Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze Booz był typowany na kontrakt w okolicach tego co dostał Amare!

25 baniek robi różnicę

po drugie

Booz i przed Williamsem robił te 20-10, zresztą Rose to nie byle popierdółka

 

Tak, martwię sie o jego skłonnośc do urazów, tych zmyślonych też, dlatego pytam jak w ostatnich dwóch latach wygladała etyka pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i częściowo Ci joe el odpowiedział :P A poważnie - Jazz dawali Boozowi jakieś 13-14 za sezon, dostał 17 - to jest bardzo dużo i powiem tak - po tych 6 latach obecności Carlosa w Jazz - on mimo wszystko nie jest wart aż takiej kasy. To jest chłop co dostać powinien jakieś 50-60 baniek i wszystko, bo mimo, że jest regularny, mimo, że ma kapitalnie opanowane manewry, mimo, że jest szybki i silny, to jednak brakuje mu 3 rzeczy, które czynić by go mogły wielkim, a których brakami wkur....ał mnie i nie tylko niemiłosiernie :twisted: : 1. krewi w najważniejszych momentach; 2. boi się walki; 3. ma mentalność primadonny... :twisted: Uff, ale sobie ulżyłem

 

P.S. jakieś 1,5 roku temu wystawił nas ponownie na jakieś 2 miesiące, stwierdzając, ze coś go boli i musi dbać o to by kontuzja się nie odnowiła. To wtedy właśnie Sap wywalczył sobie kontrakt...

 

P.S. 2 Wiesz joe, w Jazz nie, bo ... on zawsze grał z Williamsem :lol: :!: Przecież dwa lata przesiedział na ławie i dopiero 06/07 odpalił wraz właśnie z D-Willem, ktory został wtedy 1stPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booz i przed Williamsem robił te 20-10, zresztą Rose to nie byle popierdółka

No jednak All-star Booz to czas kiedy Will zaczął grać pierwsze skrzypce, więc coś jest na rzeczy, plus Rose to nie tak dobry rozgrywający jak Deron, Max własciwie wszystko co trzeba napisał, ale gwoli ścisłości bankowo Booz to spore wzmocnienie Bulls pod koszem tak czy inaczej, watpliwości jednak dalej pozostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie grał Carlos przy typowo defensywnym i silnym centrze. W Utah przy Okurze jego braki były bardzo widoczne a on sam wiele tracił. Jeśli Noah będzie dalej się tak dobrze i szybko rozwijał to Boozer będzie wielkim wzmocnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo chyba tak oficjalnie jaka dokładnie jest ta suma kontaktu bo i 75 i 80 melonów, więc mało to nie jest.

Miło, że Bulls mają dzięki większemu salary wciąż miejsce na maxa, wczoraj myślałem że sami wyeliminowali się z walki o Jamesa podpisując Booza. jeżeli Carlos miał byś wabikiem na LBJ to super zajebiscie, jak to on będzie tą świeczką na torcie, to jak dla mnie żaden rarytas, kłamstwem jest iż opuszcza 1/3 spotkań, ale tak się jakoś przyjęło że od tytanów zdrowia nie należy a tam gdzie bulls chcą wojować czyli playoffs też na kolana nie rzucał, tak jak pisali kibice jazzu wiecznie coś spierdoli a to się z obręczą zderzy albo co tam innego.

Wolę jego niż Amare, bardziej chciałbym Lee niż Boozera, ale jak się nie ma coś się lubi to się lubi co się ma.

Boozer jakoś kojarzy mi się z nieprzewidywalnością jesli chodzi o formę, może grywać rząd fatalnych spotkań a moze też zachwycać cyferkami przez dłużysz okres. tak jakoś przynajmniej go zapamiętałem gdy pałętał się u mnie składzie w FB.

tak więc fajerwerków nie ma 5 lat to sporo mam nadzieję że zdrowotnie i w formie utrzyma się jeszcze przez parę sezonów by jak Big Ben swego czasu nie stać się tylko zbędnym balastem z wielkim kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze watpliwości pozostają

i mega szczęsliwy z tego FA nie jestem, ale już i nie mega wkurwio*y

 

Pociesza mnie jedno- my nie mamy Memo na C tylko Noah!!! A to dużo zmienia i taka kombinacja defensywno- ofensywna pod koszem daje nadzieje na lepsze jutro, przecież od lat tego było Bulls potrzeba- regularnych 15-20pts z pomalowanego!

