Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Derrick Rose (191)

CJ Watson (188)

John Lucas (180)

------------------

Ronnie Brewer (203)

Kyle Korver (206)

Kyle Weaver (202)

------------------

Luol Deng (207)

James Johnson (206)

Keith Bogans (200)

Roger Powell (201)

------------------

Carlos Boozer (212)

Taj Gibson (212)

Brian Scalabrinie (212)

------------------

Joakim Noah (213)

Kurt Thomas (210)

Omer Asik (213)*

Chris Richard (210)**

 

Troche tam bzdur jest ;]

Brewer ma 200

Korver ok 202-203

Bogans max 198

Johnson 203

Boozer, Gibson mają po ok 206

Kurt Thomas podawany jest jako 6'9 czyli 206

Scalabrine 208-209

 

Ogolnie to troche zawyzone te dane masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treningi trwaja, oczywiście jest slodko i wszystko cacy, tak jak to na przedsezonowym campie.

Nie ma żadnych filmikow, zdjec czy cóś, jedyne co mozna poogladac to wywiady a w tle rzucajacych do koszy graczy, ale zawsze to cos ;p.

mike mcgrew i inni:

- rose słodzi, słodzi okrrrrutnie, najpiew bylo z tym jumpshotem, potem to mvp teraz mowi ze znacznie poprawil sie w D. Oby jego slowa sie potwierdzily (procz mvp, bo zaraz bedzie ze uwazam rose'a za the best player ever).

- thibs slodzi, ale ponoc na treningach jest wymagajacy i zajebiscie dokladny, wymaga od swoich zawodnikow maxa, czyli bardzo OK.

- Taj gibson pogodzil sie z rola zmiennika ale zanzacza ze... bedzie rzucać za 3 :shock:

- Pole dzialania denga mocno sie ograniczy, trener wykorzystuje go jako strzelaca za 3 z rogu boiska, podobno nawet przerywa trening gdy deng odda rzut nie za 3. Ale to jest chyba lekka przesada. Deng jest zajebisty na midrange, i nie wolno od tak zrezygnowac z tego co daje na poldystansie.

- kyle korver trafia

- cj jest zajebisty (wg rose'a)

- zespol ma byc typowo defensywny (ale to bylo wiadome od dawna)

- i jeszcze jedno, cos tam bolało brewera, niby leciutki ból ale zapomniało mi sie troche ze byl powaznie kontuzjowany (zerwanie wiazadeł?) i kiedys to moze sie powtórzyc, oby nie, ale kurde, jaki team ma najwiecej zawodnikow z ryzykiem kontuzji? U nas dosłownie cała pierwsza piątka miala juz problemy z kontuzjami.

 

We wtorek pierwszy powazny sprawdzian, i to niez z byle kim, bo z bucks, jasne jasne chicago to teoretycznie czolowka wschodu, ale to wlasnie z buck bedzie walka o wygranie dywizji i o 5/4 seed.

Pasuje to wygrac.

 

A tak na marginesie, jak wam sie wydaje kto jest lepszy bulls czy bucks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Bulls nie mają pozycji która jest wyraźnie słabiej obsadzona niż w Bucks, o ile jakakolwiek jest słabiej obsadzona. (Bogut >= Noah [?]) Ławka też przemawia za Bykami. Tyle że w Chicago jest sporo nowych twarzy i na początku mogą być widoczne braki w zrozumieniu na parkiecie. Tu widzę szanse na wypracowanie przewagi Bucks nad Bulls, jednak jeżeli defensywne trybiki Tomka T. zaczną dobrze funkcjonować to Chicago jest według mnie zespołem mocniejszym od Bucks i to oni zakończą regular wyżej. Co do najbliższego spotkania uważam że wynik będzie miał znaczenie drugorzędne, bardziej mnie interesuje czy nowi chłopcy w Chicago już odnaleźli się w zespole i jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jenings-rose

salmons-brewer

maggete-deng

gooden-boozer

bogut-noah

 

 

dooling/delfino/ilyasowa/mbah/sanders

watson/korver/bogans/taj/kurt

 

cdr/brokman/boykins+redd ale nie wiadomo czy sie wroci i zy nie zostanie wykupiony+ mimo wszystko jest jeszcze szansa na dampiera.

JJ/asik/lucas?/scal

 

rose>jennings

brewer<salmons

deng>maggate

boozer>gooden

noah<bogut

 

lawka bucks jest głębsza od ławki bulls.

