Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Formany miały swoj cel

to już nie "Paxony"?

eh Ty to pocieszny jesteś, miesiącami krytyka Paxona co nie zjebał czemu nie czyści capu czemu nie oddal tego tamtego, jak oddał to źle nie oddał to też źle. Jeszcze w offseasons,że siedzi pax na dupie nic nie, robi nie podpisuje spi, umarł, pracuje w algidzie itd itp.

Bach, Chic zrobiło przyzwoity bilans, przyzwoicie gra i patrz. Pojawia się w końcu nazwisko Forman :wink:

Forman miał cel.

a tak odbiegając od żartów.

Mycek możesz jakoś racjonalnie wyjaśnić jak Hinrich ograniczał w pierwszych dwóch sezonach Rosea? Mogą być tabelki ale z legendą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie "Paxony"?

eh Ty to pocieszny jesteś, miesiącami krytyka Paxona co nie zjebał czemu nie czyści capu czemu nie oddal tego tamtego, jak oddał to źle nie oddał to też źle. Jeszcze w offseasons,że siedzi pax na dupie nic nie, robi nie podpisuje spi, umarł, pracuje w algidzie itd itp.

Bach, Chic zrobiło przyzwoity bilans, przyzwoicie gra i patrz. Pojawia się w końcu nazwisko Forman :wink:

Forman miał cel.

a tak odbiegając od żartów.

moge zedytować i napisać paxsony, bo dla mnie forman nic nie zdaiala bez zgody paxsona, bo jakos nie bylo ze go drastycznie zwolnili tylko przejal nowe stanowisko a forman stal sie "gm", ale tak naprawde to pax rozdaje karty, forman tez ma cos do powiedzenia ale on ma sie pokazywac jako gm, a to co sie dzieje w bullsach w bardzp dużej czesci nadal zalezy od paxsona, tak to widze. Wiec jesli jeszcze kiedykolwiek spotkasz w moich postach slowo forman to wiedz ze mam na mysli i formana i paxsona, rozumiesz, takie 2wjednym. :wink:

 

Mycek możesz jakoś racjonalnie wyjaśnić jak Hinrich ograniczał w pierwszych dwóch sezonach Rosea? Mogą być tabelki ale z legendą :wink:

proste.

 

1) ast/mecz rose,

z kirkiem na 36 min grania miał 6,1 i 5,9 na mecz, bez kirka 8,5.

I warto zaznaczyć że to 8,5 jest robione bez boozera, rose teraz ma praktycznie to samo co rok wczesniej, nie ma na czym "nabijac" asyst, a ze ich jest więcej to zasluga tego ze nie ma juz kirka.

 

2) %AST

derrickowi bez kirka skoczylo az o 10% !

juz nie ma ze derrick oddaje pilke hinrichowi i lata po obwodzie i albo ustawai sie gedzieś z boku, rose nareszczie ma pilke w rekach non stop, teraz wszystko od niego zależy, nie ma juz generała, teraz to jest w 100% druzyna rose'a, co powoduje ze w ciezkich koncowkach (kilka ostatnich meczy) rose rozwija sie jako lider bo wie ze nie ma juz nikogo obok siebie, kto moglby ta akcje rozegrać, i to jest k**** fajne!.

3) %USG oczywiście tez na plus, bo wiecej zalezy od rose'a.

 

4) rzuty rose z kirkiem i bez.

w poprzednich dwoch sezonach 35% asystowanych z poldystansu, teraz:..7%, juz nie ma ze rose czeka na pilke i rzuca, teraz sam sobie musi prawie zawsze kreowac rzut, i to tez jest moim zdaniem dobre dla rose'a.

Wogóle z kazdego miejsca z ktorego rzuca ma mniej asystowanych rzutów niz w poprzednich 2 sezonach, to o czyms swiadczy, to swiadczy o tym, ze rose czesto poprostu rezygnowal z rozgrywania i z tworzenia akcji bo musial/chcial? oddawac pilke kirkowi bo to jest wkoncu playmaker, czy shooter? sam juz nie wiem.

 

Nawet taka pierdoła jak FT, bo teraz moze sie zawsze wjebac pod kosz z pilka przy rece, a nie oddawac ja kirkowi.

