Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Po skończonym meczu z wizzards, kiedy to będzie już przyklepane, że richard hamilton jednk nie zostanie wykupiony, można będzie szukać tego nieszczęsnego 13 tego zawodnika, do rosteru. Teraz jest 12, a tak nie wolno, musi być 13.

Dziś został zwolniony Rasual Butler, którego chciałem w lato, bo dość fajnie byłoby mieć w rotacji gościa który sezon wcześniej rzucał 12 punktów co wieczór i był człowiekiem od rozciągania defensywy rywali. Teraz, po tym jak Rasual przewegetował pół sezonu w Clippers, jakoś nie chce się mi wierzyć że dalej jest deadly zza łuku i że jest w stanie powalczyć o miejsce w rotacji. Ale mimo wszystko najprawdopodobniej Butler wyląduje w Bulls. Sam powiedział że chce grać w Chicago, a my szukamy nie dość 13tego zawodnika to jeszcze SG.

Butler to co prawda bardziej SF, ale nie szkodzi, i tak do rotacji się nie załapie. Gdyby było chociaż takim obrońcą co Bogans to tak, ale Butler nie broni, w ataku potrafił rzucić kilka trójek, nie wiem czy dalej potrafi. Bardziej strzelec niż Bogans, gdy się podpalał to wpadało, teraz- nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I butler wylądował w Bulls.

Bulls head coach Tom Thibodeau echoed those sentiments when asked about the possibility of adding Butler.

 

"I haven't heard anything about it," he said. "That's something you'll probably have to ask Gar [Forman] and John [Paxson] about. They're in charge of that stuff, and I think if they get close on something then they'll let me know. But like I said all along, I love the team we have. I love the guys we have."

Jeszcze nic nie przyklepane. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem zaś że Azu miał debiutować jutro w barwach nix.

Jasne że to nie będzie już ten Azu, ale podpisanie go to low risk high reward interes.

Azu już za czasów GSW i nelsona, pokazywał że dobry z niego obrońca.

Ale offensywa to jego największy atut, przecież to nie jest zawodnik który ustawi się w rogu boiska i będzie czekać na piłkę, on potrafi sam sobie wykreować, zpenetrować, rzucić z mid range i trafiać trójki na świetnym procencie. Kilka tygodni temu pisałem czego tak naprawde nam brakuje. Strzelca który razem z drugim garniturem stanie się GTG. Na litość boską, Azu nawet na jednej nodze jest lepszy od butlera i bogansa. Tutaj nie ma się co zastanawiać.

Dać mu 3 mln żeby nie miał wątpliwości, spore minuty i miejsce w szatni obok CJ'a. Panie GM, tego nie da się zjebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/20

5/30

czy 5/40?

bardzo dobrze.

Może ta przegrana to będzie kubeł zimnej wody na głowę Rose.

Co on ostatnio w ogóle odpierdala, ponad połowa jego rzutów to niepotrzebne cegły, wszystko przez ręce rywala.

Końcówka a on jedną akcje gra z Joakimem, tak to rzut rzut, horford na nim siedzi, a on odpala z dupy trójkę.

Korver też niesamowicie zajebał, airball ? airball?

Po I połowie byliśmy +17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ta opcja bez ryzyka.

Butler już trenuje z nami, w czwartek "zagra" przeciwko orlando.

Nie chce być złym prorokiem ale to może być interes typu: transfer devina browna rok temu.

Nie przeczę, butler to fajny spot-up shooter, oczywiście jest bardziej ogarnięty w ataku niż bogans, ale to nie jest człowiek przez którego będzie można zmieniać rotacje, Lu dalej będzie grać po 40 minut a rasual będzie przybijał piątki.

Azubuike może nie grałby od razu, może nie grałby w RS, ale prawdopodobnie nie będzie już do wzięcia gościa z większym potencjałem. Dziwi brak zainteresowania kogokolwiek, ale nie mogę zrozumieć dlaczego rasual over azu. :?

Rose od ASG: 35% FG i 21% 3pt w ostatnim meczu 0/15 z nie-pomalowanego.

I warto wspomnieć, obrona z 1q i trochę 2 z wczorajszego meczu- genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wasz Asik jest fajnym rolesem. Dziś walczył super.

 

Do tego Korver sypiący trójki na zawołanie.

