Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

polewam z z tekstow o spierdolonych kolanach Branda, ktory pauzowal przz achillesa, a potem bark.

 

to ze jest PFem nie znaczy, ze wysiadly mu kolana god damit :lol:

 

a Boozer faktycznie jest pizdą... Bullsi są klasycznym przykładem na to, jak wydaje się kase dla samego wydawania - godni uwagi byli BOsh i Jeferson, a skonczylo sie na mega overpaidzie dla Boozera... Troche pewnie im poziom sportowy podniesie, ale not even close jesli chodzi o Magic, Heat, czy Celtics... poki co czeka ich walaka o 4 seed z Hawks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullsi są klasycznym przykładem na to, jak wydaje się kase dla samego wydawania - godni uwagi byli BOsh i Jeferson, a skonczylo sie na mega overpaidzie dla Boozera...

Nie przesadzajmy, 80/5 lat to nie Joe Johnson, zwłaszcza za zawodnika, który w dużym stopniu jest odpowiedzią na bolączki Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullsi są klasycznym przykładem na to, jak wydaje się kase dla samego wydawania - godni uwagi byli BOsh i Jeferson, a skonczylo sie na mega overpaidzie dla Boozera...

Nie przesadzajmy, 80/5 lat to nie Joe Johnson, zwłaszcza za zawodnika, który w dużym stopniu jest odpowiedzią na bolączki Bulls.

ale nie rozumiesz ze nawet gdyby podpisali jamesa wade bosha johnsona i boozera za 2 mln rocznie to i tak bedzie zle, i tak by było ze bulls zjebali sobie kolejna dekade.

 

A czy podpisanie barnesa przez lakers powoduje ze nie sa juz zainteresowani t-maciem (albo t-mac nie jest zainteresowany lakers) co oznacza ze sposrod 'jego' listy zostajemy my clippers i miami, miami ma juz rotacje na obwodzie dos taka, pasuje jeszcze jednego goscia na 10 minut, t-mac o tym wie i wie tez ze nie dostanie wiecej niz minimum, dlatego watpie w jego gre w heat, zostajemy my i clippers, pojedynek pomiedzy dwoma klubami o mega allstara 21 pkt na mecz w ciagu kariery i max kontrakt dla niego 3 mln- skarb

wygramy, przegramy walke o niego to nie wazne, tak czy srak wyjdziemy na tym zle:

jesli podpiszemy t-maca bedzie zalowac tego juz niedlugo

jesli nie podpiszemy prawdopodobnie przegapimy takich graczy jak house, butler,

bo szopka z t-maciem jeszcze potrawa i to nie kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasycznym przykładem na wydanie kasy dla samego wydawania są NYK, którzy wepchneli 100 baniek w Amare

Priorytetem był Bosh, ale nikt z zainteresowanych jak sie okazało nie miał od początku szans, w tym również Bulls

 

Boozer to mieczak, ale jednocześnie mieczak dający 20-10 w strefie podkoszowej, wsparty na plecach Noah, Gibsona i Thomasa, którzy wspólnie z Dengiem powinni swietnie zatuszować jego cipkowatość po wiadomej stronie parkietu

 

Zauważ, ze on w Bulls ma być tym trzecim, ew drugim w hierarchii graczem, dodam ze za plecami jedengo z najbardziej obiecujących liderów w Lidze

On nie musi grać w D obok Okura, on musi tylko czyścić w D tablice (a to potrafi) i dawac Bulls tak potrzebne punkty z pomalowanego (to też potrafi)

Chicago od lat nie miało tak dobrze poukładanego ofensywnie wysokiego gracza, który jednocześnie gwarantuje kilka bardzo cennych zbiórek w meczu. Tylko 3 graczy w Lidze legitymowało sie wyzszą srednią punktów mając jednocześnie +10rbs, a to cenna dla Bulls statystyka, bo ostatnim dobrym ofensywnie PF/C był Horace (a to też przecież nie ta półka)

 

Jedynym pytaniem, które sobie stawiam od dnia kiedy ogłosili decyzję jest- czy mu sie bedzie chciało, czy odpuści jak pierwsze lata w Jazz.

