Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

żeby była jasność - ja się bana nie domagam ;] interesuje mnie tylko jak taka sytuacja wygląda pod kątem zasad, bo jeszcze takiej nie widziałem.

bo za krótko grasz :)

Sytuacje gdy po trejdzie jedna ze stron przekraczała salary zdarzały się wielokrotnie, efekt był zawsze ten sam czyli anulowanie wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, w salary Rob się nie zmieścisz, bo puste miejsce w rosterze też kosztuje 15fp.

 

nie chcę być nadmiernie czepialski i złośliwy, szczególnie że sprawa dotyczy mego lubelskiego kumpla Roba, ale jak widzę na stronie ligi trejd jest, ale zavetowany? ktoś może wyjaśnić? nie powinno być jednak bana w takiej sytuacji?

Niestety nie ma archiwum z e-b, ale...

 

W poprzednim roku w FBX#2 zrobiłem (chcialem zrobic) trade w ktorym bym przekroczyl salary , bodajze trade Vujacic+ cos za Jeta Terry'ego i tez zapomnialem sie o wolnym slocie 15fpowym i dostalem bana, wiec jesli w FBX1 istnieją te same zasady (a tak jest) moim zdaniem uwaga loraka jest sluszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super, oszczędzi mi to w takim razie efbewowych nerwów przy liczeniu salary wymian. bo jak coś to i tak dobry komisarz sprawdzi.

nie no, salary nie sprawdzi komisarz tylko padawan w osobie Rogera. Jak widac po poście powyżej czas szkolenia będzie musiał ulec wydłużeniu ;)

 

A skoro już o salary mowa:

 

Radzio po wymianie Pecherov -> Belinelli:

L.P. Zawodnik Salary

1. LeBron James 76.75

2. Jose Calderon 49.05

3. Rashard Lewis 44.60

4. Manu Ginobili 42.05

5. Marvin Williams 37.85

6. Kendrick Perkins 34.85

7. Udonis Haslem 34.65

8. Jose Juan Barea 22.80

9. Terrence Williams 20.00

10. Craig Smith 22.90

11. Ryan Anderson 22.90

12. Marco Belinelli 20.75

13. Samuel Dalembert 31.30

picki: Pacers 2010

Team Salary = 460.45

 

więc ban do 7 I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc bana na FA, za trade (badz probe zrobienia trade'u). jesli juz ma byc cos zablokowane, to mozliwosc robienia wymian ;).

 

na pewno kary byc nie powinno, jesli przed akceptacja komisarz sprawdza i blokuje deal z uwagi na salary. jesli natomiast jest pospieszany z akceptacja i akceptuje ja zanim sprawdzi salary, a pozniej okazuje sie, ze ktos przekroczyl salary. wtedy jakas kara byc powinna :). jaka? patrz wyzej :P FA to zupelnie inny element tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc bana na FA, za trade (badz probe zrobienia trade'u). jesli juz ma byc cos zablokowane, to mozliwosc robienia wymian ;).

 

na pewno kary byc nie powinno, jesli przed akceptacja komisarz sprawdza i blokuje deal z uwagi na salary. jesli natomiast jest pospieszany z akceptacja i akceptuje ja zanim sprawdzi salary, a pozniej okazuje sie, ze ktos przekroczyl salary. wtedy jakas kara byc powinna :). jaka? patrz wyzej :P FA to zupelnie inny element tej gry.

to jeszcze jedno pytanie w takim razie - jeśli ktoś ma bana na FA, to można z nim robić wymiany, bo to inne elementy gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc bana na FA, za trade (badz probe zrobienia trade'u). jesli juz ma byc cos zablokowane, to mozliwosc robienia wymian ;).

 

na pewno kary byc nie powinno, jesli przed akceptacja komisarz sprawdza i blokuje deal z uwagi na salary. jesli natomiast jest pospieszany z akceptacja i akceptuje ja zanim sprawdzi salary, a pozniej okazuje sie, ze ktos przekroczyl salary. wtedy jakas kara byc powinna :). jaka? patrz wyzej :P FA to zupelnie inny element tej gry.

Wiesz co jest w tym wszystkim najsmieszniejsze? Ze po tym moim niedoszlym tradem to wlasnie Ty mnie zbanowales. To mial byc trade z alienem, owczesnym GM nyk. Ja oddawalem Vujacicia + cos+ pick, a oni Terryego. I pamietam ze dostalem bana. Bylo minęło, mi to nie przeszkadza, ale jak juz o tym dyskutujemy to przpominam sytuacje ktora miala miejsce w przeszlosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest w tym wszystkim najsmieszniejsze? Ze po tym moim niedoszlym tradem to wlasnie Ty mnie zbanowales.

w poprzednim sezonie to juz Roger byl komiszem i sie tym wszystkim zajmowal o ile mnie pamiec nie myli :)
To bylo jeszcze lato/wczesna jesien. Jeszcze przed tym jak rozwalilem cale stare bad boysowe Lakers. I jestem pewien co do tego ze dostalem bana i tez pamietam z czyjej reki. Ale to jak juz mowie historia. Rozumiem, ze teraz jesli ktos bedzie chcial zrobic trade, a komisarz zauwazy ze jest on niemozliwy ze wzgledu na procedury salary cap, osoba, ktora przekraoczyla (miala przekroczyc) salary NIE DOSTAJE bana :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo jeszcze lato/wczesna jesien. Jeszcze przed tym jak rozwalilem cale stare bad boysowe Lakers. I jestem pewien co do tego ze dostalem bana i tez pamietam z czyjej reki.

