Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

kto jeszcze uważa że bulls nie powinni sie zabezpieczać jakimś sf'em ??

jest ronnie :) jj powinni opchnac w pakiecie z kims albo pickami za kogos lepszego z wiekszym kontraktem kasa jest a jego nie ma sensu trzymac

 

t-mac lub shannon wg mnie tak to sie skonczy i jak jeden z nich wyladuje w bulls to drugi bedzie w lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale facet jako mięso pod kosz był niezły. NA PO jak znalazł.

 

musiałem coś przegapić z jego playoffowych wystepów podkoszowych w serii z cavs bo wydawał się mocno słaby.

Doceniam jego rzut jego świetny przegląd pola, ale to nie są podstawowe cechy wysokiego gracza a Brad obecnie może dać tylko tyle, jeżeli bulls i tom zamierzają stać się defensywnym tworem to dla Brada zwyczajnie nie ma tam miejsce.

jeszcze qrwa 3 letni kontrakt. przeciez on może sie przekręcić na parkiecie jak im się yao znów wywróci w sezonie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zainteresowanie podpisaniem flipa, może i OK ale ja nadal uważam że trzeba podpisać ze 2 graczy którzy potrafia rzucać zza łuku, murray cos tam trafiał ale na słabiutkiej skuteczności. Na rynku jest już strasznie nie wiele dobrych graczy, pax musi jeszcze na dzień-dwa wyjść na wyżyny swoich 'umiejętności' i ściagnac tych zasranych shoterów (butler,house)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls late Monday, league sources confirmed, agreed with the Golden State Warriors on a sign and trade deal that will bring C.J. Watson to the Bulls for a second round pick. Watson, 26, from the U. of Tennessee, will earn about $6.5 million for two years with a third season not guaranteed. The deal leaves the Bulls about $4.5 million to sign free agents with the next priority believed to be another shooting guard.

blog Sama Smitha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Watsonem to super info. Najlepszy gościu do wyciągnięcia w te lato na pozycję PG po Feltonie i Blake'u jak dla mnie. W sam raz na back up z ławki.

 

Rasual Butler tak.

 

Shannon Brown nie.

 

Atletyzm mamy, więc Brown nic nam tutaj nie da. Taki sobie rzut, takie sobie podanie.

 

Butler to doświadcznie, solidny rzut i obrona. Biorę w ciemno :)

 

Wówczas skład byłby ... hohoho.

 

Tak patrząc nawet na podstawową 8-10.

 

Rose/CJ Watson

Brewer/Korver

Deng/Butler(?)

Boozer/Asik

Noah/Asik

 

TO wychodziłaby naprawdę super dziewiątka.

 

Z dużymi szansami na równorzędną walkę z Celtics, Magic, czy Heat.

 

Ja jeszcze chętnie bym weterana pod kosz zobaczył jakiegoś :)

 

To wych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki jednak postawily na mlodego zawodnika za wieksza kase, dobry wybor, kasy jeszcze bedzie. Watson hmm, dobra offensywa gorsza obrona, ale nie wiadomo co tak na prawde potrafi w tym elemencie bo gral u nelsona. Swoj atak opiera na rzutach, zza łuku w gsw trafiał w poprzednim sezonie 31%- za kolorowo nie jest, w karierze 35%-juz troch lepiej, ale on nie jest tak wazny w tej 'dziedzinie' jak sg-sf ktorego jeszcze potrzebujemy, wiec ujdzie.

Dobry ruch, dobra kasa i przedewszystkim dobra długość kontraktu, byki absolutnie nie przepłacają w te lato i to czyni ich wygranymi w porownaniu do innych druzyn, ktorzy podpisywali zawodników.