On w moim odczuciu nie musi robic nic ponad regularne granie na swoim dotychczasowym poziomie, ma 29lat, jest w prime i nawet w ostatnim roku kontraktu wciąż będzie 34latkiem wiec nie najgorzej...o ile wytrzyma fizycznie i badzie mu sie chciało- to jedyne zmartwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozer to najlepszy z dostepnych fa w tym roku. bo do amare nie ma co go porownywac. mozna bylo sie skusic na ala jeffersona ale i tak nie jest zle. taki pf jak boozer z takim centrem jak noah to idealne polaczenie. defensywno-ofensywne wzajemnie uzupelniajace sie

 

co do mcgrady'ego

moim zdaniem tracy w najblizszym sezonie moze sporo dobrego wniesc do nowej druzyny. szczegolnie jak bedzie gral po 20 minut i nie w takim ostrym tepie jak graja nyk. napewno ten sezon bedzie dla niego lepszy niz poprzedni, ktory byl pierwszym po ciezkiej kontuzji. nie wiem dlaczego jestes do nego taki uprzedzony mycek... jak nie rzuci to swoje poda, wykreuje partnerow. w obecnej sytuacji bulls lepiej go miec niz nie miec ani jego ani nikogo innego.

i nie porownuj z nim house'a. ani dobrze nie rozegra a na 2 za niski do obrony na dluzsze minuty. samych open 3 nie bedzie dostawal. butler to tez nie jest rewelacja. co do tej chwili ugral? za 3 tez nigdy nie mial nawet 40% a raczej obrona na nim nie skupiala sie najbardziej tak jak na t-macu, czesciej byl raczej odpuszczany.

bulls potrzebuja kogos doswiadczonego do s5, nawet na 20 minut a nie kolejnego rolesa ktory nigdy nie gral waznej roli w swojej druzynie

 

sciagniecie kurta jak najbardziej na plus. na lawke na kilka minut bedzie jak znalazl. jak dojdzie tracy to stawiam bulls w rs na 3 miejscu w konferencji za heat i magic

 

podoba mi sie to lato moje dwie ulubione druzyny interesuja sie tymi samymi lub podobnymi graczami i podzielily ich w wiekszosci miedzy siebie :D nie licze oczywiscie tych ktorzy mogli dostac wiecej niz mle/czesc mle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko udało mi się znaleść ale to jest ciekawe

The Clippers said that McGrady had a good workout with them but did not commit to making him a contract offer. Los Angeles has a need at small forward, with rookie Al-Faroqu Aminu not ready to handle major minutes. A league source said Wednesday that the Clippers have asked about Philadelphia forward Andre Iguodala, though there was no indication that Los Angeles has made or will make an offer for Iguodala.

http://www.nba.com/news/features/aldridge.2010.freeagency/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie dwa sezony stednio prawie 2 (dwie) trojki na mecz.

ale dobra odpuscmy te trojki.

bulls znowu sa na szarym dnie ligowym pod ty wzgledem, to ze tracy i deng/brewer sa na parkiecie oznacza ze poprostu nie mam miejsca na te slynne picki booz-rose noah-rose, obrona moze odpuscic tych dwoch na obwodzie i pomoc przy pickach, wiec to nie jest tak ze t-mac jest zbawieniem, ale dubluje sie rolami z dengiem i ronnim, butler czy house stojac, tylko STOJAC na luku juz powoduja ze jest wiecej miejsca gdyz open trafiaja jak wolne i trzeba ich pilnowac, nie mozna ich odpuszczac.

o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale jeśli mówimy o T-Macku to nie mozesz twierdzic ze go moga obrońcy tak sobie odpuścić. Kolesia, który wygrał dwa razy króla strzelców, kolesia, który trójki też sypał na zawołanie

Zanim go połozysz do trumny daj mu choc zagrać jeden sezon, jeden pełny sezon i dopiero sie spuszczaj

chciałbym, zeby go Bulls jednak podpisali bo niewiele traca

ale gdyby go nie podpisali a zaczął grac dobry basket to nawet nie wiesz z jaką przyjemnością będe po Tobie jechał jak Ty po Tomku ;)

no chyba ze o innym tracym piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak ty mnie nie rozumiesz. :wink:

