Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie masy racje - nic ciekawego nie jestesmy w stanie zaoferowac Denver. Wkurza mnie tylko to że zostaniemy bez porządnej 2 na sezon, który miał być nasz a skończy się pewnie koło 4-5 miejsca w konferencji. Jeszcze troche czasu zostało więc moze jeszcze nas Pax czymś (mam nadzieje pozytywnym) zaskoczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deng ma duzy kontrakt i jest duzo lepszym koszykarzem niz JR

 

A co takiego robi ze jest duzo lepszym graczem? Deng poza bardzo dobrym jednym sezonem i swietna seria z Heat gra przecietnie. Oczywiscie maja na to wplyw kontuzje a te zabraly mu az 64 mecze przez ostatnie 3 lata. Przez ten okres Deng i Smith grali na tym samym poziomie, spojrz chociazby na TS% eFG% Ortg, oczywisci sa to statystyki ofensywne pokazujace przewage Smitha.

Oczywiscie Deng pokazal ze stac go na wiecej niz gral ostatnio, Smith ma klopoty z glowa i na miejscu Bulls tez nie oddawalbym Denga za Smitha ale przez ostatnie 3 lata grali na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie grali na tym samym poziomie nawet w NBA Live ;)

Deng to w porównaniu z JR full package!!!

W ataku JR jest nieobliczalny, jak ma dzien konia to każdego usadzi, ale spójrz na skuteczności, na ich porównanie, spójrz na wpływ na grę w D na boiskowe IQ

Dengowi możesz spokojnie dac piłke i masz pewność, ze nie odpali cegły przez ręce tylko dobrze rozegra akcję bo ma dobry przeglad pola, nie ma takich jaj jak JR to pewne, ale czy te jaja faktycznie są takim plusem w przypadku gracza Denver? Ile on odpala głupich rzutów, ile z nich faktycznie wpada i w ilu meczach na 82?

Do tego Deng to bardzo dobry defensor i z pomocy i 1&1, może nie topowy, ale bardzo dobry

 

GHdzie tu porównywalna wartość JR do Denga?

Przypomnę tylko młodym kibicom Bulls, ze kilka lat temu Byki miały go w skłądzie przez chwilę, krótką chwilę po czym pozbyły sie go za niejakiego Howarda Eysley'a (notabene kolejny Jazzman :cool:)

O czym to świadczy- nikt w Chicago nie wierzył w niego i nadal watpię zeby ktoś miał uwierzyć. Po co taka goraca głowa Thibo? Bulls będa grać spokojny, pozycyjny basket a nie odpalac trójki z 8 metrów!!!

Tym bardzie nie widze kogoś takiego w S5 jakiegokolwiek teamu, nawet o Nelsona chyba by nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisalem 'koszykarzem' celowo, bo chcialem tu podkreslic ze etyka pracy, chemia z innymi w druzynie ma duze znaczenie, deng nie beczy na kazdym kroku, nie kloci sie z trenerem, i nie wypisuje na twiterze ze mu pilek nie podaja. Koszykarsko deng jest madrzejszy, nie jest jezdzcem bez glowy, podejmuje dobre decyzje, i nie daje dupy jako 2/3 opcja, owszem, ma kontuzje, ale jak jest na boisku to zwykle nie zawodzi i gra na swoim poziomie ( w poprzednim sezonie bodajze 7 razy mniej niz 10 pkt, na 70 meczy) jr raz rzuci 40 a raz 5 punktow, to nie jest pewna opcja, to energizer, na 36 minut smith oddaje 3 rzuty wiecej niz deng, nie bedac nawet 3 opcja w tej sytuacji, z dystansu rzuca jak postrzelony, i nie wazne czy wpadnie czy nie, liczy sie przeciez oddany rzut, a nie wiem czy mi tylko tak pokazuje ale ortg, drtg ows i dws deng ma lepsze od smitha.

Smith to swietny player dla bulls, tak samo jak fernandez, henry, parker czy kazdy inny strzelec, bo wlasnie strzelca nam brakuje, majac takiego zawdonika smialo mozemy rotowac na pozycjach 2-3 tak by caly czas byl ktos kto pogrozi trojka, jasne ze chce smitha w bulls(albo innego jakiegokolwiec super strzelca), ale denver w zyciu nie pojdzie na uklad w ktorym dostaja kase i busta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, to co napisał J., że mr. Smith :D był w rosterze Bulls już i pozbyto się go za paczkę czipsów :wink:

 

On jako startujący SG w Bulls to nie jest zła droga, to żadna droga :wink:

A pisanie, że nawet pod względem koszykarskich umiejętności jest na poziomie Denga, zakrawa o śmieszność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie grali na tym samym poziomie nawet w NBA Live ;)

Deng to w porównaniu z JR full package!!!

