Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Toronto ma braki na sf po tym jak nie podpisali Barnsa więc ja bym im podrzucił JJ + pick za Belineliego mają tam 3 a gdyby dodać Jacka , który jest combo to 4 sg i tak czasu nie styknie dla wszystkich zaś co do zmienników to Kwame ze względu na swoje gabaryty byłby bardzo ok , ale właśnie ile on chce ? zresztą im dłużej o nim nie słychać tym większa szansa że zmuszony zostanie do podpisania za min bo zespoły , które mogłyby mu dac więcej wykruszą się ew Nesterovic albo Patrcik bryanat a pg by się przydał w razie kontuzji bo w sezonie to nikogo nie ściągnie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze Tom nie chce byc w sytuacji vinnego gdzie czesto mial do dyspozycji 2-3 rezerwowych. Pod kosz jasne zeby sie kotos sprzydał ale tylko za minimum, doswiadczony ktory nie bedzie oczekiwał reguralnej gry, kweme byl w sporej ilosci klubów ale zawsze gral, do nas by przyszedł i mogloby sie okazac ze nie ma dla niego miejsca, i bedzie tylko zabezpieczeniem w razie kontuzji. Wszelkie plany transferowe dotyczace JJ sa bezsensu, bo i tak nikt nie bedzie go chcial przyjac pod swoje skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze Clippers przedluzyli butlera i maja teraz obwod pod tytulem: davis-bladsoe-foye-gordon-gomes-warren-butler-aminu ??

Czy t-mac powiedział clippersą nie czy też clippersi powiedzieli macowi nie??

ciekawe jak wypadl u nich na treningu...

Co do pierwszego to raczej Clippersi powiedzieli nie T-MAC.A odnośnie treningu to wypadł na nim dobrze.

 

Bulls prepared to add McGrady - http://sports.espn.go.com/chicago/nba/news/story?id=5408617

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli wypadl dobrze ale clippers mu powiedzieli nie.

odnośnie treningu to wypadł na nim dobrze

jak na przedstawieniu dziecko spierdoli wierszyk to moze liczyc ze mama mu powiem bylo zajebiscie synku.

to samo moglo byc w tym przypadku, t-mac poprostu zle wypadl ale w mediach jest powiedziane ze dobrze ( a tak na marginesie moze jakis link, bo ja o tym nie slyszalem). Moze byc tak ze clips sie w pore opamietali i podpisali pewnego butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ten Tmac to będzie nie wypał :/ nie chciał bym być złym prorokiem ale tak mi się wydaje . Teraz na dobrą sprawę brakuje nam takiego gościa jak House Eddie gość potrafi napierdalać 3 jak głupi. Tmac ma najlepsze lata za sobą i z jego strony nie jest nic pewne U Eddiego za to jest pewne to co bulls potrzeba najbardziej strzelec za 3. A i oddał bum Denga za jakiegoś przyzwoitego gracza bo Deng to takie drewno że oboże:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak slucham takich dokumentnych pierdoł to mi sie nie dobrze robi :/

deng drewno...

to podaj moze jakies powody ku temu.

drewnem jest rasiak.

nie napisze dlaczego deng nie jest drewnem.

moze niech poprzednik napisze dlaczego go takim uważa.

bardzo chetnie posłucham.

 

http://sports.espn.go.com/chicago/nba/n ... id=5410853

 

Ciekaw jestem jaki kontrakt wyciagnie i jak dlugo bedzie obowiazywal.

 

I koniec imprezy dla magic i nix,

nix pewnie sie znow beda czyscic pod 2011 i 2012 ale pewnie skonczy sie tak jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego bo za każdym razem jak oglądam mecz byków na canale + to się rusza jak mucha w smole i boj się rzucać w ważnych momentach, i gra nierówno dlatego! po odejściu Gordona to on miał prowadzić drużynę w ataku i mu to niezabardzo wychodziło.Dla mnie on jest słaby a jak dla ciebie nie to twoja sprawa. ja bym go oddał za kogoś lepszego bo jest ich wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whooa ale sobie znalazles argument, przecież wiadomo że on nigdy nie rzucał trójek, i co nagle na lebronie ma nawalać zza łuku bo mecze ida na canale+??.

w RS wystąpił w 70 spotkaniach, tylko w 7 nie zdobywał wiecej niz 10 pkt.

