Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

to jest swietny prospect i nie dziw sie ze walczy o swoje przy pierwszym kontrakcie, szczegolnie ze inni rookies traktowani sa lepiej pod tym wzgledem. nie wiadomo jak potoczy sie dalsza kariera,jakas kontuzja i zostaje z niczym. jak grizz chca ciac koszty to nie na gosciu ktory moze stanowic ich trzon w przyszosci tylko niech sprobuja oddac kogos innego nawet dostajac za niego kogos troche slabszego ale z nizszym kontraktem.

zamiast walic z nim w c***a to niech go gdzies puszcza za przyszly pick lub komus oddac za innego prospecta (np. conley+henry za george do indy). lub do blazers za fernandeza :)

 

bogans jest dobry ale na male minuty z lawki a nie na s5. co nie znaczy ze to zly ruch bulls :) dostanie za pierwszy sezon 2,5 mln wiec ile jeszcze zostalo im do wydania?

powinni dac ostateczna oferte dla blazers a jak nie to bye i podpisac t-maca/dalonte/stacka plus jakis kwame lub inny wysoki na te 5 minut.

szkoda oddania tego picku bo do wziecia bylby anderson z niezlym rzutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wogole zajebiscie ciekawa sprawa z tymi rookasami memphis bo ani vasquez ani henry nie podpsisali,

63,5 do zaplacenia w nadchodzacym sezonie to gdyby gm dal debiutantom te 125% rc to i tak nie ocieraja sie o luxury tax, dziwna sprawa, henry to ksiazkowy prospect z mega potencjalem a vasquez mial byc latka na pg a memphis podpisuje aciego lawa.

matek,

bogans dostanie w sumie 2,5 mln.

on jest poprostu takim off gurardem ktorego pottrzebowal tom, jest w rotacji tylko przed JJ'em, nawet 10 min na mecz to bardzo duzo dla niego, ale na PO moze sie przydac. A to ze byl straterem to o niczym nie siwadczym bo startowal u popa, a tam wiadomo jakimi s5 sie wychodzi na introdukszyn.

z tym rudym ktos tu nie ma jaj, bo albo hej dajemy wam pick+kase/JJ za rudego a jak nie to aufwidersehen

a nie bullśit przez 2 tygodnie i gadanie o taju ktorego puszczenie za hiszpana to nieporozumienie, bo gibs juz wydaje sie >> od rudego.

mi nie szkoda tego picku, bo gdybysmy go mieli, mielibysmy tez kirka z kontraktem, a tak to mamy zamiast kirka kilku graczy ktorzy daja wiecej bulls niz sam kirk.

t-mac is done lub nie, bo jak nie wypali z rudym to kto bedzie tym slasherem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na c*** Timak w Pistons to bladego pojęcia nie mam ...

chca szybko oddac gdzies ripa i potrzebuja kogos z lawki. do tego stuckey slabo rozgrywa wiec bedzie jak znalazl.

bogans dostanie w sumie 2,5 mln.

on jest poprostu takim off gurardem ktorego pottrzebowal tom, jest w rotacji tylko przed JJ'em, nawet 10 min na mecz to bardzo duzo dla niego

a ile chcial tracy? nie mniej? czy 2,5 mln na takiego goscia, ktory bedzie daleko w rotacji to nie jest za duzo? wg mnie jest i lepszy bylby t-mac za mniejsze pieniadze lub dalonte. lub oni obaj za laczne 3-4 mln zamiast jednego bogansa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ti mak w pizdons, benek sie pewnie niezle wku*wia, w chicago przy obecnej sytuacji bylby bogiem :] , a tak to lawe bedzie grzac.

czyli t-mac znalazl frajerow ktorzy dadza mu pozadne minuty i role samca alfa, :lol:

 

matek.

nie wazne ile chcial t-mac, i tak nikt by mu nie dal wiecej niz minimum. a bogans dostanie 2,5 przez 2 lata z czego drugi kontrakt jest czesciowo nie gwarantowany wiec wychodz ze zarobi mniej w jednym sezonie niz t-mac, a taki bezproblemowy, broniacy bench warmer to niezla sprawa. Pewnie ze t-mac bylby lepszy na jego miejsce ale tracy chcial kosmosu, s5 + duza ilosc minut. mcgrady na pewno zagra przyzwoity sezon, ale gdyby gral u nas to by bylo zbyt duzym kosztem w perspektywie calej druzyny. T-mac byl alternatywa w sprawie fernandeza, teraz pax musi miec nasrane w gaciach bo jak portland powie nie to zostaje tylko delonte west i jego osmio miesieczny areszt domowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to troche z pogranicza s-f , ale zerknąłem sobie w skład Nets no i :

 

na pozycji 2,3 jest mały tłok - Morrow, Terrence W , Lee, Quiton , Outlaw Damion

o ile dwaj ostatni to typowi sf o tyle pozostała 4 to raczej sg no fakt że mogący oprócz Lee grac na sf , ale wszyscy nie dostaną odpowiedniej ilości min i ew można by pogadać np JJ + kasa lub pick za lee bo on tam sie będzie marnował tzn raczej grac będzie Morrow i terence a gdzie tu miejsce dla niego ? bo na sf to outlaw + rokas styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee bylby idealny obrona+rzut. juz kiedys o nim myslalem zarowno do bulls jak i lakers (napewno lepszy niz brown). ale za jj nets go nie oddadza. za taja pewnie by go dali. ja bym poszedl na jj+taj za lee+boone. lee i rose to bylaby para na lata dla chicago do tego idealnie do siebie pasuja