+ dochodzi do tego ogranie bucks.

za nic bym nie postawil kasy na to ze bulls na 100% beda wyzej niz milweukee. :wink:

 

minusem dla bulls jest tez kalendarz, pierwsze 9 spotkan spko ale potem wycieczka na zachod, w ostatnim sezonie to byla udana podróż mimo wszystko (m.in SAS,OKC,SUNS,HOU ) ale przeciez to byl porpzedni sezon i co on ma do nadchodzacego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ławki bucks, może i jest bardziej obszerna, ale uważam że większą jakość prezentują mimo wszystko kluczowi zmiennicy bulls. Nie jest to może kolosalna różnica ale jednak wyżej cenię rezerwowych z Chicago. Jeśli chodzi o postawienie na 100 to też nie jestem święcie przekonany że Bulls będą nad Bucks, ale również nie postawiłbym dużych pieniędzy że Celtowie skończą w pierwszej 3. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chicagobreakingsports.com/20 ... lls-2.html

 

potrzeba jakiegoś dodatkowego komentarza??

 

edit:

'najfajniejsze' jest to ze nie zlamal tej reki na treningu, a jeszcze 'fajniejsze' jest to ze nie bedzie go przez najwazniejszy okres tego sezonu, gdzie mial sie docierac z rosem i calym teamem, a w tym road trip ktory czeka nas od polowy listopada mial byc tym ktory zrobi roznice, no coż, szkoda, to było jasne ze sie tak stanie, hujowo tylko ze stalo sie to teraz. Taj gibson wskakuje do s5 a asik bedzie mial mnóstwo minut. Nie tak to mialo byc ale coz, boozer to boozer,

 

ps. fani jazz, nabijajcie sie tak 'kulturalnie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serio,

teraz jesli paxson nie bedzie chociaż probował podpisac Dampa, to oznacza ze serio cos z nim nie tak,

podpisujac booza wiedzial co robi, nie to ze narzekam ze tak sie stalo ale zawsze mozna bylo w kontrakcie zawrzec jakas klauzure dt. kontuzji poza treningiem meczem, a ten przypadek chyba pod to podchodzi. Zawsze mieliscmy trudne poczatki sezonów, wiec tradycji stalo sie za dosc.

i przy okazji jeszcze jedna sprawa:

korver w tej sytuacji powinien byc straterem, i powinien zgarnac bardzo konkretne minuty, teraz wszystko wraca do postaci pierwotnej, gdzie rose bedzie tym od zdobywania punktów, ostatnio mial kirka i millera ktorzy robili mu miejsce na te jumpshoty i wjazdy, teraz pod koszem dwoch nie rzucajacych (nie dajacych spacingu [sory taj, jak pokażesz że umiesz to uwierze{rzut z daleka}]) podkoszowych+kurt thomas i asik, czyli jeszcze bardziej nie rzucacjacy podkoszowi +brewer czyli bardzo nie rzucacjacy zawodnik, wiec opcja z korverem 30 mpg jest bardzo realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie słyszę szyderczy śmiech fanów Jazz....

Jakiś tak elwariacki hihot :cry:

Daj spokój nikt źle nie życzył Boozowi, a nawet sympatia do Bulls się pojawiła bo w końcu Jazz rzadko wymieniają skład i właściwie nigdy 3 ich ex graczy nie wylądowało w innej drużynie. Trochę może studzono entuzjazm kibiców Bulls co do Boozera no i jakiś nowy trend który mówił jak to Jazz są w dupie bo Booz odszedł :roll: Szkoda trochę sam już zostałem wyśmiany za moje prognozy co do nowego sezonu i postawy ekipy z Chicago w nim, ale myślę ze niema co rąk załamywać, fakt ze jak wrócił w 08/09 sezonie po urazie to trochę dawał ciała, ale wtedy go nie było prawie 3 miechy no i na sam finał rs się wykurował więc to zupełnie inna sytuacja, jeden miech z rs to nie tragedia szczególnie że zastępstwo na ten czas jest, dalej wieszcze, może i straceńczo ;) , że to bedzie bardzo dobry sezon dla ekipy z wietrznego miasta.

 

ps. Booz łapie tak średnio taką kontuzję raz na 2 lata czyli w sumie jest luz od grudnia będzie grał już równo do końca 11/12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa już zaczyna się "boozowanie" :mrgreen: Za ile to teraz, 70,80 baniek :?: Sorki ale nie mogę się powstrzymać... I najmniej mi chodzi akurat w tym nabijaniu o Bulls, co o tego kolesia :? NIe zdziwię się jak z 8 tygodni zrobi się 10 a może 12, a potem z 4 na rehab i powrót do pełnej formy :roll: Stary, dobry Booz się nam objawił :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przesadzajmy, przecież nie złamał sobie łapy celowo żeby mieć przerwę. No chyba że nie doceniam Carlita....

 

Poirytowanie ze strony fanów Bulls jest w pełni zrozumiałe, ale podpisując Booza trzeba było brać pod uwagę historię jego kontuzji... Co jednak nie daje mi spokoju ma dzień wolny na odpoczynek i łamie łapę? No to albo ostro pochlał, albo jest pierdołą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.