 

Ja to tak widzę, moim zdaniem Rose skorzysta/ł z tego ze nie ma kirka, teraz może się w pełni rozwijać jako lider, bo teraz on jest tym od ktorego WSZYSTKO zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak rose pracował nad tym żeby mieć częściej piłke w ręce i nad tym żeby nie rzucać z podań. na to nie wpadłem, fakt.

i oczywiście wiedziałem że tak będzie że teraz wszystkie zasługi rose'a spadną na obecny support. bo przecież teraz nie ma kirka ktory był ripem hamiltonem tudzież rayem allenem że shooterował i biegał po zasłonach, a nie mieszał się w rozgrywanie, tak, tak było :wink: wszystkie rzuty były asystowane a ast% podskoczyło rosowi bo?... no bo tak, bo pracował w wakacje na rzutem za 3. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły niedobry Kirk tak ograniczał Rose aż się boję co on może zrobić w Wizards biednemu Wall.

asysty skoczyły no proszę, wszyscy tacy sami a asyst więcej. Noah robi tyle samu punktów? A może Gibson tyle robi? Czy to nie on przed wyprawą na zachód trafiał z gry z 65%? Ciekawe kto mu podawał…. No ale prawie wszyscy ci sami , no proszę prawie to samo a jednak teraz jest lepiej, jest cel, bo nie ma Kirka.

Myśle sobie strasznie paskudny ten Kirk, piłkę zabierał po kątach rozstawiał, atakować pomalowane nie kazał bo przecież stał i czekał na piłkę ale przecież były już mecze bez Kirka z Rosem w składzie.

Sezon poprzedni 7 meczy 41 asyst

Jeszcze wcześniej paskudnego Kirka nie było 31 meczach efekt 198 asyst w tychże spotkaniach.

Czemu wtedy nie wzrastała liczba asyst?

Więc jak to jest? Może Rose podświadomie czuł że Kirk jednak wróci i siedzi na tej ławce i dlatego nie podawał ? a może to zmiana trenera? A może to naturalny rozwój w trzecim sezonie poparty ciężką pracą oraz poprawa gry w ataku pod wodzą Toma? A może to rozwój partnerów którzy wykorzystują lepiej w ataku korzyści ze wspólnej gry z liderem?

Mycek ma najważniejszy powód: brak Hinricha.

 

juz nie ma ze derrick oddaje pilke hinrichowi i lata po obwodzie i albo ustawai sie gedzieś z boku, rose nareszczie ma pilke w rekach non stop,

A częsta zagrywka Bulls kiedy wysoki wychodzi na 5-6 metr naprzeciw kosza i dostaje piłkę .

Noah, Gibson, gdzie wtedy jest rose? Za nim? Czy biega bez piłki?

To nie jest podchwytliwe pytanie

 

teraz wszystko od niego zależy, nie ma juz generała, teraz to jest w 100% druzyna rose'a, co powoduje ze w ciezkich koncowkach (kilka ostatnich meczy) rose rozwija sie jako lider bo wie ze nie ma juz nikogo obok siebie, kto moglby ta akcje rozegrać, i to jest k**** fajne!.

Czemu taki argument nie padł z twej klawiatury kiedy nie podpisali Gordona? Bo to jak ulał pasuje to tego ex-gracza.

Kirk w zdecydowanej większości wypadków i to naprawde w zdecydowanej nie wpierdalał się przed szereg i to do Rose należała piłka i do niego ostatnie akcje. Przypomnij kiedy to Kirk tak przejmował grę w decydujących momentach, oddawał decydujące rzuty, znajdziesz z kilka przypadków? Niech się nie skończy tylko na 1-2.

 

Ogólnie dużo pi****lenia, jasne jak słońce że grając razem Kirk brał się za ustawianie akcji, wszak to normalne i logiczne że piłka nie musi być w rękach Rose „non-stop” ale by robić argument że wzrosła mu liczba FT bo kirk nie czeka na podanie? Czy ktoś tu jest poważny?

Hallo?

Jak masz dalej uprawiać Myckową twórczość to daruj.

