Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

do niedzieli podobno sprawa ma byc rozwiazana, choc jak widze ze oferujemy jj i kase to ja na jakies specjalne wzgledy u portland nie licze, w dodatku podobno nie jestesmy pierwsi do hiszpana. Ale zobaczymy moze pax dorzuci pick i portland przystana na nasza oferte.

a jj za hujacica i pick to samobojstwo, jego masakryczny kontrakt zżera nam cały cap room, panie boze uchron, w dodatku nie zdziwilbym sie gdyby to wszyslo a za kilka lat JJ bylby takim energizerem co shanon, ktorego puscilismy za czapke gruszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj na wylocie, eddie podpisany, nawet pargo nam pobje**li...

jakby to było dwa late temu to bym sie poważnie zastanawiał jak bedzie wygladała rotacja z tyłu, bo jakos tak aż dziwnie ze w rosterze mamy mało małych... :)

 

Ciekawe to info o Fernandezie, rozwiązałby chłopak dwa problemy Bulls za jednym zamachem, tylko czy czasem jego wartość nie przewyższa graczy Bulls, których ew moznaby wysłac w eter? JJ to kpina, PTB o ile faktycznie byli nimi zeinteresowani kiedyś to chyba tylko jak im sie roster posypał i ograniczyli sie do sześciu aktywnych graczy w druzynie, licząc trenera rzecz jasna. Gdzie JJ za Rudy'ego?

Jakby to Forman poprowadził do konca to bezapelacyjnie daję mu GMa roku, pamietając ze przecież Riles przyssał dwie najgorętsze panie do towarzystwa w Lidze... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem gdzie paxson ma mózg, niech zaoferuje to co ma zaoferować, a nie bawi sie w jakies bezsensowne podchody, byki moga dac portland JJ+kasa+picki nic wiecej, poprostu trzeba to zaoferowac, jesli przyjmą to mamy klopot z glowy, jesli nie to lecimy po t-maca tudzież westa. Tego teoretycznie nie da sie spier*olić.

Dzis polecial house, jutro moze sie okazac ze t-mac pojutrze mason, to nie 1lipca ze mozna sie bawic w podchody i zapraszac na obiadki.

dalej.

Teraz uswiadomilem sobieze tracy mcgrady nic sie nie zmienil, liczy sie tylko on sam.

Gdyby liczyl na zwyciestwa, mistrzostwo, zaraz podpisalby z miami, on daja mu misia, ale bylby jeden warunek, zero szans na s5 i nawet 20 min na mecz. Wiec t-mac idzie sobie na trening do bulls bo jest prawie miejsce w s5, i nagle okazuje sie ze nie wytzymuje kondycyjnie... napewno?

mi sie wydaje ze t-mac che 30min na mecz i przedewszystkim miejsce w s5, nie wydaje mi sie zeby mial tak masakryczne problemy z kondycja, przeciez on wg. polityki bulls ma grac 15-20 min na mecz, tutaj chodzi o role w zespole, t-mac pieprzy ale tu na prawde chodzi o duze minuty i wysoka role w zespole, bo gdyby choidzilo o wygrywanie to juz dawno grzalby dupe w miami. To moje zdanie.

dalej.

jesli pax nie zalatwi jak najszybciej sprawy z rudym i podje*ia nam t-maca i westa to bedzie mozna spokojnie sciagac JJ z listy transferowej i dac mu z 10 min na mecz. Sasha nie to ze nie pasuje mi koszykarsko... nie no nie oszukujmy sie, nie pasuje koszykarsko to jeszcze powoduje oszczednosci dla lakers i zaje*anie calego pozostalego miejsca w salary bulls, wiec on absolutnie nie.

Tak mi sie obilo o uszy ze portland chce same picki (co nie dziwi) wiec ja nie wiem w czym problem.

 

Podobno wg smitha portland chce zrobic tak ze:

Portland gets:

Taj Gibson

2nd Round pick (or a 1st if there is much of a fight. The Bulls 1st rounder won't be that high if all goes as well as I hope they will.)

 

Bulls get:

Rudy Fernandez

Jeff Pendergraph

a t-mac dostal niegwarantowany kontrakt na rok, teraz kwesta czy go przyjmie.