Moze i Booz zasługuje na 50-60mln, ale na tyle zasługuje też Amare, który dostał dwa razy tyle, na mniej niz 50mln zasługuje Johnson, który też dostał maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnienie Boozera to moim zdaniem bardzo dobry ruch po utracie Bosha a co najważniejsze nie za max ( i na to trzeba zwrócić uwage!!!!!) Na chicagotribune podają ( 5 lat za 75).Czyli spokojnie mamy maxa na kolejnego gracza a wiadomo o kogo chodzi :D .A pamiętając jakie ostatnio transfery dobili nasi GM wiedząc ,że nie mają szans na Jamesa pewnie daliby nawet i maxa jemu a później cos tak dokoptowali do składu.Osobiście uważam ,że jest szansa iż LeBron moze dołączyć do BULLS wkońcu jest tam z kim grać a przedewszystkim walczyć o mistrza paczka rose,noah,boozer,james ,deng??(być moze by poszedł do Cavs na zasadzie snt za lebrona) śmiało może przeciwstawić sie Heat.Po drugie śmieszą mi takie teksty że James musiałby sie dzielić piłką z Rose w Bulls a to mu by nie odpowiadało.Najnowsze wiadomości sa takie ,że może dołączy do Wade i Bosha i zbudują wielkie tro.Tu by sie musiał dzielić piłką i z Wadem i Boshem :lol: wieć moim zdaniem Heat odpada.Oczywiście media w stanach cały czas nakręcają atmosfere itd.Jeszcze wczoraj głośno mówiło się ,że Lebron zostanie w Cavs albo pójdzie do NYK a dzisiaj Heat.O Chicago jest cicho zarówno z jednej strony jak i drugiej.I tu mi się wydaje,że coś się może za tym kryć ale to są tylko takie moje przypuszczenia.Jeżeli chcemy walczyć o cos niż tylko PO i max druga runda to Lebron jest nam potrzebny.Na koniec jeszcze ciekawe zdanie "A source said when Boozer accepted the Bulls' offer, he vowed to try to personally recruit James, his former Cavaliers and Olympic teammate."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem Boozera, wrecz przeciwnie, ale moim zdaniem to dobry ruch Bulls.

Nie czekali na decyzje LeBrona, tym samym przesypiajac okres kiedy moga kogos jeszcze zatrudnic, bo na dobra sprawe juz praktycznie wszyscy wartosciowi FA zostali rozchwytani.

 

Tym samym Nets obudzili/obudza sie z reka w nocniku, to samo troche z NY Knicks.

 

Moim zdaniem jedyne 2 kluby, ktore moga byc brane pod uwage przez Jamesa to Bulls i Heat. Inaczej James zaprzeczylby sam sobie, mowiac, ze chce grac w zespole w ktorym bedzie mogl wygrywac.

 

Bo patrzac na reszte:

 

Cavs - nic nie zrobili, a sa w wiekszym gownie niz byli, do tego nowy trener ktory jest kopia Browna

 

Nets - nic nie zrobili, mozna mowic, ze niby mlody sklad, ale prawda jest taka, ze mieli fatalny bilans w zeszlym sezonie, a jakos nie slysze, zbey mieli kogos wartosciowego sciagnac, tylko duzo gadaja.

 

Knicks - niby Amare, ale jak wielu twierdzi lepszy jest Lee za znacznie mniejsze piepiadze. Ewentualnie, gdyby zatrzymali Lee+Amare to maja niezly duet pod kosze, do tego James... ale Lee raczej nie zostanie, a i tak to chyba za malo.

 

 

Wracajac do Boozera, to o kontuzjogennosc mniejbym sie bal, bardziej o jego mala pracowitosc, fochowatosc i tego typu zachowania... tymbardziej, ze dostal 5 letni kontrakt, wiec przez najblizsze pare lat nie musi sie o nic martwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co robi pax, cieszy sie z boozerem ?

wlasnie moze okazac sie ze podpieprzaja nam jednego z top zza łuku, mike miller ma dostac ok 30 mln pewnie za 5 lat, troche smieszna kasa, ja myslalem ze kolo 8, a pax spi :evil:

nie wiem czy naprawde wierzy jeszcze w james=chicago,

i do tego jeszcze deadline do dzis wieczor dla millera,

 

stan powiedzial ze beda przebiac kazda oferte za reddicka,

z morrowem sprawa na pewno wyglada podobnie

outlaw (tez good strzelec) w NJ

ridnour ma gadac z minesota

jeszcze tylko korver i znowu bedziemy sie ratowac jakims masonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy naprawde wierzy jeszcze w james=chicago,

i do tego jeszcze deadline do dzis wieczor dla millera,

spoko jak james pojdzie do miami to wtedy rezygnuja z millera i chicago powinno sie na niego rzucic

 

i mysle ze jak bulls przeplaciliby ostro reddicka (7-8mln?) to orlando nie wyrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co im miller jak maja wade i bosh? chyba ze na lawke. lub wadem grac na pg, ewentualnie boshem na c i lbj na pf

 

edit:

lepsza opcja dla heat przy podpisaniu lebrona bylby felton. ale po co im mocny pg przy wade i lbj? za bardzo to pojebane zeby mialo wypalic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolejny przgenialny ruch paxsona

snt z utah, 6 lat boozera, i nie oddanie jamesa johnsona :shock:

ta okazja przytrafila sie raz, wiecej razy pax nie bedzie sie mial okazji go pozbyc ...

Bez przesady, nie jest taki zły.

co ?? :shock:

wymien mi wszystkie jego zalety poza warunkami fizycznymi.

 

lee za randolpha turiafa i kellene

narazie maja z niskich ellisa currego bella williamsa wiec beda rownac wszystko co wyjdzie w strone morrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co poszlo za booza w tym s'n't? johnsona trzeba gdzies oddac jesli ktos tylko go zechce

Wow, this is complicated :P

 

Kibice Jazz też myśleli, że idzie za darmo do Bulls, a tymczasem Byki otrzymują jeszcze zastrzeżony pick II rundy draftu, a w zamian za to Jazzmani zaklepali sobie możliwośc zatrudnienia jakiegokolwiek gracza w przyszłym sezonie (player trade exception) za sumę do 13 mln$ :P bez dodatkowych obciążeń, nawet gdyby suma ta przekroczyła 58 mln $ :roll: Dziwne ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.