Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

mycek a mozesz choć przez jeden miesiąc nie łaczyć każdego nazwiska z plotek z nazwa Bulls. Jeden miasiąc przerwy, o wiecej nie prosze

 

 

 

A skoro juz pisze toi może pogadamy o tym co wazne, naprawde ważne i co ciekawe również ma miejsce w rzeczywistości, a raczej miało całkiem niedawno

 

Pippen w HoF

Zajebiscie wzruszająca ceremonia dla każdgo, kto tego pana ogladał na zywo, teraz też fajnie jest patrzeć na te mecze, ale wtedy to były emocje

a teraz, 12 lat po ostatnim tytule, 6 po ostatnim meczu z koszulce Bulls, 5 po zastrzeżeniu numeru miałem kolejny raz okazję ogladać Pippena na zywo w dniu bedącym ukoronowaniem jego kilkunastoletniej kariery

 

MJ był najbardziej dominującym graczem lat 90tych, ale najlepszym teammate był zdecydowanie Pippen, zawsze uśmiechnięty, pomocny, co od zawsze podkreślali wszyscy, którzy z nim grali, prawdziwy team player, nie taki nabijacz statów jakich teraz wielbia młodziaki, ale wielki gracz, może bez tej jednej maleńkiej cechy, która pozwoliłaby mu stać sie jednym z tych najwybitniejszych

ale kto to teraz pamięta, tym bardziej kto z obozu Bulls, którym dał tyle radości

 

linki do ceremonii

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part01.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part02.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part03.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part04.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part05.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g0...ame.part06.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g1...ame.part07.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g1...ame.part08.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g1...ame.part09.rar

http://www.filefactory.com/file/b2g1...ame.part10.rar

 

 

Ide ogladac Bulls-Nuggets'97, przypomnę sobie jak Sciottie zrobił im z dupy jesień średniowecza

A potem monster game z 1996 z Pacers, gdzie MJ z Pipp zrobili 84pts przy chyba 23 zbiórkach Rodmana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek a mozesz choć przez jeden miesiąc nie łaczyć każdego nazwiska z plotek z nazwa Bulls. Jeden miasiąc przerwy, o wiecej nie prosze

rudy/west/henry/damp/joesmith/jr/melo.

nie przydaliby sie?

sprobuj wyobrazic sobie ze ja nie zdaje tego pytania, tylko ktos inny i odpowiedz czy nie przydaloby sie dwoch z tej grupki?

to jest forum, forum= dyskusja, a ze nie jestem z twojego pokolenia to nie dyskutuje z toba o sprawach z twojego pokolenia, jesli nie chcesz czytac moich postow, to wez zarzuc na mnie ignora, bo to twoje beczenie ze nie jestem taki idealny jak ty mnie juz troche nudzi.

 

melo w bulls = walka o misia ,

i byc moze dlatego sie tym tak 'ekscytuje'.

choc nie ma na razie zadnej plotki, i pewnie nie bedzie, ale mozna sobie chyba pomarzyc, i przedyskutowac jakby to moze wygladalo, bo jest sierpien- najnudniejszy miesiac w nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to bym chciał Howarda na C, Bosha na PF, Durexa na SF i ew. Evansa jako małego SG

 

Podyskutujemy?

 

No i czerwoną czapke też bym chciał

 

Podyskutujemy

 

 

Forum=dyskusja, jak najbardziej, ale kto z Tobą dyskutuje? Jeden matek nie wiedziec czemu ma jeszcze cierpliwość coś napisac...

 

PS: Dzieki Twoim postom sierpien nie robi sie ni joty ciekawszy tak BTW

Nie rozważałes kibicowania Heat? Bo tam bys nawet pasował ;)

 

 

no offence of course

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen w HoF

no nareszcie:)

wkleiłem o tym wydarzeniu linka w innym temacie już z tydzień temu, ale jakoś nikt nie zareagował

Swoją drogą naprawdę ciekawie się złożyło z tą liczbą 23

 

Pip był rzeczywiście najbardziej zespołowym graczem,jaki przychodzi mi na myśl. Robił wszystko, czego wymagał od niego zespół. Najlepszy obrońca na swojej pozycji w historii ligi, bodajże pierwszy point forward, kiedy trzeba było zdobywał punkty, albo w ogóle nie oddawał rzutów, tylko podawał partnerom.

