Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie przede wszystkim nie podoba ze jakis ms9 czy antek wpada mi tu do gry i mowi kto ma jak grac albo jaka ma obrac taktyke, zapraszam za rok, moze sie miejsce zwolni bedziecie mieli pole do popisu , pokazecie mi te swoje taktyki

chyba wszyscy jestesmy tu facetami i zaden facet nie lubi jak mu sie mowi jak postepowac z tym czy owym, przestancie za niego ustalac taktyke i dawac wskazowki FB101 bo sami lepsi nie jestescie

podobnie Bast ktory ocenia trejd Rondo Horford za Derona i Bargnaniego za fatalny(pytam sie w ktorym miejscu ten trejd jest zly ?)

 

co nie zmienia faktu ze trejd jest mega przejebany i nie pienie sie tylko dlatego bo nie wplywa na ostateczny wynik gry co nie zmienia faktu ze takimi Joshami Howardami sie potem wygrywa i buduje mistrzow

 

jak dla mnie gra Findka mi odpowiada, robi rebuilding, robi go dobrze, i w sumie poza tym trejdem to sam zrobilbym podobnie i zupelnie mu sie nie dziwie ze tak postepuje, obral kierunek i chwala mu za to

 

zreszta rodzi sie pytanie czy po trejdzie gdzie Lu wymienil Harrisa na Lou Williamsa i byl wysmiany przeze mnie tak teraz ten trejd teraz jest idealny, w NBA praktycznie kazdy mlody zawodnik moze sie nagle okazac wykruwiaczem fb czy przynajmniej kims kto robi 30per(watpie w Tragica ale nie wykluczam takiej mozliwosci, choc predzej bym sie spodziewal po paru innych zawodnikach)

smieszny byl Jefferson za Ganretta smieszny byl Gasol za Gasola ale za pare lat juz wcale nie bedzie smieszny a teraz jak sie patrzy to debilnie to wcale nie wyglada

jesli dostajesz mlodego to chyba zawsze on bedzie wart starego i kontuzjowanego a ze Howard ma juz 2 lata z rzedu problem z kostka wiec chyba tak zle nie jest

 

wg mnie w lidze chyba kazdy z top6 jakby mial miejsce pod SC to by z przyjemnoscia wzial Howarda do siebie, nie skorzystali to czemu mialby nie skorzystac ktos gorszy od nich

 

hujowy ten Tragic i tyle

niech Marcinek se zadecyduje, po to komisarzuje zeby podejmowac takie decyzje, mi sie tam jego decyzje niektore nie podobaly, uwazam ze zasady offseasonowe sa do bani ale sprawiedliwy jest i nikt skrzywdozny nie zostal, ma glos decydujacy i jak narazie zle na tym nikt nie wyszedl i gra sie fajnie, nie ma hujni, nie ma ruchania, nie ma kantow i ustawek i nie ma krzywych trejdow, mi to odpowiada. Podaj werdykt i jedzemy dalej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, wypadałoby ale jeżeli w regulaminie jest tylko wmianka o doliczaniu nieodrobionych slotów to dla mnie było oczywiste, że lecimy wg totala.

 

Jak tylko zobaczyłem jaką piątką startują sixers w meczu z GSW wiedziałem, że nie zawiodę się na Jru

 

p.s. Jeszcze jedno. Mar i World w ogóle grają jeszcze ? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będą w stanie odrobić te sloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

ai3 234 10429,5 44,57 ( 0,44 ) ( 54,40 )

Lu 272 11027 40,54 ( -0,02 ) ( 40,14 )

Roger 242 9651,5 39,88 ( 0,09 ) ( 43,42 )

Bastillon 245 9589 39,14 ( 0,32 ) ( 44,92 )

Robinson 251 9805,5 39,07 ( 0,61 ) ( 51,13 )

Lorak 265 10008 37,77 ( 0,06 ) ( 38,88 )

GeDDo 233 8500 36,48 ( -0,24 ) ( 30,56 )

Popeye 243 8669 35,67 ( -0,03 ) ( 35,20 )

Radzio 251 8907 35,49 ( -0,21 ) ( 31,29 )

Mar 244 8590 35,20 ( -0,15 ) ( 32,82 )

Marcinek 257 8842,5 34,41 ( 0,17 ) ( 36,91 )

Bulek 262 8927,5 34,07 ( 0,43 ) ( 40,75 )

