Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

co raz mniej sg na rynku bo np Morrowa i Redicka będzie trudno wychaczyć

ew uderzyć do Hou o Arize wiem że Deng to min pomyślałem też o Ripie z Pizdons , ale czy oni by chcieli Denga ?

 

 

mógłby być Belineli , ale Tor pewnie by chcieli Taja + pick

a właśnie i jak teraz wyglądają ? mówię o Toronto : od nas chcieli za Bosha Denga i Noaha a dostali g ...z a przeproszeniem od Miami choć mogli Beasy + pick/i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ty,

pizdons sa chyba w tej chwili nizej od cavs i toronto, watpie żeby oddawali swojego dobrego zawdonika za paczke czipsów. Wogóle miał byc super diament w postaci bosh-james-rose-noah ale to nie wypaliło, za to jest rose-deng-boozer-noah, to jest w tej chwili trzon, pozbywanie sie denga ktory daje nam punkty i zbiorki to glupota,

wszedlem teraz na realgm i myslalem ze bedzie cos ze bulls skladaja juz oferte reddickowi i morrowowi ale jednak nie,

18,5 mln ciekawe co z tym zrobi paxson...

 

pod ten sytem dobry by byl ronnie brewer, ale trojka tragiczna, gorsza od denga...

 

Sources said the Bulls also have targeted Ronnie Brewer, Keith Bogans and Roger Mason. Wesley Matthews, J.J. Redick and Anthony Morrow are restricted free agents, though the Bulls do have enough money for significant offers to give their current teams pause should they choose that route.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwić się że Bulls są w dupie od czasów MJ'a skoro tą organizacją zarządza taki geniusz jak Pax. To że jeszcze nic nie jest ustalone z najlepszymi rolersami z FA to jakaś kpina, co wszyscy czekali na decyzję primadonny i modlili się by tylko wybrał Chicago bo inaczej dupa i nie ma planu B jak to w przypadku Knicks gdzie Donnie świetnie się zabezpieczył. No nic pozostaje nam czekać i zbierać ochłapy po Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronie Brewer jest dobrym obrońcą swego czasu bulls w drafcie brali pod uwagę właśnie jego i Tabo no wiemy jak to się skończyło , ale i tak trzeba 2 sg brać czyli jeden z nich może być lekko kulawy za 3 :wink: , ale z dobrą obroną zaś 2 typowy strzelec no i jeszcze sf i coś dużego pod kosz , wiem że na sf jest JJ2 , ale jakoś na razie nie przekonuje więc zmiennik dla Denga by się przydał no i w razie kontuzji też ...

 

mycek nie takich graczy się oddawało za chrupki tym bardziej że koleś już swoje lata ma , ale jego doświadczenie dla nas byłoby skarbem poza tym nie potrzebuje piłki w reku aby być efektywnym ja bym zapytał stons : pick/i + TPE za Kirka ( 9 baniek ) piechotą nie chodzi a poza tym tam idzie już od roku przebudowa i mają gordona czyli może by się udało ew dorzucić JJ no w ostateczności taja , ale porządnego sg masz a morow czy mason na ławkę ze sf to chyba korwer mógłby przyjść choć mi się marzy Barnes ( ponoć LA z nim rozmawiało ) no zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With LeBron James headed to South Beach, the Bulls have begun targeting other players with their cap space.

 

Chicago has already contacted representatives for Kyle Korver, who new Bull and former Jazz teammate Carlos Boozer endorsed on WMVP-AM 1000.

 

The Bulls were also interested in Mike Miller, but he appears to be headed to Miami as well.

pasowałoby 'zamknac' korvera jak najszybciej

o millera tez warto powalczyc (dac mu wicej kasy, nawet 40/5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, wywalmy całą kasę jaka dysponujemy na rolsów, bedzie weselej

Spokojnie, Pax i Forman troche przespali rynek, choc nie tak do końca biorąc pod uwagę fakt, ze to całe połączenie TOP3 draftu'03 mogło być już wcześniej ugadane

Pospiech jest dobry przy łapaniu pcheł

Offseason dopiero sie zaczyna, mozna jeszcze pokombinować, bo oprócz kontraktu Denga mam y jeszcze w ch*j kasy

Na rynku cały czas sie bardzo poważnie liczymy, a niezadowolonych gwiazdeczek i gwiazdek jest sporo, to samo z weteranami

w8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na kogo Twoim zdaniem J Bulls powinni zapolować?

Na 2/3 potrzeba im dwóch dobrych obrońców właśnie na Wade/James i przy tym snajperów, żeby rozciągać defensywę i robić miejsce dla Rose'a.