 

Dawno temu stwierdziłem, że jest bardzo wiele podobieństw między Pipem a KG. Obaj to znakomici defensorzy, bardzo wszechstronni, nie bardzo nadający się na pierwszą opcję, ale idealni obok świetnego egzekutora, którymi oni nie byli/są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boze !guru chciago bulls w polsce zaraz po wirakoczy mnie zmieszal z blotem, ide do wanny sie ciac, zgasiles mnie, zostal ze mnie pyl i popioł. :cry:

jasne ze ty ze mna dyskutujesz, nie zauwazyles? 50 stron zapisalismy? nie?

kiedys pislales do pana znawcy o ignorze w stosunku do mnie, pamietasz?

wiec teraz błagam cie, BLAGAM CIE czlowieku zastosuj ta opcje, nie rzucaj slow na wiatr, zrob to.

naprawde bedziesz szczesliwszy,

ps:

no ofens, juz never bo ja wlasnie korzystam z opcji, i pisz sobie co chcesz, ja ci juz nie odpowiem.

baj józek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak siedze i przegladam statystyki dla ludzi i porownuje denga i melo. Oczywiscie z boku to latwe bo przeciez melo to szanowany superstar a deng to potprostu przeplacony huj, nie?

(biore pod uwage poprzedni sezon):

Luol deng 37.9 mpg

6.4/13.8 (0.466) | 0.5/1.2 za 3 (0.386) |3.6/4.7 z FT (0.764) 17.6 ppg

Carmelo Anthony 38.2 mpg

10.0/21.8(0.458) | 0.9/2.7za 3 (0.316) |7.4/8.9 z FT (0.830) 28.2 ppg

Gdyby dac te 22 rzuty na mecz dengowi okazuje sie z gry zdobywalby wiecej punktow niz melo- poprostu ma lepsza skutecznosc, nawet za 3.

 

Ogolnie carmelo gra wiecej w pomalowanym (wiecej zdobywa tam punktow) ale oczywiscie ma wiecej prob, to samo na poldystansie. Ale patrzac na skutecznosci, to Deng wypada lepiej od gwiazdy (jeszcze) denver.

staty biore z hoopdaty, tam jest rozlozone w ktyteriach a) z pod kosza B)<10 stop c)10-15 d)16-23 e) za 3 (tu podam efg%)

i u denga:

a)0.612 b)0.473 c)0.394 d)0.400 e) 0.579

i u melo

a)0.596 b)0.331 c)0.427 d)0.400 e) 0.474

 

i tak ogolnie:

deng zdobywa 31% swoich punktow inside a 69% z jumpa

melo 37% z inside a 63 z jumpa.

 

na koniec kilka statow na 36 min gry: ( nie biore pod uwage rzutów bo melo oddaje ich zdecydowanie wiecej)

deng 7 zb (1.8 off) 1.9 ast 0.9 stl 0.8 blk 1.8 to

melo 6.2 zb (2.1 off) 3.0 ast 1.2 stl 0.4 blk 2.9 to

 

i na samiutki koniec jedna statystyka pokazujace choc troche defensywe: (drtg)

deng: ostatni sezon 1.06, srednio 1.04

melo: ostatni sezon 1.09, srednoi 1.07

 

Wiec tak, wiem ze nie bralem pod uwage wszystkich statystyk wymyslonych przez kazdego experta, ale wiecie szary czlowiek nie potrafi tego ogarnac od tak, chodzilo mi o to ze deng wcale nie jest gorszy rzutowo od denga, i gdyby dostal jego role, role lidera pewnie by sie w praktyce nie sprawdzil, ale teoretycznie wypadnie lepiej, jedna statystyka obronna nie odda wszystkiego ale pokusze sie o stwierdzenie ze minimalnie deng jest lepszym obronca od carmelo, i jakos tak od dzis hujowo bedzie powiedziec ze deng nie zasluguje na ten kontrakt i ze jest przeplacony, bo nie jest liderem, i co z tego ze nie jest, jest doskonala 2-3 opcja do kazdego teamu, bo pokazal nawet w tych PO ze moze grac na swoim poziomie nawet przeciwko lebronowi. Mowi sie ze ten sezon bedzie gorszy dla samego denga, czy tak bedzie, nie wiem, ale przyjscie boozera na pewno nie wyjdzie na lepsze tylko derrickowi ale takze dengowi, mniejsze minuty ? nie wiem, jesli pax nie sciagnie rudego to nie jestem do konca pewien ze deng bedzie mniej eksploatowany, bo patrzac na to teoreycznie do podzialu jest 144 minuty, rose i deng powinni zagarnac polowe tego, a do podzialu miedzy brewa-kyle-cj'a jest 72, korbver i brew z 50 dostaje 22 dla watsona.

