Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś nie czyta co jest napisane na forum.. albo na tablicy na yahoo.. to potem moze miec pretensje tylko do samego siebie..

 

napisalem wyraźnie że chce tylko pick. odezwały się 3 osoby. Ai3 zaproponował prawdopodobnie najwyższy pick od Bulka + dorzucił swój. jestem z dealu bardzo zadowolony.

 

jeżeli ktokolwiek chce McGrady'iego na tej samej zasadzie co Billupsa to czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek majacy pretensje ze nie oddal Josha Howarda za Dragica - bezcenne :shock:

 

marcinek szacun za wytrzymalosc

 

co oczywiscie nie zmienia faktu ze transfer Billupsa rowniez nie byl rowny. nie chodzi tu o sam fakt zrobienia transferu ale o to ze jak robisz season-winning move to wyciagasz od ai3 najwiecej jak sie da a nie dwa smieszne picki i jebanego Iversona. skoro juz to ma zadecydowac o zwyciestwie to albo ai3 ryzykuje i oddaje cos wartosciowego, albo nie ma trejdu i jest w kropce, ryzykujac utrate prowadzenia. that shit ain't right.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo miła byłaby to zmiana, nie mam nic przeciwko Antkowi. Tylko to się chyba inaczej odbywało niż poprzez wskazanie Bastillona?

 

Ai3, właśnie chodzi o to, że transfer Howarda niczego u mnie nie zmienia (m.in. dlatego odpuściłem), a wymiana nie przechodzi, Ty natomiast wymianą z PeWee (również nierówną) wygrywasz ligę - wymiana przechodzi. Jaja po prostu. Dlatego następnym razem nie pozwolę by Marcinek jednogłośnie wetował wymiany, kiedy innym razem podobne ocenia inaczej.

 

Na marginesie niewiele w FBX pokazał by pouczać Findka czy kogokolwiek innego, jak ma grać/kogo wymieniać...

 

PS. U mnie każdy jest spakowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że Ai3 tym trade'em przybliżył się do wygrania. natomiast to nie jest mój problem. problem tych co z nim o to walczyli.

 

ja dostałem co chciałem a nawet więcej.

 

sami mogli zapropować mi coś lepszego Ci co z ai3'em walczą wiedząc że Billups jest na wylocie i chce za niego mało. sami mogli dać mi jakiegoś prospecta którego "chodują".

 

ai3 w przeciwieństwie do innych myśli o konkurencji. jak pojawia się jakiś koleś na FA który może coś pograć pisze do połowy ligi żeby go wzieli do siebie braniąc się przed konkurencją.

 

macie pretensje do innych zamiast do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz DF chodzi o to Basti nie ma czasu nawet na ustawianie i skladow i podal mi swoje konto, wiec tak naprawde moglibysmy tego nie pisac na forum i nikt by sie nie zoorientowal ze nastapila jakas zamiana. A propo namaszczenia o ktorym pisales to wydaje mi sie ze rezygnujacy GM powinien miec jakis wplyw na swego nastepce, by nie rozwalil zespolu, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni tydzień

 

tea, g fp fppg

Minnesota T'Wolves 34 1658,5 48,77941176

Chicago Bulls 29 1260,5 43,46551724

Los Angeles Clippers 33 1412 42,78787879

Houston Rockers 36 1418 39,38888889

LA Lakers 25 963,5 38,54

new york knicks 31 1194,5 38,53225806

Phoenix Suns 36 1303,5 36,20833333

Orlando Magic 31 1118,5 36,08064516

Charlotte Bobcats 35 1247 35,62857143

Dallas Mavericks 35 1239 35,4

Indiana Pacers 36 1266,5 35,18055556

Philadelphia 76'ers 31 1055 34,03225806

Memphis GriZZlies 31 1030,5 33,24193548

Miami Heat 27 878 32,51851852

Sacramento Kings 33 1048,5 31,77272727

Toronto Raptors 30 947 31,56666667

San Antonio Spurs 30 929,5 30,98333333

Boston Celtics 34 1045,5 30,75

Seattle SuperSonics 36 1061,5 29,48611111

Detroit Pistons 35 963,5 27,52857143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi PeWee. Ja naprawdę nie mam do nikogo pretensji o ten deal.

