Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

John Wall? :)

John Wall jest Piłiego. Nie no, chciałbym oddać ale nie mam za co, żeby sie nie sfrajerować i cokolwiek z tego mieć. Na turnera też raczej nie mam szans już, ale mam kilka pomysłów więc nie będę rozpaczał i na siłę walczył o pick. Ale nadal kupie jakieś picki z top 10. Nikt nie chce sprzedać picków z top10 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie dealować w tym sezonie, ale dzisiejszy wyczyn moich "wilków" trochę mnie podkurwił. Kolejna, myślę, że już ostatnia szansa na odmłodzenie swojej ekipy - są 2 opcje:

Jeden gracz w dobrej formie, może mieć 105 lat za Okafora i Maggettego

Jeden bardzo dobry gracz i jeden nadający się do wstawiania za Denga, Okafora i Maggettego.

 

Jeśli ma ktoś jakieś pomysły, które nie będą mi uwłaczać (w tym miejscu wyprostowany środkowy palec dla kolegi zza Frankfurtu nad Odrą :) ), to zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytauacja wyglada tak ze kazdy kolejny trejd w stylu Kidd 60 za Feltona 35 ze strony Lu jest rownowazny z moja porazka

dlatego wychodze z inicjatywa ze jesli ktokolwiek sklada oferte Lu to niech zlozy podobna oferte mi, jesli od jednego trejdu ma zalezec wygranie ligi to poswiece co trzeba top3 inculded - zapraszam Wade Beuabois Jennings kazdy kazdenki

czarne wygrywa czerwone przegrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maj 2008

 

Andre Miller/ Jason Williams

Ray Allen/ Cuttino Mobley/ Raja Bell/ Flip Murray

Jamario Moon/ Marquis Daniels/ Gerald Green

Kevin Garnett/ Amir Johnson

Ben Wallace/ Rasheed Wallace

 

marzec 2010

 

Mike Conley/ Jrue Holiday/ Ramon Sessions

Tyreke Evans/ Eric Gordon/ Jeff Teague

Trevor Ariza/ Boris Diaw/ Dorell Wright

Andray Blatche/ Jason Thompson

Andrew Bogut/ Spencer Hawes

 

biorąc pod uwagę to gdzie byłem, co miałem na handel, uważam że wykonałem kawal dobrej roboty :)

 

ale wbrew temu co pisze ai3 nie będę wyciągał starszych za młodych żeby powalczyć o misia w nowym roku - been there, done that, lesson learned, never again ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, ale jeszcze kilka porządków w Kings bym zrobił.

 

Iguodalę mógłbym kupić, ale byśmy się nie dogadali... U mnie jeden sezon przejściowy może nie wystarczyć do pełnego zadowolenia, zresztą gdyby nie przebudowa miałbym znów pudło jak w banku, a możliwe coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede k**** trzymal kciuki za ''dobry'' wystep Johnsona oj bede

Jeśli James Johnson ma robić więcej FP niż Dwight, to ja jestem na tak.

 

Jestem na tak, także jeśli chodzi o to by Maggette grał więcej niż 30 minut na mecz - po to go kupowałem od Roba i mam nadzieję, że wreszcie się udało (Salmons rzecz jasna mnie wkurwia, ale gdybym zostawił u siebie nie miałbym miejsca na Kidda).

 

Wczoraj kiszka, dziś w porządku - jak widać FBX1 u mnie i u Shavlika to typowa sinusoida... ale to dobrze, bo fajnie gdy są emocje w walce, a nie gdy od stycznie każdy myśli o rebuldingu i zejściu/podbijaniu SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam się wkurwiać na swoich leszczy. JJ jeszcze żadnego świetnego meczu u mnie nie zagrał, Gasol jeden na krzyż, Al po świetnym początku trochę spuścił z tonu, o Websterze szkoda wspominać, choć tego się spodziewałem. Camby po odejsciu do Blazers pomyłka. Reszta różnie, choć mocno zawodzi też Miller, który lepiej pogrywał przed trejdami.

