Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

wow, jak zobaczylem zes napisal na forum to sie domyslilem ze poszedl trejd ale nie spodziewalem sie ze akurat z Popeyem, ciekawy trejd... w zaleznosci od tego co kto lubi, ja zdecydowanie wole pakiet Kobe-Aldridge (Frye/Blake traktuje jako throw-in), na pewno pewniejszy szczegolnie Kobe, ale potem jak spojrzalem last month 52(59 w sezonie) robil wiec sporo na renomie leci nawet i tutaj bo nigdy bym nie pomyslal ze robi tak malo- choc on i tak przy tym swoim zamordyzmie bedzie te 55+ spokojnie trzepal jeszcze z pare lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, Kobe był do sprzedania zawsze. Przecież juz miesiące temu rozmawialiśmy o wymianie za Roya.

 

Moje info było odpowiedzią na Twój post "Broni nie składam, a na dodatek chętnie bym sięgnął po jakiegoś mocnego napierdalacza typu Kobe czy inny kolega." i myślałem, że Ty się zgłosisz :)

 

No ale cóż, udało się z Popkiem wynegocjować w miare fajne warunki. Moim celem było odmłodzenie składu, ale nie tracąc przy tym potencjału na utrzymanie sie w pierwszej piątce ligi.

 

G-Force jest w tym sezonie niewiele słabszy od Kobasa.

Stuckey jest niewiele słabszy od Aldridga.

 

Obaj są łącznie o 5 lat młodsi od odpowiedników. Stuckey zdaje mi się jest tez bardziej perspektywiczny niż Aldridge, który przy obecnych problemach kadrowych PTB powinien wymiatać a nadal gra jak cipcia.

 

Blake i Frye to tylko dodatek aby salary się zgadzało. Musiałem oddać jakąs 15kę, wybierałem między Budingerem a Frye.Wybrałem Frye, bo i tak chciałem się go jakoś teraz pozbyć. Pół sezonu pograł mi bardzo fajnie, kosztując 15 fp,a le teraz wypadł z pierwszej piątki i ostatnio notował troszkę słabsze mecze. Ale głównym powodem dla którego go oddalem jest bomba salary jaka u niego wybuchie po sezonie. W tym momencie notuje wzrost salary o 22! Chciałem tego uniknąć aby wakacje były spokojniejsze :)

 

Ogólnie z tredu nie jestem jakoś bardzo zadowolony, ale jest w porządku. Jest w miarę równy, chyba nikt nikogo nie okradł.

 

 

Ahaa, tego nie widać na yahoo, ale otrzymałem jeszcze pick Popeya. Prosiłbym o uwzględnienie tego w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje info było odpowiedzią na Twój post "Broni nie składam, a na dodatek chętnie bym sięgnął po jakiegoś mocnego napierdalacza typu Kobe czy inny kolega." i myślałem, że Ty się zgłosisz :)

Zgłosiłbym się, ale jak wspomniałem, odczytałem Twojego posta już wtedy, gdy deal został klepnięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, jeżeli chciałeś coś składać z tego padła które oferujesz na co dzień tutaj, to dobrze że wybrał oferte Popeya. No chyba, że chciałeś ruszyć nietykalnych za Kobasa.

 

Miałem nosa kurde, Flynn przeplata mecze dobre c***owymi ,zostawiłem go na benchu i zrobił 6,5. Dobrze mieć dodatni bilans slotów.

 

Oddam Darrena Collisona i Donte Greena za picki. Darren za jakikolwiek pick, Greene poniżej 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, jeżeli chciałeś coś składać z tego padła które oferujesz na co dzień tutaj, to dobrze że wybrał oferte Popeya. No chyba, że chciałeś ruszyć nietykalnych za Kobasa.

Findek, na pewno pakiet byłby inny niż Hinrich, Kirilenko, Salmons czy Corey... bez jaj, gramy w tej lidze parę lat i jakiś szacunek drugiemu GM-owi się należy (choć w FBX2 ostatnio kolega się naburmuszył, bo nie przystałem na jego ofertę oddania Billupsa za P.Gasola). Jak też wspominałem wcześniej - u mnie nie graczy nietykalnych. Najtrudniej byłoby mi oddać ironmanów w postaci Iggy'ego i Josha, ale i z pozostałych dałoby się skomponować dobry deal.

 

Dobra, koniec biadolenia. Jeśli ktoś ma ciekawą koncepcję by mnie wzmocnić, to proszę się odzywać :)

 

BTW. Patrząc na skład Loraka w obecnej aktualizacji składów, stwierdzam że jego gracze muszą mieć kaukaskie pochodzenie. Tylko tam bowiem zdarzają się przypadki, że ludzie żyją ponad 100 lat, ale Cartier Martin to już prawdziwy ewenement - wychodzi bowiem, że jest starszy nawet od Mahometa (no i ma SC na 0 FP :] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do komisza:

chciałem sobie zmienić nazwę drużyny w przyszłym sezonie, jakie nazwy są wolne? patrząc na podział NBAowski to w tej dywizji jest wolne tylko new orals hornets, ale w mojej dywizji FBX jest również minetka której w NBA w tej dywizji nie ma. może nie będę więcej pisał i gmatwał tylko proszę o nazwy wolnych drużyn ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do komisza:

chciałem sobie zmienić nazwę drużyny w przyszłym sezonie, jakie nazwy są wolne? patrząc na podział NBAowski to w tej dywizji jest wolne tylko new orals hornets, ale w mojej dywizji FBX jest również minetka której w NBA w tej dywizji nie ma. może nie będę więcej pisał i gmatwał tylko proszę o nazwy wolnych drużyn ;]

Utah Jazz i Denver Nuggets są wolne.

 

Tak btw walka o mistrzostwo chyba się skończyła, bo shavlo za bezcen pozyskał Billupsa, który napierdala równo. U mnie problem na problemie za to, chętnie potrejduje, na oddanie praktycznie wszyscy, wyjątki to Rondo i Monta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do komisza:

chciałem sobie zmienić nazwę drużyny w przyszłym sezonie, jakie nazwy są wolne? patrząc na podział NBAowski to w tej dywizji jest wolne tylko new orals hornets, ale w mojej dywizji FBX jest również minetka której w NBA w tej dywizji nie ma. może nie będę więcej pisał i gmatwał tylko proszę o nazwy wolnych drużyn ;]

Rzeczywiscie wolna bedyie minetka deep throats :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.