Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

i moja kolejnosc:

1)czekolada

2)cj

3)alston

4)earl

5)arroyo

 

Ja chyba wybiorę CJ Watsona. Co do Bynuma to pełna zgoda. Raczej nie ma jak go wyciągnąć.

 

Earl Watson raczej nie do wzięcia, bo jego pierwszy kierunek to LA. Że do Lakers się nie udało to może Clippers ? Czytałem z nim wywiad i mówił, że nie chciałby się ruszać poza Kalifornię i te rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooling?

Kolejny jeździec bez głowy...

 

Arroyo lub Watson spoko, obaj doświadczeni, ułożeni i bez przesadnych ciągotek do podpalania sie

W sumie teraz, kiedy Bulls czekają na ruch Magic pozostaje tylko dokoptowac własnie drugiego PG i generalnie trzon bedzie sklecony

Szkoda tego Duhona, ze nie wrócił, bo to najlepsza opcja by była dla Bulls, idealne wręcz uzupełnienie składu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose dużo ćwiczył tego lata na swoim rzutem z dystansu no i trójkami.Dodać do tego jego szybkość to w tym sezonie naprawde może być graczem wielkiego formatu!! :) Szkoda ,że taki Deng nie wpadnie na pomysł żeby popracowac nad swoimi rzutami z dystansu.Cos tam piszą o zainteresowaniu Bulls o Tracy McGrady .Podobno w grę wchodzi(Heat lub Bulls).Jezeli byłby zdrowy to za min dla veterana brałbym go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose dużo ćwiczył tego lata na swoim rzutem z dystansu no i trójkami.Dodać do tego jego szybkość to w tym sezonie naprawde może być graczem wielkiego formatu!! :) Szkoda ,że taki Deng nie wpadnie na pomysł żeby popracowac nad swoimi rzutami z dystansu.Cos tam piszą o zainteresowaniu Bulls o Tracy McGrady .Podobno w grę wchodzi(Heat lub Bulls).Jezeli byłby zdrowy to za min dla veterana brałbym go.

ju kiding mi ?

deng na 6 metrach robi wszystko, trojke tez przyladuje ale zadko probuje :wink:

bellowi chodzilo o dlugosc kontraktu, ma 33 lata, musi zarobic, gdyby dawano mu 8 za jeden sezon to i tak by pewnie wziol to 10/3 ;p

t-mac tak, ale podobnie jak josh, za minimum

aha james jones gdzies za 1 mln jako 11-12 do skladu bylby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ju kiding mi ?

deng na 6 metrach robi wszystko, trojke tez przyladuje ale zadko probuje

bellowi chodzilo o dlugosc kontraktu, ma 33 lata, musi zarobic, gdyby dawano mu 8 za jeden sezon to i tak by pewnie wziol to 10/3 ;p

t-mac tak, ale podobnie jak josh, za minimum

Jeżeli tak wszystko robi to czemu nie zagrał jeszcze w żadnym meczu All-star???.Po drugie żadko próbuje bo może wie,że to nie jest jego mocna strona.Jeżeli jesteś pewny swoich umiejętności to się próbujesz to jest jasne.Rose miał podobną skuteczność za 2 co Deng a mimo to potrafi popracować nad swoim rzutem i nie tylko za dwa ale i za 3.Zyby nie było dla mnie Deng to solidny SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że kazdy kto rzuca dobrze z dystansu powinien sie znalez w asg?

ja nie,

deng zdobywa 70% punktow z jump, nie potrzebuje pilki, biega po zaslonach, to nie ray allen czy rip, ale takiej trzeciej/czwartej opcji nigdzie nie znajdziemy. chcesz zeby rzucał za 3,? to nie jest jego najmocniejszym punktem, i wie o tym wiec nie rzuca, to nie jest to ze sie boi ze nie trafi tylko jego iq, (wiem ze moge nie trafic wiec zrobie sobie kroczka do kosza i jestem na mojej ulubionej pozycji).