 

ja juz chyba wole t-maca i gibsona niz rudego i pendergrapha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest motyw-Josh Howard podpisał z Wizards roczną umowę za 4mln.

http://www.dallasnews.com/sharedcontent/dws/spt/basketball/mavs/stories/072910dnospohoward.2c455cd6.html

Dlaczego byki nie wyciągną czasem jakichś łakomych kąsków, nie zaskoczą jakimś posunięciem na rynku, ach...

House też za bezcen poszedł...

A Howarda nawet bym widział u nas, przed ruchami Korver-Brewer.

Jak dla mnie priotytety na teraz to West/Fernandez. Wątpię, żeby Tracy na dłużej zaakceptował by swoją rolę w zespole i pewnie szybko ten kontrakt zostałby rozwiązany.

Nie wiem jaki zespół jest faworytem po Fernandeza. Co niby Boston miałby zaoferować lepszego, niż my? Picki mają jeszcze wyższe od naszych. Chyba NY jest w stanie zaoferować PTB najlepszą ofertę.

Trzeba się śpieszyć z kompletowaniem tego składu... Na czarną godzinę podejrzewam, że zostaną Mason i Bogans. Oby udało się coś ciekawszego z rynku wyłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e cos ty howard raczej by sie nie sprawdził, do tego widzisz jaka kase wyciągnał,

jednak portland chyba sie wycfanilo i nie beda chcieli samych pickow,

pozbywanie sie gibsona to mega blad, Tom chyba o tym wie i jestem z tego powodu spokojny.

Mason i Bogans to wogole maja byc podpisani bonusowo, a nie ze sa opcja na zmiennika na 2.

on maja byc latka a nie elementem rotacji.

paxson tik tak tik tak czas leci :!:

chyba że...

paxson idzie na to trade i z pozostalosci w cap room podpisuje amundsona na pf'a co nie wydaje sie byc zlym pomyslem. Albo Shaqa... i ja tutaj wcale nie żartuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq byłby spoko, ale za minimum... Wydaję mi się, że te nasze rozważania to takie wróżenie z fusów ślepej wróżki. Bez sensu. To się wszystko opiera tylko na stwierdzeniach typu ''fajnie by było gdyby...'', a potem i tak jest inaczej, potem mamy The decision, sroły pierdoły, a i tak zostajemy w ciemnej dupie... No sorry, ale tak jest. Co byśmy tu nie wymyślili, to i tak jest inaczej. Dobra, bo głupoty zaczynam pisać.

Chociaż póki co ten off-season i tak można zaliczyć do udanych. A taki Rudy, to marzenie by było... Ale nie kosztem Taja, ten roster od przyjścia Rose'a i tak był mega-często zmieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polityka powinna byc prosta:

zdobyc rudego bez straty taja

jesli bedzie strata taja to od razu uderzac po wysokiego (amundson/shaq)

jesli wogole nie wypali z rudym to t-mac,

jesli t-mac nie to west

i na koncu mason albo bogans

szkoda ze to takiej latwe dla nas, a nie dla paxsona.

 

edit:

Boston podpisali Wafera, rezygnuja chyba tym samym z rudego, ale moga jeszcze podpisac masona lub hayesa, ze wzgledu na to ze Wafer jest dosc 'nie pewny', wiec o rudego liczymy sie my i nix, jesli to ma byc za cene gibsona to lepiej ladowac sie w t-maca/westa. Wymieniajac sie rudy za gibson latamy jedna dziure i robimy kolejna. Chociaż jak ta wymiana na pewno jest omawiana to watpie ze nagle portland bedzie chciało same picki za rudego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcecie wszystkich za minimum? jest jeszcze sporo kasy a zostalo jedno-dwa wzmocnenia wiec dla shaqa minimum dla t-maca minimum a oni i tak spadliby raczej po sezonie wiec co to za zawalanie salary i na kogo trzymac reszte kasy? mozna nawet nawet dac shaqowi 3 mln na rok jak pojdze gibson w wymianie. podobnie z vujaciciem mycek, jak on zawala salary jak spadnie po sezonie? w tym juz ten cap space raczej sie nie przyda. a jego spadajacy kontrakt mozna wykorzystac zawsze w wymianie za kogos z dluzszym. ktos spada po tym sezonie? ile kasy beda mieli bulls w nastepnym off season?

