Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a powinniscie. umie rzucic i ..nic poza tym, ale w sumie reszta wam zbedna. no i chicago juz na stale byloby jazz ;]

 

 

brewer jak ma czystą to rzuci, sam z siebie za c***a. skutecznosc bardzo kiepska. typowy slasher. niezly defensor 1on1, ale druzynowo ciut gorzej, bo czasami wyskakuje na przechwyt. no i za jazz lider w lidze, jesli chodzi o dunkerow wsrod obroncow (biega o ilosc). fajnie z rose'm moga latac nad obreczami. dobry kolega, duch druzyny, podobno nie da sie go nie lubic.

 

bedziecie miec z niego pozytek, ale za trzy nie dawajcie mu rzucac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CJ - dobrych ruch, byłem zwolennikiem sprowadzenia go do Lakers. Rzuci, minie, poda, w obronie też nie jest dziurą. Nieźle to wszystko wygląda, na papierze Byki wyrastają na moją ulubioną drużyną wschodu, obok Knicks. Trochę szkoda teraz Hinricha, w kontekście ewentualnej rywalizacji z Miami bardzo by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

house i butler od strony technicznej praktycznie to samo, ale eddie jest malutki, bedzie musial grac na sg, na pg jest rose-watson, watpie aby tam byly jeszcze jakies minuty, bulls=defensywa, wiem ze butler to cienias, ale lepiej miec wysokiego niz malego obronce, a i tak beda grali na tej samej pozycji, butler tak samo rozciagnie, rzuci to samo, a obroni nieco wiecej, chyba ze jak szalec to szalec i brac ich dwoch, wtedy 8 na obwodzie :P (ale jj do d-leauge) wiec 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Clippers do have legit interest in McGrady and are scheduled to work him out Tuesday. As Clips general manager Neil Olshey told ESPNLosAngeles.com’s Ramona Shelburne last week: "Tracy and I have a good relationship. We've known each other for a long time. He and Baron [Davis] have a good relationship [and] we obviously have a need for playmaking and scoring on the wings.” But sources say that news of the workout being made public was also intended to let the Bulls know that McGrady does have other options, since Chicago is where those close to McGrady say he’d love to land.

o mój boże, niech idzie do vinego, nie do nas, ja nie wiem po co strzelac sobie w kolano pod koniec kompletowania druzyny :/ , ja nie wiem czy tom go chce, jesli tak to ok, ale do jasnej chloery, przecież tu chodzi zeby rozciagac def rywali a nie kurczyc ja, t-mac to deng za 3, ba nawet deng wiecej daje, ku*rwa, shooter, jeden shooter i bede spał spokojnie, nawet jesli r-mac wroci bedzie nabijał po 20 na mecz, to po co on jesli jest deng i ronnie, po co?

 

mam nadzeje ze to jakas masakryczna plota, ale wy tez przymierzacie shaqa do bulls?

 

a jak widze ze rudy rozważa powrot do europy, to sobie tak mysle ze jj+pick za rudzielca i blazers na to idą, ale pax pewnie nie ma numeru do agenta fernandeza wiec... podpisujmy t-maca, on nam da spejsing jak nikt inny...eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc zawsze uwielbiałem T-Maca i z całego serca życzę mu powrotu do formy. Ale czy będzie odpowiednim uzupełnieniem Byczków i da nam to co potrzebujemy ? Po tym co pokazywał w Nix jakoś w to nie wierzę :roll:

Ale może jednak znów wróci ten Tracy :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Barnes nie przejdzie do Raptors to może uda nam się go przechwycić ?

 

Z trójki : Barnes, Butler, Brown on wydaje mi się najbardziej konkretny.

 

Trójka nienajgrosza, dobra defensywa, doświadczenie ma. Ja najbardziej bym go chciał. I możemy mu dac więcej niż Lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barnes był fajny dwa tygodnie temu, jak jeszcze nie mieliśmy ronniego, jak sobie wyobrażasz gre bulls bez nastepnego shotera? dobrze by było aby zawsze na parkiecie byl ktos z kto rzuci trojke, narazie mamy korvera oraz watsona, trzeba jeszcze jedengo, http://dimemag.com/2010/07/nba-rumor-ed ... o-chicago/ to taki artukuł z nudów, ale cos moze byc na rzeczy, chociaż wole Butlera, wysokiego strzelca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGrady workout set for Bulls

The Bulls are working to finalize a workout for free agent swingman Tracy McGrady for Monday, a league source confirmed.However, the source added that signing McGrady, who is recovering from microfracture surgery on his left knee in February 2009, "is probably a long shot." The seven-time All-Star played just 24 games last season.