 

Módlcie się, by Rose`owi nie odjebało w playoffach i grał z drużyną, a nie "ja sam, ja sam". Wtedy Chicago może pojechać każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że Tom ma zajebiste zaufanie do rotacji. Brewer robi +22 w 21 minut, korver cały mecz nie widoczny a to jednak on gra w końcówce, w której wygrywa mecz. Jest jednak minus tej sytuacji. Tom prawdopodobnie nie zmieni rotacji nawet pod koniec RS, Lu pewnie dalej będzie grać po 40 minut, a butler będzie siedzieć w garniaku, zresztą, gdzieś czytałem na chicagotribune że rasual nawet nie zadebiutuje w tym sezonie, gdyż tom jest lojalny wobec bogansa i nie ograniczy mu minut.

Kolejny świetny mecz ławki to oni w 2q zrobili momentum, potem w drugiej połowie nie dali dupy. I jeszcze raz: ławka rezerwowych- kolejny powód dlaczego Tom Thibodo powinien dostać COTY. Asik zagrał swój meczy kariery, przeciwko howardowi, nieźle, zebrał mu 5 piłek z jego tablicy, hustlował i powykańczał dwie akcje. Wieelki plus dla niego, rookie season a turek gra super inteligentnie w obronie. Świetna sprawa.

Plus także dla derricka, dalej widać że nie ma formy, ale nareszcie nie forsował rzutów, wykańczał kontry i wykorzystywał dziury w obronie, było kilka nie koniecznie potrzebnych rzutów ale je dziś trafiał. Zza łuku zaś to jakiś poważny spadek formy, od kilku już meczy, nawet open shotów nie trafia. Noah jak zwykle przeciwko dh12. :roll: .

A lu jeśli widzi że derrickowi zaczyna odpierdalać to bierze piłkę i zdobywa punkty. Najlepsza trzecia opcja w lidze.

Miami są w lekkim dołku, MUSIMY to wykorzystać, przez następnych kilka meczy oni mają bardziej pod górkę, my musimy wrócić do UC i tam wygrywać, jutro mimo formy heat będzie zajebiście trudno. Ale 2 seed jest realny, jest realny z taką formą miami, a drugi seed to: ominięcie nix i atlanty w I rd, i granie przeciwko philadelphi czy indianie i w ewentualnej II rd, przewaga parkietu w serii z heat, a wiadomo że w UC bulls są podwójnie groźni.

Bulls są 9-5 z czołowymi ekipami ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdań o dwóch ostatnich meczach.

 

Mecz z AH to przykład jak przegrać wygrany już mecz. Nie ma usprawiedliwienia dla tego co Bulls wyprawiali w 2 połowie w ataku. Jeśli nie wpadają rzuty z pół- i dystansu to trzeba ładować się pod kosz, szukać fauli i rzutów osobistych. Głównie chodzi o lidera (Rose - co za straty :shock: ) ale do tego potrzeba doświadczenia i cwaniactwa (zobaczcie co robi Wade jak mu nie idą rzuty).

 

Mecz z OM - brawo, obrona (jakby ze zdwojoną intensywnością), kapitalna walka na deskach (50-30 masakra), drugi skład super Asik, Korver, Watson robili to co do nich należy a nawet więcej. Orlando zmęczone po meczu z MH (ale co mnie to obchodzi) 3p% 6-23. Czuć było atmosferę po (choć pewnie ani z AH ani z OM nie zagramy).

 

Teraz czas na MH - ależ byłoby przyjemnie ograć ich po raz trzeci.

 

Asik ostatnich kilka meczy wyśmienicie, zbiórki, walka - super.

 

Brewer tak jak lubię gościa, tak mam prośbę - Roni nie rzucaj, nie męcz nas, rób to co potrafisz najlepiej (obrona, szybka kontra, wejścia od linii końcowej).

 

Boozer facet zarabia 14,4mln (za co się pytam???). Może jakiegoś pięknego dnia obudzę się i przeczytam: " Clippers trade unhappy Blake Griffin to Chicago Bulls for Carlos Boozer" :D i nastanie światłość.

 

Aha, Mycek to naprawdę bez znaczenia Butler, Azubuike czy ktoś inny. Bulls ma ustaloną rotację 10 sprawdzonych ludzi i to się już się nie zmieni (chyba że kontuzja wyeliminuje kogoś do końca sezonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Mycek to naprawdę bez znaczenia Butler, Azubuike czy ktoś inny. Bulls ma ustaloną rotację 10 sprawdzonych ludzi i to się już się nie zmieni (chyba że kontuzja wyeliminuje kogoś do końca sezonu).