 

bulls powinni zaproponowac jj+taj+picki za fernandeza+ktorys center blazers(oden?przybilla?). moze by na to poszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie uważam ze shaq podpisze z kimkolwiek za minimum, on chyba z reszta tez. Mason/Bogans tez raczej wyczuja kase i nie beda chcieli za minimum. W sprawie t-maca juz sie mowi jako o dead, ale w gre wchodzil tylko kontrakt niegwarantowany na ten sezon, a nie na nastepny. Do uzupelnienia skadu zostaly maxymalnie 3 pozycje, nawet jesli bulls podpisza wszystkich trzecha za minimum to i tak kasa zostanie (jakis milion), a glupio przeplacac zawodnikow gdy on nia to nie zasluguja. Mason/bogans od mojej strony powinni dostac min, ale raczej dostana wieksza kase, T-mac tak czy srak za wiecej niz za min nie bedzie gral, on jest skazany na to 1,4 mln, Przyjecie rudego do skadu to tez "tylko" 1,3mln. Powiem krótko, nawet nie wiem jak paxson by sie wku*wial progu 58 mln raczej nie przekroczy.

Mowisz o tym sashy, ale na litosc boska, mason jest dwa razy lepszy od niego, a wezmie zdecydowanie mniejsza kase, a pamietaj ze te wynagrodzenia zawodnikow to nie liczby ale pieniadze, ktos musi za to wylozyc kase, i mysle ze temu komus zrobi roznice te 3 mln dolców.

Za rok i tak chyba nie mamy szans na midlevel, choc nie wiem na 100%,

Bulls sa o fernandeza+masona+pf od uzupelnienia skladu, po tych wzmocnieniach nie przekroczymy 58, a w sashe vujacica nie wolno sie nam ladowac, nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls powinni zaproponowac jj+taj+picki za fernandeza+ktorys center blazers(oden?przybilla?). moze by na to poszli

Ja bym raczej sprobowałbym z Sasha:

bulls powinni zaproponowac jj + taj + picki za vujacicia i ktorys center lakers (gasol?bynum?). moze by na to poszli

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przecież jasne jest, że Odena Blazers nie dołączą do żadnej wymiany, a Joela, który do grudnia co najmniej ma pauzowaćz tego co kojarzę i jego 7 baniek to Bulls sami by nie chcieli :wink:

pamietaj, jedna z wazniejszych nieoficjalnych zasad forum: nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.

 

od tej szopki z t-maciem sledze jego twittera, przed treningiem w chicago gosc tryskal optymizmem, masa wpisow, po treningu ani slowa, chyba sie tracy obrazil na caly swiat :]

tak sie zastanawiam codziennie wieczor, na co liczy paxson, co on tak naprawde chce, ogolnie rozwazajac wszystkie za i przeciw to mozna postawic znak rownosci pomiedzy t-maciem a rudym, wiem ze t-mac stary i slaba kondycha ale moze troche poklepac jak rose'a nie bedzie, wiec nie wiem na co czeka, tak jak pisalem to wczoraj przedwczoraj w srode i wtroek, niechże da portland najlepsza oferte i niech sie okresla, tak lub nie. Jesli tak to super mamy nowa "siodemke" jesli nie uderzamy po t-maca a jak powie "saj maj dik" to west, na koncu mason/bogasns i jakis PF i zamykamy sklad na wieki wiekow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie, że Shaq... Teraz tak myślę, że on byłby dobry, ale jakbyśmy nie mieli Thomasa. Po co nam dwóch dziadków pod koszem na ławce? Gibson będzie za to znakomitym zmiennikiem dla Booza i w razie jego kontuzji(prawdopodobne, odpukać) nie zostajemy z niczym. Thomas z kolei nie nadaje się już na grę jako pf.

Omer, też center, pozostaje niewiadomą. Parę razy widziałem go w Europie i nieźle się prezentował, ale wiadomo, że tu skala nieco inna będzie.

Przydałoby się jeszcze jakieś wzmocnienie pod kosz, ale priorytetem pozostaje obwód. Nie kosztem Gibsona. Drużyna musi być kompletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.