Melo w bulls ? tak ! ale z dengiem wcale nie jestesmy az tak biedni.

ale zapomnialem jedengo slowa na litere k. , nie bede go uzywal, choc kazdy z naszej czworcy zna go bardzo dobrze, i to troche martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze boozerowi dopisuje "wilczy apetyt"

Bulls power forward Carlos Boozer has set some lofty goals for the team heading into the 2010-11 season.

 

"A championship," Boozer said Wednesday.

 

"I think a realistic goal for us is a championship. I think anything shorter than that we're setting ourselves up to be shorter than what we can reach. I think [we have] potential to be a championship-level team."

 

Boozer is confident because of 21-year-old point guard Derrick Rose.

 

"He's tight," Boozer said. "He can play. With our combination of what we have on our team, with myself in the post, with D. Rose at the point guard spot, Joakim [Noah] plugging that middle up, Luol Deng being very versatile on the wing, I think we have a team that can rival anybody. I think we'll be able to compete against every team in the league."

 

porter lub griffin:

The Bulls are getting closer to hiring an assistant coach.

 

The Daily Herald writes that the leading candidates are Terry Porter and Adrian Griffin.

 

Griffin retired as a player a couple of years ago and joined Scott Skiles' coaching staff in Milwaukee.

 

Porter has been out of coaching since Phoenix fired him as their head coach during the 2008-09 season.

i.

boston podpisuje westa, czyli rezygnuja z fernandeza, nix tez chyba nie puszcza chandlera czy kogos tam bo zaraz moze sie okazac ze beda go potrzebowac do tradu z denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/chicago/nba/n ... id=5530266

 

niby info normalne, kazda druzyna dobiera sobie na obozy przygotowawcze graczy, ale ostatnie slowa tego niusa, polaczone z ta decyzja chyba potwierdzaja ze nie zobaczymy fernandeza w bulls. Jestem tylko ciekaw gdzie: boston zrezygnował, my zrezygnowaliśmy, a nix rezygnuje z wymiany. Pewnie jeszcze Ci ostatni beda probowac cos wskorac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Chicago Bulls are interested in trading for the Denver Nuggets' Carmelo Anthony and are discussing internally including Joakim Noah as part of the deal, according to a league source. ESPN.com

no chyba ich pojebało.

posiadanie mela fajna sprawa, ale no bez jaj, zostanniemy z asikiem pod koszem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls nie oddadza noaha, nawet za melo

ale czy melo to jest to mycek? dalej nie bedzie shootera :D

a rose-brewer-melo-bozzer-noah to jak dla mnie jest powazny rywal dla heat magic i c's w po i poza tymi czterema druzynami toczylaby sie glowna rywalizacja na wschodzie. do tego przez kilka lat pojedynki bulls-heat w finalach konferencji...

zalezy czego chca w devner ale deng wydaje sie dobra opcja za melo. gibson to tez bardzo ciekawy dodatek i troche szkoda go oddawac, ale lepiej jego niz noaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls nie oddadza noaha, nawet za melo

a ja sie boje ze za kilka godzin/dni ukaże sie nius ze bulls oferuja noaha za melo.

A wtedy denver bez zastanowienia biora ta oferte, bo im chyba chodzi o totalna przebudowe :Denver is reluctant to take back the contract of Luol Deng, as trading Anthony would mean the franchise would begin to rebuild.

Jasne ze nie chca kontraktu denga, ale w pakiecie z joakimem pewnie beda brali.

k****, melo to melo, ale z boozerem/asikiem/tajem/kurtem pod koszem daleko nie zajdziemy. Pozostaje tez sprwa tego czy melo wczesniej podpisze kontrakt bo jesli tego nie zrobi, my go wezmiemy a po sezonie pojdzie do nix, a my tracimy denga i joakima wtedy to bedzie koniec z bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to jako zwykłą plotę tym bardziej na miejscu, że Noah dogaduje sprawę nowego kontraktu z Bulls (podobno 5/60mln).

