Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger, brzydka faszystowska świnia, zawinął moich graczy, których zmuszony byłem wyrzucić na FA :/

:lol:

 

Myślałem, że w ogóle ktoś się połakomi z waiverem na nich, a tu niespodzianka i mogłem wymienić tytanów fb Darko i Hayesa na solidnych utilowców na ten moment. Lubię takie wymiany, oddaję gracza, dostaję pick (huj, że niski, ale zawsze pick), po czym mam tego samego gracza spowrotem z fa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów sympatycznie - niespodziewanie zagrał nawet ten wszarz Maggette, którego przypadkiem ustawiłem na aktywnym slocie. Mam nadzieję, że szybko zacznie zabierać minuty Gulliverowi, bo ten ostatnio robi dobre cyfry... dużo za dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tea, g fp fppg

Minnesota T'Wolves 33 1541 46,6

new york knicks 36 1613 44,8

Phoenix Suns 30 1337 44,5

Indiana Pacers 34 1491 43,8

Los Angeles Clippers 45 1969,5 43,7

Boston Celtics 35 1383,5 39,5

Miami Heat 40 1538,5 38,4

LA Lakers 47 1784 37,9

Dallas Mavericks 35 1299,5 37,1

Houston Rockers 37 1357,5 36,6

Sacramento Kings 29 1058,5 36,5

Memphis GriZZlies 38 1378 36,2

Seattle SuperSonics 35 1219 34,8

Philadelphia 76'ers 34 1181 34,7

San Antonio Spurs 37 1256 33,9

Charlotte Bobcats 37 1249 33,7

Chicago Bulls 35 1140 32,5

Detroit Pistons 36 1169 32,4

Toronto Raptors 30 962 32,0

Orlando Magic 35 869 24,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolliver vel Gulliver mnie okrutnie wkurwia. Maggette po poworcie miał mu ugryźć minuty, a tu nie dość, że Gulliver ma team high w minutach, to Maggette sam ledwo gra ponad 20... Corey, jak go oglądałem, źle nie gra... no ale co się da ukręcić w 20 minut? 30 fp to dobry wynik, ale mnie nie satysfakcjonuje. Całe szczęście, że sloty narobiłem swego czasu na spory plus - mogę spokojnie zbenchować Korka (a przydałoby się także tego matoła Okafora).

 

Zdenerwował mnie ten Beauboius - nie wiem kto to jest, nigdy go na żywo nie widziałem, ale nie jest miło, gdy kolejna "15" gra u Twojego rywala na poziomie all-starowskim. Liczę na to, że Terry szybko wróci i pokaże młodzianowi miejsce na końcu ławki... Całe szczęście, że w końcu Bill Walker spuchł, bo przeciwko trzem "15" u Shavlika, które kręcą po 40 fp niewiele mógłbym pokazać.

 

Podsumowując - przewaga jest, ale pomimo ograniczenia grających slotów zamiast rosnąć, maleje. Lekko zaczynam się niepokoić... ale tak czy siak o wygranej zdecyduje jakiś wczesny season ending. Miło by było gdyby nie był to którykolwiek z moich graczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz huj sie nieczemu nie zdziwie, jestem jebany przez Randolpha Smitha i Iguodala a teraz jeszcze Kidda wiec jakby mi kots przed sezonem powiedzial ze Twoje top3 bedzie gralo lepsza pilke od mojego top3 to bym go wysmial

 

jak przegram to tylko przez swoja arogancje i Lakers pride, laska na FA, laska na sloty laska na konkurencje , pan wyjebisty

 

z drugiej strony Geddo znow oddal wygrany sezon - Rondo Durant Smith - nie mam pytan, drugi sezon z rzedu uzeram sie nie tylko z kims ale i z nim k**** 2 na 1, jak nie Granger i jakies wymiany to teraz Smith

co to jakas kara ze dwa razy z odsiecza przyszedles moim przeciwnikom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony Geddo znow oddal wygrany sezon - Rondo Durant Smith - nie mam pytan,

haha, chlopie ogranij sie wreszcie. trzech zawodnikow calego sezonu w fbx Tobie nie wygra, ani nikomu innemu! jesli potrzebujesz na to jakis dowodow to poczekaj do konca obecnego sezonu i popatrz na swoj sklad.

 

co to jakas kara ze dwa razy z odsiecza przyszedles moim przeciwnikom ?

tak to sobie tlumacz. swoja droga, wyszczekany jestes tylko w przypadku gdy jestes wyzej w tabeli od kogos innego. powiedz mi prosze, dlaczego w fb jak byles na 3 miejscu a ja na 10, to zyczyles mi awansu do fb100. natomiast teraz gdy jest niemal odwrotnie, nawet slowem sie nie odezwiesz? zaczelo brakowac Tobie argumentow? pomyslow? zyczen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.