t-mac indywidualnie moze jeszcze po 30 na mecz ladowac, ja sie bede z tego cieszyl, szczegolnie jesli to bedzie w clippers, podpisanie t-maca u nas spowoduje ze ciezej bedzie sie gralo calej druzynie, zagrywki beda musialy uwzglednic to ze bedziemy w wiekszosci przypadków miec dwoch gosci na obwodzie ktorzy trojke dobrze nie rzucaja, mozan go dostawic na obwodzie ale on nie zagraza z tamtad tak bardzo jak house czy butler, przeciez u mike, u tego starego dobrego mike w nix sypal trojkami a trafial co czwarta, dla mnie to jest masakrycznie malo. Sam pisales kilka dni temu ze bulls sa o podpisanie jakiegos shotera, teraz zmieniasz zdanie. Ja go absolutnie nie klade do trumny, niech gra ale poprostu nie chce zeby gral w chicago, bo potrzeby sa w tym momencie inne, t-mac moze byc fajny ale w przełozeniu na gre calego zespolu wole miec goscia ktory bedzie grozil tylko i wylacznie trojka, t-mac grozi wszytskim procz trojki, niestety to jest prawda. I tak jak pisalem ja nie jade po nim, tylko o pomysle jego grania w chicago.

jeszcze patzrze teraz w jego statsy.

75% swoich punktow z jump przy skutecznosci 37%

 

matka boska na mnie zstapila i przeciez mozna grac tak ze t-mac rozgrywa a watson robi za shootera...

tylko ze on tez w trojkach najlepzsy nie jest.

ale huj, jak tom tego chce to musi byc dobre.

t-mac do bulls!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo mysle ze tracy moglby jeszcze liczyc na jakis star bonusik czego nie mozemy powiedziec o butlerze, housie, korverze czy innym rolesie ktorego stawiasz na mcgradym mycek. jestes do niego zdecydowanie uprzedzony z jakiegos niewiadomego powodu i tylko to powoduje ze go nie chcesz. boisz sie odpadniecia w pierwszej rundzie czy czegos inngo? nie widze w butlerze i innych czegos, czego nie dalby w tej chwili t-mac

 

jedna noga chyba jest juz w bulls. czy jesli sie sprawdzi w sezonie zmienisz swoje zdanie w stosunku do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kutwa matek nie wku*rwiaj mnie ja do niego nic nie mam, tylko wytlumacz mi jak ma wygladac gra bulls przy jednym shoterze, jednym gosciu ktory tak naprawde zagraża z dystansu.

ale juz zmienilem swe zdanie, chce t-maca w bulls,

bo jak bulls z nim negocjują to oznacza ze tom na to pozwala, a to tez oznacza ze ma plan, a ja ufam łysielcom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kutwa matek nie wku*rwiaj mnie

przeparaszam nie chcialem :(

 

tracy ma wyzsze bb iq niz cala reszta tych rolesow razem wzieta. dobrze napisales ze moze rozgrywac, wlasnie dlatego chcialem go najbardziej w lakers. jego umiejetnosci rozgrywania przydadza sie tez przy rosie, zeby go troche w tym odciazyc i wspomagac bo rose w dalszym ciagu sie tego uczy

 

i jasne ze tom musi na to pozwolic kogo klub chce sprowadzic i z kim maja prowadzic rozmowy a z kim nie. nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w zadnym klubie zeby trener nie mial nic do powiedzienia w sprawie zawodnikow z ktorych ma zamiar korzystac bo to on ustala pod nich taktyke.

w kazdy transfer trener musi miec wglad, wyrazac na niego zgode lub blokowac bo inaczej zarzad moze sciagac gosci z ktorymi on nie wie co zrobic i jak wprowadzic ich do rotacji. lub gm odda waznego zadaniowca ktory ma u niego jasne zadania a nowy gracz moze mu nie pasowac do koncepcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracy ma wyzsze bb iq niz cala reszta tych rolesow razem wzieta. dobrze napisales ze moze rozgrywac, wlasnie dlatego chcialem go najbardziej w lakers. jego umiejetnosci rozgrywania przydadza sie tez przy rosie, zeby go troche w tym odciazyc i wspomagac bo rose w dalszym ciagu sie tego uczy

przekonales mnie,

z kazda sekunda chce t-maca bardziej, do poniedzialku to chyba nie wytrzymam.

nie wiem tylko dlaczego tom chce gracza ktory nie rzuca trojek, ale na pewno ma juz jakies zagrywki na tego typu sprawy.

a wiec niech to bedzie Tracy McGrady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos... Czy zarząd wyraża jakiekolwiek zainteresowanie gośćmi typu House/Butler? Bo ja nigdzie nie natrafiłem na wzmiankę o tym. Jak dla mnie żaden z nich nie pasuje do nas. House, to kolejna defensywna dziura do łatania, a Butler jest po prostu nijaki. Wzmocnień powinniśmy szukać przez trade/sign&trade, bo na rynku nikt ciekawy nie został. Szkoda, że nie mamy Morrowa...