No i barnes za 5 mln za sezon w raptors, ok, wolałem go od rooniego ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. A watson ładnie przechwyca (1,6 stl w poprzednim sezonie)

teraz czas na rasuala, i jakiegoś piątego pod kosz i to chyba na tyle ze strony bulls w kwestii podpisywania:p

 

edit:

czytam na zp1 ze raptors nie moga przyjac barnesa :lol: o boze jakie kołki, podpisali goscia na ktorego nie maja miejsca w SC :lol:

I jeszcze jedno, na zagranicznych forach pisza o nie dogadywaniu sie henrego z memphis, teraz na zp1, cos jest na rzeczy, ja bym po niego uderzał, za jakis pick 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pg na lawke za dobra kase. pozostalo sporo kasy (10mln?) i miejsce na sg do obsadzenia, szkoda ze ray allen zostal w c's bylby jak znalazl za ta kase. ja uderzalbym po ripa. swietny w grze bez pilki, dobrze broni, wysoki jak na sg. jedyny minus to jego dlugi konrakt a w bulls sa juz dwa takie denga i buzza

Rose/CJ Watson

Brewer/Korver

Deng/Butler(?)

Boozer/Asik

Noah/Asik

jeszcze gibson :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasual Butler - tego gracza chciałbym zobaczyć w Bulls.Może grać zaróno zaróno jako SG jak i SF przy dobrym rzucie dałby dużo opcji w ataku i możliwości rotacji w składzie.Gdyby on nie wypalił to zaryzykowałbym mimo wszystko z T-Mac.Co do wysokich to przy tych graczach co mamy wystarczyłby Kurt Thomas i mamy bardzo dobry skład a przede wszystkim wyrównany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, T-Mac w Bulls i macie drugą runde PO z głowy :)

 

To jest gracz skończony z bardzo krótkim terminem ważności. W zasadzie roster byki mają kompletny i teraz pozostaje pytanie

 

:arrow: Czy Boozerowi będzie się chciało grać czy nie? :)

 

Ostatni rok, był bardzo solidny w jego wykonaniu no bo grał o kaskę. Udało mu się zwrócić uwagę Chicago i zdobyć niezły kontrakt. Mam nadzieje, że da z siebie wszystko ale historia uczy, że po podpisaniu tłuściutkiej umowy gwiazdy obniżają swoje loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mac nigdy nie poprowadził nigdy swojego teamu jako lider dalej niż 2 runda, ale w Byczkach na pewno nie był by liderem a co najwyżej rolersem. Chyba że odbuduje się fizycznie i ominą go urazy wtedy kto wie może coś więcej pokaże i wskoczy do S5. Ale puki co to tylko przypuszczenia bo nawet nie podpisał z Chicago kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok, był bardzo solidny w jego wykonaniu no bo grał o kaskę. Udało mu się zwrócić uwagę Chicago i zdobyć niezły kontrakt. Mam nadzieje, że da z siebie wszystko ale historia uczy, że po podpisaniu tłuściutkiej umowy gwiazdy obniżają swoje loty.

czyli twoje trio też zapewne obniży loty

a boozer solidną to miał całą kariere a nie sezon.

t-mac to kompletnie poroniony pomysl, nie daje nic oprocz klatwy pierwszej rundy i polamanych kolan, ja dziekuje,

uderzac po butlera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pg na lawke za dobra kase. pozostalo sporo kasy (10mln?) i miejsce na sg do obsadzenia, szkoda ze ray allen zostal w c's bylby jak znalazl za ta kase. ja uderzalbym po ripa. swietny w grze bez pilki, dobrze broni, wysoki jak na sg. jedyny minus to jego dlugi konrakt a w bulls sa juz dwa takie denga i buzza

Rose/CJ Watson

Brewer/Korver

Deng/Butler(?)

Boozer/Asik

Noah/Asik

jeszcze gibson :)

Pardon. Moje niedopatrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls talking with Eddie House?

na hopsiupie, nic wiecej, tylko to zdanie,

ten lucas z SL co trafial 6/6 za 3 wyladuje albo w miami albo u nas.

czy to że może bulls gadaja z housem oznacza ze nie sa zainteresowani butlerem ??

oby nie, wole SF/SG niz ni pg ni sg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.