W ataku JR jest nieobliczalny, jak ma dzien konia to każdego usadzi, ale spójrz na skuteczności, na ich porównanie,

No ja spojrzalem, Ponizej wklejam eFG% i TS% za ostatnie 3 lata kolejno dla Smitha i dla Denga

 

eFG%

Smith .578 .541 .491

Deng .479 .448 .466

 

TS%

Smith .603 .576 .515

Deng .528 .511 .531

 

Smith mimo odpalania trojek skad popadnie jest efektywniejszym i skuteczniejszym graczem w ataku niz Deng. Taka prawda, trener ktory wzialby go za morde moglby jeszcze wiecej wyciagnac ze Smitha.

 

spójrz na wpływ na grę w D na boiskowe IQ

Tutaj rzeczywiscie przewaga jest po stronie Denga.

 

GHdzie tu porównywalna wartość JR do Denga?

Napisalem Ci KONKRETAMI gdzie ta porownywalnosc. Jr Smith jest skuteczniejszy w ataku mimo swoich odpalow i glupich akcji. Deng jest lepszym obronca, bardzo mozliwe ze lepszym calosciowo zawodnikiem, partnerem na boisku. Nie zmienia to jednak faktu ze chlopaki grali ostatnie 3 lata na podobnym poziomie.

 

nie wiem czy mi tylko tak pokazuje ale ortg, drtg ows i dws deng ma lepsze od smitha.

Ortg

Smith 111 111 101

Deng 107 107 106

 

Drtg

109 109 108

109 109 106

 

Roznice sa minimalne w ataku na korzysc Smitha w obronie na korzysc Denga.

 

Co do ows dws ws i ws48 to ja sie nie podpieram tymi statystykami gdyz maja one wg mnie ewidetne baugi. Ale i te pokazuja ze Smith i Deng grali na podonym poziomie. Spojrz na ws48 najlepiej one odzwierciedlaja ich efektywnosc w przeliczeniu na czas gry.

Tak dla przykladu zobacz jak skoczylo dws dla Raya Allena po przejsciu do Celtics.

http://www.basketball-reference.com/pla ... nra02.html

 

Nagle Sugar Ray stal sie swietny obronca? Nope DWS bardzo zalezy od zespolu w jakim grasz, dlatego przy porownaniu graczy 1-1 nie warto sie nim podpierac bo nie jest obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem kogo bys ty wolal, ale dla mnie JR to jezdziec bez glowy, ktory potrafi byc lebronem jamesem ale wiekszych korzysci z tego nie ma, bo zwykle jest czarna dziura w ataku, jasne ze jest mega rezerwowym, bo mozna go wjebac na parkiet i zobaczyc czy ma dzien, ale jako pewna opcja w druzynie sie kompletnie nie nadaje, Deng prezentuje nonstop rowny pozom, zawsze mozna powiedziec ze jest podpora i pewna opcja ofensywna, jr bywa genialny ale nie rowny, w defensywie moze nie przepasc, ale Dneg jest lepszy od smitha, w tym systemie z tym trenerem deng jest zdecydowanie lepszy, Smith na startera jest fanjny w GSW albo nix, jako rezerwowy dla nas, otwarcie przyznaje ze bylby ok, ale tak jak pisalem my nie mamy nic co satysfakcjonuje denver. Co do cyferek, ja bralem pod uwage srednia z calej kariery, bo mozna brac sobie najlepsze sezony czy najgorsze, to takie troche nie fair, jasne ze 3 ostatnie to sprawiedliwa miarka, ale jesli sie czepiac szczegolow to smith poprzedni sezon mial koszmarny, nawet w offensywie. Poza tym, trzeba patrzeć w przyszlosc, i odpowiedziec sobie na pytanie jaki kontrakt bedzie chcial JR, bo znajac tego goscia to cos w desen ben gorodon contract.

Former Warriors and Kings coach Eric Musselman is a reportedly a candidate for Tom Thibodeau's staff in Chicago.