Albo Reinsdorf chce maxymalnie utrudnić Thibodeau zbudowanie defensywnego zespołu, coś w stylu:" a z Boozera Melo i Rose'a też zrobisz defensywny monolit? to pokaż!

Bądz stawiając na rozgłos i sprzedaż tworząc w chicago gorszą wersję florydzkiego tercetu, gdzie Derrick to prawie Wade, Melo prawie James a Boozer to cipa tylko starsza jak Bosh a na środku mój stary.

Stetryciały Sam Smith pisze że to wszytko bujda nie ma rozmów a wszystko rozdmuc***ą Espny i yahoo by miec o czym pisać. Głupi ten Sam ale mam nadzieję że w tym przypadku się nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie ze ten nius o domykaniu extension dla Noah'y ostudził to domniemane oddawanie go do Denver.

Podobno 2 tygodnie temu zaproponowano joakimowi 60/5, szczerze to kupa kasy, i liczylem ze bedzie to cos w okolicach 50/5, Noaha to trzon zespolu, kasa mu sie nalezy, razem z boozem robia gnój na tablicach kazdemu w nba. Do tego walczak, i o ile w PO boozera mozna wykluczyc z jakiegokolwiek cluczyzmu i zaangazowania to Noah powinien byc po rosie pierwszym do zdobywania trudnych punktow, ale to wyjdzie w praniu. Pozostaje tez sprawa stopy Joakima, bo jesli sie nam posypie, a ma chyba ta sama kontuzje co yao, ktory moze nawet skonczyc z koszykowka, to nie danie TO w 3,4 roku kontraktu to male ryzyko, ale wiadomo ze Noah'a i jego agent na to absolutnie nie pojda, wiec to bedzie prawdopodobnie pelnogwarantowany kontrakt.

Wczoraj bylo ze bulls zaczynaja negocjace, dzis je ponoc skonczyli, ale w jednym i drugim prawdopodobnie malo prawdy, wiadomo ze z melo jest team na misia, ze z melo jest super atak, latwe punkty, masa open shotow, na obwodze KK i nawet brewer zacznie latac open shoty, a w obronie tracimy bo deng jest >> w obronie od melo, a korver nie potrafi biegac za obronca, ale pytanie zasadnicze namber łan, to czy wystarczy kasy jeremu. Lada moment +10 za sezon dla Noah'y, boozer bedzie srednio ssac 15 za sezon, rose niedlugo extension, i co do tego melo? przekroczenie luxury= klopoty dla wlasciciela, deng bedzie bral gdzies okolo 10 mln mniej niz melo. Jasne ze trade melo za deng+jj+taj pod wzgledem finansowym przechoidz z palcem, bo 15/17 musi sie rownac +0,75 ale za kilka lat melo bedzie brac +20 za sezon, a dodajac do tego poprzednie kontrakty, to z samych 4 zawodnikow bedzie ok 60 mln. Pod wzgledem sportowym melo w bulls to serio zajebista sprawa, bo w ataku mamy 3-4 zajebiscie pewne opcje (przynajmniej na rs) z ktorych tylko jeden potrzebuje pilki (rose), nawet w miami gdzie jest monopol doslownie na wszystko tak nie ma, a dodajac do tego magiczne zagrywki toma w D, wyrastamy na rywala miami na lata. Ale finansowo to wyglada hujowo, i zdziwie sie jesli jery bedzie gotow znacznie przekroczyc luxury tax.

 

co do samego tradu z denver, jesli bulls byliby zainteresowani, to nie beda negocjowac, poprostu deng+taj+jj+piki za melo, tak?, swietnie, jest top5 scorer ligi, jesli nie to dziekuje, z dengiem tez mozna grac. Tutaj nie ma co negocjowac, bulls ma male pole do popisu w sprawie transferu, i szczerze to bede sie dziwic denver jesli by odrzucili taka propozycje, bo ok, chca robic przebudowe to przeciez normalne, lider im odchodzi, ale sadzac po tym co przecieklo, co chca dennver to jednak maja duze oczekiwania, bo chca chyba wymienic wszystkich dziadkow za prospecty, picki i spadajace kontrakty, i robic drugi OKC team, ale oni/seatle przez kilka lat byli w top10 draftu, a na dodatek wyciagali bardzo madrze/fartownie, bo co by bylo jesliby portland wzielo duranta... Denver nie ma szans na zrobienie teamu zupelnie mlodego i bez jakiegos dużego kontraktu, musieliby tankowac dekade, i to tankowac skutecznie, oferta bulls uwzglednia juz gotowego do gry denga ktory jest (i nie boje sie tego powiedziec) jednym z najbardziej niedocenianych graczy w lidze, ktory lata dziure po melo jak nikt inny i jako 2/3 opjca jest doskonaly, do tego Taj ktory tak jak juz pisalem ma potencjal na drugiego aldridge'a, no i picki, moze nie atrakcyjne ale pierwszorundowe a wybierajac z glowa zawsze wybierze sie jakiegos taja gibson type player (przypomne wybrany z nr 24).