A wydawało się że poprawiło ci się z pisaniem, ale tylko temat Hinrich i dalej Mycek by "dawnych wspomnień czar"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dużo pi****lenia, jasne jak słońce że grając razem Kirk brał się za ustawianie akcji, wszak to normalne i logiczne że piłka nie musi być w rękach Rose „non-stop” ale by robić argument że wzrosła mu liczba FT bo kirk nie czeka na podanie? Czy ktoś tu jest poważny?

tak brał się i tak się brał że liczba asystowanych rzutów rose'a była W HUJ większa niż w tym sezonie, malutko, malutko się brał, od tak, kilka milisekund w akcji, a jednak, gtg, rozgrywający, lider, a coś dużo mu wyszło tych rzutów po podaniach (oczywiście nie kirka nie?). Bez kirka to coś więcej tego 'wpływu' rose'a na grę, coś mu te ast% podskoczyło, ale przecież po co?, kirk brał się za rozgrywanie, po co rose ma prowadzić SWOJĄ drużynę, po co wejść na wyższy level. jest kirk.

Skoro tak dobrze idzie Ci obalanie moich argumentów, to napisz coś o tym %asyst, czy o asystowanych rzutach derricka. Chyba że sobie już wybrałeś te co Ci odpowiadają, i które umiesz ujebać.

 

I pewnie powiesz że odejście kirka nie ma najmniejszego wpływu na liderszip rose'a, na skok jego asyst, i na to że ma większy wpływ na grę.

I ogólnie gra z kirkiem byłaby świetna, bo 6-3 guard broniłby wadów, kobich, royów, johnsonów, nie mieszałby się kompletnie w atak, i co najważniejsze, rzucałby hurtowo trójki i robił spacing niczym hmm ray allen?

 

A wydawało się że poprawiło ci się z pisaniem, ale tylko temat Hinrich i dalej Mycek by "dawnych wspomnień czar"

bo co, bo mam swoje zdanie które jest sprzeczne z Twoim i nagle ble i źle?

bo ktoś się z Tobą nie zgadza?

%AST i asystowane rzuty rosa zabierz głos w tej sprawie.

 

oo

i jeszcze oglądam staty kirka.

AR.

procent posiadan konczacych sie asyta, wow, kirk łapie się do 10 ligi, a ja myślałem że to "shooter".

no i kirk ma oczywiscie wieksza ta wartosc od rose w tych latach w chicago, ale tu ma wpływ support, tak jak jak na usg% na ast% na asystowane rzuty, na asysty normalne, na to że rose trafia w koncowkach, i na to ze wskoczyl na wyzszy level tez. Dostanie MVP to da statuetke dla supportu bo nie ważne jest to że po odejsciu kirka szuka swoich partnerow jak nigdy i chce sie dzielic pilka bo ma teraz mozliwosc PELNEGO podporzadkowania sobie gry, ważne jest to że support mu to wszytsko stwarza, nie on sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

%AST i asystowane rzuty rosa zabierz głos w tej sprawie.

ale co ja ma powiedzieć w tej sprawie?

co jest złego w asystowanych rzutach?

jak jest dużo rzutów po asystach to źle?

do czego mam się odnieść? Rose jest skuteczniej bez rzutów asystowanych? dużo skuteczniejszy? co ja mam powiedziec ? przytaknąć zbesztać ? pomóż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no np to jest złe że jak na playmakera rose przy hinrichu miał strasznie duzo tych rzutów, a że je miał wynika z faktu że wcześniej oddał piłke pobiegł gdzieś i czekał na piłkę po czym rzucił, i nie, nie było to tak że podawał sam sobie, bo tak się nie da, te piłki otrzymywał od wiadomo kogo. CP3? deron? który z nich oddaje piłke i szuka sobie pozycji?

Który playmaker oddaje pilke i szuka pozycji? chyba ten który ma obok siebie innego dobrego playmakera

a ast% to wogóle inna bajka bo widać jak skoczył wpływ rose'a na gre całego zespołu ale Ty chyba tego nie dostrzegasz, bo to jest trochę nie wygodna prawda, z ar też tak jest...

Mozesz tu bluzgać ze mnie, i mieszać mnie z błotem ale ja przedstawiłem Ci argumenty ktore potwierdzają moją teorie. Ja w tej sprawie na razie nie mam nic do dodania.

 

dzis mecz z LAL, taj gibson spróbuje zagrać ale chyba nic dobrego z tego nie będzie. Noah i Asik wydają się być sensowną parą na gasola, ale pytanie, w ile minut wyfauluje się asik. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który playmaker oddaje pilke i szuka pozycji?

Podejrzewam że wszyscy.. gdy taką mają zagrywkę.

