Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jennings startuje w Bux - w tym sezonie bede bezlitosny, dojebie wam tak ze wam sie odechce grac

wczoraj do mnie doszlo ze mam po pizdzie

Noah out do ASBreak, Melo ma zlamany paznokiec i moze zagra, u Luja wszyscy nakurwiaja i moje zwyciestwo lekko sie oddala

Coś ci faja chyba zmiękła kolego ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok kolegi sie budzisz codziennie rano

chyba twój stary...

 

kontuzje mnie zwyczajnie dobijaja te wszystkie polamane paznokcie i reszta typu ''nic sie nie stao'' ale wezme se dwa tygodnie wolnego

3 lata z rzędu tak miałem... Teraz wiesz jak to jest :]

ale spokojnie, poczekajmy na pierwsze out-of-seasony... to zdecyduje o zwycięstwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslucham ofert za Wade'a glownie bo jest najciezszy

w sumie to wyslucham kazdej oferty za kazdego ale nie przychodzcie do mnie z gownem bo sie obraze

dopracujcie sobie sami fp sami dopracujcie salar 3waye, chce zyskac i chce zyskac duzo, rozstrzygniecie finalu juz nie dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontuzje mnie zwyczajnie dobijaja te wszystkie polamane paznokcie i reszta typu ''nic sie nie stao'' ale wezme se dwa tygodnie wolnego

Kontuzje to mnie dobijaja w tym sezonie.

 

A skoro Wade na rynku sie pojawia, Melo dobija cie to chyba pomysle nad Lee i S-Jax czy ich nie ruszyc ze skladu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslucham ofert za Wade'a glownie bo jest najciezszy

w sumie to wyslucham kazdej oferty za kazdego ale nie przychodzcie do mnie z gownem bo sie obraze

dopracujcie sobie sami fp sami dopracujcie salar 3waye, chce zyskac i chce zyskac duzo, rozstrzygniecie finalu juz nie dlugo

nie bardzo wiem jakie jest twoje rozumowanie, ale z tego co piszesz wychodzi na to, ze to innym ma zalezec na twoim zwyciestwie. dobre, naprawde dobre. ja bym tak nie potrafil przekonac innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I got up and down the court. I ran, shot the ball well, I could slide left to right," Anthony said. "I'm still looking for my explosiveness. My first step is still a little slow. So, until I get that back, until I'm 100 percent, I'll be on the sideline cheering my team on." - jak czytam cos takiego to mi momentalnie cisnienie rosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz sie poplacze

wywalilem Mohameda (wlasnie natrzaskal 6-6fg 15-5 w jedna polowe ) za Cobyego Karla ktory byc moze dostanie kolejny 10 day, potrafie z tym zyc

ale co najlpesze Billups nie zagra bo ma skrecona kostke wiec do mojej wesolej ekipy dolacza dzis Billups i razem sobie pauzuje z Noah i Melo

ktos jeszcze ? jakies kolanko ?

czemu tej zamieci snieznej nie moglobyc w Denver ? by przelozyli im mecz na kweicien gdy beda zdrowi tylko w jakims jebanym Waszyngtonie DC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazr mi się na c***a zda. W zasadzie zmarnowałem waivera tylko po to żeby Shavlik nie wciągnął go z powrotem, gdyby stał się FA.

Dziś znów dobra nocka. Nawet Salmons na benchu się pokazał z dobrej strony.

Formą, od czasu kiedy chciałem go wywalić do innej drużyny w wymianie pakietowej, imponuje C.Brewer, Brooks wyrósł na lidera Rockets. Martwi tylko Iguodala, któremu mocno poleciały punkty.

 

Wciąż jestem otwarty na jakiś deal, aczkolwiek chyba poczekam do NBA'owskiego deadline'u żeby nie kupować kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinek szacun za opanowanie. niedosc ze robi brudna robote to ludzie go chca wypierdolic za to ze 2 dni (!!! lol x10) czekali na przepchniecie trejdu. WOW.

 

w ogole to OJ Mayo dalej jest taki overrated jak byl ? pamietam jeszcze 2-3 lata temu do Lebrona go porownywali, po drafcie dalej mial byc Bryantem, rok temu byl przyszlym superstarem, a czy tak naprawde jest czyms wiecej niz Ben Gordon ? oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.