Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

nie oglądałem meczu, ale gdy przeglądałem boxscore'a. widzę, że trener w końcu zobaczył JJ, mial jak na te minuty, dobre statystyki. Trenerze więcej wiary. Zwłaszcza dwa przechwyty, to jest to. Dobrze grali bez gibsona, ja bym go tejdował, np. za REDICKA, ale czy oralndo by się zgodzilo.

Myślę że poszli by na to z pocałowaniem ręki ale na szczęście w Bulls nie ma takich idiotów by się w coś takiego pakować, Taj jest w tym zespole niezbędny bo Kurt mimo że wciąż daje radę nie pociągnie 30 min co mecz, Asik problem z faulami, a o rudym w ogóle lepiej nie wspominać. Puki Noah nie wróci temat oddania Gibsona nie istnieje a i później też wolał bym żeby został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

ostatnimi czasy ronnie ładuje ładnie z półdystansu, mi to wygląda co najmniej na stabilizacje rzutu.

choć fakt, że zanim piłka wpadła po tym rzucie zza łuku to odbiła się od prawie każdego elementu kosza 8)

w Jazz przecież też trafiał "ładnie z półdystansu", więc to nic nie oznacza w kontekście jego rzutu za 3pkt.
napisałem że mi to wygląda na stabilizacje rzutu, na początku w BULLS nie trafiał nic z półdystansu, ostatnio nie dość że gra w huj lepiej, trafia z pod kosza i z dystansu to wczoraj jebnął trójkę i przynajmniej dla mnie to znak że za 3 też będzie lepiej, nie mówie tu regularnym trafianiu ale celnej trójce raz na jakiś czas (raz na kilka meczy). Właśnie to był problem że ronnie nie grał dobrze na początku, teraz prezentuje ten poziom co w utah, i to mnie cieszy. Widać że wie co jest grane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ale wy ostatnio pierdolicie. Dawno tyle gówna nie było w tym temacie.

 

Jakie trady, o co wam chodzi? Czy ktoś czytał gdzieś, że byki jakąś wymianę planują? Coś konkretnego?

Najwyżej podpiszą tego Sima, o czym pisał Mycek i to wszystko.

Idę, na razie... Wrócę, gdy się ogarniecie.

 

P.S. Kony, nieźle to sobie poukładałeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.R. Smith w Bulls to by była super sprawa i moim zdaniem realna. JJ + któryś pick ??

k**** dobra plany snujecie. a wiecie jeszcze, że muszą się mniej więcej zgadzać wysokości kontraktów? jakbyście nie wiedzieli: JJ 1,7 mln, Smith 6, więc możecie to sobie wymieniać, ale Joe Smitha z Lakers.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo nazywanie, wszytkiego gównianą dyskusją, jest według mnie jak najbardzie jnie na miejscu. Idź spać po sie pobrudzisz. Jestem nawiedzony, jak trzeba to staną i będę zbierał, a co. Może James Johnson mi pomoże, jak trener mu pozwoli. Nie rób boga z Gibsona, zobaczysz, że i tak go wytrejdują. Zyjemy w wolnym kraju i każdy może wygłosić swoje poglądy, nawet idiotyczne. Jak ci sie nie podobają to baj wija. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.R. Smith w Bulls to by była super sprawa i moim zdaniem realna. JJ + któryś pick ??

żeby było realnie muszą zgadzać się kontrakty. jak chcesz popróbować jakieś trejdy to pobaw się Trade Machine na ESPNie chociażby.

 

swoją drogą dopiero w spotkaniu z Philly zobaczyłem że Scalabrine gra z numerem 24. :D

 

to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może porostu kolonia z chantangoo zp1 założy sobie własny temat i wtedy wszyscy będą sczęsliwi. :?

 

Owszem był podowany rumor dotyczącego jr w bulls.

Jeden raczej nieoficjalny, drugi potwiedzony przez yahoo, czyli dosc pewny.

jeśli to prawda to menedzer/owie widza problem i szukaja juz 2, co cieszy, czy to bedzie jr? nie wiadomo bo,

owszem da sie go sciagnac do bulls ale to bedzie trudne bo nikt przy zdrowym zmysle nie wezmie jj i bogansa (+kasa) oddajac dobrego (trudnego ale dobrego) gracza, nawet nie wiem czy to wystarczy, czy ta paczka wystarczy by kontrakty sie w miare zgadzaly, ale jesli juz smith to na 90% musimy byc wlaczony w to trzeci team.

Ale cieszy to ze szukaja sg, ja OSOBISCIE najchetniej widzialbym w tej roli martela webstera, i nie nie ma zadnych plotek na ten temat, poprostu uwazam ze to najlepszy element do tej ukladanki. Sciagniecie 2 bedzie nie lada wyczynem, bo nie ma co oferowac ale jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był rumor o JR-u w Bulls, ale potem pojawiły się ploty, że Denver znów kombinują trade z NJN (Carmelo) i próbują włączyć w to jeszcze trzecią drużynę, dlatego rozmowy z Chicago zostały zawieszone, ponieważ JR w takim wypadku mógłby być potrzebny jako element większego trade'u.

 

Niestety nie mogę znaleźć źródła, z którego to wyczytałem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Bulls (miło że jest nas aż tylu) !