Twoje argumenty ... przecież się odniosłem do nich. do tego nie bo nie uważam by to była jakaś niewybaczalna wada.

POwiedz mi lepiej czy jesteś w stanie udowodnić na ile odjeście Hinricha spowodowało zmianę cyferek a ile zmiana kołcza.

Bo jak rozumiem to nie trener decyduje jaką rolę w ataku ma przejąc Rose. Wcześniej decydował o tym Kirk i podawał piłki do Derricka a teraz Rose wymyślił że pierdoli sam będzie kończył. Jest tu jakaś rola trenera? skłaniałbym się że dość istotna, wszak Tom na coś zdziera te gardło przez cały mecz.

Który playmaker oddaje pilke i szuka pozycji? chyba ten który ma obok siebie innego dobrego playmakera

a czy to musi byc playmaker? nie moze być inny gracz z dobrą wizją gry i rzutem? tylko rozgrywajek może wykreować pozycję do rzutu?

a ast% to wogóle inna bajka bo widać jak skoczył wpływ rose'a na gre całego zespołu ale Ty chyba tego nie dostrzegasz, bo to jest trochę nie wygodna prawda, z ar też tak jest...

a jak Kirk nie grał sezony wcześniej tylko sam Rose to też skoczył?

 

Mozesz tu bluzgać ze mnie

weź się nie rozczulaj, nic ci wstrętnego nie napisałem byś mi się tu mazał.

Głowa do góry Mycek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że wszyscy.. gdy taką mają zagrywkę.

Twoje argumenty ... przecież się odniosłem do nich. do tego nie bo nie uważam by to była jakaś niewybaczalna wada.

POwiedz mi lepiej czy jesteś w stanie udowodnić na ile odjeście Hinricha spowodowało zmianę cyferek a ile zmiana kołcza.

Bo jak rozumiem to nie trener decyduje jaką rolę w ataku ma przejąc Rose. Wcześniej decydował o tym Kirk i podawał piłki do Derricka a teraz Rose wymyślił że pierdoli sam będzie kończył. Jest tu jakaś rola trenera? skłaniałbym się że dość istotna, wszak Tom na coś zdziera te gardło przez cały mecz.

no właśnie taką zagrywke, jak rose'a mozna bylo wogole wykorzystywac jako strzelca po podaniu, skoro ta role mogl pelnic w 100% kirk, poprostu na parkiecie przeważnie było dwóch playmakerów i to mnie boli, to że kirk mógł sobie poprostu biegać po zasłonach, czy stać na dystansie, ale często, bardzo często ingerował w bezposrednie rozgrywanie, był zbyteczny więc został wymieniony, no powiedz czy poprawa w tych elementach u rose'a o ktorych jest mowa jest spowodowana w zupelnosci przez nowego coacha? Kirk ma tu jakiekolwiek znaczenie czy nie? a jak nie ma to dlaczego?

Ja Ci nie odpowiem na ile wplynela na to zmiana coacha a na ile sam kirk bo nie moge stworzyc rownoleglej rzeczywistosci w której nie wymieniono kirka i hasa sobie u toma, po czym spisac do notesu staty jakie by robil i jak to wplywalo na rose'a.

Zmiana stylu/trenera ma tu niewatpliwie najwieksze znaczenie, ale to ze odszedl kirk dla mnie tez ma spore.

Kto uważał że granie na dłuzszą mete rosem i kirkiem razem to dobre rozwiązanie, no kto poza Tobą?

dlaczego uważasz że byloby świetnie gdyby kirk grał u toma, czy az tak cenisz kirka jako obrocne ze posłałbyśgo na topowe 2 ligi? Dlaczego popristu nie wykorzystywano go w ataku jako shootera, przeciez ma rzut.

.. Bo to PLAYMAKER, rozgrywający, rozumiesz?, nic tego nie zmieni, kirk zawsze potrzebował piłki by być efektowny. teraz gra w wizz i dalej ciagnie go do rozgrywania (jego AR).

Odpowiedz, co jest lesze dla rose'a gra z kirkiem czy bez niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie taką zagrywke, jak rose'a mozna bylo wogole wykorzystywac jako strzelca po podaniu, skoro ta role mogl pelnic w 100% kirk,

Kirk?

w 100%?

sam pisałes

Kirk ma tak że raz rzuci 10-10 a raz 0-10.

więc jak ty chcesz opierać na nim ofensywę off the ball w 100%?

skoro Rose ma dośc zajebisty midrange jumper czy zbrodnia się stała?