czepiasz sie ze deng nie pracuje nad soba, ale warto podkreslic ze: w ciagu dwoch lat mial dwie kontuzje, po co sie rpzegrzewac w latoi potem cierpiec w rs, do tego to nie gracz formatu alstar, i jest mlody ale doswiadczony, trojki juz pewnie nie poprawi, ale utrzymanie formy, kondycji i poziomu wapnia w kosciach to jego priorytet by rozegrac te 90 meczy w sezonie.

rose to inna bajka, wiadomo ze ma/mial problemy z trojka wiec ja poprawia, a jak trojke to i przy okazji rzut za 2, to jest SS on moze byc kiedys mvp, deng nie i tym sie roznia, dlatego rose cwiczy a deng nie, i dobrze, wole miec denga 17-7 0,1 triojki na mecz przez 90 meczy w sezonie niz super strzelca za 3 denga w 20 meczach, lu jest lamliwy i tutaj nie ma dyskusji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole miec denga 17-7 0,1 triojki na mecz przez 90 meczy w sezonie niz super strzelca za 3 denga w 20 meczach, lu jest lamliwy i tutaj nie ma dyskusji,

No nie mów mi że trenowanie trójek może mieć jakiś większy wpływ na kontuzje...przecież nie musi na tych treningach rzucać po koźle po zatrzymaniu zeby mu sie kolana przeciążały, tylko sobie stanie statycznie, jakis gostek będzie mu podawał a on rzuca praktycznie bez wyskoku. Nikt mu nie karze przeciez żeby nawalał trójki przez ręce, tylko zeby chociaż wide openy trafial, bo z tym tez ma problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole miec denga 17-7 0,1 triojki na mecz przez 90 meczy w sezonie niz super strzelca za 3 denga w 20 meczach, lu jest lamliwy i tutaj nie ma dyskusji,

No nie mów mi że trenowanie trójek może mieć jakiś większy wpływ na kontuzje...przecież nie musi na tych treningach rzucać po koźle po zatrzymaniu zeby mu sie kolana przeciążały, tylko sobie stanie statycznie, jakis gostek będzie mu podawał a on rzuca praktycznie bez wyskoku. Nikt mu nie karze przeciez żeby nawalał trójki przez ręce, tylko zeby chociaż wide openy trafial, bo z tym tez ma problemy.
no jakos nie zauwazylem zeby mial z tym problemy, jak ma czysto to cos trafi, i nie mow mi ze deng sobie przyjedzie na hale, przebierze sie stanie w miejsu i bedzie rzucał, kazdy trening to obciazenie, jakas rozgrzewka, bieganie, nastepnie, nie wiem czy widziales jak rose trenuje ale takie rzeczy jak rzucanie to raczej po bieganiach, wyjescie na pozycje, do tego tenuje sie to, by w momenytach gdzie organizm jest wyczerpany trafiac, wiec na treningach na pewno tak jest (na takich treningach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos nie zauwazylem zeby mial z tym problemy, jak ma czysto to cos trafi, i nie mow mi ze deng sobie przyjedzie na hale, przebierze sie stanie w miejsu i bedzie rzucał, kazdy trening to obciazenie, jakas rozgrzewka, bieganie, nastepnie, nie wiem czy widziales jak rose trenuje ale takie rzeczy jak rzucanie to raczej po bieganiach, wyjescie na pozycje, do tego tenuje sie to, by w momenytach gdzie organizm jest wyczerpany trafiac, wiec na treningach na pewno tak jest (na takich treningach)

To może Deng niech tylko na mecze jeździ??.Jak będzie obóz przygotowawczy do sezonu to niech odpoczywa żeby mu sie jakaś kontuzja nie przytrafiła,tak samo i w sezonie zero treningów bo to oczywiście za duże obciążenie.To jest paranoja!!.Z tego co Ty piszesz to wogóle powinien dać sobie spokój z koszykówką.Jak się znasz na koszykówce to wiesz,że są rózne rodzaje treningów rzutowych.Tak się składa że widziałem treningi Rose i nie powiem bo pracował bardzo ciężko, ale można też spokojnie trenować z obwodu.No ale jeżeli to jest dla nie go za duże obciążenie to trudno.Napewno taki trening dałby korzyści Bulls ale i jemu samemu.Jeszcze jedno w tej lidze nie jeden koszykasz miał nie jedną kontuzję i jakoś trenują i grają.To jest NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le a czy ja pisze ze ma wogole nie grac?

