Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio? Dobrze poduszona wolowinka na winie jest zajebista i tu kudos dla @Sewer a.

 

Zgoda ,zresztą nie tylko wołowina. Tylko w Polsce problem jest z kupnem wina do gotowania .Ja w kilku sklepach pytałem, to ekspedientki nie wiedziały o co chodzi ,miały tylko zwykłe wina do schlania mordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja nie oszukujmy się tania, tańsze wino (specjalnie słodsze pod odparowanie) tańsze mięso i nie taki makaron jaki powinien być tylko razowy i spaghetti a nie papardelle.

Jak robiłem na rocznicę to za same składniki wyszło mi 200 zł a to miał być obiad w przeciętny dzień :D

Kieliszki mam inne ale czasem pije w tych bo mam do nich sentyment, kryształ ze starej babcinej meblościanki na warszawskim Muranowie.

btw. to nie cerata tylko deska do krojenia w kuchni! 

 

Ciao!!

 

 

 

 

(To ta wersja deluxe ale nadal na talerzach z Ikei... i kieliszki też :<) 

1000005354.jpg

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast tej salatki, to postawilbym gar z sosem, zeby szybko mozna bylo dokladke ogarnac.

ale jesli chciales miec miseczke jednak obok, to mozna bylo ja wypelnic startym serem (tylko nie gp, a pg).

butelka primitivo wyglada na wyciagnieta z lodowki, wiec winko nieswieze -  jeden punkt niżej. 

mocne 6/10, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, steve napisał(a):

Wstawiłbym zdjęcie z barku, ale jakieś jebane limity mb więc mam wyjebane w jakieś edycje

Łatwo można to obejść robiąc zwykłego screenshota takiego zdjęcia.

 

Swoją drogą co polecacie z japońskiego rynku z whiskey?

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vero1897 napisał(a):

Łatwo można to obejść robiąc zwykłego screenshota takiego zdjęcia.

 

Swoją drogą co polecacie z japońskiego rynku z whiskey?

Siostra abstynentka przywiozła dla nas z wyjazdu. Całkiem, całkiem nie czuć % jak się pije (choć to pewnie tani sikacz).

 

Screenshot_20240806-233844_Chrome.jpg

Screenshot_20240806-234308_Gallery.jpg

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał(a):

z klasą, takie picie szanuje

albo takie albo chamskie za garażami na obdartych murkach

nic pomiędzy

Z drugą częścią się zgadzam. :)

Nawiasem mówiąc tam też można z klasą. 

Z resztą mówię zawsze. Nie ważne gdzie, nie ważne kiedy. Wazne z kim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sewer napisał(a):

To jest wersja nie oszukujmy się tania, tańsze wino (specjalnie słodsze pod odparowanie) tańsze mięso i nie taki makaron jaki powinien być tylko razowy i spaghetti a nie papardelle.

Jak robiłem na rocznicę to za same składniki wyszło mi 200 zł a to miał być obiad w przeciętny dzień :D

Kieliszki mam inne ale czasem pije w tych bo mam do nich sentyment, kryształ ze starej babcinej meblościanki na warszawskim Muranowie.

btw. to nie cerata tylko deska do krojenia w kuchni! 

 

Ciao!!

 

 

 

 

(To ta wersja deluxe ale nadal na talerzach z Ikei... i kieliszki też :<) 

1000005354.jpg

A chleb gdzie? Bez chleba to nie pojesz. Ani kotleta, ani nic...

aL_6kI.gif

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sewer napisał(a):

To jest wersja nie oszukujmy się tania, tańsze wino (specjalnie słodsze pod odparowanie) tańsze mięso i nie taki makaron jaki powinien być tylko razowy i spaghetti a nie papardelle.

Jak robiłem na rocznicę to za same składniki wyszło mi 200 zł a to miał być obiad w przeciętny dzień :D

Kieliszki mam inne ale czasem pije w tych bo mam do nich sentyment, kryształ ze starej babcinej meblościanki na warszawskim Muranowie.

btw. to nie cerata tylko deska do krojenia w kuchni! 

 

Ciao!!

 

 

 

 

(To ta wersja deluxe ale nadal na talerzach z Ikei... i kieliszki też :<) 

1000005354.jpg

IMG-8438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Oetkery te klasyczne 4 sery włoska czy z tuńczykiem były o niebo lepsze niż Riga której produkcję wykupił DrO. Nazwać to topka to moim zdaniem nieporozumienie. 

Dali tylko szyld. 

I papierek nowy vs kiedyś riga w folii 

A ostatnio w Kaufland trafiłem na zwykłą włoską Italiani czy jakoś tak i była zaskakująco smaczna. 

Italpizza numero uno o ile nie pomyliło się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

IMG-8438.jpg

Lazania z biedronki. Najlepsza lazania jaką kiedykolwiek jadłem. Każda dziewczyna, której o tym mówiłem, się ze mnie śmieje.

Nie wiem tylko czemu jest podpisana jako porcja dla 4 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Lazania z biedronki. Najlepsza lazania jaką kiedykolwiek jadłem. Każda dziewczyna, której o tym mówiłem, się ze mnie śmieje.

Nie wiem tylko czemu jest podpisana jako porcja dla 4 osób

Też ją kiedyś jadłem pudełkami. Obecnej jej już nie jem. Raz kiedyś co najwyżej , czasami kupię te mniejszą jak już mam na nią ochotę. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał(a):

Też ją kiedyś jadłem pudełkami. Obecnej jej już nie jem. Raz kiedyś co najwyżej , czasami kupię te mniejszą jak już mam na nią ochotę. 

Zepsuła się, na początku była dobra od jakiegoś 1,5roku-2 lat mocno straciła na jakości.

Fakt faktem duża porcja max na 2 osoby

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, vero1897 napisał(a):

 

 

Swoją drogą co polecacie z japońskiego rynku z whiskey?

Jeżeli masz okazję kupić w Japonii to Yamazaki 12 yo ,albo Hibiki Harmony z tej samej destylarni. Pierwsza jest single malt, a druga to blend o połowę tańszy.,Starsze to już ceny szybują w kosmos. Yamazaki 12 kosztuje w JPN około $100 ,mniej więcej tyle ile w US dziesięć lat temu zanim zaczęła wygrywać konkursy , teraz co najmniej dwa razy więcej .W PL pewnie około tysiaka pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.