Worldbasket 202 6857,5 33,95 ( 0,00 ) ( 34,06 )

Dunk Fan 260 8772,5 33,74 ( -0,09 ) ( 32,23 )

Z33 248 8115,5 32,72 ( 0,00 ) ( 32,69 )

drtoudi 235 7664,5 32,61 ( -0,34 ) ( 27,94 )

crackersss 236 7302 30,94 ( -0,08 ) ( 29,38 )

PeWee 201 6212 30,91 ( -0,08 ) ( 29,63 )

Krzemyk 255 7272 28,52 ( -0,11 ) ( 26,73 )

Findek 250 7035 28,14 ( -0,25 ) ( 23,50 )

FBX#1 (ID# 6978)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie Bast ktory ocenia trejd Rondo Horford za Derona i Bargnaniego za fatalny(pytam sie w ktorym miejscu ten trejd jest zly ?)

jak Boozer i Bosh odejda to Deron jest 65 fp, a Bargnani podbije pod 50. w ogole Deron to jest franchise player i nie wiem jak mozna go wymieniac na dwoch sporo gorszych zawodnikow. Rondo i tak nigdy sie nie nauczy rzucac, a Horford to po prostu nie ta polka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast, jesli Horford należy do nizszej pólki w porównaniu z Bargsem to moge to skwitowac uśmieszkiem jedynie.

Cenie Bargnaniego ale nie wiem czy kiedykolwiek bedzie robił 50 fpg. Nie przy Boshu.

 

Oczywiscie, jesli Bosh odejdzie. Tak samo jesli Deron odejdzie, to Maynor bedzie S5. Tylko czy odejdzie :D

 

A Rondo to jeden z najbardziej zajebistych grajkow w ostatnich draftach. A że nie ma rzutu... a Kidd go ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo to jest 50 fp + gwarantowane niezależnie od warunków, żelazny, nie kontuzjuje się. Horford to też jest raczej regularne double double, sure thing. W Barga zupełnie nie wierzę, a to że koniec końców mam z tego trade'u Donte Greena to imo duzy plus.

 

Moim błędem było to, że kiedy miałem wybór wziąłem Jonesa zamiast Landryego ale to nie aż tak rażące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden zawodnik w lidze poza Lebronem nie powinien robic 70 fp chyba ze jakis Center czy wysoki

ja patrze na te fp jak wy na statystyki, Wade robiacy 75 czy Paul robiacy 75 czy Deron robiacy 65 mowi mi jedna sa w one-man teamie (nawet Lebron jest w one man teamie i jego staty znacznie poleca gdy bedzie gral w systemie - do gdzies tak 65-69)

jezeli zawodnik zmuszony jest robic za duzo a Deron, Paul, Wade czy Lebron sa obecnie w takiej sytuacji, Marion robil za duzo, podobnie Garnett i kilka innych przypadkow stad sie braly ich wspaniale wyniki w fp, jezeli management Jazz Hornets ipt itd sie przebudzi czy tez nasze gwiazdy trafia do odpowiedniej systuajci gdzie beda mieli szanse wygrac mistrzostwo to bardzo szybko pozegnacie sie z wynikami typu 100 fp na codzien ktore robi Paul, Lebron czy inny Deron

wiec jak dla mnie na Rondo tez przyjdzie pora kiedy to ozstanie poporoszony robic ''za duzo'' jak na zaowdnika zespolu w ktorej gra piec osob na raz

czy on w sobie to ma ?

jesli James Posey to mial przez rok to i Rondo za 3-4 lata bedzie robil pod 70

wzorowym przykladem zawodnika ktory nie jest proszony o za wiele jest wlasni Tim Duncan rok w rok grajacy to samo robiacy tyle samo ppg rpg blk czy tez grajacy ciagle po 32 minuty, idealny system dla idealnego zawodnika

jak dla mnie Deron Paul czy Lebron grajacy w one man teamach szybko sie znudza i w wieku 27-30 lat nie beda juz nie dosc ze wstanie tak grac to jeszcze nie beda mieli ochoty by tak grac bo wiedza ze taki sposob do niczego nie prowadzi

Bargs over Horford ? Bargs ma lekka psychoze i lęki a Horford jest zwyczajnie slaby koszykarsko-wise jest mocny fizycznie i atletycznie ale z koszykowka to on ma nie wiele wspolnego jak dla mnie, maja podobne mozliwosci, Bargs troszke wieksze w kazdym CY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.