 

Musselman just recently signed on as the head coach of the NBDL's Reno franchise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani roznica nie jest znaczna ani nie dzieli ich przepasc.

Smith w ataku mimo swoich ewidetnych wad(brak mozgu) jest jednak efektywniejszy od Denga.

Ten drugi lepiej broni, gra koszykowke zespolowa i dla zespolu, jest solidny dlatego tez wolalbym

Ale roznica ktora ich dzieli to nie poziom ich gry tylko brak glowy Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No melo na serio chce odejsc z denver, nie to ze od razu przypisuje go do bulls, ale patrzac realnie bulls moga dac za niego sporo, a melo ma najwieksze szanse na ugranie czegokolwiek wlasnie u nas.

Pax moze zaoferowac denver Denga+taja+johnsona+picki w zamian za melo.

Denver dostaje mix wszystkiego czego chca: talent (taj) juz wyrobionego gracza(deng, ktory moze byc spokojnie druga opcja obok billupsa) do tego ten nieszczesny johnson no i picki(charlotte, nasze, co chca) nie jest to jakas super swietna oferta ale solidna, i jesli melo zechce grac na takim zadupiu jak Chicago to prosze bardzo. Szansa nawet moze na mistrza bo:

biorac pod uwage ze miami ma 'teoretycznie' same big3 i nic pozatym (ale ku*wa tak nie jest), bulls maja inne- gorsze big 3: rose-melo-boozer ale jest jeszcze Noah, czyli juz teraz mozna to w mych marzeniach ochrzcic: big4 do tego na lawce: korver+brewer+watson pod koszem gorzej ale jest jeszcze w fa jakis joe smith czy fesenko za minimum. bulls z miejsca wybijaja sie przed orlando i realna walka z miami. Melo tylko w rockets mialby szanse powalczyc o final ale z lakers, z kazda inna druzyna na wschodzie poza bulls i orlando (miami, boston nie biore pod uwage) przynajmniej na razie nie ma na to szans, jasne ze NY kasa kasa kasa kasa, ale ku*wa co w tym chicago jest takiego hujowego?

melo przybywajj!!!!

choc trzeba przyznac narazie nie bylo nic na ten temat i to takie marzenie kibica, ale jesli by sie spelnilo to byloby ok, nie?

:D

 

nizej:

portland szuka, szuka i nie moze znalezc, ja jestem ciekaw czy w gronie zainteresowanych sa jeszcze bulls, i co chce CHOO za swoja gwiazde.

nizej:

henry jest nie do ruszenia, hajslej chce sie wycfanic i postawic mlodego pod sciana czekajac maxymmalnie dlugo, az w koncu xavier przyjmie jego warunki bo nie bedzie mogl grac, madre.

nizej:

west zawiszony na 10 spotkan, ale zalapal by sie u nas na wycieczke na zachod, ale chyba juz mozna szykowac sie do niusu ze west wylatuje do europy->holandii.

nizej:

wczoraj przegladalem top10 pozostalych FA, do jednego typa dokoptowalem dwoch i:

jarvis hayes/bobby simmons/deavan george to naprawde spoko +1 3PM gracze, a simmons moze rzucac na +40%.

nizej:

wie ktos jak wyglada sprawa dampiera? jesli by zostal wykupiony to mozna go gladziutko brac do bulls, jako szafe na hwarda i shaqa, i w tym przypadku nie wiem czy nie pasowaloby powiedziec ze mamy jedna z najlepszych tablic w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie chciał wziąć kontrakt Denga? Myślę, że Nuggets będą starali się spakować Kenyona i JRa razem z Melo za kogoś pod kosz i picki.

 

Swoją drogą czekam na 'biczowanie' Melo - tak jak to zrobiono z wolnym agentem LeBronem. Gość ma jeszcze rok kontraktu i wymusza sobie trejdzik do innego klubu, będąc zawsze w PO i mając całkiem ciekawą ekipę. Niektórym na prawdę odpierdala.

