Skocz do zawartości

Ciekawe Artykuly


NY-PiXo

Rekomendowane odpowiedzi

mam taką propozycje żeby wżucać tu linki do jakiś ciekawych artykułów , zwiazanych oczywiście wiadomo z czym :wink:

 

Fany artykuł o bykach , wzasadzie nic odkrywczego ale fajnie się czyta ;

http://sports.espn.go.com/nba/columns/s ... id=1936782

 

i pare cytatów

-Because Krause's mindset, as revealed in his infamous quote, was to show everyone he could rebuild without Jordan, it also was the story of a little man with a giant ego out of control

 

- Krause almost worshipped Floyd, like a smitten teenager. Floyd was everything Krause wasn't -- handsome, popular and articulate.

Coś ode mnie. Artykuł Johna Dentona z Florida Today. Spora część jest o Hillu (i zakażeniu nogi w 2003 roku) oraz Orlando, ale są też różne ciekawostki z ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką propozycje żeby wżucać tu linki do jakiś ciekawych artykułów , zwiazanych oczywiście wiadomo z czym :wink:

 

Fany artykuł o bykach , wzasadzie nic odkrywczego ale fajnie się czyta ;

http://sports.espn.go.com/nba/columns/s ... id=1936782

 

i pare cytatów

-Because Krause's mindset, as revealed in his infamous quote, was to show everyone he could rebuild without Jordan, it also was the story of a little man with a giant ego out of control

 

- Krause almost worshipped Floyd, like a smitten teenager. Floyd was everything Krause wasn't -- handsome, popular and articulate.

Coś ode mnie. Artykuł Johna Dentona z Florida Today. Spora część jest o Hillu (i zakażeniu nogi w 2003 roku) oraz Orlando, ale są też różne ciekawostki z ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jawna dezercja Gortata z reprezentacji Polski

 

http://www.polskatimes.pl/opinie/441561 ... ,id,t.html

 

to nie pierwszy juz raz :(

Naprawdę szkoda czasu na czytanie tego typu tekstów. Zero argumentów, no chyba, że za argument uznać "bo w kadrze grać trzeba i już", to wtedy jakiś argument jest. I ciekawe, że po dupie dostaje się Gortatowi, który od lat tyle robi dla polskiej koszykówki, a o np. Lampe jest cicho :-k A może po prostu nazwisko głośniejsze, więc łatwiej jest też zabłysnąć w mediach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawna dezercja Gortata z reprezentacji Polski

 

http://www.polskatimes.pl/opinie/441561 ... ,id,t.html

 

to nie pierwszy juz raz :(

Naprawdę szkoda czasu na czytanie tego typu tekstów. Zero argumentów, no chyba, że za argument uznać "bo w kadrze grać trzeba i już", to wtedy jakiś argument jest. I ciekawe, że po dupie dostaje się Gortatowi, który od lat tyle robi dla polskiej koszykówki, a o np. Lampe jest cicho :-k A może po prostu nazwisko głośniejsze, więc łatwiej jest też zabłysnąć w mediach?

zgadzam sie, zenujacy strasznie jest ten artykul

 

'gortat nie gra, a taki nowitzki gra!!! no prosze jaki z niego buc !!!'

 

choc trzeba przyznac ze juz w komentkach pod artem autor textu zostal slusznie pojechany przez zorientowanych kibicow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maurice Greene powiedział jedną mądrą rzecz Leniarskiemu w wywiadzie dla GW:

 

MG: Jakiś czas temu nie było osoby, która by wątpiła w to, że Amerykanin wygra sprinty. W 2005 roku w biegu na 200 metrów pierwszych czterech zawodników to byli Amerykanie.

 

RL: No ale chyba Amerykanie nie przestraszyli się Jamajczyków...

 

MG: Amerykanie mają kryzys, bo angażują się w sport ze złych motywów. Interesuje ich to, co przychodzi na końcu. Duże pieniądze, szybkie samochody. Chcą być LeBronem Jamesem [gdy miał 19 lat, James został wybrany jako pierwszy w drafcie NBA, i jeszcze zanim podpisał profesjonalną umowę z nowym klubem, otrzymał wielomilionowy kontrakt z firmą Nike]. Nie widzą roboty, którą trzeba włożyć, aby wygrać. Najpierw trzeba pracować. Ja sam nie trafiłem do sportu z powodu pieniędzy. Zarobiłem setki tysięcy, ale nie zacząłem z myślą o nich. Zrobiłem to dla sławy, z serca, bo kocham rywalizację i bycie pierwszym na mecie. I naprawdę miałem zabawę - bo byłem przygotowany do walki jak nikt.

 

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,649 ... saina.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:twisted: polecam wam portal www.mojekluby.pl :)

Generalnie strona jest świeża i administratorzy wprowadzają cały czas nowe rzeczy, są otwarci na propozycję, ale to co można robić na chwilę obecną to m.in poza stworzeniem swojego profilu - stworzyć profil klubu, dodawać w nim zdjęcia, filmy, wydarzenia do kalendarza, wiadomości ... Bardzo fajna sprawa. sami zobaczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

świetny art.

 

“Why are we letting them off the hook with a fallaway jumpshot?” Fizdale says he asked Wade. “I just really started working on his base and his footwork on things that can get him to the rim. Once he’s in the paint, he has incredible touch. We all see it. Five feet and in he’s one of the best, once he gets it up to the rim it’s got a good chance of going in. I tried to convince him that’s a higher percentage shot.”

 

“If you’re stronger than everybody, why are we shooting fallaways?”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.