 

ps. jeszcze się qrwa wysiliłem pomyślalem i sprawdziłem

koszykówka jazz, przecież tam jest mnóstwo ruchu bez piłki.

Piszesz

CP3? deron? który z nich oddaje piłke i szuka sobie pozycji?

weź sobie zobacz jakie ma %ast Deron Williams (chyba o niego chodziło).

Aa i spytaj się fanów jazz (np.Wariata :wink: )czy przeszkadza mu %ast Williamsa i czy to jakaś dyskwalifikująca wada "playmakera."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź sobie zobacz jakie ma %ast Deron Williams (chyba o niego chodziło).

Aa i spytaj się fanów jazz (np.Wariata :wink: )czy przeszkadza mu %ast Williamsa i czy to jakaś dyskwalifikująca wada "playmakera."

o co CI chodzi,?

ma 41 na przełomie całej kariery,

%ast czyli procent fg supportu jakie byly przez niego asystowane.

ja nie wiem czy to jest mało...

rose ma w tym sezonie wyzsze niz srednia kariery willa, moze o to Ci chodzi?

 

Ja nie mówie że rzut asystowany to wada, ale to ze rose mial duzo rzutów asystowanych przy kirku a malo bez niego pokazuje ze w bulls bylo dwoch kreatorow gry, a mi sie wydaje ze lepiej jest teraz gdy kreator jest jeden.

i powolutku przechodzimy do roli kirka.

bo w poprzednim poscie sam przyznales ze shooter z niego marny, ale skoro shooter marny, kontr nie konczyl, nie groził penetracja, to co? jaka jest jego rola w offensive? jaka była za vinnego a jaka byłaby za toma? a w D? ile ma wzrostu kirk? 1on1 to bardzo dobry obronca? na tyle bardzo dobry by bronić inne wysokie 2 ligi?

 

co doo utah oni zawsze mieli wysokiego do ktorego mozna bylo by wrzucic pilke, w chicago za vinnego to byla calkiem inna sytuacja gdyz nie bylo takiego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i porażka niestety.

 

Jednak jestem dumny z chłopaków, że się stawiali. Przez 3 kwarty radziliśmy sobie dzielnie. Później Lakers podkręcili tempo i już nie daliśmy rady. Jeszcze nie ten poziom. Z takiej gry można jednak wynieść wiele dobrego. Trochę jednak szkoda dzisiejszego L, bo Lakers nie byli w dobrej dyspozycji i można było pokusić się o wygraną.

 

Jednak jak ma siętaką ławkę, że gdy schodzą starterzy to wchodzi ci trzech takich gości jak Barnes, Blake i Brown, z czego jeden rzuca ponad 20 pkt, drugi zbiera,rzuca,asystuje, tańczy i gotuje, a trzeci widzi wszystko i ma podanie na milimetr dokładności to naprawdę jakby frać z dwoma pierwszymi piątkami.

 

No nic. Trzeba patrzeć do przodu. Oj przydałaby nam się wreszcie jakaś porządna dójka, przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co CI chodzi,?

szczerze? to ja sam nie wiem bo dałem się wkręcić w jakąś ponujrą okrutną Myckową grę gdzie ktoś strasznie się irytował że nie odpowiadałem na jego argumenty odnośnie %ast z Kirkiem a potem się okazłąo że to jednak nie jest wada gdy się okazało że Williams też ma sporo %ast to już jednak nie jest wada, bo w sumie okazuje się że Mycka Ciebie zwyczajnie "boli" jak to ładnie określiłeś gdy na parkiecie jest dwóch plyamakerów.

Cóż nie moja wina że cię boli. Nie moja wina że Tobie się wydaje "lepiej jest teraz gdy kreator jest jeden. "

i takie w sumie Twoje argumenty.

albo że Rose mało penetrował bo musiał oddawac do Kirka piłkę, albo że Kirk to generał (ładny generał który ustapił miejsca rookie na swojej pozycji bez słowa szemrania) itd itp.

a zmiana %ast do którego miałem się tak odnieśc sam piszesz że to nie wada tylko że się boli i że ci się wydaje.