Boozer moim zdaniem jest trafiony

a) na jego słabości defensywne wpłynać powinna obecność TT

B) post up, ludzie, mamy porządnego grajka na post up. Post up... Ile to sezonów graliśmy bez broni pod koszem? Jak wiele nowych wariantów ofensywnych dzięki temu nam się rodzi?

c) Mamy naprawdę silną tablicę. Noah, Booz, Deng mogą nam dawać spokojnie 25 zbiórek na mecz. Do tego dochodzą Gibson/Thomas z ławki(zobaczymy na ile stać Asika) oraz chociażby taki Rose, który zbiera ponad przeciętna jak na PG.

Zastrzeżenia?

a)Mobilizacja Carlosa, chociaż nie wiem czy obok Noah'a można przejść obok meczu.

b)Derric, to nie Deron, uwielbiam jego grę, ale rasowym rozgrywającym nie jest. Dlatego tu przydałby się McGrady. Jako taki gość, który poprawiłby ruch piłki. Jeżeli podpisałby za minimum(wątpię), to zostają nam jeszcze jakies 2mln na ''kogoś''.

 

A kluczem w tym sezonie będzie, proszę państwa, L.Deng. Pokazał nie raz, że ma potencjał. Pokazał, że potrafi spieprzyć. Pokazał, że potrafi być wręcz kompletny(-podania). Pokazał, że jest kruchy. Od tego czy będzie potrafił wznieść się na wyższy poziom i pozostać na nim, zależeć będą bycze losy. Potrzebujemy kogoś, kto będzie for real.

pzdr i nie zabijcie mnie za to, wszak to tylko opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z tobą w 100 % Deng dla mnie jest strasznie żadki nie wiem czemu jeszcze się go nie pozbyli w chicago ! powinli go oddać w zamian za jakiegoś naprawdę przyzwoitego gracza bo on jest słabiutki ani 3 ani szybkości anemiczne ma te swoje ruchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAS VEGAS -- Whether or not the Bulls sign Tracy McGrady depends on the health of his surgically repaired left knee and what he is able to show during a scheduled workout on Monday.

 

But Derrick Rose made it clear on Friday he believes the team should sign McGrady if he shows anything.

 

"I think that if he comes along he can help our team," Rose said following a Team USA workout in the Cox Pavilion on the UNLV campus. "A player like him with his experience and how he plays, I think he'll help us.

 

"He's good. He's a player. If he just gives us half of what he's got, we'll be alright. He'll definitely help us if he gets on the team."

 

"He was good and he was my favorite player when I was in sixth or seventh grade and he came into the league. Then in high school that's when LeBron came and he was my favorite player then, Now I'm my own favorite player."

 

McGrady, 31, is a seven-time All-Star with a career average of 21.5 points, but only averaged a little more than eight points a game in a two-month stint with the New York Knicks last season.

 

"He was good and he was my favorite player when I was in sixth or seventh grade and he came into the league," Rose said. "Then in high school that's when LeBron [James] came and he was my favorite player then. Now I'm my own favorite player."

 

 

Jeżeli Derrick Rose widzi i chciałby T-Mac w Bulls to dla mnie jego gra w bulls jest kwestią czasu.

 

http://blogs.suntimes.com/bulls/2010/07/rose_bulls_should_get_t-mac.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sprawa przesądzona, tylko jest jeszcze jeden ogromny problem, ... z jakim numerkiem na koszulce bedzie biegać t-mac ,

1-rose

3-asik

polaczenie 1 i 3 to 13=noah

chociaż zestawienie 3 i 1 czyli 31 odpowiada.

do tego ciekaw jestem jaki kontrakcik, mysle ze nie ma co szalec i dac z 3 mln za pierwszy sezon, pisze za pierwszy bo napewno bedzie drugi jak i nie trzeci. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.