 

Ogólnie jeszcze nie tak dawno pewne 3 miejsce może mi lo odebrać, któremu grają wynalazki typu Watson, czy inny Collison na kosmicznym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeszcze nie tak dawno pewne 3 miejsce może mi lo odebrać, któremu grają wynalazki typu Watson, czy inny Collison na kosmicznym poziomie.

i bardzo dobrze że tak grają! ;]

muszę przyznać, że te dwie wymiany nie podobały mi się w momencie, gdy je robiłem, ale okazały się strzałem w dziesiątkę. Collison robi 60 na mecz, a Landry, którego za niego oddałem, poniżej 40. do tego szanse powrotu CP są coraz mniejsze. z kolei z drugiej wymiany Watson robił 52 (za ostatni miesiąc, ale to po części dlatego, że nie grał Monta) a Jack 43 (i wygląda na to, że w następnym sezonie też będzie S5 PG raptors przed Calderonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Lu 663 28833 43,49 ( 0,21 ) ( 47,17 )

ai3 647 27859 43,06 ( 0,29 ) ( 47,48 )

Roger 646 25733 39,83 ( -0,41 ) ( 34,05 )

Lorak 655 25830 39,44 ( 0,16 ) ( 41,85 )

Robinson 646 25071 38,81 ( -0,18 ) ( 35,59 )

Antek 628 24207,5 38,55 ( -0,38 ) ( 32,61 )

Bulek 648 23615,5 36,44 ( 0,28 ) ( 41,44 )

Popeye 636 22665,5 35,64 ( 0,09 ) ( 37,33 )

Radzio 640 22767,5 35,57 ( 0,06 ) ( 36,54 )

Mar 637 22655 35,57 ( -0,16 ) ( 32,47 )

GeDDo 642 22479 35,01 ( 0,01 ) ( 35,11 )

Dunk Fan 632 21648 34,25 ( 0,05 ) ( 35,29 )

Z33 641 21847,5 34,08 ( 0,05 ) ( 34,94 )

Marcinek 641 21637,5 33,76 ( 0,18 ) ( 37,24 )

drtoudi 609 20369 33,45 ( 0,26 ) ( 38,05 )

crackersss 636 20544 32,30 ( 0,49 ) ( 40,79 )

Worldbasket 559 18008,5 32,22 ( 0,15 ) ( 34,56 )

PeWee 583 18108 31,06 ( -0,12 ) ( 28,97 )

Krzemyk 645 18942 29,37 ( -0,04 ) ( 28,71 )

Findek 653 18842,5 28,86 ( 0,31 ) ( 34,73 )

FBX#1 (ID# 6978)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem na dobry mecz Jamesa ale nie liczylem ze wlasnie go wystawisz, myslalem ze zobaczysz po pierwszym spotkaniu sie wkrecisz a jak to maja FA tego typu to zajebie ci drugi meczyk pokroju 7fp na aktywnym

 

brechtam z tego Reggie Williamsa, chcialem go chyba 4 dni z rzedu, wpisalem nawet jego numerek wg Yahoo zeby go wziac z FA bo nie figurowal w spisie i myslalem ze tak to omine ale sie nie dalo, szkoda - doszlo do tego ze walcze o najwieksze badziewie na FA

0.43 180 meczy do konca - bedzie ciezko - lista zyczen - obrazony Iguodala, Maggette i Deng kontuzjowani, Kidd odpoczywajacy i Zach zwalniajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechtam z tego Reggie Williamsa, chcialem go chyba 4 dni z rzedu, wpisalem nawet jego numerek wg Yahoo zeby go wziac z FA bo nie figurowal w spisie i myslalem ze tak to omine ale sie nie dalo

Williamsa chciałem brać od razu kiedy trafił do Warriors - skoro mieli oni 7 aktywnych graczy, to musiał chłopak coś tam u nich pogrywać. Niestety yahoo dopisało go dopiero wczoraj (chyba), a skoro drapnąłem Juliana i JJa, to nie po to by ich od razu wyrzucać. Na FA mam jeszcze jednego czarnucha do wzięcia, ale liczę, że zdążę to uczynić do 1 kwietnia (wtedy wróci Peja, więc Julian okaże się zbędny).

 

Co do dalszego wystawiania JJa, to wciąż się zastanawiam - Deng co prawda dziś nie wróci, ale ja ciśnienia nie mam na nabijanie slotów. Poza tym z JJem może być jak z Billym Walkerem - ładnie się przedstawił i równie szybko się spierdolił z piedestału. Konkludując - wystawiając JJa wiele nie zyskam, a bardziej prawdopodobne jest to, ze stracę. W konsekwencji nie tyle JJ mnie cieszy, co Maggette wreszcie grający ponad 35 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, nie wiem na co narzekasz. JJ gra na równym, wysokim poziomie, co we wszelkich ligach typu FB jest bezcenne. Gasol natomiast świetne mecze przeplata słabymi, ale generalnie ze swojego poziomu w sredniej nie schodzi...

 

Ja jestem usatysfakcjonowany postawa Roya, gra dosc równo, no moze poza jednym meczem. Natomiast za duzo pozytku nie mam z ellisa, najpierw słabo, potem kontuzja, teraz po powrocie niecale 30. Raczej nie o to mi chodziło, no ale przeciez nie mam w planach zawojowanie tego sezonu, wiec no problems.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.