to nie jest zaden allstar, nie bedzie trenowal w lato i juz, rose chce byc the best to trenuje a deng ma kontrakt i mial kontuzje, po co ryzykowac, co skonczyl sezon dwa dni do zonki potem trenin, potem obóz potem rs potem po i od nowa? nie kapujesz ze to nie jest gracz formatu takiego ze jak cos poprawi to bedzie w wąskim szeregu Top?

to jest zwykła 2-3 opcja- znaczy ponadzwykla, ponadprzecietna, ale co nagle cala liga ma trenowac indywidualnie w lato? sądząc po twoich wypowiedziach tak.

 

http://blogs.orlandosentinel.com/sports ... ltics.html

 

i co tacy heat czy boston podpisze go za milion i to go satysfakcjonuje,

kur*wa

zero rownoleglosci, zero

ciekaw jestem ile sie wydarzy przez te 30 godzin,

i tak, nawet z reddickiem musimy kogos jeszcze wytargac, barnes jest perfekt, kasa jest, ja nie wiem co stoi na przeszkodzie :x

jak magic wyrownaja bedzie kupa, oj bedzie, podpiszemy t-maca i taka dziura na sg ze ja jebe.

raja, ale on bylby zajebisty, dzis sobie to uswiadomilem, wiedzialem ze to dobry obronca, do tego patrze w statsy i 11 pkt na 45% za 3, i 3,5 za sezon, uff, fatalnie, fatalnie

edit

no pieknie kur*wa pieknie

na twiterze mat pisze ze wie juz gdzie podpisze (dodane 20 min temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle cala liga ma trenowac indywidualnie w lato? sądząc po twoich wypowiedziach tak.

Większość zawodników trenuje, przynajmniej ci ambitni. Zresztą od koszykarza powinno wymagać się profesjonalizmu. A tym jest moim zdaniem pracowanie na swoimi slabosciami.
nawet jesli jest po kontuzji, zero odpoczynku, przeciez koszykarz to nie czlowiek 8) , po co zabezpieczyc sie przed kontuzja jesli trzevba trenowac bo trzeba byc ambitnym nie?

 

mało?

wychodza inne ciekawe rzeczy:

Sources say the Magic will match the offer sheet signed by swingman J.J. Redick with the Bulls. The Magic might explore possibly trading forward Mickael Pietrus if Redick returns.

The Rockets are still hoping to add a backup center and have made an offer to Bulls free agent Brad Miller. Miller’s agent Mark Bartelstein said Wednesday that nothing had changed, with Miller continuing to consider his options including the Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle cala liga ma trenowac indywidualnie w lato? sądząc po twoich wypowiedziach tak.

Większość zawodników trenuje, przynajmniej ci ambitni. Zresztą od koszykarza powinno wymagać się profesjonalizmu. A tym jest moim zdaniem pracowanie na swoimi slabosciami.
nawet jesli jest po kontuzji, zero odpoczynku, przeciez koszykarz to nie czlowiek 8) , po co zabezpieczyc sie przed kontuzja jesli trzevba trenowac bo trzeba byc ambitnym nie?

 

To najlepiej niech sobie skołuje takie krzesło jak Yao, zeby rzucał na takim pulapie na jakim rzuca stojąc. Wtedy siedząc kontuzji nie złapie...no chyba ze mu triceps jebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/4182%20...%20andwizards

bulls get - iggy

wizards get - e. brand

sixers get - arenas and deng

 

Ciekawe czy to kolejna plotka czy jakiś rąbek prawdy w tym jest.Pozatym sytuacja naprawde robi się nie za wesoła.Orlando prawdopodobnie wyrówna a dobrych graczy na rynku coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.