 

Ciekawy jestem jaki kierunek powinni obrać wg. Ciebie jeśli nie na najlepszych rolsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, ależ oczywiście ze brać co najlepsze, ale nie przepłacać każdego byle tylko coś sciągnąć

Mamy kasę, mamy bardzo perspektywiczny trzon zespołu i jesne ze potrzeba rollsów i weteranów

Ale pomysły 40/5 dla Millera zrobiibyby z Bulls zespół, który szybko mógłby sie zatopić w długich nieprzemyślanych kontraktach

Na tę chwilę nie mam konkretnych pomysłów kto to ew mógłby być, poza tymi głośnymi rollsami, ale czas szybko pokaże kogo można ciagnąc i skad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos mowi tu o przepłacaniu każdego?

mike miller to najlepszy sg na rynku, i wogóle do wzięcia od zaraz- to juz jest niewazne bo juz podpisal z miami, ale nam trzeba przedewszystkim teraz rzucajacego obroncy, a potem sie mozna martwic o reszte,

 

nie ma co kombinowa z trade, bo procz kasy nie mamy miecha transferowego, denga absolutnie nie ruszac, to on ma byc obronca na duzych sf, radzil sobie w miare z lebronem, daje dobry d do tego pullup, i pewne 15 na mecz, do tego jeden z lepiej zbierajacych sf ligi, jest 18,5 dolcow, tak jak pisalem trade w tym momencie raczej odpada, paxson nigdy nie robil trade z fantazja, a oprocz erica gordona czy jasona terrego to ja nie widze jakiegos sg dobrego i w miare do wziecia, zmknac korvera, on ma trojke jak nikt inny, D slaba ale przeciez mozna ukryc jego slabosci w systemie Toma, 4-5 mln za sezon, wiecej nie powinien chcieć, do tego jeszcze ktos na luk, marzy mi sie morrow, reddick tez nie niezle ale tu wlasnie pojawia sie slowo przeplacenie, trzeba dac im duze kontrakty zeby nikt ich nie przebil, dwoch shoterów (korver i morrow/reddick) i jest jeszcze sporo kasy (ile moze chciec morrow?) dostaje jeszcze kasiora na broniacego slashera (brewer,barnes) no i problem z b-u dla rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie jest dostepny jak sam zauważyłeś, Twój pomysł zeby mu przedstawić wyższą ofertę od Heat jest sorry ale nietrafiony, po pierwsze to tak nie działa, tym bardziej kiedy już jest potwierdzone info ze zaakceptował warunki.

 

Po co zbyt przepłacać kazdego dostepnego? Bo Bulls stać na to? jak będą tak szaleć to ich stać za chwilę nie będzie

 

Rzucających trójki grajków jest naprawdę sporo w Lidze (Korver, z którym właśnie gadają), jest nawet ta opcja z RIPem, która wydaje sie być fajna, nie wiem na ile realna, ale pamietam tez ze Pistons szukali w poprzednim RS szansy na opylenie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że jest dostepny jak na real gm widniał tytuł: źródło mowi ze miller w miami, moze tym zrodlem byl jego ojciec ale to nie bylo oficjalnie potwierdzone wiec mozna bylo o niego jeszcze walczyc, ale podpisal, teraz oficjalnie, wiec nastepny dobry sg poszedl do nomenomen : przeciwników.

 

to z pośród tych co sa w FA wymien mi tych którzy naprawde maja trojke, nie na poziomie kirka (za to juz dziekuje) ale cos ponad przecietnoscią, moim zdaniem to morrow, reddick, korver, moze butler, ja dziekuje za rogera masona i bogansa czy doolinga, jesli ich masz na mysli.

 

ja nie chce zeby przeplacali kazdego, brewer po kontuzji, wiele nie bedzie chcial, butler tez nie blyszczał w clippers, barnes bedzie chcial cos kolo mle (6 mln) korver nie jest juz pierwszej swiezosci wiec okolo 5, za to morrow i reddick sa restricted wiec im trzeba zlozyc wiecej kasy, jesli bulls sa wogole zainteresowani, a morrow to mlody ben gordon, moze za kilka lat najlepszy shooter, mlody, talencik, mozna go uczyc D, wiec jego smielutko mozna 'przeplacic' bo jak zawiedzie to i tak bedzie latal 10 pkt na mecz, a jak wykorzysta swoj potencjal to mamy super strzelca za stosunkowo niewiele,

=============

 

no prosze tylko nie ten ceglarz :shock:

pocieszenie takie ze bulls nie maja im kogo dac (deng sf, turner tez) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że to sf, ma warunki chyba takie same jak durant, durant gra na sf, na sg powinno sie biegac po zaslonach, wyobrazasz sobie turnera ganiajacego za pilka? pozatym mow do mnie jak chcesz, dla mnie turner to sf, a co to ma do bulls... nic, wiec dostaw to w spokoju.

 

e no, nie po to oddawalismy kirka zeby pozyskac broniacego nie rzucajacego gracza z wyzszym kontraktem od hinricha.

andre w bulls to mniej miejsca dla rose zero spacingu i dlugi tlusty kontrakt, juz wole ta kase przeznaczyc tak jak juz pisalem na rolasow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.