The Bulls long have had a close relationship with McGrady's agent, Arn Tellem, who is working to find McGrady a home. So some are interpreting the workout as either a favor or merely due diligence.NBA.com first reported the impending McGrady workout. The Tribune first reported the Bulls had contacted Tellem regarding McGrady on July 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna potrzebuje dobrego duszka, takiego L. Huntera... Roster się praktycznie zmienia za każdym razem, gdy jest to możliwe. Mam nadzieję, że uda się mimo tego zbudować team spirit. Zajebisty był podczas zeszłorocznych PO, ale to już inna drużyna, inni ludzie.

 

Oglądam summer league. Widziałem tam u nas Morrisa Almonda. Kiedyś dobrze się zapowiadał. Są jakieś szanse, że zostanie u nas? Co z tym Richardsem(?), którego w zeszłym sezonie co tydzień podpisywaliśmy? Czy któryś z gości z rosteru na nbasl ma szanse zagrzać u nas na dłużej?

 

Samardo Samuels z tego co widziałem nieźle sobie poczyniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna potrzebuje dobrego duszka, takiego L. Huntera... Roster się praktycznie zmienia za każdym razem, gdy jest to możliwe. Mam nadzieję, że uda się mimo tego zbudować team spirit. Zajebisty był podczas zeszłorocznych PO, ale to już inna drużyna, inni ludzie.

 

Oglądam summer league. Widziałem tam u nas Morrisa Almonda. Kiedyś dobrze się zapowiadał. Są jakieś szanse, że zostanie u nas? Co z tym Richardsem(?), którego w zeszłym sezonie co tydzień podpisywaliśmy? Czy któryś z gości z rosteru na nbasl ma szanse zagrzać u nas na dłużej?

 

Samardo Samuels z tego co widziałem nieźle sobie poczyniał...

prosze cie, nie robmy z bulls drugich gsw, richards jest fajny na lawke, z almondem bedzie jak z pargo, tutaj trzeba pewnych ludzi.

mcgrady ma z nami trening, a jego decsion to wybranie pomiedzy LAL LAC CHI i MIAMI, ja go nie chce, nie wiem co wy w nim widzicie, co on moze wniesc pozytywnego do zespołu.

 

----------------------------

rudy fernandez jest tak zajebiscie na wylocie ze bardziej byc nie moze, nie wiem na co czeka pax,

mamy jeszcze kase za kirka, indiana podobno ostro szuka oszczednosci, a i maja george'a, ku*wa uderzmy profilaktycznie po dannego, moze larry pojdzie na oszczednosc... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jednak nie za więcej niż minimum

Tyle, że więcej niż 2 bańki to nie ma sensu mu dawać.

mam nadzieje ze w nastepnym poscie nie napiszez ze 'za wiecej niz 3 mln nie ma sensu'

 

Tom skończyl harvard, gosc ma w mozgu to co trzeba, na pewno zrobi z nas zespol broniacy (moze czolowka ligi), nie wiadomo co z atakiem, mowil cos o tym ze bedzie to wygladac jak w mephis z rosem, ze wszystko dla rose itp itd, no to jak wszystko pod rose'a to dlaczego nie wezmie tego jebanego shotera tylko bawi sie z polamanym t-maciem w kotka i myszke, tom nie jest glupi, na 100% ma cos do powiedzenia w sprawie kontraktowania nowych zawodnikow, i jesli bulls chca t-maca to tom chce t-maca, po co? nie wiem, niech mnie ktos oswieci, jakby mial ta zasrana trojke, ten rzut, ten alement to z pocalowaniem reki, ale po co zawodnik ktory u mike d'antoniego trafial 25% za 3, a w karierze nawet 40% nie rzucal, t-mac bedzie sie dublował z dengiem i troche z ronnim. Ja nie wiem jaki sens jest w braniu bylej gwiazdy nba po kontuzji.

Rozsadne by bylo branie plastra wraz z t-maciem (czyt. butler,house,mason) ale przeciez bez jaj, nie bedziemy miec 8 graczy na obwodzie z ktorych kazdy bedzie chcial jakies minuty.

T-mac to jest tak nieprawdopodobne ryzyko i pax leci w niego jak cma do swiatła, nie zdziwie sie po dzisiejszych wiadomosciach jak paxior go podpisze, a tymbardziej sie nie zdziwie jak na poczatku sezonu odpadnie mu kolano, a my zostaniemy z jamesem johnsonem na sf razem z dengiem, ktory )tak dla ciekawostki) w kazdym momenice moze sie posypac tak jak to bylo rok i dwa lata temu.

jeszcze raz prosze o wyjasnienie mi wizji pt: t-mac w bulls. cthullhu , anibody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.