 

Ja ciągle mam nadzieję, że uda się zakosić Wam Rudyego. Nawet kosztem Chalmersa. Wtedy zostanie tylko podpisać Dampa i czekać na początek sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze ze przejdzie i juz ,tylko fajnie by bylo zobaczyc go w bulls.

nierozumiem dlaczego piszesz ze w magic/ nyk ma wieksze szanse na misia.

nyk ma fatalny system na druzyne mistrzowska i jednego superstara, jasne ze ma dojsc cp3/tony ale w bulls melo z miejsca walczy o mistrzostwo i zyje w jednym z 'lepszych' miast ameryki. W orlando jasne ze ma howarda ale tam trzeba super pg ktory odpowiednio uruchomi dh12. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ale Bulls pod wzgledem supportu wypadaja najlepiej.

____________________________

ale co w dengu jest nie tak?

ma czesto kontuzje ale do jasnej cholewki to pewna opcja w O i D, denver jak chce cos zyskac to niech zyska cos co chociaż minimalnie zniweluje strate, jasne ze mozna dokoptowac edego currego/peje i po sezonie robic team z FA ale czy pryzbliia czy zach randolph to fajni gracze? Deng ma hujowy kontrakt ale jako tako go splaca. przeciez to gosc na 17-7...

 

Moim zdaniem Melo zachowal sie ok, bo lebron jesli wiedzial ze odejdzie mogl dac wczesniej znac co i jak, carmelo oglasza rok przed ewentualnym odejsciem ze odchodzi :P , denver ma czas na negocjacje itp, cavs nie mialo, i mam wrazenie ze gdzieby nie poszed anthony nie bedzie za to biczowany.

Ja ciągle mam nadzieję, że uda się zakosić Wam Rudyego. Nawet kosztem Chalmersa. Wtedy zostanie tylko podpisać Dampa i czekać na początek sezonu.

nie mam pojecia o co ci chodzi w tych dwoch zadaniach.

masz na mysli bulls czy heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia o co ci chodzi w tych dwoch zadaniach.

masz na mysli bulls czy heat?

Miałem na myśli Heat. Rudy to idealna opcja dla Was nawet na S5 i dziwię się dlaczego tak długo trwa saga z nim związana. Dlatego fajnie byłoby sprawić Wam niespodziankę i sprowadzić go do Miami :wink:

 

Damp i tak zostanie wykupiony. Jeśli będzie chciał zdobyć tytuł to zostają mu tylko Heat i Lakers do wyboru (Boston jest już obładowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy bedzie chcial za minimum?

po wykupieniu kontraktu i tak dostanie kase za sezzon wiec wezmie i minimum, bo wiecej nikt mu nie da w tej chwili

 

lakers go nie wzma jak zdrowy bedzie bynum i theo

 

co chca nuggets za jr? cos konkretnego? nizszy kontrakt czy kogos na jakas pozycje? a moze chca pozbyc sie pojeba i oddac go nawet za kogos sporo slabszego ale z poukladana glowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie racja, ale z tego co wiem to dampier tez taki jrswish type player wiec kto to wie. W bulls bylby zajebisty, bo ma size i sciana na howarda czy shaqa, ale watpie by pax wogole wyrazil jakiekolwiek zainteresowanie.

Co do smitha i calego denver. Dzis rano czytalem gdzies (chyba na hoopshype) ze chca oddac kebyona smitha no i melo i zaczynac zupelnie od nowa, razem ich chyba nie spakuja bo to by bylo +40 mln w kontraktach, ale cos kiedys mowilo sie ze kenyon za bidrins, za smitha ponoc chca takiegos samego talentu (wilson chandler ??) i na ta sama pozycje, ale to chyba zrozumiale, bo niewiadomo co z przebudowy wyjdzie a na sf/sg maja kiche (without melo) wiec chyba jakis slasher.

jeszcze co do rudego.

nie wiem kto bedzie decydowal, czy sam zainteresowany powie ide tu i tu wy robicie wymiane bierzecie co tam mozecie i gudbaj, czy cho moze wezmie najlepsza oferte jaka bedzie (oferta miami/orlando), mysle ze jesli stanie sie tak jak napisalem w drugim przypadku to szybciutko (gora sezon) rudy wyjedzie do europy, bo watpie by chcial grac jakies slabe minuty tylko po to by powalczyc o misia, moim zdaniem on chce grac, sam mowil ze dla niego liczy sie mozliwosc grania, bulls/nix biora go z miejsca do s5, boston/miami/orlanod nie. Wiec jesli to rudy bedzie mial wplyw na to gdzie bedzie grac to wybierze jakiegos sredniaka (nix/bulls)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.