Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Shavlik, strasznie spięty się ostatnimi czasy zrobiłeś... Gdzie się podział ten Twój bijący po oczach luz?

PS. Matt Barnes to nie jest lek na moje potrzeby - sloty mam w porządku, a wstawiając Barnesa byłbym jedynie w plecy ze średnią. Żeby Shavlik mógł w spokoju pić dziś rano melisę i zażyć deprim, oficjalnie mogę ogłosić, że walczyć o Barnesa nie będę.

Gdyby jednak ktoś chciał mnie wybawić od tego dziada Maggettego jakimś solidnym grajkiem (byle nie Salmons :]), to rzecz jasna jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu to nawet oddanie Bryanta za G-forca wydaje się, że było naprawdę dobrym posunięciem.

 

 

Lu, mi się udało wynaleźć kogoś kto mnie wybawił od Magettego sensownym grajkiem więc to nie jest rzecz niemożliwa. Tobie też się uda :)

 

 

 

ps

mam wrażenie, że cała reprezentacja wawy będzie mi robiła głupie kawały na life drafcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy trejda na linii Bobcats - Suns.

 

Do Phoenix wędrują: Roy, Ellis, Artest, M.Thornthon

 

Do Bobcats wędrują: Gasol, JJ, A.Thornton, Webster

 

 

 

I mała wymiana z Lu, by salary mi grało po trejdzie z bulkiem:

 

House do Wolves za pick Wolves - Marcinek tu musisz sam zadziałać i przerzucić House do składu Lu. Chyba, żę lu mi da Milesa, któego ma wywalić na fa, przekroczę salary, ale od razu Milesa sam wyrzucę na fa i wezmę sobie kogoś dobiorę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ze sprzedaz gasola i jj nie była priorytetem. Ale Roy i Monta to wystarczajaca klasa, zeby na tym nie tracić. Obaj sa w stanie robic 55.

 

Nadal na trading blocku artest, marion i dun.

 

Swoja droga teraz to wielkie apele,ile to ja nie trace, a na to, ze ktos mogł mnie uwolnic od typow typu marion czy dun, wciagajac przy okazji np. jj, nie wpadł nikt.

 

Cóz, pomecze sie z weteranami typu roy czy ellis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale sęk w tym, że Roger nie uwolnił się ani do Mariona ani od Duna, więc jak to jest Bulek? uwolnił cię od dających tony FP Gasola, JJ i odrodzonego w wizards Thorntona?

 

już prędzej wygląda na to, że ty uwolniłeś Rogera od Artesta, którego chciał sprzedać od dawna (swoją drogą brawo Roger, nie sądziłem, że to ci się uda).

 

do tego wyciągnął bardzo dobrych graczy, którzy jeszcze przez kilka lat utrzymają ten poziom (trzeba dodać, że bardzo wysoki jeśli chodzi o Gasola). ty za to dostałeś wiecznie kontuzjowanego Roy'a (to nie przypadek, że taki niby FBX franchise player już tyle razy zmieniał klub w tym sezonie) i Ellisa, którego statsy są zawyżone przez styl warriors. poza tym jeszcze nie masz swojego picku, a ten ruch sprawi, że spadniesz w tabeli. tak więc ogólnie słabo to wygląda, szczególnie że jeszcze parę dni temu pisałeś, że nie musisz wykonywać nerwowych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, że na tym nic nie zyskuję, może i faktycznie sie pospieszylem.

 

Ale czy tylko ja widze w tym jakis sens? Roy moze i jest kontuzjogenny, ale nikt mi nie wmówi, że to fbx-owa zapchajdziura. Zal mi najbardziej thorntona, bo on sie w wizz odrodzi, ale wrócił do mnie drugi thornton, który przed kontuzja robił w NO niezłe cyferki, a na sg wciąz jest tam niezła posucha.

A jesli Ellis sie nie wyrwie z gsw to bedzie ok.

