Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, LAF napisał(a):

4ceef18a5675f994be3790758734d973.jpg
 

No to pod te góry 

 

5 godzin temu, LAF napisał(a):

Z Colą Zero też wchodzi fajnie 

A Wy z czym pijecie ?

@LAF nie zapijaj alko syfem typu energetyk czy napoje Zero, bo szybciej dojedziesz sobie wątrobę i wyjdziesz ze swojego prime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał(a):

A czym polecasz / polecacie ? 

Najlepiej woda z cytryna np. Ja tam pije też czasami wodę z mięta. 

Przed snem zawsze 1.5 litra wody albo z elektrolitami i nie pamiętam kiedy miałem ostrego kaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Mądrzy ludzie to piją wodę. Zamiast. 

Tak się nie da. Tym bardziej lafowi doradzić jak on pełen entuzjazmu młodzieńczego. Bardziej realnie dałem. Tym bardziej ze wielu z nas ma po prostu nawyk trzymania czegoś w ręku do picia. I taki kufel z woda po pierwsze oszukuje zły nawyk a po drugie co wiesz lepiej od strony medycznej dokarmia organizm i nawadnia. Człowiek dopity woda mniej tez może wypić alko. W upał dwa pierwsze piwka to znikają na pragnienie. Wrzuć wodę najpierw to 1 piwo ( zamiast 3) już tak szybko nie wleci. 

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Soki naturalne albo tak jak pisze Steve.

Potężne kalorie te soki. 

4 minuty temu, steve napisał(a):

Najlepiej woda z cytryna np. Ja tam pije też czasami wodę z mięta. 

Przed snem zawsze 1.5 litra wody albo z elektrolitami i nie pamiętam kiedy miałem ostrego kaca.

Dodatkowo miód i imbir do tego. Organizm wtedy filtruje to jak pokarm przez cały układ bo sama woda to bardziej przelatuje. A tak jezeli czegoś nie pomyliłem wiąże tłuszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Wódzia jeszcze większe, a soki mają chociaż elektrolity, witaminy i sprawiają, że alko nie podrażnia aż tak mocno śluzówki żołądka.

Zamiast tak. Ale kolega pytał o popite 

I rano jezeli tam są cytrusy jednak mocno utrudniają rozbieg poranny 

No ale lepsze to niż cola czy energetyk 

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Albo mleko !

Ayran wchodzi dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Zamiast tak. Ale kolega pytał o popite 

 

Jeżeli liczysz kcal to wodę z cytryną albo mniej kaloryczne soki jak np. pomidorowy, który jest bogaty w potas. Zawsze to lepsze niż obciążać wątrobę aspartamem czy innym syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Tym bardziej ze wielu z nas ma po prostu nawyk trzymania czegoś w ręku do picia. I taki kufel z woda po pierwsze oszukuje zły nawyk a po drugie co wiesz lepiej od strony

Tak mi się skojarzyło.

 

btw. tak na prawdę i tak najlepiej jest pić czysty alkohol bez żadnych soków i napojów gazowanych.Osobiście z powodu że powinienem odżywiać się low foodmap to najlepsze picie jeśli już dla mnie to po prostu wódka, cytrynówka, czyste whisky, gin ale nie zawsze jest ochota.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.