Denver jeszcze nie beda odddawac melo, teraz to pewnie ucichnie i co kilka tygodni bedzie wybuchac na 2-3 dni, melo chce odejsc z tym nie ma watpliwosci, na dodate che odejsc przed sezonem, wiadomo ze z niewolnika nie ma pracownika, wiec powoli denver powinni sie zabierac do tradowania carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ławka trenerska zkompletowana, wszystkie prezydenty i prezesy dostali swoje stolki. Ale jest jeszcze jeden "drobny szczegół", drobna ulomnosc ktora paxson ma szanse zalatac. Nie dawno wyszlo info ze rudy bedzie tradowany, wiazalo sie z nim bull , ci chyba zlozyli oferte ale rudego nie ma, ja bylem pewien ze ta oferta obejmuje pierwszorudnowy pick, ale okazalo sie ze tak nie jest, najlepsze co oferowal paxson to JJ+2nd pick, wow, ja sie szczerze zdziwilem, nie dosc ze dajemy podrecznikowego busta i bezwartosciowy pick to dostajemy nie tylko fernandeza ale kogos by kontrakty pasowaly. Czyli z tego wynika ze paxson oferujac pierwszorundowy pick zyskuje fernadeza, nie uwazam go za jekiegos wybitnego diffrence makera, ale majac rudego, caly czas mamy na parkiecie shhotera (kyle/rudy) z miejsca wskakuje do s5, i gra spore minuty. Druga sprawa to backup na C, k****, nie jest elwariato ze zakladam ze bedzie wszystko swietnie, to niemozliwe ze booz i noaha zagraja po 82 mecze, to nie mozliwe ze boozer nie chwyci jakiegos urazu, taj gibson jest zajebisty ale typowo na PF, na C mamy tak zajebista dziureze glowa mala, kogo mamy na backupie? kurt thomas?- ok super D 1on1 ale on ma pelnic role metora, gosc ma 38 lat, i co ma byc zmiennikiem joakima? dalej asik, potencjal marcina gortata, gwiazka europejskiej koszykowki, ale jest serio niesamowicie miekki, ma warunki ale to na razie projekt, ja bym go wysłal najpierw na silownie, a dopiero potem dac mu te 5 min na mecz. Oczywscie zmierzam tu do Dampiera, ale k**** nie oszukujmy sie, nie mamy na niego szans, raz chce grac o mistrzostwo, chce grac w miami, dwa jesliby paxson naprawde chcical to juz stalby z progu u dampa, ale tak nie jest i tak raczej nie bedzie. Jasne ze dampier stary i obolaly ale to taki klocek pod kosz na howarda i shaqa ktorego potrzebujemy, ba, kazdy go potrzebuje i kto go przekona do grania w swoim teamie, ten wygra 7 footera od brudnej roboty. I tak jak wyzej nie uwazam ze damp jakos radykalnie zmieni oblicze zespolu ale w tym przypadku 100 razy lepiej miec dampa niz go nie miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.draftexpress.com/profile/Jon-Scheyer-1043/

 

ciekawe kto w bulls zajmuje sie scoutingiem, na pewno temu "komus" to chyba nie za bardzo wychodzi...

 

edit:

byl w rosterze na sl w miami, gral dwa mecze, zlapal kontzuje oka, nie wiem czy moze grac, ale odrzucil propozycje utah o zapelnienie skladu w obozie przed sezonowym. Nie wiem na ile powazna jest ta kontuzja ale gosc to prawdziwy shooter (3 trojki na mecz) z normalnym wzrostem jak na sg.

 

skoro rudy wlasnie dogaduje sie z barcelona, a jesli jest do wziecia taki gosc jak scheyer, to powinien znalezc sie w rosterze, przynajmniej na sezon przed sezonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.