 

Kolejna sprawa nigdzie nie napisałem ze z Kirka shooter marny zwyczajnie odniosłem się do Twych słów gdzie z jednej strony piszesz jaki to nierówny strzelec z niego a z drugiej uważasz że Kirk jako "strzelec po podaniu" spełniłby się w 100% . zwyczajna nieścisłość.

a teraz uwaga. przechodze do meritum

to co? jaka jest jego rola w offensive? jaka była za vinnego a jaka byłaby za toma?

napewno lepiej by się wywiązywał z tej roli niż robi to bogans w pierwszej piątce to raz. dzisiaj kolejny raz zaszalał.

poprawiłby trójke w zespole i grę w ataku gdy nie ma na parkiecie Derricka. Świetnie czuje się w obronie zespołowej (patrz czasy Skilesa, gdzie na obwodzie w piątce biegał Duhon-Hinrich i nie przeszkadzało być im dobrze broniącym zespołem).

na tyle bardzo dobry by bronić inne wysokie 2 ligi?

Mycek, nie wiem czy wiesz ale Kirk bez mała całą karierę musiał bronić SG rywali, byli wyżsi, le jakoś nie przeszkodziło mu to wyrobić sobie marki bardzo dobrego obrońcy.

 

tak już odbiejgając od Przydatności Kirka w systemie Toma ,bo uważam że takiej klasy defensor z dobrą trójką byłby naprawdę szalenie przydatny, nie uważasz, dzisiaj troche tych rzutów zza łuku zabrakło (celnych rzutów).

Watson, Bogans,Brewer to mi bardziej wygląda na przyrost ilości nad formą po tych paru meczach obecnego sezonu.

NO chyba że jesteś zadowolony i podoba ci się prowadzenie gry Watsona i jego decyzje strzeleckie. trójka Bogansa też ci sie podoba że o rzucie Brewer nie wspomnę bo nie ma o czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć sobie troszeczkę wczęsniej bo coś ci się kolego pomieszało, najlepiej czytaj, a spostrzeżenia zapisuj sobie w osobnym notesiku, żeby się nie daj bóg nie pomylić, bo chyba z tego szybkiego czytania wychodzi Ci to co chcesz żeby było napisane a nie to co jest.

gdzie ja napisalem zę %ast (procent asystowanych fg supportu przez danego gracza) jest nie istotne, nie ważne. Ja napisałem że ASYSTOWANE rzuty PG (rose jest pg, czaisz?) są złe gdy system nie opiera się na wysokim, a nie opierał się nigdy, bo w chicago ostatnio nie było wysokiego, chcesz czy nie, pod tomem czy pod karolem wojtyła wyglądało to tak że rose oddawał dużo asystowanych rzutów. spostrzeżenia:

- nie ma wysokiego

- jest kirk i rose'a

- rose daje piłkę kirkowi i szuka pozycji

- podanie rzut

-35% z półdystansu asystowane.

- to jest dużo

-DLA PG.

zapisałeś?

 

%AST wiesz co miałem na myśli?

to z basketball reference nie z hoopdata.

Z tomem czy vinnym ta statystyka wlasnie oddaje jaki wplyw na gre ma zawodnik, z kirkiem mial 30%? teraz ponad 40% załapałeś?

Dwóch playmakerów. To co twoim nieomylnym zdaniem dobre jest to ze moze kiedys jeden z topowych zawodnikow a co wazniejsze playmakerów w lidze ma obok siebie innego playmakera, ktory tak jak wspomniałeś nie jest 100% shooterem, ale mimo wszystko by się sprawdził w roli strzelca bo to kirk hinrich a wirakocza lubić kirk hinrich.

Gdyby kirk byl tylko strzelcem to ok, ale on nawet przy rosie mial duze ar ogolnie ast i MOIM zdaniem zbytnio angażwoał się w rozprowadzanie pilek. Bylby spoko opcja w ataku, gdyby nie byl playmakerem z krwi i kosci. ale jest, i zawsze bedzie i nie zmienisz tego a playmaker potrzebuje pilki.

Kirk dobry obrońca ok, ma przeglad, wie co i jak w obronie ale czy da rade 1on1 vs kobiemu wyższemu z nieuchwytnym rzutem przeciez wczoraj deng kontestował go na maxa a on i tak trzaskał, to co kirk hinrich "mam 190" ma być główną bronią defensywna? w druzynie z aspiracjami na cos wiecej niz PO? Co super atletyczny kirk ma nadążać za wadem? ma go bronić, a w ataku coś tam rzuci bo to kirk hinrich, rzuci ale i zagarnie pilke, bo to tak jak juz zapewne wspomnialem playmaker, ty ten fakt chyba nie za bardzo akceptujesz, to i dyskusja nie ma sensu.

