Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Kyle Korver, who was introduced as the newest addition in Chicago on Tuesday, is trying to recruit Ronnie Brewer to join him.

 

Korver was lured to the Bulls by former Jazz teammate Carlos Boozer.

 

"[boozer] reached out to me and we talked about it for sure," Korver said. "And I was texting Ronnie Brewer earlier, so we're trying to start the Chicago Jazz here. I don't know if you knew that."

 

If the Magic match the offer sheet J.J. Redick signed with the Bulls, Chicago is expected to go after Brewer.

a ja dalej chce barnes'a.

brewer jest po kontuzji, słaba trojka, slaby dystans, zajebista obrona i mala kasa, serio serio wole dac te 1-2 mln wiecej i uderzac po matta.

 

ponoc jest jakies zainteresowanie kurtem thomasem.

 

 

 

ciekawe czy jak magic nie wyrownaja, jj pojdzie do bulls, czy forman bedzie szukał jeszcze kogos na obwod poza b-u dla rose'a.

asik podpisany: 4/3 w salary bedzie jeszcze ze 7 mln (z korverem.boozem.jj i asikiem) ciekawe co zrobi pax z ta kasa, poczeka czy moze bedzie szukał głebi, w tamtym roku bylismy stawiani zaraz po big3 wschodu, teraz tez, teraz chyba slusznie, chce tylko powiedziec ze roster w postaci starter-zmiennik zawodzi jesli pojawia sie kontuzje, czy nie lepiej miec na obwodzie 7 dobrych? niz tak jak zawsze jak przyjda kontuzje grac s5 i dwoma rezerwowymi..

trzeba sie uczyc na bledach, reddick+korver+deng+jamesjohnson to moze byc za malo, moze ale nie musi.

laki luk podpisal z minesota.

a livingston z charlotte, wg wojnarowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cichą nadzieję ,że orlando nie wyrówna i J.J. Redick będzie u nas.Wkońcu maja Cartera,doszedł Richardson i Duhon dodać do tego Nelsona to muszą kogoś odpuścić. Co do Brewera to żeczywiście z chłopaka dobry obrońca ale rzut z dystansu nie zaciekawy choć z drugiej strony wiadomo że zdobywanie punktów oparte będzie na Rose ,Boozer ,Deng,Noah no i reszta ma ich wspomagać.Brewer np miałby za zadanie kryć najlepszych strzelcow(wszystko zależy od trenera).Wrazie nie pozyskania Redicka jest opcja Raja Bell też jak dla mnie ciekawa.Ciekawe co będzie z Bradem Millerem??? podobno na dniach miał podjąć decyzję.Już wolałbym jego niż Kurta Thomasa. Jak dla mnie na Wschodzie na obecą chwilę jest wielka 4 i my jesteśmy wsród nich.Co do reszty kasy to nie ma sensu tak wszystkiego wydawać.Można za rok powalczyć o jakiegoś niezłego gracza np.Mello???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Maic nie wyrównają, ale i tak wydaje mi się, że za dużo daliśmy za JJ.

18,8 na 3 to twoim zdaniem duzo za takiego gracza ?

 

Ja mam cichą nadzieję ,że orlando nie wyrówna i J.J. Redick będzie u nas.Wkońcu maja Cartera,doszedł Richardson i Duhon dodać do tego Nelsona to muszą kogoś odpuścić. Co do Brewera to żeczywiście z chłopaka dobry obrońca ale rzut z dystansu nie zaciekawy choć z drugiej strony wiadomo że zdobywanie punktów oparte będzie na Rose ,Boozer ,Deng,Noah no i reszta ma ich wspomagać.Brewer np miałby za zadanie kryć najlepszych strzelcow(wszystko zależy od trenera).Wrazie nie pozyskania Redicka jest opcja Raja Bell też jak dla mnie ciekawa.Ciekawe co będzie z Bradem Millerem??? podobno na dniach miał podjąć decyzję.Już wolałbym jego niż Kurta Thomasa. Jak dla mnie na Wschodzie na obecą chwilę jest wielka 4 i my jesteśmy wsród nich.Co do reszty kasy to nie ma sensu tak wszystkiego wydawać.Można za rok powalczyć o jakiegoś niezłego gracza np.Mello???

a) otis smith to pojeb, miał mase wysokich a i tak wyrównał marcina, teraz dostali po dupie, east sie wzmacnia, wiec magic musza sie wzmacniac a nie oslabiac, ale mam nadzieje :]

B) barnes tez krylby najlepszych z przeciwnej i do tego daje pewniejsza trojke od ronniego

c) reja bell w lakers ponoc

d) t-mac w miami ponoc

e) jaki k**** melo za 7 mln.