 

Minusem jest to, ze nadal mam w teamie gosci o wysokim sc a małej przydatnosci - mariona, duna, artesta. Ale nie chce mi sie wierzyc, zeby tak było już zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tylko ja widze w tym jakis sens?

nie ;] mi nie chodzi o to, że to jest bezsensowna wymiana, tylko o to, że - użyję twoich słów - chyba się za bardzo pośpieszyłeś. na przykład może gdybyś bardziej przycisnął Rogera, to nie brałbyś Artesta, a zamiast Thorntona dałbyś mu Mariona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo transferów, to generalnie to ostatnim ludkiem do sprzedania jest Miller, który kręci fajne cyfry i mógłby spokojnie iść do któregoś z walczących o wygraną (z tym, że nie za Korka ;)). Odoma mógłbym też przemyśleć, ale Odom jest zajebiscie underrated w fbx, gość wychodzi z ławki, a robi 45fp średnio, a jak już kogoś złapie kontuzja, to spokojnie pod 60 podchodzi. Cambyego to raczej nikt chciał nie będzie. Webstery, Batumy, to chyba nie ta wartość, choć jak ktoś chce, to może uderzać po nich. Pick sobie na razie zostawię, ale na pewno nie będzie żadnym deal breakerem.

 

 

na przykład może gdybyś bardziej przycisnął Rogera, to nie brałbyś Artesta, a zamiast Thorntona dałbyś mu Mariona.

Taka wymiana byłaby niemożliwa, bo pozbycie się Artesta to był priorytet i bym odpuścił gdybym go nie sprzedał, a Marion ma za wysokie salary, nie zmieściłbym się w żadnej konfiguracji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze, ze webstera sie pozbyłem. Miałem dosc jego kameleonowej formy.

Kojące... rili.

 

Szukam chętnych na Forda, wrócił i robi 35-40 regularnie ale nie sprzedam na siłę bo jest dobry na mój pick.

 

A Rodriguez to jednak ćwok i nie żałuję, że się go pozbyłem na początku sezonu. 8 steali i tylko 29 fp ? WTF ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Roger to wykombinował... Roy jest przeceniany (w totalu dzięki kontuzjom zwykle ląduje daleko), Ellis poza GSW będzie tylko solidny, ale z drugiej strony nie widzę powodu by miał Golden State opuszczać. Gasol z kolei to najlepszy gracz w wymianie, JJ znaczy 50 fp i kilka pozycji, dziwię się Bulkowi właśnie dlatego, że pisał co innego niedawno, a sam często na konsekwencje się powołuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tylko do zmian klubów Roya. Dobrze, że one maja miejsce w FBx. Gorzej, gdyby podobną rotację miał w realu :)

Krytykujemy go, ale kto w PTB ma byc go to guyem? Bayless? Jeszcze duzo wody w Wiśle upłynie, zanim zblizy sie do poziomu Roya.

Swoja drogą jak czytam te opinie, to mam wrazenie że mówimy o t-macu :)

 

Findek - webster przez długi czas kozaczył, bład zrobiłem, że wtedy go nie sprzedałem. Teraz nic wiecej bym za niego nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards President Ernie Grunfeld announced today that guard/forward Josh Howard has a torn ACL in his left knee and will miss the remainder of the 2010-11 season.

Spodziewałem się dobrych wieści mając na uwadze jaką Howard jest łamliwą pipą, ale to jednak przerosło moje oczekiwania względem Ala T. ;)

 

Dziś na pożegnanie świetne występy Thornthona i Roya, Monta troszkę słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach i Iggy dali radę i w końcu doczłapałem do 1 miejsca w średniej.

 

Mam 28 slotów nadróbki, więc nawet ta kontuzja Maggettego aż tak bardzo mnie nie będzie bolała - przynajmniej będę miał z głowy problem z tym kogo wystawiać na aktywne sloty. Jeśli jednak pojawiłby się ktoś z ciekawą ofertą za Maggsa, to rzecz jasna zapraszam.

 

Skoro Josh tak sympatycznie się połamał, to może i minuty dla Singletona podskoczą? Co prawda jest on bardziej podkoszowym graczem niż Josh, ale rotacja Wizz nie liczy wszak zbyt wielu graczy. Zobaczymy w meczu z Memphis - tak czy siak nie mam ciśnienia na forsowanie slotów, więc Singletona zostawię na benchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.