Johnsona ? to ja wystawie Billa walkera zeby bylo po rowno ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 stycznia nie wiedząc jeszcze czy Arenas będzie zawieszony na sezon, dwa lata czy wogóle oddaje Gaya za Gilberta i pisze że bierze ryzyko na siebie i

"to będę miał zawodnika 55-60 fp do rozmienienia na młodziez, potencjalnie dwóch mocnych

moge go shandlować przed końcem sezonu i być wyżej w walce o pick

a moge poczekać do offseason i dostać za niego jeszcze wiecej"

 

Dwa miesiące później gdy już wiadomo że do powrotu Arenasa do NBA zostało 16 meczy pisze że ryzyko go przerasta ?!

 

I jeszcze chce oddać Mayo i Westbrooka za młodzież ;)

 

Puscic puszcze ale jeszcze bym poczekal az Findek potwierdzi ze byl trzezwy i nie zmienil dilera bo nie rozumiem ;]

To się wszystko zgadza. Widzę brak logiki i konsekwencji we własnym postępowaniu, jednak chciałem mieć Aldridge'a... w sumie wyszedłem na to samo, jakbym nie oddawał Gaya. Obiecuje że w następnym sezonie będę od początku do końca konsekwentny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.