 

mycek, skoro t-mac mialby dostac minimum to jakim cudem bylby drozszy niz bogans? on jest ok ale to tak jak napisales bench warmer i dalej nie ma goscia do s5 na 2 a tracy bylby lux do pierwszej piatki bulls i wcale nie musialby grac duzo.

nie wiem dlaczego ale bogans czyje ze bedzie tym co murray w ostatnim sezonie

ti mak w pizdons, benek sie pewnie niezle wku*wia, w chicago przy obecnej sytuacji bylby bogiem :] , a tak to lawe bedzie grzac.

czyli t-mac znalazl frajerow ktorzy dadza mu pozadne minuty i role samca alfa,

to gordon jest ich potencjalnym s5 jesli odejdzie rip. ale nawet jako sixth man na 1-2 moglby grac nawet po 30 minut co byloby takie zle? wg mnie to gosc idealny na taka role. i gdyby zostal to nie byloby dzis booza w bulls, chyba ze denga by odpuscili sobie juz wczesniej. ale wtedy dziura na sf i tez problem chociaz latwiejszy chyba do zalatania w te lato niz shooter. miller czy barnes by pasowali za denga przy rose i gordon

i nikt tracemu nie da tam roli lidera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym momencie chyba nikt nawet nie wyobraza sobie ze bulls zamkneli sklad.

Prawdopodobnie dalej trwaja rozmowy z portland. Wg tego zioma jutro ma sie to konczyc, ale widac ze portland chce pick+rotacyjnego gracza za hiszpana, a JJ nie jest do rotacji, oddanie taja to kamikaze.

jesli pax nie przechwyci rudego to pewnie przerzuci sie na westa, ale on mi nie pasuje ze wzgeld na chemistry, ktore spie*dolil prawdopodobnie w clevland. T-mac zalatwia ballhandling w razie zejscia derricka ale nie daje tego shooterstwa ktore zapewnia rudy. West za to przeprowadzi pilke i bedzie pelnic role stojacego zza lukiem strzelca ale tak jak pisalem i tak jak to jest wiadome leb ma zryta, co by pax nie wybral i tak nie bedzie to zupelnym udoskonaleniem obwodu. Juz nie rozszarpujmy kogo trzeba bylo podpisac ale moim zdaniem przedewszystkim przeplacono kirka, ale ja nie wdaje sie w dyskusje juz na ten temat bo to nie ma sensu. Z tym lee nie sprawa nierealna bo NJ nie chce nic od nas, maja kupe kasy, i po co im pick za takiego prospecta. Co do ról w pitstons to ciezka sprawa, nie wiem czy joe spusci i ripa i taya, jesli to zrobi to rola gordona powinna byc ogromna, ale jesli nie to bedzie niezly tlok, nawet bez t-maca. Rodney to nie typowa 1, ja dawalbym coraz wiecej minut bynumowi, ale nie wiem jak to bedzie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli prowadzimy teraz rozmowy na temat przedluzenia noah'y i jesli go przedluzymy to czy 1 lipca 2011 jego nowy kontrakt bedzie obowiazywal ?? (chodzi mi o to czy bulls beda mieli mle, bo normalnie mamy gdzies troche ponad 50 i jesli do damy do tego te 8 za nahy to jest mle, ale czy to tak dziala ?)

i sirusli.

potrzebujemy jeszcze troche miecha pod kosz.

amundson ? kweme ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jedyne sensowne mięsko pod kosz to Kwame tylko póki co nie słychać nic o nim no i ile by chciał ? ostatnio grał za 4 melony , ale chyba już nie ma zespołu co może mu tyle dać

Wg nba.com jest wolny agentem.

To dziwne, bo wg hoopshype, fanhouse, czy też hoop daty nie jest..wg tej ostatniej ma na ten sezon zaznaczoną player option, ale na razie z tego co widzę widnieje w salary Bobków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jedyne sensowne mięsko pod kosz to Kwame tylko póki co nie słychać nic o nim no i ile by chciał ? ostatnio grał za 4 melony , ale chyba już nie ma zespołu co może mu tyle dać

Wg nba.com jest wolny agentem.

To dziwne, bo wg hoopshype, fanhouse, czy też hoop daty nie jest..wg tej ostatniej ma na ten sezon zaznaczoną player option, ale na razie z tego co widzę widnieje w salary Bobków...

J a stawiam na nba.com, bo to oficjalne źródło, ale jednak każdy może się przecież pomylić :)

 

http://www.nba.com/freeagents/2010/

 

Tutaj jest. O opcji wcześniejszego zakończenia umowy też jest tutaj wspomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J a stawiam na nba.com, bo to oficjalne źródło, ale jednak każdy może się przecież pomylić :)

 

http://www.nba.com/freeagents/2010/

 

Tutaj jest. O opcji wcześniejszego zakończenia umowy też jest tutaj wspomniane.

Czyli to nie źródło zawodzi, lecz Twoja interpretacja.. zobacz, że przy graczach, którzy się"wyoptowali" już jest odpowiednia adnotacja , a Nazr tego nie zrobił, więc siłą rzeczy wolnym agentem nie jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.