 

mycek Barnes też ma niepewną trójkę

ale pewniejsza od brewera.

Reddick i Korver stykną, więcej trójkowiczów wam raczej nie potrzeba.

 

Ale jest powiedzenie, że shooterów nigdy nie za mało ;]

no tak zawsze mozna podpisac jannero pargo :P

 

Ja jednak bym dołożyl Mike'a Millera ;)

 

A jak podają ostatnie informacje, możliwe że jednak nie przejdzie do Heat. W każdym razie dalej mu niż ostatnio było do Miami.

przecież juz podpisał, a jak nie to jest juz dogadany na bank, zachwile poszukam i ci to znajde.

edit: masz http://sports.yahoo.com/nba/rumors/post ... nba,255876

Zgadza się ,że Reddick i Korver to w zupełności wystarczy tylko ,że do piątku nad Reddickem trzeba postawić ?????.Jak nie wyrównają to super,gorzej jak wyrównaja ofertę wtedy trzeba szukać innych opcji.

inne opcje to chyba tylko josh howard... trzeba sie pytac o grangera :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekając na Redicka inni podbierają nam graczy , którzy mogli by grać u nas moim skromnym zdaniem nalezy rozmawiać równolegle z innymi bo wkrótce to nam Pargo zostanie :wink:

 

szukamy zmiennika na pg już 2 podebrali i zostaje co raz mniej dostępnych choć ja np uderzył bym do Miny po sesionsa tam już mają 3 pg i nie wiem jak chcą dzielić ich minutami a sesions by mógł byc kontrakt nie jest taki tragiczny zważywszy na te nowo podpisane , Brewera nawet po podpisaniu Redicka to bym brał bo i tak bedzie nadal 1 sg a tak w razie kontuzji jest 2 , kurt Thomas na co ? ano jako mentor dla podkoszowców bo zawsze był solidnym gościem a Brad to niby podpisze za min ? chyba że do Miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek sorki za małego offa, ale jak długo będziesz katował jazzmanów na tym forum swoim avkiem :wink: :?:

jeszcze tylko brewer :wink:

 

moim zdaniem session jest za hmm.. ambitny na b-u dla rose, jak dla mnie, tak jak dzis pisalem jason williams jest swietny.

chce millera w bulls ale tylko za minimum, zreszta napewno wiecej nikt mu nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pg którzy zostali:

 

C.J. Watson (Restricted)

Earl Watson (Unrestricted)

Keyon Dooling (Team Option)

Will Bynum (Restricted)

Mardy Collins (Restricted)

Marcus Williams (Restricted)

Rafer Alston (Unrestricted)

Antonio Daniels (Unrestricted)

Acie Law (Unrestricted)

Travis Diener (Unrestricted)

Jannero Pargo (Unrestricted)

Chris Quinn (Unrestricted)

Mike James (Unrestricted)

Jason Hart (Unrestricted)

Javaris Crittenton (Unrestricted)

Jason Williams (Unrestricted)

Carlos Arroyo (Unrestricted)

Bobby Brown (Unrestricted)

Jamaal Tinsley (Unrestricted)

Lester Hudson (Unrestricted)

Royal Ivey (Unrestricted)

Earl Boykins (Unrestricted)

Patrick Mills (Restricted)

Anthony Johnson (Unrestricted)

 

cj,earl,bynum,alston,czekolada,arroyo,

w nich ostatnia nadzieja, chociaż na dziendobry pasuje skreslic bynuma, bo detroit powinni przebijac wszystko.

i moja kolejnosc:

1)czekolada

2)cj

3)alston

4)earl

5)arroyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.