Ale ja jakoś nie wyobrażam sobie że w kwietniu, w meczach z clevland, pistons czy new jersey lu z rosem będą hasać sobie po 40 minut. Owszem rotacja się nie zmieni, ale pod koniec RS, można by było dać trochę luzu podstawowym graczom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeżeli chodzi o impact na grę Bulls, statystycznie w meczach przegranych najgorzej w porównaniu do swoich całosezonowych statystyk wypada Luol Deng, ciekawe...

 

Nie wiem, może przesadzam, bo Bulls to mój second fav team, nie kibicuje im tylko wtedy, gdy grają z Knicks, ale nie wiem, czego im brakuje, żeby być contenderem, a przez wielu są w sumie niedoceniani. Ciekawe ile minut dostanie Brewer w PO, zwłaszcza w ewentualnych meczach z Bostonem czy Miami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewer w Po bedzie grał dużo, to pewne, Bogans przy tym całym "rozciaganiu D" wyfauluje sie na Allenie bądź DW w 5 minut

 

Ale do sukcesu ani Brewer ani Bogans nie wystarczą

Butler tez nie (nie wierze ze podpisali goscia i nie pozwolą mu zagrać). Potrzebny jest RIP, ale coś sie boję ze Pistons go nie puszczą, tym bardziej do znienawidzonego Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, jest biznes do ukręcenia. Buki płacą 2,80 na Chicago. Heat grają strasznie źle, Bulls dość dobrze.

 

Jak wyglądały 2 pierwsze pojedynki tych drużyn, bo kurs jest dość pyszny i rozważam nawet postawienie na Bulls w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler joins Bulls with an eye toward future

March 4, 2011 11:00 AM | 1 Comment

By K.C. Johnson

 

ORLANDO -- As far as Rasual Butler is concerned, it doesn't matter if he cracks the Chicago Bulls' rotation over the remaining 23 games and playoffs.

 

The veteran swingman shunned interest from other contenders and signed with the Bulls as much for the future as the present.

 

"That's the way I'm coming into it," Butler said after Friday's morning shootaround at Amway Center. "Gar Forman and Coach Thibs, that's the way they spoke to me. Come in, be professional and do the things they heard I do. Let's see how it works out.

"I have to be honest with myself: These guys are 41-18. They're already a good team. The guys in the rotation have earned their time in that rotation. I just have to fit in and work hard and see when my opportunity presents itself."

 

That could be next season since the Bulls need outside shooting and Butler, 31, could be added as a low-salaried helper in that department.

 

As far as the present, Thibodeau said Butler would be inactive for Friday's game. The Bulls now have 13 players, meaning one player will be inactive each game.

 

"We're excited to have him," Thibodeau said. "He's been a good pro for a long time, a solid veteran who can shoot the ball. He's a good defender. I think he's a good fit for us.

 

"Our rotation is not going to change really unless there is injury. Inactives, we'll just go by who we're playing against. He has to learn the offense and defense. He has been around and knows the league, which is a big advantage. I think he'll get it quickly."

 

Thibodeau said he isn't surprised Butler signed with the Bulls over interest from the Celtics, Thunder and Mavericks, even if he doesn't play much down the stretch.

 

"I think he knows this could be a very good opportunity for him," Thibodeau said. "You can never have enough shooting. You never know how things play out. You have injury, foul trouble. That's the way it is right now. In the future, things could be different."

 

To będzie na zasadzie takiej że jeśli ktoś wypadnie z kontuzją, albo ktoś będzie mieć foul trouble to wtedy rasual wejdzie. W piątek był inactive, to normalne, siedział w garniaku na końcu ławki, dziś pewnie wyjdzie w dresie, ale parkietu nie powącha. Musiałby pokazywać 200% dobrej gry na treningach, bogans musiałby zacząć okrutnie pi*****ić grę. Nie wiem czy to się szybko stanie.

Dla mnie ze swoim 205 cm butler byłby chyba fajniejszą opcją od bogansa. To jest spotup shooter, który robiłby pewnie to co kyle, biegał po zasłonach i stał w rogu boiska, czyli robiłby więcej niż kif. Z takim wzrostem powinien zachować przyzwoitość w obronie. I jeśli by Bulls podpisali go w lato to rolę w tym momencie na sto procent byłyby odwrócone, to rasual by zapierdalał w s5 a bogans robił za plastra na wypadek kontuzji. Ale w Tom jest zajebiście lojalny i przynajmniej w tym sezonie butler sobie nie pogra.

Podbijam:

kellena azubuike Z PRZED KONTUZJI !, mógłby być takim diffres mejkerem.

 

edit

mal popatrz sobie na bilans bulls na wyjazdach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.