Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mogę coś powiedzieć na ten temat. ai3 probuje, ale niskim kosztem jak na razie :P

Potwierdzam. A to nie czas na zabawę w szkockiego wujka.

 

Wymiana Jennings za Rose (a gościa nie cierpię), nawet w obudowie nie jest niczym satysfakcjonującym. Zresztą oddawanie Jenningsa z niskim SC nie ma sensu ze strony ai3, więc kto wie o co chodziło autorowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, w tym roku to chyba wszystkie wymiany ktore zrobiles do tej pory wyszly slabo :)

Właśnie, że nie... Miałem dobra wymianę, którą zaproponował GeDDo - oddałem Odena, Roya, Lou Williamsa za Josha Smitha, Okafora i Hinricha... Wtopiłem nieco oddając Dalemberta i Marvina za Salmonsa i Willa Bynuma. Teraz jestem lekko w plecy po oddaniu Brewera i Salmonsa za Maggsa. Wielkich strat jednak nie było - Dalmebert miał fajny czas, ale dużo by mi nie pomógł - sloty i tak miałem na spory plus.

 

Wciąż mam sporą przewagę rozegranych meczy nad Shavlikiem - chętnie bym zawęził rotację, ale nie wiem kogo z niej wywalić. Najrozsądniej byłoby świeżo pozyskanego Maggettego, ale to by oznaczało, że po 5 meczach przyznałem się do porażki - jeszcze na to za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelka za te trzy tygodnie lutego. i po raz kolejny trzeba powiedzieć, że niesamowicie się karta odwraca - bo po trejdzie z Billupsem (końcówka stycznia) wydawało się, że ai ma pewną wygraną. a tu taki niefart.

 

tea, g fp fppg

Minnesota T'Wolves 83 3773,5 45,46

new york knicks 83 3426 41,28

Los Angeles Clippers 92 3655 39,73

Houston Rockers 85 3338 39,27

Charlotte Bobcats 86 3367,5 39,16

Phoenix Suns 87 3331 38,28

Memphis GriZZlies 86 3089,5 35,92

Seattle SuperSonics 91 3265 35,87

Sacramento Kings 84 2988,5 35,57

Chicago Bulls 83 2902 34,96

LA Lakers 88 3062,5 34,80

Toronto Raptors 73 2516 34,46

Boston Celtics 79 2650 33,54

Miami Heat 78 2610,5 33,46

Indiana Pacers 84 2746 32,69

San Antonio Spurs 85 2766,5 32,54

Philadelphia 76'ers 82 2650 32,31

Dallas Mavericks 85 2705 31,82

Detroit Pistons 78 2180,5 27,95

Orlando Magic 85 2375 27,94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam was i mam wrazenie ze to co mowilem ma odbicie w waszych nastrojach

a mianowicie to nie ja mam przyjsc do was z oferta ale wy do mnie

 

nie wchodze w zamiany zawodnikow z moim szczesciem do tygodniowych kontuzji nie ma zwyczajnie sensu sie spieszyc

przydaloby mi sie pare trejdow ktore Mar robi regularnie w tej czy innej lidze

tylko jak narazie oddzwiek jest taki ze Morrow byl i jest huja wart(polecam sprawdzenie jego ostatnich meczy), Smith nic nie gra a Yianlian to FA(k**** jakby kazdy z nich gral teraz jak gral najlepiej w sezonie to bym nigdy nie myslal o ich oddaniu wiec nie wiem gdzie tu logika)

 

moj ulubiony cytat DF: (o Jenningsie)iversonika in da making nigdy nie wezme do skladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-mac do oddania.

 

oddam go w połowie tygodnia. najlepsze oferta wygrywa.

nie interesuje mnie koles ktory ma 27 lat i robi 40. lykne nawet 15stke jeżeli będzie Cień szansy ze sie wyciagnie nawet za 3 sezony. picki jak najbardziej wchodza w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-mac do oddania.

