Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Czego to człowiek nie doczeka, Bulls się obudowują ex-Jazzmanami, dzieki temu chociaz 3 graczy w tej ekipie to porządne chłopaki ;) Ja tam dalej płacze po KK, za nic nie mogę zrozumieć czemu go nie przedłużyli :( No ale brawo Chicago wiadomo że ze szkoły Sloana wychodzą najlepsi gracze teraz Bulls to całkiem fajna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostali sg FA (imie naziwsko liczba celnych trojek na mecz i skutecznosc):

Roger Mason 1,1 33%

Luther Head 0,8 35%

Damien Wilkins 0,2 29%

Sasha Pavlovic 0,5 30%

Larry Hughes 1,1 36%

Keith Bogans 0,9 35%

Devin Brown 1,4 37%

Eddie House 1,3 38%

Jerry Stackhouse 1,1 35%

Ronald Murray 0,9 31%

Michael Finley 1,3 37%

Marquis Daniels 0,1 21%

Trenton Hassell 0 0%

Jarvis Hayes 1,3 34%

Ricky Davis 0,4 43%

 

i sf:

Tracy McGrady 0,6 24%

Josh Howard 0,8 27%

Richard Jefferson 0,7 31%

Rasual Butler 1,8 41%

Craig Smith 0 0%

Matt Barnes 0,8 32%

Antoine Wright 0,9 34%

Jawad Williams 0,6 32%

Stephen Graham 0,2 32%

Quinton Ross 0 0%

Ime Udoka 0,4 28%

James Singleton 0,1 13%

Bobby Simmons 0,9 32%

Rodney Carney 0,6 30%

Alando Tucker 0,1 14%

Devean George 1,1 39%

Adam Morrison 0,2 24%

James Jones 1,0 41%

Marcus Landry 0,5 34%

Brian Scalabrine 0,3 33%

J.R. Giddens 0 0%

 

i pg:

C.J. Watson 0,7 31%

Earl Watson 0,7 29%

Keyon Dooling 1,1 37%

Will Bynum 0,2 22%

Mardy Collins 0,1 24%

Marcus Williams 0,4 30%

Rafer Alston 1,0 32%

Antonio Daniels 0,4 46%

Acie Law 0 0%

Travis Diener 0,8 35% (kariera)

Jannero Pargo 0,6 27%

Chris Quinn 0,8 39% (kariera)

Mike James 0,5 33%

Javaris Crittenton 0 0%

Jason Williams 1,0 38%

Carlos Arroyo0,1 28%

Bobby Brown 0,4 28%

Jamaal Tinsley 0,8 31% (kariera)

Royal Ivey 0,5 50%

Earl Boykins 0,3 32%

Patrick Mills 0,2 50 %

Anthony Johnson 0,4 33%

Chucky Atkins 0,6 36%

 

pogrubionym ci ciekawsi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie liczą się dwaj PG

 

Rose i Rondo.

 

Obaj pachną comboguardami z których zdecydowanie lepszy jest Rose. Wiem, że to Celtowie są na topie i głównie miedzy innymi dzięki Rondo jednak atletyczność, ciąg na kosz, jumpshot w wykonaniu zawodnika z chicago są na zdecydowanie wyższym poziomie.

Co do asyst i przeglądu pola gry. Wydaje się, że Rondo wypada pod tym względem lepiej, ale panowie on ma komu podawać. Pierce, Allen, KG, Davis, Perk...

Tak samo z defensywą, Rondo lepiej broni bo znajdował się w lepszym systemie. Chodziły po youtubie kiedyś filmiki w jaki sposób bronili Celtics. Poczekajmy dajmy nowym Bulls czas na opanowanie defensywnych schematów ex cocha z bostonu.

 

Gdyby obu chłopaków zamienić miejscami to czy Chicago osiągnełoby lepsze wyniki niż z Rosem? Rose jest w stanie pociągnąć zespół w jaki ciągli za sobą Wade z Jamesem. Rondo to nie ta glina...

 

heh

el-Bart

Posty: 30

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 10:09 am

gdyby lebron poszedl do bulls bylbys ich fanem ?? :P

 

nie no trzeba jeszcze strzelców,

Nie, bo nie jestem fanem LeBrona. Jeżeli już kogoś z MIAMI to D-Wade ze względu na sezony z Shaqiem i powrót jakiego doznał po kontuzjach.

Jeżeli chodzi o moj avatar to po prostu kibicuje tej ideii, NBA będzie o wiele ciekawsza niż mogłoby się to wydawać.

 

Natomiast jeżeli chodzi o klub z serca do którego mi najbliżej to są Jeziorany, ale po tym jak potraktowali mojego grubasa swego czasu to spoglądam na nich chłodniejszym okiem, bez fanatyzmu. Czekam na nowe czasy, bez kobstera i jacksona ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira masz sporo racji, ale ja raczej to pisałem w celu ochłodzenia głów chłopaków, bo w tym zamieszaniu trójkami zapomnieli chyba ze to nie jest jedyny kłopot Bulls.