Mi to by przeszkadzało, przeszkadzało by mi to że non stop przy rosie jest inny dobry plamaker, i PRZEZ TO rose nie może rozwinąć się na maxa jako playmaker tylko jak strzelec, sg,'podaj kolego rzuce, znajede sobie pozycje, pobiegam po zaslonach', bogans gra w meczu chwile 15 min na mecz, bo potem wchodza korver i brewer, i prosze cie nie rob nagle z brewera cwela co nic nie potrafi bo w obronie 1on1 zawsze będzie lepszy niz kirk hinrich, kontre skonczy zbierze, poda, czyli nie ma (dla mnie) [dla Ciebie nie bo to nie kirk] biedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOo co za popierzony mecz.

Kiedy Rose wyleciał za 6 fauli?

 

Drogi Mycku

Twoje rzucanie statsami bez ładu i składu jest tak klarowne i czytelne że wybacz ale chyba notesik by nie pomógł.

A przecież prosiłem na początku że jak masz jakies statsy to tabelka i legenda bym wiedział z czego to bierzesz jak to się liczy, a tu raz bierzesz %Ast stąd raz stamtąd, posiłkujesz się ilomaś tam/dwoma?/ stronami statsów ale w sumie chodzi CI tylko i asysty rzuty asystowane, rzuty zespołu po podaniach Rose? napisz czy tylko o to,czy coś mu tam jeszcze wzrosło opadło podaj skąd bierzesz owe statsy bym na spokojnie mógł się do tego odnieść. jak wiem że teraz trend być jak Lorak, ale ja juz na to za stary więc spokojnie powoli rozrysuj mi swoją myśl raz jeszcze, bo mi ciągle wychodzi na to że rozchodzi się o ilośc asyst Rose i brak ilości Asysty Hinricha. jeżeli się mylę proszę o rozumną korekcję. BO jeżeli się nie mylę to chyba logiczne jest że rola w ataku Rose wzrasta gdy na backupie ma taki niewypał jak Watsona który asystuje jak ś.p. Yinka Dare i jest bardziej strzelecem niż kreującym grę, tylko że w bulls shooterem to też bo cięzko nazwać.

Skoro uważasz że 10 meczy Rose i wzrost/opada jakiś tam statsów to zasługa braku drugiego rozgrywajka. to można zobaczyć jak wygladał opad /wzrost tych statsów w poprzednich sezonach gdy Rose grał bez Krika a było tych meczach nawet więcej niż 10. Bo skoro to nie naturalny rozwój i praca zmiana trenera jest jest czynnikiem głównym który poprawia grę to takową zależnośc można było zauważyć wcześniej. Można to uzyskac na jakiś stronie, trzeba samemu policzyć?

Jak to pchniemy i się dogadamy pchniemy sprawe dalej i na nowy rok będzie kompromis jak sqrwysn.

Z sportowym pozdrowieniem.

Wiruś.

ps. Jebać słoneczka (Pangloss nie czytaj tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie będę ci tego przepisywał n-raz.

jak chcesz to przeczytaj sobie wolno i dokładnie moje posty. (polecam ten post z wypunktowaniem), bo tam jest wszytsko o co mi chodzi.

 

co do meczu, dobra lekcja na poczatku bo ile tu już było -20?

potem koncowka i niewykorzystane szanse (layup denga) ale wlasnie lu w nastepnej dogrywce ratuje dupska (ten jumper). Jeszcze 2 mecze i wracamy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

jak pan sugeruje czytam wolno post który zawiera wypunktowania.

dzie ja napisalem zę %ast (procent asystowanych fg supportu przez danego gracza) jest nie istotne, nie ważne. Ja napisałem że ASYSTOWANE rzuty PG (rose jest pg, czaisz?) są złe gdy system nie opiera się na wysokim

więc moje pierwsze pytanie.

Dlaczego asystowane rzuty PG są złe, gdy system nie opiera się na wysokim?

możesz mi to jakoś sensownie wyjaśnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.