Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

No i wykrakałem. Przed sezonem zastanawiałem się, jakim problemem będzie ewentualna kontuzja J.N. Przekonamy się.

 

Co do Asika, to oczywiście nie bazuję na statystykach, tylko na tym co jest mi dane obejrzeć. Gortat na tym etapie (1 sezon w lidze) wyglądał dużo gorzej, albo... wcale nie wyglądał. Asik mnie się podoba, choć to co obgadaliśmy przed sezonem, jest dla niego problemem - brak masy. To też przyjdzie z czasem. :D

 

To znacznie większy problem dla zespołu od absencji Boozera, jako wartości dodanej. Boozer ma Gibsona, a Noah patyka i pryka za sobą. Przez jakieś dwa miesiące możemy mieć przerąbane. Poznamy też who the fuck is Boozer. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wira, nie wykrakałem bo to było już pewne na 90% dwa dni temu. Tylko nie wiem, dlaczego noaha grał kilka meczy a wczoraj nawet opatrunku nie miał. Nie można zrobić tej operacji w wakacje? Przecież przez te kilka meczy joakim grał. Jasne że walka o HCA poszła się raczej jebać, ale większy problem na tę chwilę to jakiś podkoszowy, bez jaj, nie będzie trade nie mamy do zaoferowania nic, w FA najlepszy z dostępnych C nie ma, earl barron każdego bije na łeb.

Nie wiem może cos z d-leuge ? W sumie dobrze że terminarz łatwy. Ciężko się będzie grało duetem booz-taj, z tym co odpierdala booz to jego na środek to samobójstwo jest... nie wiem. cięzko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem transfer nie wchodzi w grę, bo nie ma kogo dać. Przed sezonem była propozycja deng za pietrus i gortat, ale nawet teraz oddawanie denga to kompletna głupota. Gibson zyskuje status nie do tradowania. Korver i Brewer dają mnóstwo dobrych rzeczy. Jedyne mięso z perspektywy kibica bulls to watson,bogans,jj. Ale nikt przy zdrowych zmysłach nie odda dobrego środkowego za tę paczkę. Myślę że zostanie podpisany chris richards. Frontcourt będzie wyglądać tak że wychodzić będą asik i boozer. Wiadomo że Omer szybko złapie faule więc z ławki taj, i tu się robi teoretycznie problem, bo taj jest undersize na C, nawet jak na pf'a jest chudy, ale w obronie pod koszem to jest obok joakima najjaśniejszy punkt, gdzieś nawet czytałem że statystycznie taj daje więcej niż Noaha. Ale, jest jeden dość ważny szczegół-faule. Taj nie może faulować, jeśli będzie miał problemy to może być nie zaciekawie. Deng na pf'ie będzie musi więcej pograć (obrona z nim na tej pozycji wygląda dobrze), na pewno jakieś minuty dla kurta, absolutnie nie dla scala. No i JJ wczoraj wyglądał jakby miał już pakować walizki, pewnie wisi/ał jakiś trade (smith) ale teraz problem 2 wydaje się być 'smieszny'. teoretycznie 96 minut, z czego +60 dla duetu Gibson-boozer. jakieś większe minuty dla asika+ deng jakiś czas na pf'ie, no i jj+kurt reszta. Tak to widzę.

 

mówi się wstepnie że joakim wróci na początku marca, do tego czasu terminarz nie jest trudny, ale boje się o ogólne przestawienie obrony, bo tak naprawde wszystko było oparte właśnie na joakimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno było zauważyć, że pomimo iż Noah grał to te jego dunki były trochę w stylu szesnastoletniego Kukoca. Narzekaliśmy też na to, że dawał sobie wybierać dość łatwe piłki pod tablicami... Coś na pewno mu dolegało. Po prostu z niesprawną ręką nie dawał rady.

Deng na pf? Nie będzie takiej potrzeby, bo nie sądzę aby Boozer mógł grać na piątce dłużej niż 20 minut na mecz (tak poza tym z niego taki center, jak ze mnie fan damskiej siatkówki). Taj nie wytrzyma dłużej niż 30 minut na czwórce. Jedyna opcja jest taka, że J.J. przyda się na tej pozycji, przynajmniej w defensywie i to na długim dystansie :shock: . Plus jest też taki, że będziemy mieli możliwość przetestowania Boozera, Asika (będzie musiał pograć i to sporo) no i Gibsona, który sobie radził pod nieobecność Carlosa. Kurt i J.J? Forget about it.

 

Wilangowski? Uśmiałem się! 210 wzrostu, masę miał, masę błędów robił, ale postraszyć umiał. Nawet go do kadry zaproszono gdy miał coś koło 30-stki. Bigusa jeszcze pamiętam z uczelni. Taki duży pupil publiki, jak swego czasu Longley w Chicago. Potem krótki staż w kadrze na pamiętnych M.E i... pudło.

 

Co się dzieje z Myrdą? Ktoś coś wie? Ja dopiero wracam do tematu... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

courtney sims ma być dołożony do składu, gość robi 16-10 w d-lig, był kiedyś w nba, ale się 'nie pokazał', +210 w miare dobrze zbudowany, może w sumie być.

i dlaczego bulls powinni uderzac po smitha?

jesli ma sie to odbyc na zasadzie jj+bogasn+kasa+jakiś pick za smitha to mamy 6- cio milionowy spadajacy kontrakt w lutym, dokładając do tego np cj watsona mamy +9 mln oferte, czyli jakiegoś ripa czy s-jaxa można wyciągnąć, jesli ci będa konkretnie na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zamiast 9 napisałem 6 bo jest podobna.

Ma 210 cm- o to mi chodziło, jest dobrze zbudowany, robi najlepsze cyferki wśród wysokich w dlig i gra w drużynie z kąd bulls mogą brać zawodników. Ale w bullsach nie będzie robić tego co w d-lig.

Chodzi o to że przez 'mniejszą połowę' sezonu będziemy grali bez joakima (k**** w asg go nie będzie :( ) i każda 'pomoc' się przyda, james johnson w sumie ma spory potencjał w obronie, może grać na 4 ale to jest na prawde 3, w pierwszym sezonie częsciej grywał na 4 bo był za wolny na 3. Kurt Thomas ma 38 lat, ale kto wie, przecież w zeszłym sezonie grał dość sporo w bucks. Z Asikiem jest problem fauli i jego przestawialności pod tablicą. Więc naprawdę tylko taj i boozer są 'pewniakami', reszta może wypalić albo nie. Sims ma chociaż cm i warunki na gre pod koszem, jeśli forman/pax zdecyduje się na niego, nie będzie to zły ruch. To byłby pewnie zbyt pochopny ruch ale pick w drafcie za randolpha z nix, anthony zawsze miał potenciał w obronie, jest chudy ale nadrabia dynamizmem i zasięgiem, pod koszem, mógłby się przydać. I fajne by było zobaczyć jak radzi sobie w DEFENSYWNYM zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zejdź na ziemię niby za kogo miałby przyjść Anthony ? za Bogansa ?

NYK nie jest głupi po pierwsze mogą go dorzucić do potenjalnych tradów za Melo czy Paula a po drugie jest jeszcze na kontrakcie rookie za niego + własny pick z 2020 r chcieliby Taja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.