 

Czy nie sądzicie, że szukanie nowego SG "na siłę" jest trochę zbyteczne. Wasze propozycje (R. Fernandez, Webster, JR Smith) to niewiele ponad to co już mamy. Może wystarczy zmienić rotację tj. starter Brewer + Korver + Bogans/ew. Watson (20+20+8 = 48min). Czy nie tak miało to wyglądać przed rozpoczęciem RS. Wiem, że Brewer to nie scorer, nie straszy rzutem nie rozciąga obrony rywali więc może Korver + Brewer itd. Cała trójka daje 19ppg a każdy z nich coś innego.

 

I jeszcze jedno. Co wg. Was musi/powinno się stać by Bulls byli znowu wielcy tzn. walczyli o mistrzostwo ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co musi się zdarzyć? Scenariusz jest prosty:

Podczas meczu gwiazd walcząc o miano największego kozaka na boisku Lebron wdaje się w bójkę z KG, w wyniku której LJ łamie rękę trafiając w Gasola zamiast Garnka a KG podczas ucieczki łamie nogę. Gasol upadajęc po ciosie LJ ze złamaną szczęką próbuje chwycić się Duncana w wyniku czego uszkadza mu bark co wyklucza całą czwórkę do końca rozgrywek. Obserwując z ławki całe zajście Dirk doznaje urazu psychicznego i ląduje w psychiatryku. :D

 

Trochę się temat rozjechał co nie?

Sorry za bezsensowny post ale nie mogłem się powstrzymać czytając ostatnie wypowiedzi

 

Wie ktoś jak długo poza grą ma być Taj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Co wg. Was musi/powinno się stać by Bulls byli znowu wielcy tzn. walczyli o mistrzostwo ?

Ja myślę że w sumie to nic ... Z tym co mamy będziemy walczyć :D tylko mi ten bogans na 2 nie pasuje. Jak na razie jesteśmy 3 siła wschodu :P przed sezonem brał bym tą pozycje w ciemno na PO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :D (niektóre z pogranicza Latającego Cyrku MP, którego jestem fanem - za to Was lubię panowie: PRappa, RH#1, Regis Emiel, Kony).

 

Obejrzałem mecz z Wizards oraz wiele poprzednich i mam pytanie:

czy tylko mnie irytują stronniczy komentatorzy (również ci z Chicago np. Stacey King) widzący tylko faule przyjezdnych? obiektywizm potrafią zachować jedynie spikerzy ogólnokrajowej espn (też nie zawsze), a może lepiej oglądać po chińsku lub rosyjsku?

 

mvp dwóch ostatnich meczy Bulls: Kurt "big sexy" Thomas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kirk nam truł dupę dziś tymi pickami.

W sumie to dobrze że lewis miał debiut i że blatche jest tak straszliwie głupi, bo zrobiliśmy +20 strat, i nie mieliśmy prawa wygrać tego meczu. Mecz wygrał nam brewer, ta akcja z kirkiem w końcówce gdzie na 83-80 posiadanie mieli wizz mogła się skończyć różnie, ale na szczęście brew zbił mu piłkę i strata. No i kolejny zajebisty mecz brewa, tym razem już trafiony jumper po zasłonie do tego zbiórki, jak zwykle obrona. Taj sobie dziś porządnie pograł, w boże narodzenie przed nim prawdziwy sprawdzian umiejętności zobaczymy co pokaże przeciwko bogu nowojorskiej koszykówki, w ostatnim meczu z nix wiadomo co się działo z amare jak krył go joakim, wtedy wygrali fartem, nikt nigdy nie będzie rzucał tylu trójek/ na mecz regularnie co noc. Gibson i kurt nie mogą się wyfaulować, to będzie trudne ale od tego zależy scenariusz spotkania w MSG w sobotę.

Problemem boozera w obronie jest contestowanie rzutów, nic innego, po pickach się już nie nauczy bronić, ale doskakiwanie do rywala z ręką to nie kwestia umiejętności ale kwestia tego czy mi się chce czy nie, taka prawda, boozer tak jak pisałem kiedyś dochodzi na metr dwa do rywala wystawia rękę i myśli że to jakoś utrudni trafienie rzucającemu, nie carlos nie utrudni. :evil: . Derrickowi dzisiaj nie siedziało zza łuku ale w sumie święto, miał 10 FTA, kij z tym że kilka po faulu technicznym czy def 3 sec ale 10 miał, nie wiem, rekord kariery? :roll: .

Ogólnie zły mecz. Korver i Watson po zajebistych meczach z philą dziś grają malutko bo tracą/faulują a co najważniejsze nie rzucają, ale takie mecze się muszą zdarzać. Boozer rose deng swoje, a potem zawodnik z najwyższą ilością punktów to brew- 6 pkt. :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** oglądam mecz z new york i mnie kurwica strzela na brewera ja pi****le jak można być taką pizdą w ataku. Wasz ulubieniec deng to samo kotrakt all star a w ataku pizda... to nam new york daje szkołę żal aż patrzeć a gdzie ta super defensywa to nie wiem ja jej nie widzę w ataku naliczyłem już 10 nie skączonych kontr !!!Rose też ładnie odpierdalał w 4 kwarcie ale jemu się akurat nie dziwie bo kto jak nie on ma zdobywać pkt ??? tylko boozer i nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.