Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mu da dziś 5-8 baniek ? nie sądzę aby wyoptował nawet Tyson Chandler też tego nie zrobił choć marzył mu się nowy mniej tłusty kontrakt , ale pewnie od agenta dowiedział się iż nikt mu tyle nie da wiec gra za 13 melonów pewnie to samo z Nazrem jedyna opcja rezygnacji to iść do LA za min i zdobyć misia tak więc zostaje nr 1 draftu :D któregoś tam w przeszłości , tylko że Bulls nie mają już za dużo kasy do wydania po podpisaniu Bogansa bo gdyby tak mieli ze 3 bańki to ja bym mu zaproponował 10 za 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możliwe, że tak jest.

 

A może po prostu nie podają samej informacji, że gracz wyoptował, tylko adnotacja pojawia się dopiero jak z kimś podpisze nowy kontrakt ?

Na pewno tak nie jest, bo by się pojawiło o tym info, na stronach z salary... a ten link co podałeś zawierał free agents i potential free agents po prostu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

poprawka,

t-mac za 1.3 i bogans za 1,3+drugi sezon 1,2 tyle ze nie gwarantowany.

Jase ze t-mac jest lepszy, wiecej wnosi, i wszystko super fajnie. Kiedys pislalem o przeskoczeniu przez paxa na inne potrzeby, to byl taki przeskok. Bogans nie bedzie zmiennikiem Brewera, chyba sobie nikt tego nie wyobraża, to poprostu 3 pg nie 2 sg. Na rynku jest west, t-mac i nawet jerry do tego rudy jest tradowalny. Poczekajmy do wieczora dzis ponoc ma sie odbyc decision portland. napewno wolisz rudy over t-mac bo to jest normalne kazdy tak uwaza, bo hiszpan to prospect a t-mac to gwiazdka ktora wraca po kontuzji i chce duzo, bo nie ukrywajmy- chce. T-mac w bulls nie wiem czy jest juz nierealny bo w razie nie sciagniecia rudego to tom zażyczy sobie chyba wlasnie t-maca a nie trudnego westa. Bogans to 7 zawodnik do rotacji na obwodzie, zaznaczajac ze 6 zawodnika dalej nie ma. I wlasnie to moze byc rudy, a jak nie to prawdopodobnie t-mac/west. Ja nie wole bogansa od t-maca, poprostu nie stawiajmy ich w tym samym rzedzie, bo bogans bedzie takim mentorem, chlopem na czarna godzine a rudy/t-mac/wes 20 mpg player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw ile bedzie chcial/dostanie noah. Podobno mowi sie o kontrakcie takim jak ben gordon. czyli niech pax powolutku oswaja sie z luxury tax.

no i t-mac w pits na 100%. Nie wiem co ci mu zaproponowali ale chyba to byla s5 :roll:

Ten ziomek ktory ma nie pewne informacje pozostal ziomkiem ktory ma niepewne informacje i rudy nie trafil wczoraj do bulls, i byc moze nie trafi wogole bo nowy gm portland chce ugrac zdecydwaonie za duzo, taja gibsona.

Jest jeszcze Delone West, ale bez obaw, dzien-dwa moze trzy i podpisze gdzies w miami/bostonie/atlancie a my zostaniemy z kifem jako powaznym backupem na 2, nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jest i druga strona medalu, czekajac 'wiecznosc' na fernandeza niemal na 100% odpada delonte west ktory nie bedzie dlugo czekal na podpisanie umowy, wtedy (odpukac) portland definitywnie odmawajac chicago sprawia ze nie mamy kogo podpisac na bu2 bo bogans jest 'fajny' ale bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadzam sie kto nie ryzykuje ten nie ma, wiec lepiej niech pax skupi sie albo na rudym albo na weście a nie potem dostac z saszą ;p . Chlopak jest gorszy od bogansa, juz lepiej brac jakiegos super veterana stacka za min na sezon i potem ladnie spada a w sezonie nic nie ryzykujemy, a placimy 1,3 za lepszego gracza niz +5 za bialasa z zezem i 30 % za 3 :wink:

 

ehh nie ma to jak latwo zaczac sezon

@ Houston

@ San Antonio

@ Dallas

@ LA Lakers

@ Phoenix

@ Denver

@ Sacramento

vs Orlando

@ Boston

vs Houston

vs Oklahoma City

@ Cleveland

vs LA Lakers

ladnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o aspekty czysto boiskowe west to jest praktycznie drugi kirk hinrich.

nie ma nominalnej pozycji, to jest taka 1/2, ballhandling +scorer do tego w obronie taki zadaniowiec ze moze siadnac na jakims typku i gonic za nim caly czas, na obwodzie naprawde dobry defensor. Gdy rose zejdzie na lawke, nawet przy fernandezie nie ma kto rozgrywac, jasne ze jest cj, ale tak naprawde nie wiadomo co moze pokazac w poukladanej koszykowce, cale zycie gral u nelsona, ja nie wiem jak to z nim bedzie, czy on nie dostanie roli biegania po zaslonach, nie wiem, nie dziele skóry na niedzwiedziu ale taki west to lepsze zabezpieczenie na pozycji 1-2 niz cj, szczegolnie w obronie, ale tu tez nastepna niewiadoma jak cj poradzi sobie w defensywnym zespole, wesy by sobie poradzil, a cj nie wiem. Delonte w ataku troche dublowalby sie z cj'em, ale ma lepsza trojke do tego penetracja i ogolnie scorer. Rudy nie daje ballhandlingu, ale za to lepsza trojka, w obronie troche gorzej od westa. Ciezko porownywac tych dwoch panow, niby tak mozna dac pomiedzy nimi znak rownosci, ale chce zauwazyc jedno:

za hiszpana tak czy srak musimy dac pick, co by sie dzialo i tak pick bedzie zawsze oferowany, i zawsze uwzgledniany. Podpisujac westa ryzykujemy niewyobrazalnie ale w optymistycznej wersji mamy zawodnika pokroju rudego+ zachowany pick, a tak to samego rudego. Rudy po sezonie i tak ma TO, pewnie odejdzie w tym sezonie ale nie ma gwarancji ze trafi do Bulls. Z westem jest jednak ta gwarancja ze bedzie, przez moze tylko kilkanascie meczy rs ale bedzie. Rudy zalatwia jedna sprawe- rzut, a west tak naprawde trzy obrone,rzut, i playmakerstwo.

Biorac Rudego oddajemy pick, biorac westa dajemy mu jednoroczny kontrakt gdzies 3 mln. Rudy to potencjal, west to solidna (przypominam na boisku) marka. Ale wlaczajac w to chemistry, charakter i zycie pozaboiskowe west przegrywa z kazdym, i to powoduje ze w ogolnym rozrachunku trzeba pomiedzy nimi postawic znak rownosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets and Raptors have also agreed to a separate trade that will send Julian Wright to Toronto for Marco Belinelli 7 minutes ago via UberTwitter

 

 

kurcze myślę że za pick lub pick i kasę Marco by poszedł a tak po Lee ( Houston ) TMG ( Pistons ) nie ma już dostępnych ciekawych sg szkoda że Gar nie działał bo na te 20-22 min każdy z tej 3 przydałby się a tak zostaje Bogans choć myślałem iż będzie tym ew 3 sg , ale teraz naprawdę nie ma juz dobrych sg na rynku bo Rudego nie liczę tzn nie za tą cenę jaką chce Portland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.