Teraz tak przeglądam liste życzeń i Eddie House- no kur*a chłopak byłby idealnym rozciagaczem strefy, do tego zna system Toma, byłoby mu łatwiej, rzuca w szalonych sytuacjach, ale za te pieniadze jest bardzo dobrym fitem do Bulls

A co z trójka Tracy-Josh-RJ...az dziw bierze ze trzej byli All-Starzy wciąż na bezrobociu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem. Fajny ruc. BYki zacyznają wyglądać coraz ciekawiej.

 

Defensywnie ściągamy niezłych gracyz. Zwłaszcza Brewer to dobra opcja w tym sensie. Trochę rzut mu kuleje, ale da się to trochę poprawic.

 

Thiboudu potrafił z takiego typa jak Tony Allen zrobić niexłego obrońcę, to z Brewerem może zrobić naprawdę wiele.

 

Już się seoznu nie mogę doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeżeli chodzi o klub z serca do którego mi najbliżej to są Jeziorany, ale po tym jak potraktowali mojego grubasa swego czasu to spoglądam na nich chłodniejszym okiem, bez fanatyzmu. Czekam na nowe czasy, bez kobstera i jacksona ;P

raczej jak twoj grubas potraktowal lakersow... miami chyba zreszta tez. mysle ze nikt w la nie zaluje ze postawili na kobego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie liczą się dwaj PG

 

Rose i Rondo.

 

Obaj pachną comboguardami z których zdecydowanie lepszy jest Rose.

No tak tylko Rose to na razie nic nie pokazał jako pg, teraz ma lepszą obsadę to może więcej asyst uciuła, ale jak do tej pory to on wygląda jak lepsza wersja Oja, zato Rondo to jaki znowu comb jak on ma rzut mega dupny, Will to jest comboguard bo go spoko na 2 możesz wrzucić, Wade podobnie bo jako 1 luzem pogrywa nie żaden Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nagle dowiadujemy sie ze rose jest hujowy jak barszcz,

gdyby rose w poprzednim sezonie mial z kim grac, i gdyby taki salmons nie napieprzal na 10% z gry to rose mialby i nawet "30" asyst na mecz, rzeczywiscie rose to nie jest pg- to ktos wiecej.

nawet na zp1 sie z nas "nabijaja" z powodu braku shoterów:

Zanosi się na to, że w przyszłym sezonie wygrają sporo spotkań dzięki celnym rzutom za 2 punkty. mack

:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem, może geniusze Forman z Paxem wymyślą coś w trakcie sezonu i w jakiejś wymianie pozyskamy strzelca. Na razie najważniejsze to podpisać doświadczonego centra tu oczywiście priorytetem powinien być Miller, no i back up dla Rosa, np wspominany Alston. Ile nam właściwie jeszcze kasy zostało ? Chyba coś koło 7 baniek nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik podpisał przecież już dwuletni kontrakt z Bulls, więc dlaczego miałby nie grać? będzie żył z zasiłku w Turcji? :wink:

Asik grać musi gdyż Miller Brad wylądował w Rockets. 3-letni kontrakt dla Millera, który już ledwo powłóczy nogami, a jego Dunki w sezonie wywoływały szał i ekstazę wśród kibiców tak rzadki był to widok i tak mobilny graczem jest Brad.

Jak dla mnie dobrze. Brad grał straszną kaszanę w sezonie minionym, najlepszy mecz zagrał własnie w Houston pod nieobecność Noaha, widać pamiętali i wynagrodzili go w Houston. 3 lata za 15 melonów. Bajka. Nic tylko się starzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a ja tu liczyłem że za minimum u Nas zagra :lol: Chyba z wciąż wolnych weteranów najlepiej by było pozyskać Kurta. A tak poza tym to ponoć rozmawiamy z tą czwórką : Josh Howard, Shannon Brown, Rasual Butler i Tracy McGrady. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak by było pewne że T-Mac z Howardem będą zdrowi i w dobrej formie fizycznej to na pewno bardzo ciekawe wzmocnienia, ale jak Tracy ma grać jak w Nix to ja dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

5 MILIONÓW DOLARÓW ZA SEZON ?

o fak, a ja nie dopuszczalem do siebie mysli ze miller wezmie wiecej niz minimum, bylem tego pewny, wow, shocked pierwsza klasa, wow,

 

a co do wspomnianej czworki z ktora rozmawiamy, ja nie widze już miejsca dla t-maca,josha i barnesa nie po podpisaniu brewera, teraz potrzeba nam strzelców, tylko żeby stali na łuku i robili miejsce innym, no i cos rzucili, z tego grona to na pewno raual, a jako b-u dla rose'a brown nie bylby idealny ale moze byc, duzo energi, obrona tez dostak a i rzutem pogrozi, asik chyba wskakuje do rotacji no i moze jeszcze taki kurt sie przyda ale nie za 5 mln za sezon :lol: shanon-korver-butler daja kilka trojek, do tego deng,rose jakas dorzuci i moze byc,

ej a jak u brewera z midrange?, rzuca? czy te 52% zdobywa tylko z dobitek i wejsc pod kosz??

 

edit:

:krzesło:

nasz wspaniały james johnson zapisał sie bardzo dobrze w statystykach, 10 pkt 2-14!! i 8!!! fauli, gosc rządzi, rządzi i dzieli,

i kto jeszcze uważa że bulls nie powinni sie zabezpieczać jakimś sf'em ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.