Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

k**** Rob nie mogles zrobic tego zanim mialem ten pick u siebie

że what?

Że teraz pewnie nie oddałby picku Zetowi, bo spadniesz trochę w mock drafcie przez oddanie Kidda za Felta ;)

 

Wymiana korzystna dla obu stron z mojego punktu widzenia. Felton to bardzo dobry gracz, może pewnego poziomu nie przeskoczy, ale rzadko pauzuje spowodu jakiś kontuzji, gra regularnie i jest w miarę młody, dlatego Rob też wyjdzie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no, nawet nie zauważyłem, że mój pick już poszedł dalej

 

w każdym razie, nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie oblicza się kolejność draftu, ale niżej niż 5 miejsce w lidze nie spadnę. Być może przegrałem sobie tym ruchem walkę o 3 miejsce, ale i tak ciężko by mi było Ciebie pokonać.

 

Tak więc najprawdopodobniej z pewnego 4 miejsca mogę spaść na 5. Stracę jedną pozycję. Czy to taka różnica skoro wiadomo, że pick Rockers i tak będzie pod koniec draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się słówka... liczby ;]

Niczego się nie czepiam. Po prostu ciekaw byłem nazwisk...

A co do Westbrooka, to widząc dotychczasowe negocjacje i łatwość dealowania w FBX1, pewne zabrakłoby mi zawodników w rosterze by wyrównać jego wartość :)

 

Szkoda, że Wade wrócił i od razu zrobił wynik z kosmosu. Pocieszam się tylko tym, że sam na Warriors bym pewnie zrobił ok. 40 fp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem sobie jaką paką dysponowałem 3 lata temu...

 

Andrew Bynum

Ike Diogu

Devin Harris

Corey Maggette

Yao Ming

Emeka Okafor

J.J. Redick

Brandon Roy

Michael Sweetney

Anderson Varejao

Dwyane Wade

Gerald Wallace

Marvin Williams

 

Gdyby tak mieć ich wszystkich teraz, byłoby naprawdę miło... ale z drugiej strony można zauważyć, że pomysł z limitem SC był trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmelo Anthony received an I.V. on Wednesday due to lingering fatigue.

"injuries are lingering around and I’m not feeling well," Carmelo said. "My body has started shutting down on me that last week. It’s fatigue and having no energy – trying to find energy." This helps explain his recent shooting woes, and overall we're not overly concerned about this being a long-term issue. Look for Carmelo to get back on track in relatively short order.

 

co za jebana ciota, wypoczywal jakies 3 tygodnie z kostka, mial ASBreak, rozegral chyba 4 mecze od tego czasu i jest zmeczony ? k**** co on pierdoli, jak slucham czegos takiego i ogladam go w akcji to trace nadzieje juz nawet nie na wygrana ale na to co sie w tej NBA dzieje - piekny Lebron, sliczny Wade, drewniany Dwight i plackowaty Carmelo panie panowie NBA future

Kobe ma kolejne dwa tytuly w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ależ kaszana dzisiejszej nocki :/

Na dodatek, jak to zawsze po transferze z Robem, kupiony zawodnik (Kidd) złapał kontuzję :]

Shavlik dziś sporo odrobił, Walker na dobre zadomowił się w rotacji Knicksów, więc chyba będę miał ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.