Dostać bana w lecie w FBX jest tak samo prawdopodobne jak to że Jason Kapono wykona wsad podczas regular season.

 

http://supergigant.blox.pl/2009/11/Kosz ... ogowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek - kolejnym Iversonem chyba niewielu będzie się podniecać poza ai3 (Jennings), skoro pierwowzór o włos nie skończył jak koszykarski lump. Natomiast Evans, którego ostatnio widziałem kilka razy w meczach u siebie to typowy skurwiel po obu stronach parkietu i z wszechstronnością jest pewnym kandydatem na +60 fp w karierze.

 

A Lu zrobił naprawdę świetny trade w kontekście walki z ai3, ja bym jeszcze połasił się na Brewera, ale jak na tutejszą ligę to naprawdę klasa. GeDDo znów zbiera siły na następny sezon, ale to dość ryzykowne z takimi graczami. Coś nie masz szczęścia, bo zawsze ktoś się sypnie...

 

Roger również słusznie zareagował, będzie ciekawie na górze.

 

PS. Jak gość, który typuje 12 zbiórek Noaha i ma później rację (dla mnie to była pomyłka), wciąż pierdoli o Iversonie fanatyczne smuty - wyjaśni ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To bylo jeszcze lato/wczesna jesien. Jeszcze przed tym jak rozwalilem cale stare bad boysowe Lakers. I jestem pewien co do tego ze dostalem bana i tez pamietam z czyjej reki.

Dostać bana w lecie w FBX jest tak samo prawdopodobne jak to że Jason Kapono wykona wsad podczas regular season.

 

http://supergigant.blox.pl/2009/11/Kosz ... ogowa.html

Wrzesien to jest jeszcze lato, dlatego napisalem lato/ wczesna jesien(bylo to przed rozpoczeciem sezonu, lub tuz po rozpoczeciu). Dobra przeciez pisze ze mam to gdzies , ale byla taka sytuacja i nie probujcie mi wmowic ze niewiem co mowie, ze mam krotka pamiec, w mysl zasady "ze tak byc nie moglo". Moglo i tak bylo, rozumiem ze teraz nie bedzie takiej sytuacji, jak cos to sie powaolam na ten topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lu zrobił naprawdę świetny trade w kontekście walki z ai3, ja bym jeszcze połasił się na Brewera, ale jak na tutejszą ligę to naprawdę klasa.

haha, widzisz Lu jakie zajebiste pomysly masz :D

Dokładnie, muszę teraz wpaść na pomysł jak wyciągnąć Brewera :]

Brewer bankowo by się przydał, ale już i tak mam sporą nadróbkę slotów, więc powoli będę się ograniczał w zapychaniu slotów:

PG.Felton

SG. Iggy

G. Brooks

SF. Deng

PF. J-Smoove

F. Salmons

C. Okafor

U1. Randolph

U2. Kirilenko

 

Na benchu chyba zostaną pozostali, tj.:

C.Brewer - ostatnio złapał zadyszkę, ale przynajmniej jest "tani",

W.Bynum - wciąż solidna opcja dopóki nie wróci RIP, z uwagi na niskie SC nie byłoby mi łatwo go oddać, co sugerował Shavlik,

Kirk - gość jest raczej do odpalenia w jakimś trejdzie (wielkiej przyszłości z nim nie wiążę, aczkolwiek w wielu ekipach byłby starterem).

Devin Brown - "15", który czasem zagra dobry mecz, czasem wszystko doszczętnie spapra; na szczęście aktywny slot mu nie grozi.

 

Do opylenia mam wciąż AK, Salmonsa, Feltona. Do listy dochodzi Kirk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lu zrobił naprawdę świetny trade w kontekście walki z ai3, j

z ciekawości sprawdziłem jak po tych wszystkich wymianach wyglądają składy pod względem siły. aby to zmierzyć policzyłem średnią 10 najlepszych graczy z drużyn Łukasza, ai, Roba, Rogera i swojej. oto jak wygląda sytuacja:

 

ai - 45,11

ja - 44,34

Lu - 44,02

Roger - 41,44

Rob - 40,79

 

czyli ai chyba jest poza zasięgiem, bo Iverson będzie na pewno robił więcej (co najmniej ze 40).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.