Do tego zbiorka, zarowno w ataku, jak i w obronie

nie potrzebuje pilki.

Biega po zaslonach.

Dobra defensywa.

W PO na lebronie: 20 pkt 20 pkt 26pkt 16 pkt 12 pkt

Przez cala kariere 48% z gry a swoja gre ofensyewe opiera na rzucie.

Poważniejsze jego wady to: atletyzm, lamliwosc i trojka,

i wymien mi 10 lepszych sf w lidze teraz.

 

Tak myslalem ze sie obudze dzis rano wlacze pc i na realgm ujrze tytul : bulls sign tracy mcgrady, ale tu nie :shock:

nagle bulls nie sa tak sklonni podpisac maca, zwolnil sie podobno delonte west, i to po niego trzeba uderzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poniedziałkowym treningu Tracy'ego McGrady'ego nadal nic nie wiemy. Zawodnik był zadowolony i zaczął nawet mówić o Chicago Bulls jako o swoim klubie. Tymczasem Byki nie są w pełni usatysfakcjonowane z formy byłego dwukrotnego króla strzelców ligi.

- Myślę, że możemy być naprawdę dobrzy - powiedział po poniedziałkowym treningu Tracy McGrady, który już czuje się zawodnikiem Chicago Bulls. - Beze mnie i Carlosa Boozera oni byli zespołem na 50. proc. zwycięstw. Z graczami, którzy doszli oraz ze mną, jesteśmy lepsi o jakieś 30 punktów - dodał pewny siebie "T-Mac".

 

Sytuacja nie jest jednak tak klarowana, jak twierdzi król strzelców z 2003 i 2004 roku. Po ponad godzinnym treningu trener Tom Thibodeau i jego asystent nie byli w pełni zadowoleni z formy 31-latka. Co prawda, w kwestii rzutowej nie było żadnych zastrzeżeń, lecz McGrady nie poruszał się na parkiecie tak sprawnie, jak jeszcze kilka lat temu. Efekt? Po treningu oraz spotkaniu, które odbyło się po lunchu, nie zapadły żadne wiążące decyzje.

 

Były gracz Houston Rockets nie miałby żadnych przeciwwskazań w przypadku gdyby musiał rozpoczynać mecze na ławce rezerwowych Bulls. - To żaden problem. Podczas obozu przygotowawczego udowodnię, że stać mnie na grę w wyjściowym składzie - mówi pewnie. Czy jednak Bulls dadzą mu szansę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli twoim zdaniem wystarczy dac byle komu 35min na mecz i zawsze bedzie rzucal 16pkt na mecz, zbieral jak amare na nizszej pozycji i bronil na tyle ze mozna mowic o nim dobry defensor. Luol jest trzonem tego zespolu czy ci sie to podoba czy nie, jest fantastyczna 3-4 opcja w ataku, ma fantastyczny rzut z 5-6 metrow, jest podporą druzyny, jedynie do czego mozna sie do niego doczepic to trojka i lamliwosc. I nie ma co od niego oczekiwac ze bedzie clutch skoro w zespole jest Rose. I szkoda ze ci sie jego gra nie podoba, nie kazdy moze brac pileczke w rece i penetrowac. Luol jest efekTYWNY w tym co robi i mowienie ze jest slaby to nonsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ci wymieniam:) 1.Pierce, Paul , 2.LaMarcus Aldridge, 3.Carmelo Anthony, 4.Kevin Durant, 5.Rudy Gay, 6.Andre Iguodala, 7.Caron Butler,.8.Danny Granger, 9.Al Harrington, 10.Joe Johnson 11.Corey Maggette, I jeszcze paru...

No proszę Cie, LaMarcus to PF podobnie jak Al który lepszy od Denga na pewno nie jest. Co do Igiego i JJ to bardziej 2 aniżeli 3. Corey też nie powiedział bym że jest lepszy, z resztą można się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.