 

oddam go w połowie tygodnia. najlepsze oferta wygrywa.

nie interesuje mnie koles ktory ma 27 lat i robi 40. lykne nawet 15stke jeżeli będzie Cień szansy ze sie wyciagnie nawet za 3 sezony. picki jak najbardziej wchodza w gre.

hehe, lepszej okazji to juz chyba mniec nie bedziesz na jego sprzedanie ;)

 

Lu, w tym roku to chyba wszystkie wymiany ktore zrobiles do tej pory wyszly slabo :)

 

Właśnie, że nie... Miałem dobra wymianę, którą zaproponował GeDDo - oddałem Odena, Roya, Lou Williamsa za Josha Smitha, Okafora i Hinricha...[/quote:uoq6dxex]

wychodzi na to, ze byla to kluczowa wymiana. zostalbys sie z Royem, czy Louisem to kiepsko bys wygladal teraz. Odena to nie licze, bo to bylo pewne, ze juz w tym sezonie nie wroci. aczkolwiek ja rowniez jestem zadowolony z wymiany. nawet bardzo. szybko oddalem Roya, ktory ma problemy ze zdrowiem. a w przyszlym sezonie raczej przy pelnym skladzie lepszych cyferek robic nie bedzie. Louis teraz traci, ale jak Iverson skonczy kariere po sezonie, to Louis znowu zacznie grac +40. natomiast kosztowac bedzie mniej. a tu prosze, nawet Hinrich ktorego pierwotnie nie chciales brac, pogrywal calkiem calkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda GeDDo - Hinrich zaczynał z backupu dla Salmonsa, a teraz jako starter radzi sobie naprawdę przyzwoicie.

Chciałem sobie zawęzić rotację - mówisz i masz... i to od razu o 2 sloty. Maggette (jebany - jak go miałem kilka lat temu, na początku FBX1 też mnie wkurwiał) out na kilka meczy, kolejny raz back spasm u Kirilenki (kolejny raz na początku meczu)...

Jak widać narobienie zapasu slotów na początku sezonu nie było złym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW> Blatche po ASG: 25ppg, 10rpg, 2,3apg, 1,3spg, 1bpg, 58,8FG% - średnie w 32 minuty

 

Roger, co ty na to ??

Nieźle pogrywa, ale to wciąż Blatche aka:

 

After the game, Blatche was seen fully dressed in front of Randy Foye's locker, spraying Foye's cologne on as Wizards trainer Eric Waters asked him if he was coming into the training room for his knee. "Do I look like i care about my knee?" answered Blatche, who then left.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corey Maggette's hamstring injury will keep him out until at least March 8.

Maggette's hamstring injury will keep him out through the end of Golden State's upcoming road trip, CSN Bay Area's Matt Steinmetz reports. He's not expected to play again until March 11.

Skurwiel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo szkockiego wujka

 

niesmiertelny Barnes nic nie gra i zawsze jest na sprzedaz, kurcze oglosiles przetarg jak z TMcm ?

Lu zamienilby Salmonsa i Brewera na Matta Barnesa, bacznosc , spocznij !

 

forumowicze Matt Barnes na sprzedaz, do konca tygodnia nadsylajcie oferty wygra najciekawsza i dajaca najlepsze perspektywy !!!

 

pamietam jak oddalem go za Bargnaniego(oczywiscie zostalem wysmiany przez nikogo innego jak DF'a- ktory to zreszta wtedy myslal ze mnie wyruchal jak bura suke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt go nie kupi (a temu wcale się nie zdziwię), to leci na FA, kiedy to pojmiesz?

 

On jest scrubem jak Bibby czy inny Krstić i poleci na FA, jak tylko przestanie być potrzebny do wyrabiania slotów, ale rozumiem, że frustrację z powodu nadchodzącej przegranej musisz na kogoś wylać...

 

A w próbie jego sprzedania choćby za zgniłe jabłko nie widzę nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.