Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

PeWee, powodzenia z czekaniem na Rubio :)

 

Obawiam się, ze pomimo tych picków i przebudowania tak szybko w czołowce ligi sie nie zameldujesz. Picki by Tobie musiały szcwzegolnie wyjsc, bo szczerze mowiac nie wiem, który z wymienionych przez Ciebie grajkow to materiał na gwiazde ligi, no moze poza parkerem no.2.

 

Choc trejdowi Boguta sie nie dziwie, z majac 3 pozyskane picki wcale nie aż tak niskie, prawdopodobienstwo wyciagniecia 3 padliniarzy jest bardzo niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spinam, ale sprzedaż Denga mogę rozważyć. Pytanie tylko, czy dostanę za niego coś dobrego - Deng mało "waży" (ok. 37 fp). Jeśli miałbym pozyskać jakiegoś wypasiora, to pewnie nabywca by musiał się połakomić także na Maggettego albo Okafora.

 

Tak czy siak to nie Deng powinien decydować o wygraniu ligi. Dziś wraca Zach i to mnie cieszy.... Dużo wyjaśnią też 3 najbliższe mecze Iguodali, który mocno zaczął mnie wkurwiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi pozostaje liczyc ze takie kilkudniowe urlopy jak Denga beda sie czesciej zdarzaly w Twojej ekipie, day to day to specjalnosc tego sezonu,

u mnie zaczelo sie rok temu z Joshem Howardem a w tym Melo byl tylko miesiac day to day i juz wracal juz wbiegal na parkiet i go calowal niczym Iverson, jak mowi staropolskie przyslowie nie ma nic lepszego niz day to day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls announced Wednesday that forward Luol Deng (strained right calf) will be out "a while" and figures to miss at least two games after an MRI this morning confirmed the injury.

Rookie James Johnson will start in place of Deng on Thursday. If Gibson can't play, Hakim Warrick likely would move into the lineup.

W Bulls taka bieda, że pewnie nawet się zdecyduję pojechać z JJem na aktywnym slocie.

Oprócz Rose'a reszta bolków nadaje się do PLK (no Heniek czasem pozytywnie zaskoczy).

 

Co do Denga jest jednak out nie na "2 games" a "at least 2 games". Znając L(u)OL'a mogę się spodziewać, że na połowę kwietnia zdąży się wykurować :] Kolejny raz podkreślam jak się cieszę, że zdążyłem uruchać w pewnym momencie +30 slotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.