Co prawda napisałem Ci na GG, że bym łyknął Billupsa, (co pozostało bez odpowiedzi), a potem przeczytałem na forum, że Chauncey jest sprzedany. Płakać nie będę, bo nie ma o co. Liczyłem tylko, że otrzymam odpowiedź "za Brooksa i pick", "za iggyego", "z C.Brewera" albo chociaż "spadaj". Zdarzyło się inaczej, cóż... psy szczekają, karawana jedzie dalej. Nie widzę powodu by to roztrząsać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet taki sprawny matematyk jak Lorak przekroczył salary po wzięciu do składu Wrighta za Martina :D

nie przeoczyłem. na pierwszej stronie widnieje coś takiego przy mojej drużynie: Salary Cap: 444,65

Wright ma 18.7, więc rachunek prosty - wyrzucam 15 Martina, dodaję 18.7 Wrighta i nadal jestem pod limitem.

 

sęk w tym, że widocznie suma tam podana nie uwzględniła salary Martina. ale czy w takim razie ja mam odpowiadać za czyjś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeoczyłem. na pierwszej stronie widnieje coś takiego przy mojej drużynie: Salary Cap: 444,65

Wright ma 18.7, więc rachunek prosty.

 

sęk w tym, że widocznie suma tam podana nie uwzględniła salary Martina. ale czy w takim razie ja mam odpowiadać za czyjś błąd?

Problem z Carterem Martinem jest taki, że nie ma go w naszej bazie danych w excelu, a ja nie miałem czasu go stworzyć do tej pory, więc jest jaki jest :)

Lo składy na 1 stronie są prowadzone przeze mnie, ale nigdzie nie jest napisane, że będe je aktualizował na bieżąco, to jest tylko pewne udogodnienie dla Was robione z dobrej woli, liczyć swoje salary tak naprawdę powinniście sami, albo lepiej - powinniście tylko go dobrze pilnować. Martina nie było w excelu, a ja nie miałem czasu, by to naprawić, stąd tak a nie inaczej był pokazywany, o czym napisałem.

 

Akurat ban dla Ciebie, czy dla kogo innego niewiele mnie interesuje, więc jak chcesz się odwołać od decyzji, to napisz do Marcinka, ja w tej lidze tylko sprzątam z dobrej woli :)

 

ps. Rozważę sprzedaż Roya, najlepiej za centra i coś do grania na teraz w 2-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeoczyłem. na pierwszej stronie widnieje coś takiego przy mojej drużynie: Salary Cap: 444,65

Wright ma 18.7, więc rachunek prosty.

 

sęk w tym, że widocznie suma tam podana nie uwzględniła salary Martina. ale czy w takim razie ja mam odpowiadać za czyjś błąd?

Problem z Carterem Martinem jest taki, że nie ma go w naszej bazie danych w excelu, a ja nie miałem czasu go stworzyć do tej pory, więc jest jaki jest :)

Lo składy na 1 stronie są prowadzone przeze mnie, ale nigdzie nie jest napisane, że będe je aktualizował na bieżąco, to jest tylko pewne udogodnienie dla Was robione z dobrej woli, liczyć swoje salary tak naprawdę powinniście sami,

tak, zwykle tak robię, ale wczoraj już się spieszyłem, a że na pierwszej stronie figurowali i Humphries i Carter, a więc zawodnicy, których ostatnio wziąłem, to uznałem, że salary jest aktualne skoro uwzględnione są te ostatnie zmiany. no nic mam nauczkę by nie ufać temu, co napisane na forum ;] ale jeśli coś to zmienia, to Marcinek - składam oficjalne odwołanie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.